نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تنها امیدم واسه زندگی را دارم از دست دادم به مردن فکر میکنم.

2218
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45168
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تنها امیدم واسه زندگی را دارم از دست دادم به مردن فکر میکنم.

دیگه هیچ دلخوشی ندارم که بخوام به خاطرش زندگی کنم دور و برم پر از آدمای بده یا من هم باید مثل اونا بد بشم یا بمیرم و من نمی تونم بد باشم تو ذاتم نیست.دور وبرم پر از آدمای معتاده پر از زنایی
    که خیانت میکنن به شوهراشون و با مرد زن دار دوستن.زنایی که مهریه میزارن اجرا و طرف رو به خاک سیاه مینشونن.زنایی که شوهر مردم و میگیرن
    واسه خودشون و مردای عوضی که تجاوز میکنن
    که خیانت میکنن معتادان و انتظار دارن تو این کارو نکنی.حتی نزدیکترین کسانم.با هزار بدبختی رشته خوبی قبول شدم و که تنها امیدم توی این دنیای کثافت بود.ولی توی این رشته هم این آدمای عوضی هستن خوب به درک که هستن اما نه بازم هستن
    با استادا رل میزنن و نمره میگیرن پارتی های کلفت
    دارن باهم تقلب میکنن و سوالات رو معلوم نیست از کجا میارن و توی فضای مجازیم شده خوراکشون
    واسه تقلب گروهی و کار گیر اونا میاد و من با این زحمت اومدم این رشته بازم کار گیرم نمیاد.منی که موهای سرم کچل شده از فشار زندگی هر روز باید با
    بوی تریاک از خواب پاشم و نمیدونم کسی که دودی بشه معتاده یانه منکه فقط ازین دنیا یه شغل و درآمد می‌خوام که خودم روپای خودم وایستم و خرج خودمو بدم که اونم قرار نیست گیرم بیاد منی که
    پول کنار میزارم برم یه کرم مارک خوب بگیرم بعد میبینم قیمتش رفته بالا و بازم دوباره نمیشه بگیرمش
    چرا باید زنده بمونم دیگه امیدی ندارم.ولی چرا نمی تونم بد باشم میتونم راحت خودم رو به نمایش بزارم و پولدار شم میتونم بیام قاطی این روابط بشم اما نمی تونم پس مرگ حقمه باید خودم رو تیکه تیکه
    کنم وقتی نمی تونم با قوانین این دنیا زندگی کنم جام توی این دنیا نیست.
    یه روش مطمئن و بدون درد بگید لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تنها امیدم واسه زندگی را دارم از دست دادم به مردن فکر میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط آناناس خوش قلب نمایش پست ها
    دیگه هیچ دلخوشی ندارم که بخوام به خاطرش زندگی کنم دور و برم پر از آدمای بده یا من هم باید مثل اونا بد بشم یا بمیرم و من نمی تونم بد باشم تو ذاتم نیست.دور وبرم پر از آدمای معتاده پر از زنایی
    که خیانت میکنن به شوهراشون و با مرد زن دار دوستن.زنایی که مهریه میزارن اجرا و طرف رو به خاک سیاه مینشونن.زنایی که شوهر مردم و میگیرن
    که خیانت میکنن معتادان و انتظار دارن تو این کارو نکنی.حتی نزدیکترین کسانم.با هزار بدبختی رشته خوبی قبول شدم و که تنها امیدم توی این دنیای کثافت بود.ولی توی این رشته هم این آدمای عوضی هستن خوب به درک که هستن اما نه بازم هستن
    دارن باهم تقلب میکنن و سوالات رو معلوم نیست از کجا میارن و توی فضای مجازیم شده خوراکشون
    واسه تقلب گروهی و کار گیر اونا میاد و من با این زحمت اومدم این رشته بازم کار گیرم نمیاد.منی که موهای سرم کچل شده از فشار زندگی هر روز باید با
    بوی تریاک از خواب پاشم و نمیدونم کسی که دودی بشه معتاده یانه منکه فقط ازین دنیا یه شغل و درآمد می‌خوام که خودم روپای خودم وایستم و خرج خودمو بدم که اونم قرار نیست گیرم بیاد منی که
    پول کنار میزارم برم یه کرم مارک خوب بگیرم بعد میبینم قیمتش رفته بالا و بازم دوباره نمیشه بگیرمش
    چرا باید زنده بمونم دیگه امیدی ندارم.ولی چرا نمی تونم بد باشم میتونم راحت خودم رو به نمایش بزارم و پولدار شم میتونم بیام قاطی این روابط بشم اما نمی تونم پس مرگ حقمه باید خودم رو تیکه تیکه

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز
    متوجه ناراحتی و حسی که شما تجربه میکنید هستم
    اما در واقع دنیای بیرونی تحت سلطه هیچ کس نیست و افراد زیادی به دلایل مختلفی از دنیای پیرامون خودشون ناراحت و گلایه مند هستند
    متاسفانه واقعیات فعلی شما نیز از دسته مشکلات و مسائلی هستند که نمیتوان تغیر داد چون علت این همه مشکل از شما نیست تا بتونید درش تغیر ایجاد کنین
    بله شما امکان تغیر شرایط موجود رو ندارین اما میتونید خودتون رو تغیر بدید و سعی کنید علاوه بر احساس خشم ناراحتی و اندوهی که تجربه میکنید مسیر رشد فردی خودتون رو طی کنین تا بتونین در آینده فردی مستقل ارزشمند باشید

اینو بدونید که دیگران مسئول رفتارهای خودشون هستند و هرچند ممکنه مسیر اشتباهی رو طی کنند اما مسئولیت اونها با شما نیست پس خودتون رو تحت تاثیر زشتی های اونها قرار ندیدن چون تنها باعث میشع تفکرات منفی در شما موج بگیره
    از فکر کردن به خودکشی پرهیز کنید چون این تفکرات تنها شمارو در اندوه و ناراحتی محدود میکنند و اجازه نمیده ذهن شما آزادانه تصمیم گیری کنه و به نتیجه بهتری برسه

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که دیدن این شرایط اجتماعی و اقتصادی می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که نمی توان از قانون همه یا هیچ استفاده کرد چون حتی در همین شرایط نیز افرادی وجود دارند که از نظر اعتیاد یالم هستند ، به زندگی مشترک خود تعهد دارند ، قوانین اجتماعی را رعایت می کنند و... اما موضوع مهم این است که شما خودتان را با دیگران مقایسه نکنید هر فردی تنها مسئول زندگی خودش هست و شما می توایند برای ادامه مسیر زندگی خود تلاش کنید و در اینده با داشتن استعدادو مهارت های لازم در رشته مورد نظرتان موفقیت کاری نیز کسب کنید اگر بخواهید با دیدگاه منفی پیش بروید تنها شرایط روحی سخت تری را تجربه می کنید که برای شما دشواری بیشتری به همراه دارد در کنار اینکه امید به زندگی شما را نیز کاهش می دهد .
    بهتر است برای بهبود شرایط روحی خودتان اقدام کنید و سعی کنید که به خودتان کمک کنید که در شرایط روحی بهتری مسیر رشدی خود را ادامه بدهید داشتن افکار مرگ و خودکشی یکی از نشانه های نداشتن شرایط روحی مناسب می باشد پس بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی در مسیر بهبود شرایط روحی خود وارد روند مشاوره شوید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45881
    تشکـر
    16
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آناناس خوش قلب نمایش پست ها
    میخوام راهنماییت کنم اگه عزم جدی داری حتما مطالعه کن نجات پیدا میکنی اگه نداری باید بهت بگم وضعیتت بدتر و بدتر میشه.

اولا رفتار اطرافیانت ارتباطی به تو نداره اونا رو الگو قرار نده آن ها روز به روز بیشتر در کثافت غرق میشن.
    دوما کار هست وضعیت بازار و اقتصاد داره از دلالی خارج میشه شغل زیاد میشه حتما میتونی کار پیدا کنی.
    سوما مصرف گرایی رو کنار بذار الان وقتش نیشت یه سر و وضع مناسب با ظاهر آراسته برای استخدام و... داشته باشی کافیه.
    چهارما درآمد شغلت اگه کم هم باشه اشکالی نداره سرمایه کذاری خرده پول ها این درآمد رو چند برابر میکنه.

پس یه شغل پیدا کن هر چی که میخواد باشه فقط بیمه ات کنن، 5 سال دو سوم درآمدت رو سرمایه گذاری کن. باقی عمرت رو شاهانه زندگی کن.

یه مدت تو وقت های آزادت درباره بیت کوین و اتریوم و نحوه خرید و نگهداریشون تحقیق کن و رفته رفته آروم آروم سرمایه گذاری رو شروع کن برای سرمایه گذاری حتما نباید پول زیاد داشته باشی متوجه هستی؟ بعد از مدتی خواهی دید پس انداز های کوچک تو تبدیل شده به یه سرمایه درشت که میتونی به راحتی یه جا برا خودت رهن کنی ماشین داشته باشی و یه زندگی بی نقص رو برای خودت بسازی. خدا رو چه دیدی شاید یه آقا پسر سالم و خوبی هم پیدا شد و صاحب یه زندگی مشترک عالی شدی.

راه سختی در پیش داری اما اگه امروز استارت بزنی مطمئن باش 5 سال آینده زندگی لذت بخش و خوبی خواهی داشت قطعا بهتر از مرگه نه؟

حرکت تو باید زیر زمینی و بدون جلب توجه خانواده باشه وگرنه درآمد رو ازت میگیرن

7. کاربران زیر از rezateh2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)