مشاور
تبلیغات مشاور
خوش و بش    خوش و بش
خوش و بش    خوش و بش

خوش و بش

صفحه 284 از 294 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,661 به 5,680 از 5874

موضوع: خوش و بش

1. Top | #5661

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    412
    تشکر شده 503 بار در 290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

پاسخ : ¤_¤ خوش و بش ¤_¤

چقدر سرد شد هوا قدیما بهار بهار بودددد
    الان چرا زمیتون شده
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #5662

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    تشکر شده 9,726 بار در 3,347 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    میدانید بزرگوار نخواستم در پست منجی بحث بکنم چون فرمودید نظری ندهم چشم.
    اینجا ادامه میدهم!
    سلام
    ببخشید دیر جواب دادم ، ایام عیده باید درک کنید ...
    خیلی ممنون که اونجا ادامه ندادین ، چون موضوع چیز دیگری بود .

1-یک مشکل عمده مسلمانان این است که به هیچ وجه دوست ندارند اعتقادشان نقد بشود و نقد را توهین به خدا میدانند,خیر ابدا چنین نیست!(حالا یکی فحش میدهد بحثش جداست)
    نقد داریم تا نقد ، بعضی نقد ها نقد نیستن ...
    وگرنه اصل نقد آزاد است
    بعد هم همه حوصله بحث ندارن یا برداشت ها متفاوت است ...
    بگذریم از این .

بعدش سعی کنید به اعتقاد بقیه بیشتر احترام بزارید و با اعتقادات خودتون مقایسه نکنید ، اعتقادات بعضی ادیان و مذهب ها براشون مقدسه ، اما برای شما نه ، حتی اعتقادات خودتون بی اهمیت .

پرده اول-
    من از مسلمانان میپرسم چرا انقدر در این جهان فقر بدبختی و بیچاره گی ظلم است پس خدایش کو؟
    پاسخ میدهند اولا این جهان آزمایش الهیست دوما باید سختی کشید تا رشد کرد سوما و....پس این حکمت خداست تا شما هدایت شوید!
    اگر قرار بود این دنیا پر از عدل باشه و ظلم نباشه روز حساب و قیامت و دنیایی بعد مرگ بی معنی میشد .

پرده دوم-
    مسلمانان منتظر یک منجی ماورالطبیه هستند بیاید شق القمر کند؟!
    خوب آمدن یک منجی,اصلا منجی یعنی چه؟ منجی یعنی نجات دهنده؟ (درست است؟) آمدن یک منجی مستلزم این است که تمام مردم جهان در زجر بدبختی و ظلم باشند تا یک نفر بیاید آنها را از ظلم نجات بدهد(قبول دارید دیگر؟) برای نمونه مارتین لوتر کینگ رهبر سیاهپوستان آمریکا!
    پس اصلا آمدن یک منجی یعنی انقدر جهان جهانیان به گند کشیده شده اند و انقدر ظلم ناعدالتی در جهان است که یک نفر باید بیاید نجاتش بدهد(این را هم قبول دارید دیگر؟)
    اول برداشت شما از ظهور درست نیست ، قرار نیست منجی مثل سوپر من و... کارهای ماورایی کنه و دنیا رو نجات بده .
    منجی برای مومنین و مسلمانان مثل نور است برای گیاه

در بالا هم توضیح دادم اگر دنیا عدالت بود روز حساب و دنیایی بعد مرگ بی معنی میشد ، اینجا جای استراحت نیست .

پرده سوم-
    1-اگر فرض کنیم جهان بر پایه عدل الهی باشد و این ظلمها هم حکمتی درش است و اصلا ظلمی نیست بلکه راحیست برای رشد پس آمدن منجی بیخود است!!
    2-اگر فرض کنیم جهان درش ظلم بدبختی و بیچاره گیست و نیاز به منجی دارد پس این یعنی عدل الهی وجود ندارد که یک منجی باید بیاید نجاتش بدهد!
    و خارج از این دو مورد هم نیست پس پذیرش منجی یعنی (پذیرش اینکه عدل الهی دروغ است و حکمتی وجود ندارد)و پذیرش عدل الهی و حکمت الهی در مشکلات جهان (پذیرش این است که منجی وجود ندارد,چون وقتی همه چیز خوب است منجی بیاید چکار کند؟!)
    عجالتا از همچین تفکری که شما دارید(تفکرات متناقض) نمیشود انتظار داشت که درمورد این حرفی بزنید که جهان چگونه بوجود آمده! اما حالا گیرم حق با شما باشد(هم جهان عدل الهی باشد هم منجی باشد,{یعنی منجی بر علیه عدل الهی}چشم پاسخ میدهیم!
    بالا گفتم بازم میگم ، این دنیا قرار نبوده عدالت باشه ، وگرنه قیامت بی معنی بود .
    قرار هم نبوده تا ابد ادامه داشته باشه ، روز حسابی است که قرار برپا بشه و همه دوباره زنده بشن ، پاداش و جزا خودشون رو دریافت کنند ، به بهشت و جهنم برن .
    دلیل ظهور هم فقط به خاطر ناعدالتی و ظلم نیست ، ظهور منجی برای مومنین مثل نور است برای گیاه ،
    ظهور انجام میشه تا به وعده خدا عمل بشه ، خدا به شیطان گفته حتی اگر یکروز هم بمونه من حجتم را بر انسان کامل میکنم

از اونجای هم که کمی علمگرا هستین باید بدونین که زندگی انسان در زمین ابدی نیست !

در اول پیشنهاد میکنیم کتابهای پیرامون تکامل(فرگشت) و نظریات داروین را بخوانید.
    نحوه به وجود آمدن دنیا طبق نظر دانشمندان تصادفی بوده (بیگ بنگ) اما چگونه قلب ریه بوجود آمده؟ این را تکامل به خوبی توضیح میدهد برای نمونه اول تک سلولی ها بودند بعد شدند خزندگان بعد پرندگان بعد...همینطوری که حیوانات می آمدند جهش های ژنتیکی هم میکردند و موجودات پیشرفته تری به وجود می آمد (سازگارتر) (مثلا ماهی ها آبشش داشتند اما وقتی به خشکی آمدند کم کم شش دار شدند ,به خشکی آمدن مستلزم این بود که جانور خونگرم باشد تا نمیرد پس کم کم یک قلب شکل گرفت و...)
    خیر اینها اتفاقی نبود بلکه طی زمان بسیار طولانی و برای سازگاری بیشتر بود.
    احساسات برآمده از مغز پیشرفته است ,مثلا دولفین ها یا میمون ها هم احساسات دارند!
    توجه کنید انسان شانسی دچار نشده بلکه طی تکامل و سازگاری بیشتر به این موجود تبدیل شده.
    مورد بعد و مهمتر این است درست است علم جواب بعضی چیزها را نداند اما این دلیل نمیشود چیزی را که برش علم ندارید به یک موجود موهوم که غیر قابل اثبات است ربط بدهید!!!
    دلم برای شما میسوزد حتی یک اثبات علمی بر وجود خدایتان ندارید اما انقدر به وجودش ایمان دارید که دلتان به حال ما میسوزد!
    نظریه و فرضیه که اثبات علمی ندارد به هیچ دردی نمیخورد ، حتی یک نمونه یا فسیل هم از مراحل تکامل انسان یافته نیست ، جز در فیلم های سینمای ، که غرب انقدر فیلم بخش کرده ازش که برای بعضی به باور رسیده . ( بعضی موجودات و حیوانات هست اما انسان و خیلی از موجودات دیگر نیست )

قرار نیست کسی خدا رو اثبات کنه ، یا حتی بهش اثبات بشه ، خدا خودش هر کس رو بخواد هدایت میکنه هر کس هم بخواد نه .

این دنیا مثل رحم مادر میمونه برای نوزاد ، حال شما به نوزادی که در رحم مادر است در مورد وجود پدر مادرش و دنیایی بیرون نشون بدین یا بهش اثبات کنید .

بعدش هم ما نیازی به اثبات علمی نداریم ، هدایت دست خداست ، حتی چنین وظیفه ای به عهده پیامبر هم نبوده ، اصلاً قرار نیست خدا به کسی اثبات بشه ، اگر قرار بود بشه حجت بر خیلی ها در دنیا سریع تمام میشد ، هرکس که خدا خودش بخواهد ...

البته به اعتقادات ما هم نقدر وارد است ما که اعتقاد خود را مقدس نمیدانیم بله هیچ اعتقادی در جهان 100% درست و خالی از اشکال نیست مشکل شمایید که خودتان و اعتقاداتتان را برتر و غیر قابل نقد میدانید
    در بالا در مورد مقایسه اعتقادات گفتم ، با مال خودتون مقایسه نکنید ، صد درصد اعتقادات ما مقدسه .

شما به عنوان یک خدا ناباور یا پوچگرا یک درصد به اعتقادات خودتون شک کنید و فکر کنید خدا وجود داره ، اون وقت درک میکنید که بله بایدم مقدس باشه .

شک دارم نوشته هام شما رو توجیه کرده باشه ، چون کسی که به خدا اعتقاد نداره دیگه قیامت و... براش سخت باور کنه ، درک منجی که براش محاله و بی ارزش .

قبلاً ها فکر میکردن ملکول آخرین حد مواده ، بعدها اتم کشف شد ، گفتن این دیگه آخرشه ، بعد یکی دیگه اومد اتم هم شکافت ، شما هم حتی اگه شده یک درصد به اعتقادات علمیت باور نداشته باش .
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #5663

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    412
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

کاش عقربه ها یکم به عقب برگرده
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

5. Top | #5664

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    2,488
    تشکر شده 1,495 بار در 1,070 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    سلام
    سلام گلم خوبین؟
    خوشحال شدم پیامتونو دیدم
    راه گم نکردین احیانا!؟

6. Top | #5665

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

درود بزرگوار ممنونم پاسخ دادید.
    *الان نقد من بد است؟ توهین آمیز است؟ خودم متوجه نمیشوم اگر جایی چیز بدی گفتم خواهشا بگویید باور کنید قصد توهین ندارم!
    خوب بفرمایید نقد چطور باشد بهتان احساس توهین دست ندهد؟! و اصلا چه نقدی درست و غلط است؟ ممنونم
    سلام خواهش میکنم

نه الان هیچ توهینی نبوده ، چون هر دو میدونیم که داریم در مورد موضوعی صحبت میکنیم .

اما اینکه شما برین وسط مراسم مذهبی شخصی یکهو بگین اعتقاداتان الکی است صد درصد ناراحت میشوند، یا هر شخص دیگه ای در دنیایی مجازی یا واقعی یکهو شما برین نوشته ها یا حرفاشون رو نقد کنید ناراحت میشن ، حتی ربطی به مذهب هم ندارد ، هر چیزی مقدمه ای دارد .

بعضی ها اصلاً اهل بحث نیستن وقتی نظری میدن اگر نظرشون رو نقد کنید چه دینی باشه چه غیره ناراحت میشن . ربطی به دین نداره .

**بزرگوار متوجه احترام نمیشوم یعنی چی احترام بگزرام؟ وقتی اعتقاد شما این است که ما فلان زاده هستیم باید کشته بشویم و... دیگر چه احترامی؟! اعتقاد شما این است که ما بچه ناخلف مادرمان هستیم بعد ما باید به این عقیده شما احترام بگزاریم؟!!!
    احترام به عقیده وقتی معنا دارد که عقیده محترم باشد!(یعنی خودش احترام حفظ بکند! نه که هتاک باشد!)
    الان ما در کلاممان توهین کردیم؟(خیر) چرا؟ چون شما مودب هستید و توهین نمیکنید, اما اعتقاد شما که به ما توهین میکند ما هم نقدش میکنیم(تازه آن هم با زبان ادب و نه زبان خودش!)
    باشد بگزریم
    احترام برای هر کس معنی خاص خودش رو داره .
    مثلاً اگر در مسجد یکی ساز ببره بی احترامی به اونجاست و مطمعنن از اونجا بیرون انداخته میشه، یا اگه در خانه ای که ورود با کفش ممنوعه با کفش برین ناراحت میشن و میندازنتون بیرون ، یا مثلاً اگر در امریکا بیشتر از اندازه نزدیک فردی بشی انگار به حریم شخصیش تجاوز کردی اما در عربستان نه .
    پس برای احترام نیازمنده که آدم محافظه کارانه همیشه ارتباط برقرار کنه و اول با اعتقادات و رسوم وفرهنگ و ... آشنا بشه تا باعث کدورت نشه ، ربطی به دین نداره ، مربوط به ارتباط اجتماعیه .
    حال اگر شخصی احساس کنه که شما قصد توهین به مقدساتشان را دارید مطمعنن برخود تندی میکنه ...
    بله بگذریم از این .

***پس یعنی خدا تویه سر یکسری میزند تا عدلش اجرا بشود؟ (یعنی باید ظلم باشد و ناعدالتی را به وجود میاورد تا عدالتش معنا پیدا کند؟) جالب است....

مثالی میزنم : من میایم یک نفر را جلوی شما به قتل میرسانم یا فلج میکنم تا شما ارزش زندگی و سلامت رادرک کنید!(آیا این کار راه غلطی برای اثبات ارزش زندگی نیست؟) حالا خودتان بسط بدهید...
    این که شخصی به شخصی ظلم کنه بی عدالتی خدا نیست ، این اعمال خود ماست ، مربوط به ما میشه ، زندگی اجتماعی مون ، برای همینه که دین یک چیز شخصی نیست .
    خدا هم در دنیایی بعدی که ابدی هست پاداش شخص ظلم دیده را میدهد ، ربطی هم ندارد چه دینی داشته باشه

انسان الان ادعا میکنه که خودش میتونه خودش رو راه ببره ( نمیدونم با دموکراسی و سازمان ملل ، کشور های ابر قدرت و... ) ، و میگه نیازی به هدایت الهی و رهبر دینی نیست ، اما این ظلم ها خودش نشونه ناتوانیه انسانه
    همین اعمال نشون میده که انسان برای هدایت نیازمند خدا و رهبری از سوی خودشه .

بله ابدی نیست نظر ما هم همین است مگر غیر این است؟ میمیریم تمام میشود
    بله زندگی در این دنیا تمام میشود ، اما مرگ پایان کار ما نیست ، این دنیا همانطور که خدا وعده داده قیامت میشه و دوباره همه زنده میشن ( اما نه با این جسم فانی ) و نتیجه اعمال انسان ها را در این دنیا میبیندد و همه چی آشکار میشه .

چطور است آن بالا میگویید فرضیه و نظریه ایی که اثبات علمی ندارد مردود است بعد درمورد خدا زیر حرفتان میزنید و میگویید اثبات نمیخواهد؟
    برای اینکه خدا ماده یا عنصر نیست که داخل لوله آزمایش کنیم اثبات علمی بشه

اما نظریه های داشنمدان در مورد مواد و عناصر و این دنیا است که قابل آزمایش ، دیدن ، لمس ، بو کردن و... است .

جالب است!خودتان علمرا قبول نمیکنید چون گاهی اشتباه میکند اما خدا را مبری میکنیدو حتی یک دلیل علمی هم برایش نمی آورید؟!

حرفها و فرضیات علمی سند نیست اما لابد دینی سند است!
    بله گفته های خدا برای ما سند است چون درک کردیم ، و حتی خیلی ها به یقین هم رسیدن .

اما فرضیه های دانشمندان بر اساس تفکرات و تجربه ها است ، فرضیه که حتی اعتقادات علمی خودشان هنوز اثباتش نکرده و گنگ است را چطور میشه باور کرد .

*****اگر اثبات علمی نمیکنید پس چطور باورش کردید؟ بگویید دیگر ما هم بفهمیم آخر شما نه اثبات میکنید نه ادله میاورید بعد هم انتظار دارید حرفهایتان را قبول کنیم خوب بهمان حق بدهید بهتان بخندیم وقتی خودتان میگویید نظریات دانسمندان (بعد از این همه تحقیق آزمایش )ممکن است غلط باشد بعد ما چطور خدا را بپذیریم درحالی که حتی یک سند کوچک علمی هم در اثباتش نیست! آیا این عقلانیست؟(خداوکیلی؟
    )
    وجود خود ما یکی از بزرگترین اثبات های وجود خداست ، و برای خیلی از ما کافیست ، با نگاه کردن به درون خودمون و تامل وجود خدا را درک میکنیم .
    قبول هم داریم که چنین خدای که هیچ وقت ما را بدون هدایت رها نمیکند ، چون به دلیلی در این دنیا داریم زندگی میکنیم ، برای ما پیامبر وحی کتاب و امام فرستاده ( عقل ) ... همانطور پدر و مادر بدون هدایت فرزندشون را رها نمیکنند .

چرا مقدس است؟ اعتقاد نازی ها و فاشیستها هم پس مقدس است! پس اعتقاد کمونیست ها هم مقدس است! (اگر قرار به تقدس گرایی باشد پس نظر همه مقدس است!)
    این که بعضی باور های نادرست رو خود را مقدس میدانند را باید دلیلش را از خودشان بپرسید ،
    خدای ما برامون مقدسه چون پروردگار ماست ، خالق تمام خوبی ها و زیبایی هاست ، و توهین به اون برای ما دردناک است ، چون نوعی توهین به خودمان است ، همانطور که وقتی به پدر و مادر شخصی توهین میشه ناراحت میشه ، و هر کس عکس العمل متفاوته نشون میده .

*یک درصد فرض کنیم خدا باشد ؟ چشم فرض کردیم (شما هم 99% فرض کنید خدا نیست!) جالب است همیشه این طرفی فرض میکنید خوب آن طرفی هم فرض کنید!!
    من خودم در دنیایی بی خدا ای زندگی کردم ، رنگ بوی اون زندگی را هنوز فراموش نکردم ، پس میتونم درک کنم ، اگر هم گفتم دلم به حال بی خدا ها میسوزه از صمیم قلب بود ، چون درک میکنم که چه لذتی را ندارن .

بله قانع نشدم (البته چرا متوجه شدم دیدگاهم درمورد منجی اشتباهبود چون حرفتان منطقی بود) اگر حرف علمی و صحیح بزنید قبول میکنم,مشکلاین است که مثلا میگویید علم غلط است (گاهی اشتباه میکند) بعد میگویید چیزی که اثبات علمی برش نباشد غلط است. بعد ما قبول میکنیم بعد میاید میگویید چیزی که ما میگوییم همیشه درست است! هیچ سند علمی هم دال بر اثباتش نداریم !!!!!!!!!!! بعد هم اننتظار دارید قبول کنیم؟!
    اگر شما به دنبال این باشین که خدا را با علم اثبات کنید موافق نمی شید ، چون خدا ماده یا عنصر نیست که بشه داخل لوله آزمایش کرد ، قابل بو کردن ، لمس کردن و... نیست که با پنج حس درک بشه .

اگر خدا به روش علمی اثبات بشه خدای فانی حساب میشه ،چون مواد و عناصر این دنیا همشون فانی هستن ،

بالا هم گفتم چیز های که در این دنیا هست فقط میشه با علم اثبات کرد ، تازه اونم نه همه چیز مثلاً درد رو نمیشه دید یا به کسی نشون داد اما بازم وجود داره ، اما فرضیه های که داشنمدان دادن میشه اثبات علمی کرد ، پس میشه از دانشمندان انتظار اثبات اعتقادات خوشون را داشت( با پنج حس درک کرد )

مثلاً این همه فسیل از موجودات ما قبل تاریخ است که هنوز نبوده ، اما دریغ از یک فسیل انسان که تکامل را اثبات کنه ، حتی خود داروین هم با نظریه اش خدا را رد نکرده و به وجود خدا اعتقاد داشته .

در مورد ظهور هم اگر بخواین درک کنید چطور امام زمان دنیا را پر از عدل میکنه یک مثال میزنم تا درک کنید ، خیلی ها فکر میکنن امام زمان بیاد دنیا خونی میشه که تفکرات غلطیه.

دنیایی را تصور کنید که هیچ کس نتونه در اون دروغ بگه ، خود به خود حق و نا حق از هم جدا میشن ، و هر کس که وجدا بیداری داشته باشه و حق پذیر مطمعنن به سمت درست میره . اصلاً دنیایی که کسی درش دروغ نگه خود به خود گلستان میشه .

اونی هم که دشمنی داشته باشه و حق را انکار کنه آشکار میشه و جایگاهی نداره ( اونجا دیگه جبهه حق و باطل پرنگه میشه و کسی نمیتونه عذر یا بهانه ای بیاره )

بله بله ما کامل قانع شدیم
    من هم قرار نیست شما را قانع کنم ، ما فقط میتونیم صحبت کنیم و اطلاعات هم را منتقل کنیم و آگاهی برسانیم .

قانع شدن هر کس باید توسط خودش انجام بشه ، با تفکر و تامل ... ( همانطور که در دین امده لا اکراه فی دین ، در پذیرش دین اجباری نیست برای همینجاست ، یعنی از نظر تفکری و عقلی باید هر کس خودش بهش برسه و بپذیره )

7. Top | #5666

دلنوشته کاربر
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    202
    تشکر شده 443 بار در 250 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام گلم خوبین؟
    خوشحال شدم پیامتونو دیدم
    راه گم نکردین احیانا!؟
    من که میام شما نستید عیدتون مبار‌ک
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

8. Top | #5667

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

درود
    بحث خوبی بود
    *موافقم حق با شماست,اما باید با مجالسی که درش خرافات گفته میشود مبارزه کرد دیگر...نگاه کنید : حزب نازی جلسه میگذارد بریزیم مردم را بکشیم یک نفر مخالفت کند میکشندش...دلیل نمیشود سکوت کنیم و بگذاریم این مجالس ادامه پیدا کند!
    سلام

بله ، صحبت خوبیه .

بله منم موافقم باید جلوی خرافه را گرفت ، همچنین جهل را ، همانطور که شما مثال زدید ، یا وهابیت و داعش را با این تفکر که هرچه کافر و شیعه بیشتر بکشن خدا راضی تره ازشون ، باید با این ها برخود کرد .

اما اعتقاداتی که به کسی آسیب نمیرسونه و برای جامعه مضر نیست باید با صحبت کردن درست کرد ، اونم با اصول و مقدمه و...

***ما منظورمان ظلم هایی بود که خدا کرده,مثلا یک نفر فلج بدنیا میاد,یک نفر کر,یکی کور, یکی در جنگ بدنیا میاد یکی...(این منظورمان بود)
    این های که گفتین ظلم خدا نیست ، حتی میشه اسمش را رحمت گذاشت ، حتی بخشیش مربوط به اعمال ماست ،

اما مثلاً اگر یک نفر بی دست و پا بدنیا میاد ظلم خدا نیست ، این تفاوت اون با دیگر انسان ها نشانه اینه که خدا یکسری تکلیف را از دوشش برداشته و مسیر رشد و امتحان متفاوتی را در زندگی اش قرار داده ،

برای مثال کتاب ها و کلیپ ها نیک وی آچیچ را بخونید و یا گوش کنید از زبون خودش بشنوید . ( فردی که نه دست داره نه پا )

*****نگاه کنید چیزی که واضح مبرهن است دین و خدا هیچ نفعی در زندگی بشر نداشته اند بجز جنگ کشتار خون ریزی نفرت!(البته برای بعضی ها هم کیسه خوبی فراهم کرده تا سیر بخورند!)
    یک سود دین را بگویید کفایت میکند
    این که انسان ها دین را برای منافع شخصی خودشون ( حب دنیا و مقام و جایگاه و... ) دستکاری و تحریف میکنند نه تقصیر خداست نه دین ، دلیل هم نمیشه به خاطر چنین افرادی خدا مردم را بدون هدایت رها کنه و پیامبر نفرسته.

اگر منصفانه نگاه کنید میبینید که دین بیشتر از یک سود داشته ، همین که عراب جاهلی را مجبور کرده هفته ای یکبار برن حموم خودش یک معجزه است
    همین که جلوی ظلم به زنان رو میگیره و به مرد اجازه نده مثل دسمال کاعذی با زن رفتار کنه کمه ...
    میتونیم تا فردا بنویسم که خودتون هم بهتر میدونید .

اینکه قبلا انسان ها بیسواد بودند بله برایشان خوب بود (مثلا به بچه بگوییم دستت را بشور باکتری ها بمیرند نمیفهمد اما بگوییم بشور تا لولو نخوردت برایش قابل فهم تر است) اما نکته جالب این است که دیگر الان عقل ما میرسد!! لازم نیست بگویند دستت را بشور لولو میخوردت و اگر کسی اینطوری بگوید عقل خودش میرود زیر سوال(دقت کردید؟)
    دین هم همین است , اصلا توهین به عقل و فکر انسان است!
    یک نمونه اش همین گناه است(!) مثلا میگوید اگر مشروب بخوری گناه کردی(دقیقا مثل دستور به بچه که لولو میخوردش) حالی اینکه الان ما میدانیم علم ثابت کرده افراط در مشروب خوردن موجب آسیب است, توجه کردید؟!
    حالا دیگر دستورات غلطش بماند بحث بر سر آنها نداریم.
    کسی که به خدا اعتقاد داره به خاطر دستور خدا هم که شده فعل یا عملی رو بهش عمل میکنه ، نه به خاطر اینکه به نفع خودش و منافع خودشه

تفاوتش در اینه که یکی به خاطر خودش اعمال را انجام میده ، یکی برای خدا ، مثلاً اگر فردی هراز بار هم حمام هم بره اما غسل نده و در راه خدا نباشه ارزشی نداره .

این که در راه خدا انجام بشه مهمه ، و تا وقتی شما به خدا اعتقاد نداشته باشین فرق بین گناه و منفع خیش را درک نمیکنید ، مثلاً اگر شما در منزل پدرتون با اجازه پدر کاری را میکنید به خاطر منافع خودتون نیست ، به خاطر احترام و ارزش پدر است .

کسی که مشروب را به خاطر گناه بودن نمیخوره ، حتی اگر برایش ضرری هم نداشته باشه و با کلی آب هم قاطی بشه بازم نمیخوره ، چون دستور پرودگارشه

اما کسی که به خاطر منافع خودش مشروب نمیخوره ، اگه بدونه براش بی ضرره یا احساس کنه ضرری نداره سمتش نمیره .

قرار نیست تمام گناه ها که ما را نهی میکنند فقط به نفع مناع شخصی باشه ، در دین اسلام ما در برابر بقیه انسان ها و اجتماعات، و حتی بقیه موجودات زنده و تمام نعمت ها مسئول هستیم و باید جواب پس بدیم .

******خوب خدا قابل اثبات نیست (پذیرفتم) لااقل این را اثبات کنید که جهان دیگری هست(این که دیگر باید قابل اثبات باشد؟!) یا این هم موهوم یا غیرقابل اثبات است و باید سم بکما لایعقلون پذیرفت؟!

توجه میکنید هیچ کدام(خدا را فاکتور گرفتیم) از عقاید شما با علم اثبات نمیشود!!!!! هیییییییچ کدام!!!!
    نگفتم خدا قابل اثبات نیست ، این اثبات علمی که شما میخواهید نیست .

بزرگترین راه اثبات خدا خود ما هستیم ، پیامبرانی که برامون فرستاده ، کتاب قرآنش( اولینش که عقل ماست ، همانطور که قبلاً گفتم اگر تشنه واقعی باشیم در خودمون تامل و تفکر میکنیم تا بفهمیم خدا هست یا نه و با قرآن که مقایسه میکنیم ودیگه وجود در وجود خدا شک نمیکنیم )

همین کتاب قرآن و پیامبرانی که اومدن ، وجود خدا و جهان آخرت را ثابت میکند ، معجزه های که کردن ، آخرین معجزه هم که هنوز هست قرآن.

******(به یقین رسیده اند؟! ) برای نمونه مثلا پاپ که به یقین رسیده بو!
    اخیرا هم پاپ فرانسیس(دیگر بعید میداانم دین دار تر از کلیسای کاتولیک و پاپ در جهان باشد) برگشت گفت داستان آدم و حوا و کشتی نوح همه اش اساطیری و دروغ است!
    سند:
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]
    خوب حالا خودتان را بگذارید جای ما(!) خدا که غیرقابل وصف است,هیچ اثبات علمی بروجود آن جهان هم ندارید,پاپ هم که گفت همه این داستان ها دروغ است!
    در همان سایت نوشته پاپ گفته :
    "ولی امروزه در کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای پیشرفته هر جوان دبیرستانی و دانشگاهی میداند که ادم و حوا افسانه ایی بیش نیست که علم زیست شناسی انرا مردود میداند، و یا داستان نوح که علم زمین شناسی و نجوم که چگونگی پیدایش زمین و همه کاینات را تا چهارده میلیارد سال پیش (بیگ بنگ)بطور کامل کشف کرده اند داستانی کودکانه تلقی میکنند. ما و روحانیون دیگر ادیان هنوز هم میتوانیم درصد زیادی از مردم جهان را در جهل و خرافات معتقد و متدین نگهداریم اما امروز به نقش خود به عنوان قاضی پایان داده و آغوش خود را به روی تمام علوم میگشایم."
    این یعنی خودتان هم میدانید اینها همش دروغ است...(این دیگر حرف پاپ بود یخه مارا نگیرید!)
    خوب حالا شما انتظار دارید وقتی هنوز هم این اعتقادات(به قول پاپ) بچه گانه را قبول دارید و رویش تعصب دارید, ما باورتان کنیم؟!
    این هم جواب یقین
    اگر پاپ چنین حرفی میزد وجود خودش به عنوان یک پاپ ، رهبری مسیحی ها بی معنی بود .

( اینها تحریف دین میکنند اما نه تا این حد ، خودشون زمانی کلی سند بهشت میفروختن پول به جیب زدن ، با همون پول ها هم کلیسا های بزرگ و خاص ساختن ، تا حدی که مردم نسبت به کلیسا ها بد بین شدن )

این متن یک شایعه اینترنتی است ، که از شایعات نه تنها در مورد مسیحیت بلکه در مورد اسلام و سایر ادیان هم به صورت های مختلف هست .

https://shayeaat.ir/post/662

اینم آدرس توضیح در مورد اون شایعه و نوشته ها .

راستی باید بگویید چطوری به یقین رسیدید؟ توضیح بدهید؟
    با حق پذیری ، و پذیرفتن هر چه که باور داشتم حق است ، و تسلیم اسلام شدن . ( که برای هر کس قابل درک نیست )

********کسی که عقاید خود را متعصبانه دفاع میکند و آن عقیده را مقدس و خدشه ناپذیر میداند بهش میگویند "متعصب" یا "خشک فکر" قصد توهین ندارم یک مثالی میزنم:
    معلوم شد زمین گرد است, اما هنوز هم بعضی کلیساها مقاومت میکردند!!
    اینکه دست آخر حرف علم به کرسی نشست یا دین دیگر با خودتان

خوب حالا اگر یکنفر بیاید بهشما بگوید عقیده من صاف بودن زمین است! بهش احترام بگذار!! شما چه پاسخی میدهید؟! (یقینا میگویید بیخیال این وضعش خراب است!, شاید هم زنگ بزنید تیمارستان!)
    دقیقا هم همین بحث بین علم دین است....
    شما درست میگید ، قبول دارم .
    بعضی مسائل اصلاً ربطی به دین ندارن که بعضی ها اسم دین روش گذاشتن و روش تعصب دارن و مقدس میداندد ، این هم نوعی جهل است
    همانطور که شما مثال زدید در هیچ کتاب مذهبی مسیحی ها و یهودی ها گفته نشده زمین صاف است ، اما کلیساها هیچ نقدی را نمیپذیرفتن باهاش مخالفت شدید میکرد که هیچ حتی برخود .
    بماند که کلی دینشون رو تحریف کردن و کلی از این تعصبات هنوزم هست ، حتی در بعضی مذهب های اسلام .

**********در فضای بیخدایی؟! حرفها میزنیدا مگر فضا دارد؟! طوری میگویید انگار بیخداها در یک عالم دیگر زندگی میکنند انگار مثلا ماست را مشکی میبینند!, کاملا معلوم است نه تنها بیخدا نبوده اید بلکه حتی تا یک کیلومتری بی خدایی هم نرفته اید, چون هنوز هم در حرفهایتان تعصب و تقدس پنداری موج میزند!
    شما یک خدا را الم کرده اید (که نه اثبات میشود نه معلوم است چیست) بعد با تکیه بر این برداشته اید دین ساخته اید بعد ایراد هم بگیریم شیفت میدهید به یک چیزی که نه موجود است نه وجود دارد نه اثبات میشود, دقت کردید خودتان در چه زنجیری افتاده اید؟!
    درست میگید من با شما فرق داشتم ، اما مثل شما دنبال انکار خدا نبودم ، من اصلاً برام دین و خدا و مذهب مهم نبود ، فقط دنبال زندگی و لذت بودم ، و فقط حرف حق و حقیقت را فقط قبول داشتم ، بعد خواستم که بدونم خدا وجود دارد یا نه ، نه اینکه دنبال انکارش باشم .

***********این همه فسیل کشف شده از انسان های نئاندرتال؟! برای نمونه اصلا همین مرد نمکی معروف!
    دیدید تعصب دارید همینطوری یک چیزی گفتید برود حتی تحقیق هم نکردید وجود دارد یا نه
    این فسیل ها آنچان هم فرقی با انسان های الان ندارن ، حتی بعضی نژاد های الان هنوز این شکلی هستن

یا به قول یک جوکی بود که میگفت این شبیه عموی من است، هنوزم از اینا هستن

این فسیل ها هم فرضیه داروین را تایید نمیکنه ، انسان ها تکامل اندازه دارن ، مثلاً الان هرچه میرن کوچکتر میشوند ، اما اینگونه تکاملی نبوده که بگیم انسان از میمون به انسان تبدیل شده .

حتی اگر فرضیه تکامل داروین درست هم باشد بازم دلیل بر عدم وجود خدا نیست ، همانطور که گفتم حتی داروین هم به خدا اعتقاد داشت .

در مورد تعصب هم یک چیز را بگم ، اگر کسی در مورد اعتقادات خودش تعصب نداشته باشه ، یعنی حتی اعتقادات خودش را هم باور ندارد ، تعصب بد نیست خوب است ، اما باید جای درست استفاده شود مثل خشم ، ناراحت و ... .

ما هم همچون جهانی را دوست داریم که نه دروغی باشد نه ظلمی و نه...اما متاسفانه مشکل عمده این است کهاین جهان اصلا وجود خارجی ندارد , دقیقا مثل آرمانهای کمونیست(برادری برابری عدالت) در کلام زیبا هستند اما وقتی پیاده میشوند فاجعه به بار میاورند!
    دین هم همین است آرمانی زیبا(منکر این زیبایی نیستم) اما وقتی نتیجه بذر دین میشود داعش القاعده بوکوحرام الشباب فلان و فلان بدبختی کشتار و قتل فقر ووضع فعلی کشور و خاورمیانه اصلا بهتر است 100سال سیاه پیاده نشود!
    ما ضد دین نیستیم بروید در خانه تان عبادت کنید مشکل از آنجاییست که میخواهید این عقیده را بزور بتپانید در سر همه و کسی هم جلویتان وایسد لت پار میشود!
    وقتی هم زورتان نرسد میگویید برو عقب به آزادی ما احترام بگذار! غیر از این است؟
    این که خیلی ها دین را تحریف میکنند و عوض تا به مقام و جایگاه ، مال و ملال و... برسن نشانه حب دنیاست ، و دلیل نمیشه دین ایراد داشته باشه ، این افراد در از گذشته در تمام ادیان بودن و هستن
    دین هم دستور داده و وظیفه کرده تا با این تحریف ها برخود بشه تا آگاهی به همه رسیده بشه ، حال اینکه بعضی چشم و گوش خود را بسته اند و کورکورانه از مذهب های تند و افراطی خود اطاعت میکنند و میفهمند که حق نیست در اون دنیا جزاء اعمال خود را میدهند.

در پست قبل گفتم که لا اکراه فی دین ، یعنی در پذیرفتن عقلی دین اجباری نیست ، همین اراده هم میخواهد ، چون هرکسی نمیتواند یا نمیخواهد اعتقادات خودش را تغییر بدهد ، حال یکی با انکار دین جواب میدهد یکی میگوید نمیتوانم

درمورد منجی بله من منجی را باور کردم منجی بشریت "علم" است و بانی علم دانشمندان, علم است که باعث میشود زنده بمانیم,بیمار نشویم, بچه هایمان نمیرد,به جان هم نیوفتیم,بنشینیم با یک کامپیوتر با هم ارتباط برقرار کنیم.اینها همه خدمات علم هستند!
    گمانم فهمیدم , منجی بشریت همان "علم" است, ممنونم...دقیقا همان چیزی که با جهل و خرافه در جنگ است, آفتاب علم دیگر طلوع کرده وقت آن رسیده شما هم مثل پاپ تعصب را کنار بگذارید...
    در مورد پاپ که توضیح دادم شایعه است ، فکر کنم دیگه نیازی به تکرار نیست ، آدرس هم دادم مطالعه کنید .
    اما اگر شما علمگرای را انتخاب کردین ، انتخاب شماست و آزادین ...
    اما علم هم همش از جانب خداست .

انیشتن یک روز میگفت اتم هم درک دارد ، کسی نفهمید چه میگه ، بعضی ها هم خندیدن فکر میکردن این آخر عمری دیوانه شده ، یک دانشمند ژاپنی با آزمایشی بر روی ملکول های آب این حرف را اثبات کرد ، سرچ کنید شهادت آب پیدا میکنید .

تا بعد سلامت باشین

9. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #5668

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.71
    تشکـر
    498
    تشکر شده 468 بار در 268 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    چرا؟
    خوشم نمیومد

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    اکثر مردم بیشتر دفترچه ناله می نویسند تا خاطره!!

خسته شدیم از بس اه و ناله و فراق و دوری و نامردی و .... لایک کردیم
    سلام امید جون من همون اشکانم ... اسم اکانتمو به فرخ گفتم عوض کرد...

دلم واست تنگ شد چه خبرا داش خوبی؟ چی کار می کنی؟ من مشغول درسم... واسم دعا کن.. هم برای سلامتیم هم واسه درسم... از ته دلت.

رفیقم کجایی؟ دقیقا کجایی؟ کجایی تو بی من؟ تو بی من کجایی؟

راستی این قضیه تجزیه طلبای آذری چیه جوگیر شدن؟ یارو ایرانیه میاد پرچم ترکیه میکشه و ... اصلا همین ترکیه یه روز مال ایران بود نه ایران مال ترکیه... این چه وضعه
    ویرایش توسط Mohsen123 : 03-29-2017 در ساعت 11:48 PM

11. Top | #5669

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.90
    تشکـر
    2,323
    تشکر شده 1,757 بار در 1,116 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دلم واست تنگ شد چه خبرا خوبی؟ چی کار می کنی؟ من مشغول درسم... واسم دعا کن.. هم برای سلامتیم هم واسه درسم... از ته دلت.

رفیقم کجایی؟ دقیقا کجایی؟ کجایی تو بی من؟ تو بی من کجایی؟[/QUOTE]

سلاممم اشکان جان چطوری داداش ! دکتر ماشاءالله خیلی روبه راهی اااااااا محتاج دعاییم ان شاءالله که همه موفق باشند و من و تو هم همینطور. دیگه بیشتر ترجیح میدهم دور از نت باشم و بیشتر فضا واقعی باشم !! به قولی با طبیعت آشتی کردم خخخخخخخخخخخخخ

ما که اینجاییم تو کجایییی؟؟

12. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #5670

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر

دلم واست تنگ شد چه خبرا خوبی؟ چی کار می کنی؟ من مشغول درسم... واسم دعا کن.. هم برای سلامتیم هم واسه درسم... از ته دلت.

رفیقم کجایی؟ دقیقا کجایی؟ کجایی تو بی من؟ تو بی من کجایی؟

يک سوال شما همون تابناک هستيد؟

14. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #5671

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    7.92
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,477 بار در 6,868 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

حرف این پری زیاد جدی نگیر
    وای مگه تو هنوز زنده ایییی
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #5672

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    وای مگه تو هنوز زنده ایییی

آقا اميد خودمون هستند؟؟؟

18. Top | #5673

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    7.92
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

آقا اميد خودمون هستند؟؟؟
    این تابناک نیست
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. Top | #5674

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    412
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

چقدر کشته داشتیم امسال عید
    بقول مهران مدیری عیدا دسته جمعی میریم سفر میمیریم
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

20. Top | #5675

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    202
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوستان در اصل بايد بگم خداحافظ خسته شدم انقدر از ديروز بهم تهمت انگل و هرزه و دروغگو بودن زدن..... واقعا متاسفم براى همچین کاربرانى

يک نگاه به پست مشکلات متعدد ازدواج و معده درد بعد رابطه بکنيد ميفهميد.... از ديروز توهين به دينم رو تحمل کردم توهين به مادرم رو اينکه گفتن دروغگو هستى اينکه گفتن تو فضاى سايت اشغال کردى..... اما ديگه تحمل نداشتم که خواهر همون شخص بياد و بگه تو انگل و هرزه اى..... دست مدير سايت درد نکنه خوبه من تو ليست اش هستم خوبه بهش گفتم...... همين مونده بود بهم تهمت هرزگى بزنند

ديگه يک لحظه هم پام رو اينجا نميزارم واقعا که.... من حتى يکبارم براى يک آقا فعل مفرد بکار نبردم اونوقت ميگن هرزه اى....

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]يماه. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]] @رزمريم @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]ه @سورياش @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]
    ویرایش توسط JOY : 03-30-2017 در ساعت 03:37 PM

21. 3 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #5676

دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    2,181
    تشکر شده 2,240 بار در 1,069 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

سلام دوستان در اصل بايد بگم خداحافظ خسته شدم انقدر از ديروز بهم تهمت انگل و هرزه و دروغگو بودن زدن..... واقعا متاسفم براى همچین کاربرانى

يک نگاه به پست مشکلات متعدد ازدواج و معده درد بعد رابطه بکنيد ميفهميد.... از ديروز توهين به دينم رو تحمل کردم توهين به مادرم رو اينکه گفتن دروغگو هستى اينکه گفتن تو فضاى سايت اشغال کردى..... اما ديگه تحمل نداشتم که خواهر همون شخص بياد و بگه تو انگل و هرزه اى..... دست مدير سايت درد نکنه خوبه من تو ليست اش هستم خوبه بهش گفتم...... همين مونده بود بهم تهمت هرزگى بزنند

ديگه يک لحظه هم پام رو اينجا نميزارم واقعا که.... من حتى يکبارم براى يک آقا فعل مفرد بکار نبردم اونوقت ميگن هرزه اى....

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]يماه. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]] @رزمريم @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]ه @سورياش @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

هرکسی هر ویژگی داشته باشه سعی داره اونو به دیگران بندازه عزیزم خودتو ناراحت نکن افراد بیشعور و بی فرهنگ و کسانی که بی دینی رو نماد روشن فکر میدونند زیاد شده
    به قول دکتر شریعتی که میگه : افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی نماد روشن فکری است....

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

23. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #5677

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    337
    تشکر شده 212 بار در 131 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

مهربونیت کار دستت داد عزیزدلم

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

25. Top | #5678

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    7.92
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]این کاربر که اونجا بهت این حرف ها رو زده کیه ؟ داداشش کیه ؟
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. Top | #5679

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    خواهر من شما خودت را به خاطر این افراد نباید نارحت کنی.
    خودشون که که خودشون رو معرفی کردن، نه اعتقاد دارن نه تعهد و...
    به قول دوستان صفات خودشون رو بیان میکردن.

حضرت محمد (ص) پیامبر خدا را مسخره و توهین میکردن و کلی لقب زشت بهش میدادن، ما که بنده خدا هستیم نباید انتظار چیز دیگه ای داشته باشیم.

الان هم طوری شده که تا بدونن به چیزی اعتقاد داری و پایبند هستی شروع میکنن به تخریبت، چه دنیای واقعی چه مجازی...

اما در کل بهتون حق میدم، منم از مدیریت اینجا ناراضی هستم، باید رسیدگی و کنترل رو بیشتر کنه، اگر اینطور باشه منم در آینده این سایت رو ترک میکنم.

27. Top | #5680

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.69
    تشکـر
    647
    تشکر شده 3,132 بار در 1,758 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    کی بهت توهین کرده ؟؟
    همون کاربر همیشه فحاش؟؟

صفحه 284 از 294 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof74¤_¤-خوش-و-بش-¤_¤-16931-newدلیل تنفر پسر از مادرhttp:forum.moshaver.coshowthread.phpt=16931&amp;goto=newpostامیر73 http:line.metip@zhi0746s فرصت را از دست ندهید و سریع تر اد کنید. www.irancell.irhttp:line.metip@zhi0746smoshaver 13133

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
o and i,  o a,  o ab,  o auth,  o and m,  o antagonista,  o alquimista,  o amor em paz,  o air,  o amanhã,  موضوع,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الربيع,  موضوع تعبير عن عيد الام,  موضوع عن الصداقة,  دوستان خوب,  دوستان قدیمی,  دوستان خوب مثل,  دوستان واقعی,  دوستان در جدول,  دوستان شرح پریشانی,  دوستان شاد درختی,  دوستان درخت شاد,  دوستان شعر,  دوستان به انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)