نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بداخلاقم

1252
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بداخلاقم

سلام من فاطمه هستم ۱۸ سالمه نامزد دارم بسیار مرد خوب خانوادمم خوب هستن ولی خیلی بداخلاق و عصبی هستم همش داد میزنم بددهنی میکنم حوصله کسیو ندارم دوست دارم با یکی هم دعوا کنم اینجوری نبودم یک ماهی هست اینطور شدم شاید به خاطر این هست که تک فرزندم و تو خونه تنهام ولی خب با این کارم همه از دستم دلخورن چکار کنم کمکم کنید😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بداخلاقم

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima56 نمایش پست ها
    سلام من فاطمه هستم ۱۸ سالمه نامزد دارم بسیار مرد خوب خانوادمم خوب هستن ولی خیلی بداخلاق و عصبی هستم همش داد میزنم بددهنی میکنم حوصله کسیو ندارم دوست دارم با یکی هم دعوا کنم اینجوری نبودم یک ماهی هست اینطور شدم شاید به خاطر این هست که تک فرزندم و تو خونه تنهام ولی خب با این کارم همه از دستم دلخورن چکار کنم کمکم کنید������

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دراین مورد باید اطلاعات بیشتری دراختیار قراربدین تا بهتر به نتیجه برسیم
    در چه مواردی شما عصبی میشین ؟
    چه مشکلات و مسائلی باعث میشه شما تحریک بشی ؟
    از یک ماه قبل تا الان اتفاقی افتاده ؟
    ببین دوست عزیز این رفتارهای شما رویکرد همیشگی و غالب شما نبوده
    این حالت رو شما یک ماهه داری و این نشون میده مسئله ای باعث این حالت شما شده ، میتونه نوعی ناراحتی نوعی ترس یا مجموعه احساسات منفی باشه که باعث میشه این چرخه معیوب شکل بگیره که شما عصبی بشی و پرخاش کنی و بد دهن باشی
    اگر خودتون نتونید حدس بزنید یا بفهمید علت این حالت شماست باید مشاوره روانکاوی حضوری دریافت کنید تا بتونیم به شما کمک کنیم
    روابط شما با پدر و مادر و همسر چطوره آیا باهاشون مشکلی داری از چیزی ناراحت هستی ؟
    تفریح و سرگرمی داری ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بداخلاقم

سلام به شما دوست عزیز
    همانطور که اشاره کردید این سبک رفتاری می تواند هم در مسیر روابط شما با خانواده و هم روابطی که با نامزدتان دارید مشکلات زیادی را ایجاد کند . در بیشتر مواقع افراد زمانی که احساسات و افکار خود را به درستی نمی شناسند از واکنش هایی چون داد زدن و یا عصبانتی و.. استفاده می کنند و یا اینکه این شناخت باعث می شود که راحل های تعاملی را از یاد ببرند و سریع به همه چیز واکنش نشان بدهند .
    اینکه دلیل این رفتارها چیست نیاز به بررسی دقیق دارد و در این مسیر بهتر است به صورت حضوری و یا با توجه به شرایط فعلی به صورت تلفنی وارد پروسه مشاوره شوید تا بتوانیم در یک تعامل دو طرف افکار ف احساسات و شرایط روحی شما را مورد بررسی قرار بدهیم و در این مسیر کمک کنیم تا بتوانید با شناخت بهتر در مسیر های بهتری نیز برای پاسخ به این نیازها اقدام کنید که برای شما سازندگی داشته باشد .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354762

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد