صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 76 از 76

موضوع: خبر متاسف کننده

2784
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خبر متاسف کننده

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    اینجا بحث مدارا نیست و قطعاً نه تنها مدارا بلکه هر رفتار دیگه ای حدی داره و نباید افراط بشه و از حالت عقلانی خارج بشه.

اینجا فقط جای یه سوال هست اینکه بپرسم کجای دین ما گفته شده وقتی غیر مسلمونا یه نفرو از دست میدن، مسلمونا برن ابراز خوشحالی کنن که توی این تاپیک این کارو کردن؟
    یادم نمیاد من بابت مرگ کسی خوشحالی کرده باشم چه برسه بابت مرگ شخص مذکور. اگر کسی هم خوشحالی کرده، خودش مسئول هست.

من حرفم در راستای جلوگیری از فحاشی و بی احترامی به عقاید و همین طور جلوگیری از فحاشی جنسی هست.

من یه سوال از شما دارم. تا حالا شده تو یه بحث دو طرفه با افرادی که ایران باستان رو در مقابل اسلام قرار میدن، به مواردی مثل پادشاهان گذشته فحاشی کنین؟ (هر چند این دو مقوله خیلی با هم متفاوتن).

تا حالا تو بحث با یک مسیحی به فحاشی به عقاید تثلیث پرداختین؟ (شاید با یه مسیحی بحث نکرده باشین، ولی می تونین این بحث رو تو ذهن تون تصور کنین)

گفتم که، به نظرم شما به عقاید دیگران فحاشی نمی کنین. اما در مقابل گستاخی اون ها ساکتین و حتی مدافع!

اون امامی که تو این تاپیک بهش بی احترامی شده، خیلی ها با عقاید مختلف وقتی با حرکت و منش و ایثارش آشنا شدن براش عزاداری کردن.

دوست عزیز، می دونم می خوایین با اخلاق و سعه صدر باشین. ولی یکم فکر کنین که آیا قاطع نبودن شما باعث گسترش این نوع لفاظی ها نمیشه؟

و آخرین سوال، اگه به خانواده و دوستان شما فحاشی بشه، به همین نرمی برخورد می کنین؟ آیا اعتقادات تون به اندازه ی خانواده و دوستان تون، ارزش دفاع ندارن؟

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر دوستان
    تسلیت میگم به خانم دلواپس، و از خداوند میخوام که همسر ایشون رو مورد رحمت و مغفرت خودشون قرار بدن!
    اگرچه میدونم همسر ایشون اعتقاداتی مغایر با ما داشتن، اما لطف خداوند محدود نیست و قطعا دلسوز بندگانش هست!
    ...........‌‌‌‌.
    اما یه نکته‌ای رو میخواستم به حضور کاربران محترم برسونم!
    این درسته که ما نباید به اعتقادات دیگران توهین کنیم، یا اونا رو مورد تمسخر قرار بدیم!
    اما یه لحظه پیش خودتون فک کنین آیا این تفکر شامل هر اعتقادی میشه؟!؟!
    توی تاپیک دیدم که بعضی افراد جبهه گرفتن در مقابل خانم دلواپس و همسرشان،
    حرکت اینها قابل فهم هست!
    اما اونایی که اومدن از اعتقاد خانم دلواپس دفاع کردن و در عوض به مسلمان‌ها توهین کردن رو واقعا نمیفهمم!؟؟!!
    من قصد توهین به هیچ شخصی ندارم، و خودم رو در مقامی نمیدونم که بگم کی برتر از دیگری هست!
    اما بیاین یه کم عاقلانه به این قضایا نگاه کنیم! باور کنین لازم نیست از هر اعتقادی دفاع کنین یا بگین به هر اعتقادی باید احترام بذاریم
    ما در مقابل بعضی عقاید فقط میتونیم بی‌تفاوت باشیم، همین!
    گاهی احترام گذاشتن ما به منزله‌ی تایید حساب میشه و باعث میشه فرد هیچوقت به اعتقادش و عواقب این اعتقاد شک نکنه!
    لزومی نداره به خانم دلواپس توهین کنیم
    اما احترام به عقاید ایشون هم دقیقا نقض و بی‌حرمتی به عقاید مسلمان‌ها هستش!
    اگر کسی به ایشون بی‌احترامی کرد ، دوستانه و مودبانه ازش بخوایم که این کار رو ترک کنه چون تنها چیزی که در پی داره توهین متقابل به مقدسات خود ما هستش، که دیدیم خانم دلواپس هم کم نذاشتن در این مورد!
    فراموش هم نکنیم خانم دلواپس الان داغ دیده هستن، و با ناراحتی بیشتری پاسخ میدن، پس حداقل اگه نمیتونیم مرهم ایشون باشیم نمک به زخمشون هم نزنیم!
    ....
    آقای تجربه اگر پست منو میخونید روی سخن من با شما هم هست که در پاسخ کاربر امید اونقدر جسورانه و نامحترم پاسخ دادید! میتونستید خیلی ملایم و محترم نکاتی رو به ایشون گوشزد کنین
    از شما، آقا سعید، امید و یاسمن بیشتر از این انتظار میرفت که به عنوان اعضای با سابقه‌ی سایت بتونین این جو رو کنترل کنین نه اینکه آتیشش رو بیشتر کنین!
    توهین به برادر مسلمانتون واقعا جای تاسف و ناراحتی داره، شما هم باید به ایمان خودتون تجدیدنظر کنین که انقدر راحت میتونی به برادر مسلمانت توهین کنی به خاطر فرقه‌های دیگر! همین عوامل باعث جدایی و نفاق هست!
    ....
    دوستان محترم لطفا بیشتر حواستون رو جمع کنین! اینطوری پیش بره ما مجبوریم هرکس هرچی گفت در مقابل سر خم کنیم! در حالیکه راه بهترش بی‌تفاوتی هست!
    ....
    خانم دلواپس مجددا عرض میکنم بنده قصد هیچ بی‌احترامی به شخصیت شما رو نداشتم و ندارم و بیشتر روی سخنم با افراد هم کیش خودم بود!
    ....
    موفق باشید همگی

هر چند جوابی به گستاخی اون کاربر هتاک ندادین، بیان تون زیبا و دقیق و خیرخواهانه بود.

من هم طرف صحبتم با امثال خودم هست نه این جماعت فحاش.

نیازی نیست، کسی از این جماعت بد دهن و هتاک رو نصحیت کرد (به نظرم کارشون از نصحیت گذشته)

در مقابل بی حرمتی به اعتقادت نباید ساکت بود. این بی تفاوتی و سکوت و حتی دفاع از این جماعت(!!!) باعث گسترش این مسائل میشه.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,551
    تشکر شده 9,781 بار در 3,374 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام
    من مدیر این سایت نیستم که بخوام دخالتی در سیاست های سایت داشته باشم ، همچنین خانم ستیلا ! ( در باب اینکه برای بنده فراخوان فرستادین )

اما به عنوان یک عضو معمولی مثل بقیه توصیه میکنم ادب رو رعایت کنید و از تحریک کردن افراد و ایجاد تنش پرهیز کنید ، خارج از هر دین .

اینجا هم یک فضایی مجازیه خونه ما ، شهر ما یا کشور مانیست ، هر کس که فارسی بلد باشه از خارج یا داخل از هر دینی میتونه فعالیت داشته باشه، منو شما هم مسئولش نیستیم !

با تشکر .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

4. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,085
    تشکر شده 8,559 بار در 3,924 پست
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    همسر بزرگوارم بنده خدای ذهن ساز شما نبودن
    خودمم بنده هیچی و هیشکی نیستم
    ماها سربلند و سرافرازیم و مث شماها بندگان درگاه کسی نیستیم!
    پس ازین به بعد وقتی میخواین جمله ای راجع به ما بنویسین بیشتر دقت کنین

ما قاعده ای داریم بنام:
    Quid pro quo

اگه کسی احترام ما رو رعایت نکنه برخورد متقابل میکنیم
    با افراد بی تفاوت هم عین خودشون بی تفاوت برخورد میکنیم
    با دوستان محترم هم مث خودشون محترمانه

اون قسمت از حرفاتون که به من مربوط میشد جواب دادم
    بقیه حرفاتون خطاب به هم کیشان شماست و برام مهم نیست
    خدای ما ساخته ذهن نیست
    سازننده ذهن‌هاست
    و ما بابت این بندگی سال‌هاست که سربلند و مفتخریم!
    من راجع به شما نه نظری دارم و نه جمله‌ای نوشتم!
    و روی صحبتم کاملا با دوستان قدیمی سایت بود!
    امضای ایشان
    مشاور.کو فراموشت نمیکنم، اما اینجا دیگه جذابیتی نداره

خدانگهدار

6. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    506
    تشکر شده 371 بار در 305 پست
    میزان امتیاز
    1

خدای ما ساخته ذهن نیست
    سازننده ذهن‌هاست
    و روی صحبتم کاملا با دوستان قدیمی سایت بود!
    سازنده ذهنها؟!
    اوه اوه عجب!

۳ خط اول پست قبلیتون منظورم بود
    لطفا سری بعد بیشتر دقت کنین
    منم کلا تمایل به بحث با شما ندارم
    توصیه میشه وقت اضافیتونو جای دیگه مصرف کنین
    امضای ایشان
    I’m a happy little blob of custard and you can’t nail me to any wall
    In fact I’d pull those nails out and aim them at you
    Tell me how negative I am
    tell me how I’m filled with hate
    You’re not just stupid you’re wrong

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    425
    تشکر شده 836 بار در 473 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام روزتون بخیر دوست
    از شما، آقا سعید، امید و یاسمن بیشتر از این انتظار میرفت که به عنوان اعضای با سابقه‌ی سایت بتونین این جو رو کنترل کنین نه اینکه آتیشش رو بیشتر کنین!
    توهین به برادر مسلمانتون واقعا جای تاسف و ناراحتی داره، شما هم باید به ایمان خودتون تجدیدنظر کنین که انقدر راحت میتونی به برادر مسلمانت توهین کنی به خاطر فرقه‌های دیگر! همین عوامل باعث جدایی و نفاق هست!
    ....
    دوستان محترم لطفا بیشتر حواستون رو جمع کنین! اینطوری پیش بره ما مجبوریم هرکس هرچی گفت در مقابل سر خم کنیم! در حالیکه راه بهترش بی‌تفاوتی هست!
    ....
    خانم دلواپس مجددا عرض میکنم بنده قصد هیچ بی‌احترامی به شخصیت شما رو نداشتم و ندارم و بیشتر روی سخنم با افراد هم کیش خودم بود!
    ....
    موفق باشید همگی
    سلام عزیزم
    بله کاملا حق باتوعه
    دلیلش برای بی احترامی به عقاید نبود البته
    از اینکه تسلیتمون تظاهر خونده شده بود ناراحت شدم
    اما درست میگی
    واکنش نشون دادن بهش اشتباه بود.
    من عذرخواهی میکنم بابت برخوردم.
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

9. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,085
    تشکر شده 8,559 بار در 3,924 پست
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamanH نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    بله کاملا حق باتوعه
    دلیلش برای بی احترامی به عقاید نبود البته
    از اینکه تسلیتمون تظاهر خونده شده بود ناراحت شدم
    اما درست میگی
    واکنش نشون دادن بهش اشتباه بود.
    من عذرخواهی میکنم بابت برخوردم.
    تو که ماهی عزیزم :0
    امضای ایشان
    مشاور.کو فراموشت نمیکنم، اما اینجا دیگه جذابیتی نداره

خدانگهدار

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,561
    تشکر شده 1,976 بار در 1,331 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam.irani نمایش پست ها
    یادم نمیاد من بابت مرگ کسی خوشحالی کرده باشم چه برسه بابت مرگ شخص مذکور. اگر کسی هم خوشحالی کرده، خودش مسئول هست.

من حرفم در راستای جلوگیری از فحاشی و بی احترامی به عقاید و همین طور جلوگیری از فحاشی جنسی هست.

من یه سوال از شما دارم. تا حالا شده تو یه بحث دو طرفه با افرادی که ایران باستان رو در مقابل اسلام قرار میدن، به مواردی مثل پادشاهان گذشته فحاشی کنین؟ (هر چند این دو مقوله خیلی با هم متفاوتن).

تا حالا تو بحث با یک مسیحی به فحاشی به عقاید تثلیث پرداختین؟ (شاید با یه مسیحی بحث نکرده باشین، ولی می تونین این بحث رو تو ذهن تون تصور کنین)

گفتم که، به نظرم شما به عقاید دیگران فحاشی نمی کنین. اما در مقابل گستاخی اون ها ساکتین و حتی مدافع!

اون امامی که تو این تاپیک بهش بی احترامی شده، خیلی ها با عقاید مختلف وقتی با حرکت و منش و ایثارش آشنا شدن براش عزاداری کردن.

دوست عزیز، می دونم می خوایین با اخلاق و سعه صدر باشین. ولی یکم فکر کنین که آیا قاطع نبودن شما باعث گسترش این نوع لفاظی ها نمیشه؟

و آخرین سوال، اگه به خانواده و دوستان شما فحاشی بشه، به همین نرمی برخورد می کنین؟ آیا اعتقادات تون به اندازه ی خانواده و دوستان تون، ارزش دفاع ندارن؟
    شما سوال منو جواب ندادین اول سوال منو جواب بدین بعد سوال طرح کنین.

هر سخن جائی و هر نکته مکانی دارد.

در مورد قاطع بودن باید بگم اینجا توی سایت هیچکس به اندازه من در مورد دفاع از مقدسات قاطعیت نداشته، در حدی که با همین خانم delvapas2000 کارمون به دعوا کشید و همه میدونن در اینجور بحثها من با کسی شوخی ندارم و هیچم در مورد گستاخی کسی ساکت نبودم و نیستم.

من همیشه توی پستهام به این نکته تاکید دارم که آدم باید مسائلو تفکیک کنه و بنا به موقعیت موجود حرف بزنه چون ممکنه کاری که یه جا خوب بوده در یه موقعیت خاصی بد باشه و کاری که بد بوده در یه موقعیت خاصی خوب باشه.

پس خدمتتون عرض میکنم من قبلاً در تاپیکهای دیگه و مباحث مربوطه قاطعیتمو بروز دادم ولی توی این تاپیک مشکل اولش از طرف این افراطیها شروع شد بدون اینکه عواقبشو در نظر بگیرن، اگه گستاخی و توهینی شده مقصرش خود این افراطیها هستن، خب انصاف و عدالت حکم میکنه آدم حقیقتو بگه و در این مورد خاص مقصر افراطیون بودن.

خب یه نفر شوهرشو از دست داده یه تاپیک زده حالا هر کی خواست بیاد تسلیت بگه، بعد یه عده ای اومدن چرت و پرت نوشتن، یکی نیست بگه اخه مرض دارید؟
    شما که میگین من قاطع نیستم خدمتتون عرض کنم من بنا به وظیفه ای که در قبال اعتقاداتم دارم توی این تاپیک تسلیت نگفتم برعکس اونایی که همیشه با نظرات من مخالفت میکنن و فکر میکنن از دینداری بیشتر سرشون میشه، پریدن و تسلیت گفتن.

البته تسلیت نگفتن این معنی رو نمیده که من خوشحال باشم، نه از این طرف خوشحال میشم و نه از اون طرف زود میپرم تسلیت میگم.
    تفکر من اینجوریه که باید یه تعادل بین اعتقاداتم و وجدانم برقرار کنم که نه سیخ بسوزه و نه کباب.
    حالا اگه کسی نتونه حرفامو درک کنه مشکل از خودشه.

در مورد سوال آخرتون، خب مگه به من توهین نشده؟
    توی همین تاپیک و در همون پستی که به مقدسات توهین شد، مخاطبش من بودم پس به من توهین شد.
    چرا مخاطبش من بودم؟
    به همون دلیلی که گفتم قبلاً با قاطعیت باهاشون برخورد کرده بودم و در اون پست فکر میکردن من با نام کاربری دیگه ای قصد اذیت کردنشونو دارم.
    برای من اول اعتقاداتم مهمه بعد خانوادم، اما باید ببینیم دلیل توهین چی بوده بعد در موردش تصمیم بگیریم؟
    دلیلش یه سوءتفاهم نسبت به من بوده که ترجیح دادم اون توهینها رو به دل نگیرم.
    در مورد گستاخی و توهینی که به مقدسات شد در این تاپیک چیزی نمیگم، این گندو افراطیها زدن و عواقبش متوجه اوناست تا بلکه درس عبرتی بشه براشون تا سر عقل بیان و با رفتار نسنجیده موجبات توهین به مقدسات رو فراهم نکنن.
    امضای ایشان

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,561
    میزان امتیاز
    7

....
    آقای تجربه اگر پست منو میخونید روی سخن من با شما هم هست که در پاسخ کاربر امید اونقدر جسورانه و نامحترم پاسخ دادید! میتونستید خیلی ملایم و محترم نکاتی رو به ایشون گوشزد کنین
    ..
    جواب من به امید هیچم نامحترمانه نبود چیزیو بهش گفتم که مستحقش بود.

اینا با حرفها و رفتارهای نسنجیده و افراطی باعث توهین به مقدساتمون میشن یعنی با نفهمی زمینه رو ایجاد میکنن و خیلیها رو از دین فراری میدن.

حالا وقتی من بهشون واقعیتو میگم یعنی اون چیزی که واقعاً هستن رو براشون روشن میکنم، این میشه رفتار نامحترمانه؟
    اگه بی حرمتی هست از رفتار خودشونه و اگه ناراحت میشن خب رفتارشونو اصلاح کنن.

موقع آشپزی هر چی بریزی توی آش، موقع خوردن غذا همون میاد به قاشقت.

به خاطر فرقه های دیگه این کارو نکردم اتفاقاً دقیقاً بخاطر دین اسلام این کارو کردم، من حتی توی تاپیک به خانم دلواپس تسلیت هم نگفتم چون در قبال اعتقاداتم وظیفه ای دارم و این افراطیها متوجه رفتارشون نیستن، اونوقت شما میگید بخاطر فرقه های دیگه من اون حرفا رو زدم؟

متاسفم که قصد و نیتمو بد قضاوت میکنید و سعی نمیکنید دلیل اصلیشو متوجه بشید.
    امضای ایشان

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    506
    میزان امتیاز
    1

مجبور نیستی انقد خودتو به در و دیوار بزنی که چی بشه مثلا؟!

اولا که هیچ احتیاجی به تسلیت گفتن تو نبود و دوما علت تسلیت نگفتنت داخل تاپیک ،وظایفی در قبال اعتقاداتت نبود!
    وظایف اعتقادی کیلو چند؟!
    علتش فقط مشکلات تو با استارتر تاپیک بود
    چون قبلا اقا شروین باهات یه برخوردی کرده بدجور سوختی و حتی یاداوریشم اذیتت میکنه
    رو همین حساب نخواستی تو تاپیک به من تسلیت عرض کنی اما تو پیام خصوصی تسلیت نوشتی
    و اینم اسکرین شات:

http://s4.picofile.com/file/83707951...828_201116.png

مدتها قبل وقتی از بابت انتقاد من به حدیث امام مظلومت داغ کردی و بد و بیراه نثار کاهن اعظم ما کردی
    من بهت گفتم بچه جان ماها تعصب مقدسات نداریم
    هرچی دل تنگت میخواد بگو که اتفاقا بیشتر به نفع ماست
    اونقد داغ به دل گرفتی که وقتی خبر فوت همسر نازنین منو دیدی خواستی با یه حساب کاربری دیگه خودتو تخلیه کنی
    منم جوابی بهت دادم که بفهمی مجددا بازنده شدی
    و هنوزم جواب من از گلوت پایین نرفته که داری پرپر میزنی

حالا این حساب کاربری چندمیت باشه معلوم نیست

توصیه نمیکنم سوادتو بالا ببری چون دیگه درد تو ازین ناله ها گذشته
    بلکه پیشنهاد میدم به یه روانپزشک حاذق مراجعه کنی
    هم تعصباتتو درمان کنه هم اینکه راه علاج واسه خوددرگیریتو رفتار بیمارگونه و چندشخصیتیت پیدا بشه
    بااینکه بعید میدونم کسی باشه که بتونه درد جهالت شماها رو درمان کنه
    امضای ایشان

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    108
    تشکر شده 105 بار در 83 پست
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

[quote=رزمریم;286747]خدای ما ساخته ذهن نیست
    سازننده ذهن‌هاست
    و روی صحبتم کاملا با دوستان قدیمی سایت بود![/quote

سلام بر بانوی محترمه رزمریم خانم . رسیدن به خیر . انشالاه اوضاعتون که بر وفق مرادتون هست؟
    قبلا عارض بودم الان هم عرض میکنمانشالاه سفید بخت بشید و براتون آرزوی بهترینهارو از خدا دارم براتون
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

15. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,228
    تشکر شده 1,600 بار در 926 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام روزتون بخیر دوستان
    تسلیت میگم به خانم دلواپس، و از خداوند میخوام که همسر ایشون رو مورد رحمت و مغفرت خودشون قرار بدن!
    اگرچه میدونم همسر ایشون اعتقاداتی مغایر با ما داشتن، اما لطف خداوند محدود نیست و قطعا دلسوز بندگانش هست!
    ...........‌‌‌‌.
    اما یه نکته‌ای رو میخواستم به حضور کاربران محترم برسونم!
    این درسته که ما نباید به اعتقادات دیگران توهین کنیم، یا اونا رو مورد تمسخر قرار بدیم!
    اما یه لحظه پیش خودتون فک کنین آیا این تفکر شامل هر اعتقادی میشه؟!؟!
    توی تاپیک دیدم که بعضی افراد جبهه گرفتن در مقابل خانم دلواپس و همسرشان،
    حرکت اینها قابل فهم هست!
    اما اونایی که اومدن از اعتقاد خانم دلواپس دفاع کردن و در عوض به مسلمان‌ها توهین کردن رو واقعا نمیفهمم!؟؟!!
    من قصد توهین به هیچ شخصی ندارم، و خودم رو در مقامی نمیدونم که بگم کی برتر از دیگری هست!
    اما بیاین یه کم عاقلانه به این قضایا نگاه کنیم! باور کنین لازم نیست از هر اعتقادی دفاع کنین یا بگین به هر اعتقادی باید احترام بذاریم
    ما در مقابل بعضی عقاید فقط میتونیم بی‌تفاوت باشیم، همین!
    گاهی احترام گذاشتن ما به منزله‌ی تایید حساب میشه و باعث میشه فرد هیچوقت به اعتقادش و عواقب این اعتقاد شک نکنه!
    لزومی نداره به خانم دلواپس توهین کنیم
    اما احترام به عقاید ایشون هم دقیقا نقض و بی‌حرمتی به عقاید مسلمان‌ها هستش!
    اگر کسی به ایشون بی‌احترامی کرد ، دوستانه و مودبانه ازش بخوایم که این کار رو ترک کنه چون تنها چیزی که در پی داره توهین متقابل به مقدسات خود ما هستش، که دیدیم خانم دلواپس هم کم نذاشتن در این مورد!
    فراموش هم نکنیم خانم دلواپس الان داغ دیده هستن، و با ناراحتی بیشتری پاسخ میدن، پس حداقل اگه نمیتونیم مرهم ایشون باشیم نمک به زخمشون هم نزنیم!
    ....
    ....
    ....
    ....
    موفق باشید همگی
    سلام
    تایپیک برای تسلیت به خانم دلواپس بود بعد چندین کاربر اومدند الفاظ چون به درک واصل شدن همسرشان را تبریک گفتند بعد خانم دلواپس هم هر چی دلش خواست به اعتقادات توهین کرد داغدیده هست بعد هم یک عده نمک به زخمش زدند الان من با یک آدم داغدیده وارد بحث شوم که فایده نداره ولی ناراحتی من از آن کسانی هست که باعث این هتک حرمت شدند الان کل تایپیک که عرض تسلیت گویی به خانم دلواپس بود و دلداری ایشان تبدیل به جنگ عقیدتی شد.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

17. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,561
    میزان امتیاز
    7

مجبور نیستی انقد خودتو به در و دیوار بزنی که چی بشه مثلا؟!

اولا که هیچ احتیاجی به تسلیت گفتن تو نبود و دوما علت تسلیت نگفتنت داخل تاپیک ،وظایفی در قبال اعتقاداتت نبود!
    وظایف اعتقادی کیلو چند؟!
    علتش فقط مشکلات تو با استارتر تاپیک بود
    چون قبلا اقا شروین باهات یه برخوردی کرده بدجور سوختی و حتی یاداوریشم اذیتت میکنه
    رو همین حساب نخواستی تو تاپیک به من تسلیت عرض کنی اما تو پیام خصوصی تسلیت نوشتی
    و اینم اسکرین شات:

http://s4.picofile.com/file/83707951...828_201116.png

مدتها قبل وقتی از بابت انتقاد من به حدیث امام مظلومت داغ کردی و بد و بیراه نثار کاهن اعظم ما کردی
    من بهت گفتم بچه جان ماها تعصب مقدسات نداریم
    هرچی دل تنگت میخواد بگو که اتفاقا بیشتر به نفع ماست
    اونقد داغ به دل گرفتی که وقتی خبر فوت همسر نازنین منو دیدی خواستی با یه حساب کاربری دیگه خودتو تخلیه کنی
    منم جوابی بهت دادم که بفهمی مجددا بازنده شدی
    و هنوزم جواب من از گلوت پایین نرفته که داری پرپر میزنی

حالا این حساب کاربری چندمیت باشه معلوم نیست

توصیه نمیکنم سوادتو بالا ببری چون دیگه درد تو ازین ناله ها گذشته
    بلکه پیشنهاد میدم به یه روانپزشک حاذق مراجعه کنی
    هم تعصباتتو درمان کنه هم اینکه راه علاج واسه خوددرگیریتو رفتار بیمارگونه و چندشخصیتیت پیدا بشه
    بااینکه بعید میدونم کسی باشه که بتونه درد جهالت شماها رو درمان کنه
    تسلیت علنی نگفتم و بصورت خصوصی یدونه مختصر پیام دادم برداشتتون این نباشه که من خوشحالم هستم.

البته انگار خودتی که در مورد اون بحثهای گذشته دچار سوختگی هستی چون بهت گفتم از امامهای ما انتقاد نکن و دنبال بهانه میگردی تلافی کنی.

روانپزشک رو خودت مراجعه کن که دچار سوءظن و شک شدی و انگار خوشت میاد که اون کاربر من باشم تا بتونی مثلاً تلافی کنی.

اون منافق ترسوی بدبخت که نمیتونه با نام کاربری خودش حرفشو بزنه رو نمیبخشم.

در ضمن پستمو میخونی، همون پست خودمو نقل قول کن نه پست افراد دیگه رو.
    ویرایش توسط Experience : 08-28-2019 در ساعت 10:35 PM
    امضای ایشان

19. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    506
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    تایپیک برای تسلیت به خانم دلواپس بود بعد چندین کاربر اومدند الفاظ چون به درک واصل شدن همسرشان را تبریک گفتند بعد خانم دلواپس هم هر چی دلش خواست به اعتقادات توهین کرد داغدیده هست بعد هم یک عده نمک به زخمش زدند الان من با یک آدم داغدیده وارد بحث شوم که فایده نداره ولی ناراحتی من از آن کسانی هست که باعث این هتک حرمت شدند الان کل تایپیک که عرض تسلیت گویی به خانم دلواپس بود و دلداری ایشان تبدیل به جنگ عقیدتی شد.
    سلام اقا سعید
    درست میفرمایین اما از سفله ها و فرومایه ها انتظاری بیش ازین نیست

مهم شمایین و اقا شروین و رامونا و یاسمن و اقا حمید و.. که وجاهت و شخصیت خوبتونو ثابت کردین و این از خواص جهان هستش که هرچیزی به سمت خود ادم برمیگرده خواه نیکی باشه یا بدی
    در هردو صورت برگشت میکنه

از شخصیت خوب شما دوستانم قدردانی میکنم و امیدوارم بتونم در شادیهاتون جبران کنم
    امضای ایشان

20. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    سوالی از یکی از کاربرا پرسیدم از شما هم می پرسم.

اگر شما در شرایط مشابه قرار بگیرین، به اعتقادات مردم فحاشی می کنین؟

به نوامیس مردم که هم جنس خودتون هستن (منظورم هم جنس کاربر خاطی هست) فحاشی می کنین؟

ناراحتی از یک نفر باید منحصر به همون فرد بشه نه بیشتر.

این جنگ عقیدتیه ؟؟؟ یعنی گروهی از جماعت این سایت به فحاشی جنسی به عنوان اعتقادتشون نگاه می کنن؟

این مبارزه با بی اخلاقیه.
    ویرایش توسط hesam.irani : 08-28-2019 در ساعت 11:19 PM

21. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41653
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تسلیت علنی نگفتم و بصورت خصوصی یدونه مختصر پیام دادم برداشتتون این نباشه که من خوشحالم هستم.

البته انگار خودتی که در مورد اون بحثهای گذشته دچار سوختگی هستی چون بهت گفتم از امامهای ما انتقاد نکن و دنبال بهانه میگردی تلافی کنی.

روانپزشک رو خودت مراجعه کن که دچار سوءظن و شک شدی و انگار خوشت میاد که اون کاربر من باشم تا بتونی مثلاً تلافی کنی.

اون منافق ترسوی بدبخت که نمیتونه با نام کاربری خودش حرفشو بزنه رو نمیبخشم.

در ضمن پستمو میخونی، همون پست خودمو نقل قول کن نه پست افراد دیگه رو.
    نتیجه ی احترام به افراد بد دهن رو هم میشه مشاهده کرد.

شما احترام می ذارین و طرف مقابل به اعتقادات شما توهین می کنه،

باز شما احترام می ذارین و طرف مقابل به خانودات توهین می کنه.

و باز هم احترام می ذارین و تهمت می شنوین.

نگاهتون رو به این افراد عوض کنین. با هر کسی مطابق شان و مقامش حرف زده بشه نتیجه ی معقولتری داره.

22. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,561
    میزان امتیاز
    7

سلام اقا سعید
    درست میفرمایین اما از سفله ها و فرومایه ها انتظاری بیش ازین نیست

مهم شمایین و اقا شروین و رامونا و یاسمن و اقا حمید و.. که وجاهت و شخصیت خوبتونو ثابت کردین و این از خواص جهان هستش که هرچیزی به سمت خود ادم برمیگرده خواه نیکی باشه یا بدی
    در هردو صورت برگشت میکنه

از شخصیت خوب شما دوستانم قدردانی میکنم و امیدوارم بتونم در شادیهاتون جبران کنم
    قصد نداشتم در این تاپیک شرکت کنم خودت با نشانه رفتن به سمتم مجبورم کردی چون اگه نمیومدم با طرز فکر سطحی که اکثر افراد سایت دارن قطعاً نظرشون این میشد که اون کاربره من هستم.

سفله و فرومایه خودتی، میخواستی حد خودتو حفظ میکردی تا مجبور نمیشدم بهت بگم از امامهای ما انتقاد نکن.

همه اینایی که اسمهاشونو آوردی مسلمان هستن و در دلشون ازت ناراحتن بخاطر گستاخیهایی که به مقدساتمون میکنی اما در ظاهر باهات درنمیفتن.
    حالا شما بگو اینا از نجابتشون باهات درنمیفتن باشه ما هم قبول میکنیم ولی یه نکته اینکه در مقابل این نجابت، خودت چرا نجابت نشون نمیدی و هر جا که میتونی به مقدسات این افراد توهین میکنی و به تمسخر میگیری؟

توقع داری همه باهات خوب باشن و نجیب رفتار کنن اما خودت آزاد باشی به هر حرف و رفتار اهانت آمیز؟
    نه از نظر من رفتارتون قابل قبول نیست.

همین کارا رو میکنی بعضیا میرن نام کاربری میسازن و داستان درست میشه.

با وجود همه این حرفا باز هم دلیل نمیشه من از اتفاقات تلخ زندگیت خوشحال باشم، اگه نمیتونی حرفمو باور کنی مشکل خودته یه جوری با خودت کنار بیا.
    امضای ایشان

23. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,561
    میزان امتیاز
    7

نتیجه ی احترام به افراد بد دهن رو هم میشه مشاهده کرد.

شما احترام می ذارین و طرف مقابل به اعتقادات شما توهین می کنه،

باز شما احترام می ذارین و طرف مقابل به خانودات توهین می کنه.

و باز هم احترام می ذارین و تهمت می شنوین.

نگاهتون رو به این افراد عوض کنین. با هر کسی مطابق شان و مقامش حرف زده بشه نتیجه ی معقولتری داره.
    معقولتر اینه که شما دست از سر من بردارید من خودم میدونم کی چی بگم و کی چی نگم.

نیازی به نصیحتهای افرادی که آتش بیار معرکه هستن ندارم با اون نام کاربریهای جدیدشون و تقلید از جمله بندیهای دیگران.
    امضای ایشان

24. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    108
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

سلام . امیدوارم بعد از این جنگ همی خسته نباشن . من که خدایی با خواندن این حرفا نمیدونم هنگ کردم و الان متوجه نمیشم که چرا همه دارن از دیگران سوال میپرسن ولی خودشون جواب خودشونرو میدن
    اولا دور از جون جمع اگر میدونستم برای ابراز تاسف (خارج از دین و مذهب و اعتقادات) به عنوان یکی از اعضای ثابت اخیر انقدر برای ایشون دردآوره اصلا این کارو نمیکردم
    دوما به گفته خود شما غم از دست دادن عزیزان درجه یک قابل بیان نیست . رز مریم خانم هم حرفیرو زد که من همون اول زدم .اگر مرهم نیستیم حداقل نمک زخم نباشیم. حالا کسانی که معتقد هستن ایشون توهین بنده هیچ شکی ندارم و خودم هم ناراحت شدم و بروز هم دادم
    افراد معتقد اگر دوست داشتید بی'حرمتی نشه چرا به نمک زخم کسی شدید که داغ داره ؟
    افراد معتقد اگر ایشون داره مسیرشو اشتباه میره به جای جبهه گرفتن و کارو به بیخ کشیدن و بی حرمتی به مقدستاتون سعی میکردید با رفتارتون نشون دهنده مسیر درست باشید به ایشون
    ای یارویی که هنوز تنت بوی عرق از راه رسیدن میده و میای رگ گردن نشون میدی که ال شد بل شد اولا به رگ نیست و به ریشست دوما آفتابه هم یک رگ داره آآهه به این کلفتی که وظیفش شستن تناسل دیگرانه . حالا اینکه بین اینهمه موضوع به اینجا و این نکته رسیدی بماند اما یکم فکر (فکر که دیگه میدونی چیه " سوزوندن فسفر و تامل )) فکر کردی که چرا بی حرمتی شده ؟
    جالب اینجاست همه فکر میکردن من مذهب دلواپس خانومو تایید میکنم در جایی که از خودشون بپرسید چقدر خصوصی با ایشون صحبت کردم که با این رفتارتون به ایشون ثابت کردید همه حرفهای من دروغ بوده و بدتر تشویقش کردید که کار به توهین بکشه
    در ضمن بین من و اکسپرنس هم هرچی بوده بین خودمون بوده که آخر کار هم هیچکس کوتاه نیومد و بیخیال شد
    مگه پریشب نگفتم چون بنده و بیشتر خانمم با دلواپس خانم ارتباط گرمی دارن و ایشون توی موقعیتی نیستن که بخوایم سوهان اعصابشون باشیم و خواهش و تمنا نکردم که هرکس چیزی بهش بگه انگار به خواهر من گفته و ازتون خواستم مراعات حال کسیرو بکنید که در حال حاضر بخاطر فشارهای روانی اخیر قرص تپش قلب و ...... استفاده میکنه " اینجوری مراعات کردید ؟
    شماها روی ناموس خودتون خواهر خودتون هم اینجوری غیرت به خرج میدید؟
    اگر آره که دیگه من لال میشم و حرفی ندارم
    اگر نه که پس من که از خودتون بودم چرا به حرفام گوش نکردید و هرکس هرچی و هرجور دلش خواست گفت . الان خودتون رو بذارید جای من " توی این موقعیت چه رفتاری از خودتون نشون میدید ؟
    بازم میگم من کسیرو تایید نمیکنم و کسیرم متهم نمیکنم اما عاقلانه به اون خدایی که میپرستید یکم فکر کنید اگر شما دور از جونتون بلانسبت به جای دلواپس خانم بودید چیکار میکردید و برخوردتون چی بود ؟
    درکل یکی از شما به من ناعقل توضیح بده تیتر تاپیک خبر متاسف کننده بوده چه ربطی به دین و مذهب داشت یا داره من ممنونتون میشم ؟
    در آخر خواهش میکنم تمنا میکنم استدعا میکنم این بحثو همینجا تمومش کنید و از تمام عزیزانی که تسلیت گفتن سپاسگذارم که بزرگواریشونرو به اثبات رسوندن و اون کسانی هم که داغ دل بودن انشالاه هرموقع توی این موقعیت قرار گرفتن کاملا متوجه میشن چه اشتباهی انجام دادن
    بابت نظر دهی شما سپاسگذارم و از خدا میخوام عزیزانتون سلامت و تندرست باشن
    دستهای گرم خدا روی شونه تک تک شما و دلهاتون گرم و باصفا پر شادی و امید
    یا حق نگهدارتون
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

25. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    108
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

سلامی دوباره دوستان ببخشید ولی اینکه این حرفو توی پست قبلی عنوان نکردم بدلیل بارش شدید باران در حد سیل بود که باعث اختلال رانندگان و دید کافی و ...... فراموش کردن موضوع بود که بهش اشاره کردم اما متاسفانه ادامه داشت که فکر میکردم گفتم اما .....
    بیان نشده بود از این نظر بهتر شد که در خصوص این پست خواهشا نه نظر بدید نه ببینم کسی جایی ازش صحبت میکنه برای مخاطب صحبتهام
    اینکه من با اکسپرنس چه مشکلی داریم و از کجا شروع و تمام شد کسانی که در جریان هستن که هیچ . تازه واردین هم که قرار نیست درجریان باشن که بهتره
    خیر مقدم عرض میکنم به ایشون که به علت وظایف اعتقادیشون این تاپیک که مختص تسلیت بود وارد نشدن که وظایفشون اعتدالو از دست بده یا اعتقاداتشون زیر سوال بره به بنده هیچ ارتباطی نداره و نخواهد داشت که خصوصی تسلیت عرض کنن وظایفشون معتدل و اعتقاداتشون پا برجا خواهد ماند
    نه بحث بی احترامیه نه با احترامیه نه جنگه نه دینه نه مذهب " بحث توجیحیه
    اینکه نوک پیکان بود یا پراید یا بنز بود به بنده مرتبط نمیشه " اما فکر کنم گفته بودم ما باهم جرقه میزنیم و کنار هم نباشیم بهتره . ازتون خواهش کردم سمت من نیاید ولی اومدید . این یعنی بی احترامی . اومدید انقدری احترام گذاشتم به خودم که گذاشتم دفاع کنید از خودتون و برید . نه اینکه خودتون جواب خودتونرو بدید . بازم احترام . الان هم گذاشتم تب و تاب تاپیک بخوابه بعد عنوان کنم هرچند که دوست ندارم و اجازه نمیدم کسی مابین ما قرار بگیره چه مخالف چه موافق اما در آخر گفتم که پایان من و شماهم باشه و دوباره احترام
    دوست محترم با همه این احترامهایی که گذاشتم اون روی سکه منم یک گوشه کوچیکشو دیدی . سریع بعدی دیگه در کار نیست چون این آخرین بار بود قطعا این اتفاقات رخ داد و نادیده گرفتم
    بازهم میگم امیدوارم دیگه نه تو از طرف من و منم از تو شاهدش نباشیم که دیگه از این خبرا و خبرهای دفعه قبل نیست " بلکه یه خبری جدید میسازم
    امیدوارم توجیح شده باشی
    عزت شما زیاد . یا حق
    ویرایش توسط SHERVIN"66 : 08-29-2019 در ساعت 05:56 AM دلیل: دو دلی برای نگارش پست
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

27. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,561
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    سلامی دوباره دوستان ببخشید ولی اینکه این حرفو توی پست قبلی عنوان نکردم بدلیل بارش شدید باران در حد سیل بود که باعث اختلال رانندگان و دید کافی و ...... فراموش کردن موضوع بود که بهش اشاره کردم اما متاسفانه ادامه داشت که فکر میکردم گفتم اما .....
    بیان نشده بود از این نظر بهتر شد که در خصوص این پست خواهشا نه نظر بدید نه ببینم کسی جایی ازش صحبت میکنه برای مخاطب صحبتهام
    اینکه من با اکسپرنس چه مشکلی داریم و از کجا شروع و تمام شد کسانی که در جریان هستن که هیچ . تازه واردین هم که قرار نیست درجریان باشن که بهتره
    خیر مقدم عرض میکنم به ایشون که به علت وظایف اعتقادیشون این تاپیک که مختص تسلیت بود وارد نشدن که وظایفشون اعتدالو از دست بده یا اعتقاداتشون زیر سوال بره به بنده هیچ ارتباطی نداره و نخواهد داشت که خصوصی تسلیت عرض کنن وظایفشون معتدل و اعتقاداتشون پا برجا خواهد ماند
    نه بحث بی احترامیه نه با احترامیه نه جنگه نه دینه نه مذهب " بحث توجیحیه
    اینکه نوک پیکان بود یا پراید یا بنز بود به بنده مرتبط نمیشه " اما فکر کنم گفته بودم ما باهم جرقه میزنیم و کنار هم نباشیم بهتره . ازتون خواهش کردم سمت من نیاید ولی اومدید . این یعنی بی احترامی . اومدید انقدری احترام گذاشتم به خودم که گذاشتم دفاع کنید از خودتون و برید . نه اینکه خودتون جواب خودتونرو بدید . بازم احترام . الان هم گذاشتم تب و تاب تاپیک بخوابه بعد عنوان کنم هرچند که دوست ندارم و اجازه نمیدم کسی مابین ما قرار بگیره چه مخالف چه موافق اما در آخر گفتم که پایان من و شماهم باشه و دوباره احترام
    دوست محترم با همه این احترامهایی که گذاشتم اون روی سکه منم یک گوشه کوچیکشو دیدی . سریع بعدی دیگه در کار نیست چون این آخرین بار بود قطعا این اتفاقات رخ داد و نادیده گرفتم
    بازهم میگم امیدوارم دیگه نه تو از طرف من و منم از تو شاهدش نباشیم که دیگه از این خبرا و خبرهای دفعه قبل نیست " بلکه یه خبری جدید میسازم
    امیدوارم توجیح شده باشی
    عزت شما زیاد . یا حق
    اول اینکه قبول دارم مشکل بین من و شما به هیچکس ربط نداره پس بهتره کاربران دیگه در این مورد ابراز وجود نکنن.

دوم، منظور از پیکان همون نیزه است که در جنگهای قدیم استفاده میشد نه ماشین سواری و منظورم از بیانش مخاطب قرار دادن من بود.

سوم، تا وقتی که در هر تاپیکی پستی باشه که منو مخاطب قرار داده و نیاز به جواب دادن داره جواب خواهم داد، هر کی خوشش نمیاد جواب پستشو بدم منو مخاطب حرفاش قرار نده تا جوابی از طرف من دریافت نکنه.
    من از این اخلاقها ندارم که ساکت بشینم و بقیه به ناحق در موردم حرف بزنن و مقصر حرفایی نشونم بدن که عاملش من نبودم.

چهارم، بنظرم دیگه مشخص شده عامل اون پست اول که باعث تنش شد من نبودم برای همین ترجیح میدم دیگه توی این تاپیک هیچ پستی ارسال نکنم(از اولشم قصدشو نداشتم) اگه شما یا هر کاربر دیگه ای بتونید از مخاطب قرار دادن من صرف نظر کنید.
    امضای ایشان

29. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,334
    تشکر شده 1,770 بار در 1,123 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    من مدیر این سایت نیستم که بخوام دخالتی در سیاست های سایت داشته باشم ، همچنین خانم ستیلا ! ( در باب اینکه برای بنده فراخوان فرستادین )

اما به عنوان یک عضو معمولی مثل بقیه توصیه میکنم ادب رو رعایت کنید و از تحریک کردن افراد و ایجاد تنش پرهیز کنید ، خارج از هر دین .

اینجا هم یک فضایی مجازیه خونه ما ، شهر ما یا کشور مانیست ، هر کس که فارسی بلد باشه از خارج یا داخل از هر دینی میتونه فعالیت داشته باشه، منو شما هم مسئولش نیستیم !

با تشکر .
    یادم رفته بود مسلمان حکومتی هستی ! رفتار شما زبان زد هستش ، برای مسلمون های فلسطین سینه پاره می کنید و بعد به مسلمون های چین و برمه و.... میرسه خودتون به کوری می زنید خب معلومه که اینجا برسه فاز روشن فکری درمیاری. نباید از شما و ادم های مث سعید و تجربه انتظاری بیش از این هم داشت که کاسه لیسی کسی کنند کافر و دشمن دینشون هستند و چند تا تاپیک به صراحت توهین کرده بعد دوبار ه اومدن اینجا ازش دفاع می کنند.

31. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    108
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

اول اینکه قبول دارم مشکل بین من و شما به هیچکس ربط نداره پس بهتره کاربران دیگه در این مورد ابراز وجود نکنن.

دوم، منظور از پیکان همون نیزه است که در جنگهای قدیم استفاده میشد نه ماشین سواری و منظورم از بیانش مخاطب قرار دادن من بود.

سوم، تا وقتی که در هر تاپیکی پستی باشه که منو مخاطب قرار داده و نیاز به جواب دادن داره جواب خواهم داد، هر کی خوشش نمیاد جواب پستشو بدم منو مخاطب حرفاش قرار نده تا جوابی از طرف من دریافت نکنه.
    من از این اخلاقها ندارم که ساکت بشینم و بقیه به ناحق در موردم حرف بزنن و مقصر حرفایی نشونم بدن که عاملش من نبودم.

چهارم، بنظرم دیگه مشخص شده عامل اون پست اول که باعث تنش شد من نبودم برای همین ترجیح میدم دیگه توی این تاپیک هیچ پستی ارسال نکنم(از اولشم قصدشو نداشتم) اگه شما یا هر کاربر دیگه ای بتونید از مخاطب قرار دادن من صرف نظر کنید.
    1 اینو که من خودم هم اول تمام بحثها اعلام کرده بودم و من و تو نباید کارو به جایی بکشیم که دیگران حرفی درمورد این بحث مثال قرار ندن
    2متوجه منظورت شدم تیر پیکانو مثال زدیمنم برای مثال گفتم نوک پیکان و پراید و بنز و هرچیز دیگه ای مثل تیر آهن 18 هم بود انتظار ندارم ساکت باشی خیلی راحت مثل پیام تسلیتتون میتونی بری خصوصی و از خودت دفاع کنی و هیچکس هم منکر نیست
    من به شخصه از مهالت میدونم و بعیده بخوان حرفی از شما بزنم حالا کجای حرفام به شما مربوط میشد نمیدونم که دوباره به دل گرفتی اما خیالت راحت هیچکدوم از حرفام به شما مربوط نمیشه
    پس اگر شما نبودی اون کوتاه فکری که وجود گفتن حرف دلشو نداره و آیدی جدید میسازه که بیاد جمعو به تنش بکشه کی میتونه باشه بنظر شما ؟
    من بازم میگم هیچکسو تایید نمیکنم اما توی این موضوع به دلواپس خانم حق دادم بخاطر موقعیت بد و داغداریشون
    درسته خودم هم ناراحت شدم به ایشون اعتراض کردم اما شما خودتو بزار جای ایشون تا کسی شمارو تحریک نکنه میتونی به خودت اجازه بدی که بی'احترامی بکنی ؟
    ایشون مذهبش و مکتبش برای خودش مهمه . حالا که توی جمع ما قرار گرفته این درسته که ایشون هر نظری میدن یکسری افراد سریع نظر ایشونو ربط بدن به دین و مذهب و رگبار توهین و ترور شخصیت
    مطمعنا با شناختی که از ایشون دارم اگر مدارا میکردیم ایشون هم متقابلا رعایت کننده حریم ما خواهد بود
    من خانمم دین و دنیامه و مطمعن باشید اگر موردی در خصوص دلواپس خانم میدیدم از بعیدات زندگیم بود اجازه بدم با خانمم پایه دوستیرو بذارن
    متاسفانه ایشون یک مقداری رک گو تشریف دارن و موقعیت بدشون باعث پرخاشگریشون شده اما با چیزهایی که من و خانمم از ایشون دیدیم صداقت مهربونی و لطف بوده
    امتحانش ضرر نداره یکم مراعت حال ایشونو بکنید و دیگه حرفی درمورد مذهبشون نباشه اگر ایشون بی احترامی کرد من توی جمع اعلام میکنم شما درست میگفتید و من اشتباه میکردم که گفتم بجای خواهرم ازش دفاع میکنم و حامی میشم
    اگر حرفام خوب بود نظر لطفتونه اگر بد بود مورد بخشش
    یا علی مدد . حق نگهدار همگی
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

32. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    108
    Blog Entries
    1
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    یادم رفته بود مسلمان حکومتی هستی ! رفتار شما زبان زد هستش ، برای مسلمون های فلسطین سینه پاره می کنید و بعد به مسلمون های چین و برمه و.... میرسه خودتون به کوری می زنید خب معلومه که اینجا برسه فاز روشن فکری درمیاری. نباید از شما و ادم های مث سعید و تجربه انتظاری بیش از این هم داشت که کاسه لیسی کسی کنند کافر و دشمن دینشون هستند و چند تا تاپیک به صراحت توهین کرده بعد دوبار ه اومدن اینجا ازش دفاع می کنند.
    سلام
    آقای محترم بنده با خواهش و تمنا ازتون خواسته بودم این بحث دینیرو یا تموم کنید ببرید یکجای دیگه اما متاسفانه شما با این عمل به بنده داری بی احترامی میکنی
    من بازم بخاطر اینکه فحاش خطاب نشه با کمال ادب ازتون میخوام تمومش کنی چون دفعه بعد قول میدم به مراتب صد پله بالاتر از چیزی که فحاشی دیده بودید رو براتون به نمایش بزارم تا چیزهاییم که ندید و نشنیدید یاد بگیرید . اصلا من بد من بی'تربیت شما خوب باش و با تربیت اما تمومش کن خواهشا
    موفق باشی معلم ادبیات و دینی
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

34. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته که از پیروان اسلام ناف! محمدی و ۱۲ امام مظلوم مفلوکشو حسین لب تشنه مذبوح و زینب سینه چاک خوردش انتظار بیش ازین نیست
    حکایت همون درختیه که ریشه هاش کرم افتادن و میوه هاشم فاسد و گندیده از کار درمیان
    اما حتی اگه یه میلی گرم مغز تو کاسه سرت بود فقر و فلاکت و حسادتتو انقد علنی جار نمیزدی

همسر بزرگوار و عظیم الشان من(که کل دنیا قیمت یه تار موی ایشونم نیس) واسه مراسم یادبودشون ۶۲ میلیون تومن هزینه شد که فقط هزینه پذیراییها بود
    بماند که قیمت کت شلوار و پیرهن و ادکلن پدر و مادرشوهرم بالای ۲۰ میلیون بود

اما خب روزی که شما بمیری(بااین فشار عقده هات خوشبختانه در اینده نزدیک این اتفاق میفته) پدر فقیرت مجبوره با جوراب پاره و مادر چاق بد قوارت با بوی عرق و چادر سیاه دم مسجد وایسن شیهه بکشن فامیلای چلاقتونو به صرف چایی حلوا دعوت کنن
    از اونجا که کل فامیلتون جوراباشون بو میده حتی اگه روز مرگت چله زمستونم باشه باس کولر مسجدتونو روشن کنن که از بو گند همدیگه خفه نشن و شهرداری مجبور نباشه با کمک خیرین محله با کامیون جنازه تیر و طایفتونو ببره اونور کمربندی تو گور دسته جمعی چال کنه

ترسوی بی وجود!
    برو به همون جسد دکتر خیراندیش و روازاده شیاد بچسب!
    اخه تو رو چه به این اضافه خوریا!
    پدرشوهر من میتونه با اسکناسهای ته جیب شلوارش مادر و خواهراتو شبی یه ساعت کرایه کنه
    منو ایشون شریکی از خجالت نوامیست درمیایم
    مادر چاقت بو کپک میده راست کار من نیس اما حاضرم به خواهرات ساعتی ۵۰ تومن بدم مقعدمو لیس بزنن

ضمنا جهت یاداوری خدمت اقا شروین عزیز که اگه میخواد ترتیب خواهراتو بده اول بفرستتشون یه دوش بگیرن
    واسه اینکه خواهراتم از طبقه خودتونن و مستضعفین که طبق ایه قران وارثان قراضه زمین هستن از دم بو گند عرق میدن
    بعدشم اقا شروین باس پایین خواهراتو باز کنه پارچه رو صورتشون بندازه
    یوقت سیبیل و ابروهای پاچه بزی خواهرات حال ایشونو بهم نزنه

اوقات خوشی برا اقا شروین ارزو دارم و اوقات ناخوشی برا تو در اخرین ماههای عمر بی حاصلت بدبخت بینوا!

پ ن: الان تموم ایدیهاتو بلک لیست میکنم
    و دیگه هرچی ناله کنی پیامات واسم رویت نمیشن
    پس بیخود به خودت فشار نیار بچه مسلمون!
    @dehghan

36. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,602
    تشکر شده 6,727 بار در 2,682 پست
    میزان امتیاز
    9

امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

37. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد