نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: همجنسم عاشقم شده

10550
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنسم عاشقم شده

سلام
    (من 16 سالمه )دو سال پیش یه دختر به من پیشنهاد داد منم قبول کردم من اون زمون از رابطه های همجنسا با خبر نبودم فکر میکردم یه رابطه ساده اس من وقتی در مورد این رابطه ها فهمیدم کمی باهاش سرد رفتار کردم که خودش دست از سرم برداره ولی بد تر شد بهم وابسته شد با بد خلقیام راه میومد بد اخلاق میشدم عصبانی میشدم سعی میکرد ارومم کنه بهش وابسته شده بودم این رابطه برام جالب بود چون من از پسرام خوشم نمی یومد برام جالب بود برای همین پیش بردمش اون چند روز پیش بالاخره به بهانه درس اومد خونمون من اونو بوسیدم ولی بعدش فهمیدم اصلا برام جذابیتی نداره اصلا جذبش نمی شم بهش گفتم که برام جذابیتی نداری اون داغون شد شکسته شد و تصمیم گرفت مدرسه دیگه نیاد من دوباره سعی کردم باهاش رابطه داشته باشم میدنین من اصلا طاقت اینو ندارم که کسی به خاطر من اسیب ببینه یا اینده ای که میتونه براش درخشان باشه به خاطر من نابود شه واقعا دلم نمیخواد به خاط من اسیب ببینه سال هشتم سال تحصیلی خواستم باهاش کات کنم ولی اون در حد رگ زنی رفت منم به خاطر اینکه اون از درسش به خاطر من عقب نیوفته این رابطه رو یه سالم ادامه دادم البته بهتر رفتار کردم اینطوری رفتار کردم که انگار عاشقشم منم یه لزم البته بگم که تو اون یه سال فک کنم دوسش داشتم واقعا سال نهمم به خاطر اینکه امتحان ورودی داشتیم این رابطه رو ادامه ادامه دادم ولی خودم نابود شدم و امتحان ورودی رو خراب کردم ولی اون از من بهتر زده بود به خاطر این نابود شدم که اون منو دوست داشت و وقتی باهاش بد رفتار میکردم یا میخواستم باهاش کات کنم نابود میشد اون منو دوست داشت در واقع عاشقم بود ولی من بهش حس واقعی نداشتم و این منو نابود میکنه و الان که بهش گفتم بیا مثل قبل از رابطه مون باشیم دوباره نابود شده بگین الان من باید چه کارکنم به این رابطه ادامه بدومو پا رو قلبم بزارم یا دیگه ادامش ندم؟
    ویرایش توسط patima : 10-24-2019 در ساعت 09:35 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : همجنسم عاشقم شده

نقل قول نوشته اصلی توسط patima نمایش پست ها
    سلام
    (من 16 سالمه )دو سال پیش یه دختر به من پیشنهاد داد منم قبول کردم من اون زمون از رابطه های همجنسا با خبر نبودم فکر میکردم یه رابطه ساده اس من وقتی در مورد این رابطه ها فهمیدم کمی باهاش سرد رفتار کردم که خودش دست از سرم برداره ولی بد تر شد بهم وابسته شد با بد خلقیام راه میومد بد اخلاق میشدم عصبانی میشدم سعی میکرد ارومم کنه بهش وابسته شده بودم این رابطه برام جالب بود چون من از پسرام خوشم نمی یومد برام جالب بود برای همین پیش بردمش اون چند روز پیش بالاخره به بهانه درس اومد خونمون من اونو بوسیدم ولی بعدش فهمیدم اصلا برام جذابیتی نداره اصلا جذبش نمی شم بهش گفتم که برام جذابیتی نداری اون داغون شد شکسته شد و تصمیم گرفت مدرسه دیگه نیاد من دوباره سعی کردم باهاش رابطه داشته باشم میدنین من اصلا طاقت اینو ندارم که کسی به خاطر من اسیب ببینه یا اینده ای که میتونه براش درخشان باشه به خاطر من نابود شه واقعا دلم نمیخواد به خاط من اسیب ببینه سال هشتم سال تحصیلی خواستم باهاش کات کنم ولی اون در حد رگ زنی رفت منم به خاطر اینکه اون از درسش به خاطر من عقب نیوفته این رابطه رو یه سالم ادامه دادم البته بهتر رفتار کردم اینطوری رفتار کردم که انگار عاشقشم منم یه لزم البته بگم که تو اون یه سال فک کنم دوسش داشتم واقعا سال نهمم به خاطر اینکه امتحان ورودی داشتیم این رابطه رو ادامه ادامه دادم ولی خودم نابود شدم و امتحان ورودی رو خراب کردم ولی اون از من بهتر زده بود به خاطر این نابود شدم که اون منو دوست داشت و وقتی باهاش بد رفتار میکردم یا میخواستم باهاش کات کنم نابود میشد اون منو دوست داشت در واقع عاشقم بود ولی من بهش حس واقعی نداشتم و این منو نابود میکنه و الان که بهش گفتم بیا مثل قبل از رابطه مون باشیم دوباره نابود شده بگین الان من باید چه کارکنم به این رابطه ادامه بدومو پا رو قلبم بزارم یا دیگه ادامش ندم؟
    سلام عزیزم
    عشق یکطرفه که فایده ای نداره و اولا به قیمت اذیت شدن شما تموم میشه که یکی دیگه لذتشو ببره
    دوما حسهای خودتونو سرکوب میکنین و کیسهای همجنسی که واستون جذاب هستن و میتونین لذت دوطرفه ببرین از دست میدین

و سوما طرف شما هم اگه حس کنه شما علیرغم عدم تمایلتون به زور رابطه رو پذیرفتین ضربه روانی سنگینی میخوره که تاالان هم روند همین بوده و هم ایشون اذیت شده و تا مرز خودکشی رفته هم شما لذت چندانی نبردین

پس بهتره این رابطه رو اروم اروم کمرنگ و تمامش کنین و دنبال کیس موردعلاقه خودتون باشین

ضمنا الان تو این مقطع سعی کنین اولویت اولتون درس شما باشه و همجنسبازی رو به صورت یه برنامه کناری دنبال کنین تا وقتی که کنکور قبول بشین و اونوقت میتونین پیگیرانه تر ادامه بدین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    عشق یکطرفه که فایده ای نداره و اولا به قیمت اذیت شدن شما تموم میشه که یکی دیگه لذتشو ببره
    دوما حسهای خودتونو سرکوب میکنین و کیسهای همجنسی که واستون جذاب هستن و میتونین لذت دوطرفه ببرین از دست میدین

و سوما طرف شما هم اگه حس کنه شما علیرغم عدم تمایلتون به زور رابطه رو پذیرفتین ضربه روانی سنگینی میخوره که تاالان هم روند همین بوده و هم ایشون اذیت شده و تا مرز خودکشی رفته هم شما لذت چندانی نبردین

پس بهتره این رابطه رو اروم اروم کمرنگ و تمامش کنین و دنبال کیس موردعلاقه خودتون باشین

ضمنا الان تو این مقطع سعی کنین اولویت اولتون درس شما باشه و همجنسبازی رو به صورت یه برنامه کناری دنبال کنین تا وقتی که کنکور قبول بشین و اونوقت میتونین پیگیرانه تر ادامه بدین
    ممنون ازتون
    ولی من کلا همجنسگرا نیستم
    ینی کلا نه به پسرا گرایش دارم نه به دخترا

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    عزیزم فعلا به درست برس
    هنوز توی سن بلوغی و احساساتت شکل نگرفته
    نمیخام بگم حساتو سرکوب کن...ولی انشالا بزرگتر شدی پیش یه مشاور برو تا مطمئن بشی احساساتی که داری واقعی هستن یا ناشی از فشار تنهایی یا کمبود عاطفه شکل گرفته یا مثلا شرایطی که توش بزرگ شدی.
    شاید شما لز نباشی!!ولی چون محیط زندگیت بنا به سن پایینت یا محدودیت های خانوادگیت بیشتر با همجنس خودت رقم خورده و با توجه به بلوغ زودرس و تحریکاتی که توی تلویزیون یا شبکه های مجازی وجود داره،به ارتباط با همجنس خودت فکر و رویاپردازی میکنی.
    توی این سن سعی کن بیشتر هوا و هوستو کنترل کنی..تا دچار مشکلات ناشی از انتخاب یا تصمیمات اشتباه نشی.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

ممنون ازتون
    ولی من کلا همجنسگرا نیستم
    ینی کلا نه به پسرا گرایش دارم نه به دخترا
    جوری به کلمه لز اشاره کردین بنظر میرسید که میگین لز هستین!

اگه بیشتر به پسرها گرایش دارین هم باز هیچ مشکلی نیست
    اما فعلا اولویت اولتون درس و کنکور باشه و بعدش میتونین دوستی با پسرها و اگه خواستین دخترها رو ادامه بدین

در مورد این دختر هم اگه ازش لذت نمیبرین ادامه ندین و جوری که دلش نشکنه کات کنین
    ما مسوول کسانی که عاشقمون میشن نیستیم بلکه مسوول کسانی هستیم که عاشقشون باشیم
    اینو همیشه بخاطرت داشته باش گلم
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یچه ها .من چطوری مشورت ذارم ؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پست چه جوری بذارم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام عزیزم

جمله زیبایی گفتی

پس بهتره این رابطه رو اروم اروم کمرنگ و تمامش کنین
    میدونی رابطه ها رو یهویی نباید تموم کرد همون باید طوری رفتار کرد که طرف ازت سرد بشه و خودش خود به خود بزاره بره

9. کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جونم نمایش پست ها
    پست چه جوری بذارم
    سلام
    داخل موضوع مورد نظرتون بشین و از قسمت ایجاد تایپک جدید پست بزارید

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جوری به کلمه لز اشاره کردین بنظر میرسید که میگین لز هستین!

اگه بیشتر به پسرها گرایش دارین هم باز هیچ مشکلی نیست
    اما فعلا اولویت اولتون درس و کنکور باشه و بعدش میتونین دوستی با پسرها و اگه خواستین دخترها رو ادامه بدین

در مورد این دختر هم اگه ازش لذت نمیبرین ادامه ندین و جوری که دلش نشکنه کات کنین
    ما مسوول کسانی که عاشقمون میشن نیستیم بلکه مسوول کسانی هستیم که عاشقشون باشیم
    اینو همیشه بخاطرت داشته باش گلم
    ممنون منظورم از کلمه لز اونجا این بود که به اون وانمود میکردم
    منظورم وانمود کردنه
    بازم ممنونم

12. کاربران زیر از patima بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bhdrvnd نمایش پست ها
    عزیزم فعلا به درست برس
    هنوز توی سن بلوغی و احساساتت شکل نگرفته
    نمیخام بگم حساتو سرکوب کن...ولی انشالا بزرگتر شدی پیش یه مشاور برو تا مطمئن بشی احساساتی که داری واقعی هستن یا ناشی از فشار تنهایی یا کمبود عاطفه شکل گرفته یا مثلا شرایطی که توش بزرگ شدی.
    شاید شما لز نباشی!!ولی چون محیط زندگیت بنا به سن پایینت یا محدودیت های خانوادگیت بیشتر با همجنس خودت رقم خورده و با توجه به بلوغ زودرس و تحریکاتی که توی تلویزیون یا شبکه های مجازی وجود داره،به ارتباط با همجنس خودت فکر و رویاپردازی میکنی.
    توی این سن سعی کن بیشتر هوا و هوستو کنترل کنی..تا دچار مشکلات ناشی از انتخاب یا تصمیمات اشتباه نشی.
    فک کنم شما کلا منظور منو نفهمیدید
    همجنس من عاشقم شده و من هیچ علاقه ای به رابطه های همجنسگرا ها ندارم فقط وقتی من میخوام باهاش کات کنم اون تا حد خود کشی و ترک تحصیل میره میگه اگه تو منو نمی خوای منم چرا باید باشم و من اینو نمی خوام نمیخوام اون به خاطر من نابود شه یا کلا اینده اش که ممکن درخشان باشه به خاطر من نابود شه میخوام بدونم ادامه بدم یا نه و در ضمن این قضیه به من در مورد درس کمتر صدمه زده چون همچنان شاگرد اول کلاسم ولی به اون زیاد صدمه زده چون شاگرد اول کلاسشون بود ولی الان از اخر اول هم نمیشه
    ادامه بدم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    جمله زیبایی گفتی

پس بهتره این رابطه رو اروم اروم کمرنگ و تمامش کنین
    میدونی رابطه ها رو یهویی نباید تموم کرد همون باید طوری رفتار کرد که طرف ازت سرد بشه و خودش خود به خود بزاره بره
    ممنون
    ویرایش توسط patima : 10-25-2019 در ساعت 04:43 PM

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41897
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.
    اشتباه اول شما این بود که پیشنهاد ایشون رو قبول کردین و اشتباه دومتون این بود که بعد از تموم کردن رابطه دوباره به اون فرد برگشتی.
    من هم متاسفانه وقتی هم سن شما بود دقیقا اواخر شانزده سالگی درگیر چنین رابطه ای شدم و اشتباه شما رو مرتکب شدم. چندین بار خواستم این رابطه رو تموم کنم وای طرف مقابلم تهدید به خودکشی میکرد(با اینکه می دونست سال قبل من خواهرم رو به علت اینکه خودکشی کرده بود از دست دادم و چقدر روی این مسئله حساس هستم باز هم از حس من سواستفاده میکرد) تا اینکه بعد تقریبا چند ماه دیدم که تنها چیزی که از ادامه ی این رابطه نصیب من میشه فقط بدتر شدن حال خودم هست.
    من به این آقا اطلاع دادم که دیگه نمیخوام به این رابطه ادامه بدم خیلی خلاصه و مختصر بهش دلیلم رو توضیح دادم و تمومش کردم.
    به نظر من اگر میخوای این رابطه رو تموم کنی باید بدونی اگر اتفاقی هم بعد اون بیفته مسئول اون شما نیستی و به نظر من خیلی خوب میشه اگر دوستتون رو مطمئن کنید که اینکه میخواهید این رابطه رو تموم کنید به این معنی نیست که ایشون مشکلی دارند و سعی کنید تا جایی که می تونید دلایل خودتون رو برای تموم کردن رابطه بهش توضیح بدید تا جایی که امکان داره سعی کن رابطه رو به شکل دوستانه تموم کنی.
    و در اخر راجب گرایش خودت تحقیق کن این به شناخت بهتر از خودت کمکت میکنه و مهم نیست ای سکشوال، همجنس گرا یا حتی دگر جنس گرا باشی فقط سعی کن خود واقعیت رو بپذیری.
    پر حرفی من رو ببخشید.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Monk نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    اشتباه اول شما این بود که پیشنهاد ایشون رو قبول کردین و اشتباه دومتون این بود که بعد از تموم کردن رابطه دوباره به اون فرد برگشتی.
    من هم متاسفانه وقتی هم سن شما بود دقیقا اواخر شانزده سالگی درگیر چنین رابطه ای شدم و اشتباه شما رو مرتکب شدم. چندین بار خواستم این رابطه رو تموم کنم وای طرف مقابلم تهدید به خودکشی میکرد(با اینکه می دونست سال قبل من خواهرم رو به علت اینکه خودکشی کرده بود از دست دادم و چقدر روی این مسئله حساس هستم باز هم از حس من سواستفاده میکرد) تا اینکه بعد تقریبا چند ماه دیدم که تنها چیزی که از ادامه ی این رابطه نصیب من میشه فقط بدتر شدن حال خودم هست.
    من به این آقا اطلاع دادم که دیگه نمیخوام به این رابطه ادامه بدم خیلی خلاصه و مختصر بهش دلیلم رو توضیح دادم و تمومش کردم.
    به نظر من اگر میخوای این رابطه رو تموم کنی باید بدونی اگر اتفاقی هم بعد اون بیفته مسئول اون شما نیستی و به نظر من خیلی خوب میشه اگر دوستتون رو مطمئن کنید که اینکه میخواهید این رابطه رو تموم کنید به این معنی نیست که ایشون مشکلی دارند و سعی کنید تا جایی که می تونید دلایل خودتون رو برای تموم کردن رابطه بهش توضیح بدید تا جایی که امکان داره سعی کن رابطه رو به شکل دوستانه تموم کنی.
    و در اخر راجب گرایش خودت تحقیق کن این به شناخت بهتر از خودت کمکت میکنه و مهم نیست ای سکشوال، همجنس گرا یا حتی دگر جنس گرا باشی فقط سعی کن خود واقعیت رو بپذیری.
    پر حرفی من رو ببخشید.
    ممنونم دوست عزیزم
    ولی من حس دیگران نسبت به خودم رو نمی تونم درک کنم
    مثل این که اصلا به هیچ جنسی گرایش ندارم
    نمی دونم کلا چه جور شخصیت دارم خیلی داغونم
    انگار گم شدم

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

ممنونم دوست عزیزم
    انگار گم شدم
    سلام
    مگه میشه کسی به هیچ نوع جنسیتی گرایش نداشته باشه بجز اینکه بیمار باشه به نظر من حالا که شما اطمینان دارین هیچ نوع احساسی
    به هیچ جنسیتی ندارین باید به پزشک هورمون شناس مراجعه کنید ایشون با آزمایش های گوناگون اگه مشکلی باشه میفهمه وبرای شما دارو تجویز میکنه
    درضمن با اون دوستتون هرچه سریع تر قطع رابطه کنین عواقب بدی درآینده متوجه شما ودوستتون خواهد شد

18. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41897
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوست عزیزم
    انگار گم شدم
    سلام مجدد دوست عزیز.
    من به اندازه ی کافی علم و اطلاعات این رو ندارم که بتونم خیلی به شما کمک کنم و نظر قطعی بدم ولی باید بدانید افراد زیادی هستند که نسبت به هیچ جنسی گرایش (جنسی و گاهی عاطفی)ندارند و این مسئله متاسفانه کمتر دربارش گفته شده به این افراد ای‌سکشوال میگن یا
    بی‌جنس‌گرا.
    در تعریف ای‌سکشوال نوشته شده که اونا هیچ مشکل هورمونی، فیزیکی یا ناتوانی جنسی ندارند پس مطمئنا نیازی هم به دارو و دکتر ندارند.
    ولی همین طور که گفتم نمیشه نظر قطعی داد شاید این حس شما دلیل دیگری داشته باشه. من به همه توصیه میکنم در مسائلی مثل این به یک روانشناس یا روان پزشک قابل اعتماد مراجعه کنند کسی که بدون هیچ جهت گیری بتونه بهتون کمک کنه ولی متاسفانه افرادی از این قبیل تعدادشون به انگشت های یک دست هم نمیرسه.

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42219
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Monk نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست عزیز.
    من به اندازه ی کافی علم و اطلاعات این رو ندارم که بتونم خیلی به شما کمک کنم و نظر قطعی بدم ولی باید بدانید افراد زیادی هستند که نسبت به هیچ جنسی گرایش (جنسی و گاهی عاطفی)ندارند و این مسئله متاسفانه کمتر دربارش گفته شده به این افراد ای‌سکشوال میگن یا
    بی‌جنس‌گرا.
    در تعریف ای‌سکشوال نوشته شده که اونا هیچ مشکل هورمونی، فیزیکی یا ناتوانی جنسی ندارند پس مطمئنا نیازی هم به دارو و دکتر ندارند.
    ولی همین طور که گفتم نمیشه نظر قطعی داد شاید این حس شما دلیل دیگری داشته باشه. من به همه توصیه میکنم در مسائلی مثل این به یک روانشناس یا روان پزشک قابل اعتماد مراجعه کنند کسی که بدون هیچ جهت گیری بتونه بهتون کمک کنه ولی متاسفانه افرادی از این قبیل تعدادشون به انگشت های یک دست هم نمیرسه.
    بازم ممنون

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا آیدی tarah رو میبینم روحم تازه میشه

خب... نمیدونم چرا همه فکر میکنن یه رابطه باید خراب بشه تا تموم بشه، فکر میکنن حتما باید دعوا کنن... به هر حال... شما اینبار که دیدیش بهش بگو: من باهات خاطره دارم و برام مهمی... ولی من کم کم میخوام به دنیای معمولیا برگردم، بازم همدیگه رو می بینیم، حرف میزنیم، از خاطراتمون میگیم... ولی دیگه ازم نخواه رابطه داشته باشیم... من دوستت دارم و برام مهمی و همیشه دو تا دوست باقی می مونیم...

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما برای دوستتان قابل درک می باشد اما دقت کنید که هردوی شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن اگر فرد به روابط خود دقت نکند می تواند باعث ایجاد انحرافاتی در او شود و یا مدتها او را درگیر یک رابطه اشتباه و آسیب زا قرار بدهد .
    خود زنی در نوجوانی یکی از راههای می باشد که نوجوان هایی که راحل های حل مسئله پایینی دارند برای جلب توجه دیگران از ان استفاده می کنند . بهتر است سعی کنید برنامه مخصوص زندگی خودتان را داشته باشید و میزان روابط خود را کنترل کنید و در مورد این رابطه با توجه به اینکه برای هردوی شما با ایجاد وابستگی باعث عقب افتادن از دیگر اهدافتان شده است و همچنین باعث می شود که در هویتی که در این سن نیاز است شما تشکیل بدهید تا بتوانید در آینده بر اساس هویت خود گام بردارید دچار انحراف شوید.
    بهتر است اگر امکان آسیب برای او وجود دارد و رفتارهای پر خطری را در او مشاهده کرده اید این موضوع را با خانوادیشان در میان بگذارید تا از ایشان مراقبت های لازم را به وجود آورد و شما مسئولیتی در قبال ایشان ندارید . این فرد با توجه به خودزنی و گرایش جنسی و میزان وابستگی افراطی نیاز به پروسه درمانی دارند و ممکن است ایشان دچار اختلال شخصیت وابسته باشند که در هر حالتی و رفتاری که از شما مشاهده می کنند بازهم به این رابطه ادامه می دهند.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43835
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوست عزیزم
    انگار گم شدم
    سلام شما Bisexul رو سرچ و مطالعه کنید به احتمال زیاد به دردتون میخوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد