نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: آرزوی مرگ دارم

1686
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

Angry آرزوی مرگ دارم

نمیتونم خودمو گول بزنم . زندگیم پر شده از تنش و استرس .

دیگه هیچ امیدی ندارم . خستم . خیلی خستم شاید بگید مگه یه دختر ۱۹ ساله سختیو بدبختیو تو چی میبینه . ولی بخدا هرکس دیگه جای من بود نمیتونست تحمل کنه این دردو تحمل کنه درد بی کسی درد زندانی بودن . درد همه چی .‌عذاب همه چیو نمیتونه تحمل کنه . خدایااااا چرا کمکم نمیکنی . چرا نجاتم نمیدی . من ازت کمک خواستم خدااااا.

خیلی سخته خیلی سختی ب مرحله ای از بدبختی برسی ک از خانوادت بدت بیاد حالت بهم بخوره . ب زور تحملشون کنی .خدا تو ک نجاتم نمیدی حداقل منو بکش راحتم کن😭😭😭💔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : آرزوی مرگ دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها

دیگه هیچ امیدی ندارم . خستم . خیلی خستم شاید بگید مگه یه دختر ۱۹ ساله سختیو بدبختیو تو چی میبینه . ولی بخدا هرکس دیگه جای من بود نمیتونست تحمل کنه این دردو تحمل کنه درد بی کسی درد زندانی بودن . درد همه چی .‌عذاب همه چیو نمیتونه تحمل کنه . خدایااااا چرا کمکم نمیکنی . چرا نجاتم نمیدی . من ازت کمک خواستم خدااااا.

خیلی سخته خیلی سختی ب مرحله ای از بدبختی برسی ک از خانوادت بدت بیاد حالت بهم بخوره . ب زور تحملشون کنی .خدا تو ک نجاتم نمیدی حداقل منو بکش راحتم کن
    سلام

این تنش ها و استرسها بیشتر بخاطر نبود روابط اجتماعیه و گرمی مزاج.

وقتی میگم گرمی مزاج، منظورم فقط میل جنسی نیست، خیلی از مردم گرمی مزاج رو فقط در میل جنسی خلاصه میکنن.

فقط شما نیستید الان اکثر مردم مشکلات مزاجی دارن، دلیلشم نادیده گرفتن و از یاد بردن طب سنتیه و شیوه های نادرست زندگی و ازدواج در سن بالا.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    با توجه به تایپیکی که شما نوشته اید به نظر می رسد که در فشار روحی زیادی قرار دارید اما عزیزم دقت کن که برای بهبود شرایط و اینکه ما بتوانیم به شما کمک کنیم نیاز است که اطلاعات دقیق تری در مورد شرایط روحی و مشکلاتی که تجربه می کنی و همچنین نوع واکنش که داری و سبکی که با خانواده ارتباط داری در اختیارمون قرار بدهی تا بتونیم باهم بیشتر صحبت کنیم و نتیجه گیری بهتری داشته باشیم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها

خیلی سخته خیلی سختی ب مرحله ای از بدبختی برسی ک از خانوادت بدت بیاد حالت بهم بخوره . ب زور تحملشون کنی .خدا تو ک نجاتم نمیدی حداقل منو بکش راحتم کن

بسم الله الرحمن الرحیم .

سلام به شما دوست عزیز

مشکل شما چیه ، آیا با والدین و خانواده مشکل دارید ؟
    نوع برخورد شما بایک دیگر دراین شرایط چطور هست ؟
    روابط اجتماعی شما با دوستان آشنایان چطور هست، آیا دراین روابط دچار محدودیت هستین ؟
    دراین مورد اطلاعات بیشتر و دقیق دراختیار بزارید تا بتونیم به نتیجه گیری بهتری برسیم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    با توجه به تایپیکی که شما نوشته اید به نظر می رسد که در فشار روحی زیادی قرار دارید اما عزیزم دقت کن که برای بهبود شرایط و اینکه ما بتوانیم به شما کمک کنیم نیاز است که اطلاعات دقیق تری در مورد شرایط روحی و مشکلاتی که تجربه می کنی و همچنین نوع واکنش که داری و سبکی که با خانواده ارتباط داری در اختیارمون قرار بدهی تا بتونیم باهم بیشتر صحبت کنیم و نتیجه گیری بهتری داشته باشیم.
    مشکلم . بدبختیمه . ک‌گیر یه خانواده افتادم که افکارشون واسه هزارسال پیشه . منو زندانی کردن تو ی اتاق ن اجازه صحبت کردن با دوستامو بهم میدن . ن بیرون رفتن . ن سرکار رفتن . ن کلاس رفتن کل تفریحاتی ک یه جوون میتونه تو این سن داشته باشرو از من گرفتن .‌فقط ب این دلیل ک‌ دختر معنی نداره بره بیرون هر وقت شوهر کردی هر غلطی خواسی بکن .محبت کردنو بلد نیستن اصلا انگار من براشون یه موجود کاملا بی ارزشم از صبح تا شب هزارجور حرف بهم میزنن هزارجور توهین میکنن ‌ کلا اعتماد ب نفسو ازم گرفتن از بس بهم گفتن تو زشتی کسی تو رو نمیگیره تا اخرش بیخ ریشمونی در صورتی ک چهرم معمولیه بعد منو هیچ کس نمیبینه چجوره پسند کنن دیگه تحمل این اتاقو ندارم برام حکم قفسه احساس میکنم دیواراش دارن فشار میارن بهم ‌ افسرده شدم ‌ . تو جوونی پیر شدم کل موهام سفید شده . من چ خاکی بریزم سرم اخهه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم .

سلام به شما دوست عزیز

مشکل شما چیه ، آیا با والدین و خانواده مشکل دارید ؟
    نوع برخورد شما بایک دیگر دراین شرایط چطور هست ؟
    روابط اجتماعی شما با دوستان آشنایان چطور هست، آیا دراین روابط دچار محدودیت هستین ؟
    دراین مورد اطلاعات بیشتر و دقیق دراختیار بزارید تا بتونیم به نتیجه گیری بهتری برسیم
    کلا با هیچ کسرابطه ای ندارم . چون منو حسابی تو محدودیت گذاشتن ‌ . واقعا دیگه ازشون بدم میاد . بالا توضیح دادم چجوریه شرایطم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46303
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم یه همچین حسی دارم همیشه مادرم وسواس داشت و از بچگی اجازه تو کوچه رفتن رو بهم نمیداد، همین الانم ماهی یبار بخوام با دوستام برم بیرون انقدر سوال پیچم میکنن و ...
    پدرم هم من اصن پدرم نمیدونمش، چون تو زندگیم بغیر از مسئله پول و تحصیلات باهاش در هیچ رابطه دیگه ای صحبت نکردم و اصن میترسم بهش چیزی بگم چون یه ادم خیلی کنترل کنندست، چند وقت پیشم باهاش دعوام شد ولی بعد دعوا اونیکه حالش بد شد من بودم
    تنها راهم بنظرم رفتن هست ازین خونه واسه منی که 17 سالمه حداقل باید دو سال دیگه صبر کنم تا شرایطم جور برم از دستشون راحت شم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Porteghal نمایش پست ها
    سلام منم یه همچین حسی دارم همیشه مادرم وسواس داشت و از بچگی اجازه تو کوچه رفتن رو بهم نمیداد، همین الانم ماهی یبار بخوام با دوستام برم بیرون انقدر سوال پیچم میکنن و ...
    پدرم هم من اصن پدرم نمیدونمش، چون تو زندگیم بغیر از مسئله پول و تحصیلات باهاش در هیچ رابطه دیگه ای صحبت نکردم و اصن میترسم بهش چیزی بگم چون یه ادم خیلی کنترل کنندست، چند وقت پیشم باهاش دعوام شد ولی بعد دعوا اونیکه حالش بد شد من بودم
    تنها راهم بنظرم رفتن هست ازین خونه واسه منی که 17 سالمه حداقل باید دو سال دیگه صبر کنم تا شرایطم جور برم از دستشون راحت شم
    شرایط تو خیلی بهتراز منه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)