مشاور
تبلیغات مشاور
خوش و بش    خوش و بش
خوش و بش    خوش و بش

خوش و بش

صفحه 285 از 294 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,681 به 5,700 از 5874

موضوع: خوش و بش

1. Top | #5681

دلنوشته کاربر
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    202
    تشکر شده 443 بار در 250 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ¤_¤ خوش و بش ¤_¤

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام
    کی بهت توهین کرده ؟؟
    همون کاربر همیشه فحاش؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]این کاربر که اونجا بهت این حرف ها رو زده کیه ؟ داداشش کیه ؟
    يک دقيقه برگشتم تا خدايى ناکرده قضاوت اشتباه نشه... نخير اون آقا تا حالا کوچکترین بى احترامى به من نکردند من کاربر -ali و peyman5 و خواهر همون آقاى على که اسمشون تو يکى از دوپستى که گفتم هست... رو ميگم... ولى کلا ازتون يک دنيا ممنونم بابت حمايتتون
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

2. Top | #5682

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.71
    تشکـر
    498
    تشکر شده 468 بار در 268 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چه خبرا حالتون خوبه... چی کار می کنید؟ مشغولید؟ کار درس زندگی کدوم؟
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

3. Top | #5683

دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    3,528
    تشکر شده 6,700 بار در 2,667 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلامشما چه خبر ما که کار و کار و کار بچه ها هم درس و درس و درس ان شالله که فقط برای رفع خستگی میای اینجا ....
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

4. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #5684

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    412
    تشکر شده 503 بار در 290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

سلام
    خبر سلامتی و کاروکارو کارو خانواده
    زندگی رو رواله
    شکره خدا
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

6. 2 کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5685

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.71
    تشکـر
    498
    تشکر شده 468 بار در 268 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    سلامشما چه خبر ما که کار و کار و کار بچه ها هم درس و درس و درس ان شالله که فقط برای رفع خستگی میای اینجا ....
    سلام. منم درس و دعا.

این میام بیشتر خسته میشم میرم

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    سلام
    خبر سلامتی و کاروکارو کارو خانواده
    زندگی رو رواله
    شکره خدا
    خداروشکر.

8. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5686

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    تشکر شده 9,726 بار در 3,347 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    به عمل کار برآید به سخندانی نیست.جوان 18 ساله نباید استقلال اقتصادی داشته باشد نباید نفقه خانمش را بپردازد حالا بچه دارم شدند آن وقت خرجی بچه کی می دهد؟ یا آن دختر 16 ساله ای که هنوز عروسک بازی می کند چه چیزی از زندگی زناشویی بلد است؟ راه درست و غلط بلد هست؟ چه طوری از پس مشکلات زندگی مشترک برمی آید؟ راستی تا چه حد به بلوغ فکری رسیده است؟
    سلام

اول پست خواهش کرده بودم که اونجا بحث نکنید یا نقل قول ، فقط کلیپ .

بگذریم .

اینجا میتونین هر سوالی دارین بپرسید .

اگر توجه کنید اول گفتن اگر به بلوغ جنسی برسن و بعد " بلوغ کامل عقلی " یعنی کاملاً آماده ازدواج شدن بعد ، نه اونای که هنوز در بعضی بلوغ ها موندن ! ( نه اینکه هنوز بچه هستن و دنبال بازی و سرگرمی )
    اگر سن اوردن گفتن بعضی دخترا حتی در 16 سالگی به این آمادگی میرسن ، نه همه . یا بعضی پسر ها در 18 سالگی میتونن آمادگیش را داشته باشن ، بعضی ها هم در 25 یا بعضی 30 هم به بلوغ عقلی نمیرسن.

بعدش هم اگر توجه کنید به پدر مادر های میگه که میتونن از نظر مادی فرزندانشون را برای ازدواج تامین کنند ، یا کمک کنند و حمایت مالیش کنن تا به استقلال اقتصادی میرسه ازدواج کنه .
    ( الان خیلی ها را همینجوری خودم میشناسم که پدر و مادر از نظر مادی میتونن بچه شون رو حمایت کنن اما میگن بزار خودش مستقل بشه ، یا اینکه بزار سنش بیشتر بشه ، با اینکه از همه نظر آماده هستن فقط یک حمایت مادی میخوان اما پدر و مادر بهش اهمیت نمیدن )
    در نامزدی هم نفقه تعلق نمیگیره . کسی هم که به بلوغ کامل رسیده باشه و از نظر عقلی رشد کرده و میتونه یک ازدواج را راه ببره میتونه تا زمانی که تحت حمایت پدر و مادر هستن ( یا نامزدی ) بچه دار نشن .

خب پدر مادری که میدونن میتونن فرزندشون رو حمایت کنن میتونه یک ازدواج سالم و موفق داشته باشه و نکنن مطمعنن بچه شون هر گناهی بکنه در گناهش شریک هستن ، مگر از به خاطر تربیت و اعمال صالح فرزند برای پدر مادر اعمال خیر نمینویسن ، خب اگر جای هم که توانایی دارن کوتاهی کنن برعکس هم عمل میکنه .

الان کم پدر و مادر های نیستن که میدونن دخترشون ، یا پسرشون دوست جنس مخالف داره ، همچنین روابط جنسی ، اما میگن نه برای ازدواج هنوز بچه ان ، حاضرن بچه هاشون به فساد برن ، اما ازدواج رو بد میدونن ، به خاطر مشاوره های مضخرف بعضی متخصص ها .

( بعدش هم ما اینجا از یک ازدواج با اسلامی صحبت میکنیم ، که از انتظارات بیجا را میزارن کنار و تا در جوانی بتونن ازدواج کنند ، نه اینکه سریع بروند سر خونه زندگی ، کم کم .
    و نه کسانی که منتظرن تا 100 میلیون فقط برای عروسیشون جمع کنن و کلی ریختو پاش ، یا اینکه کلی انتظار عجیب از این قبیل که هم از دختر و هم پسر دارن و فقط بی جهت ازدواج را به عقب میندازه)

10. Top | #5687

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    412
    تشکر شده 503 بار در 290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

اون از غروب این از سحر گفتی منتظرم بیا از سفر حالا که به خونه رسیدم تو کجایی؟
    اون از زمستون این از بهار دستهای سرد دل بی قرار ای داد از غم تنهایی تو کجایی؟

این موزیکو من از ساعت 7 فکر کنم 20 بار شنیدم همکارم بنده خدا خیانت دیگه از نامزدش...
    واقعا چرا انقدر مردم بی معرفت شدن،هرچیزی نمیتونه اشک یه مردو در بیاره ها این ادم کمرش شکسته
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

11. Top | #5688

دلنوشته کاربر
    من خیلی کم سر میزنم با این حال همتون رو به خدای مهربان میسپارم
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    176
    تشکر شده 51 بار در 38 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    سلام دوستان در اصل بايد بگم خداحافظ خسته شدم انقدر از ديروز بهم تهمت انگل و هرزه و دروغگو بودن زدن..... واقعا متاسفم براى همچین کاربرانى

يک نگاه به پست مشکلات متعدد ازدواج و معده درد بعد رابطه بکنيد ميفهميد.... از ديروز توهين به دينم رو تحمل کردم توهين به مادرم رو اينکه گفتن دروغگو هستى اينکه گفتن تو فضاى سايت اشغال کردى..... اما ديگه تحمل نداشتم که خواهر همون شخص بياد و بگه تو انگل و هرزه اى..... دست مدير سايت درد نکنه خوبه من تو ليست اش هستم خوبه بهش گفتم...... همين مونده بود بهم تهمت هرزگى بزنند

ديگه يک لحظه هم پام رو اينجا نميزارم واقعا که.... من حتى يکبارم براى يک آقا فعل مفرد بکار نبردم اونوقت ميگن هرزه اى....

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]يماه. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]] @رزمريم @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]. @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]ه @سورياش @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]
    سلام
    نمیدونم چرا ما ایرانی ها سعی داریم همش همدیگه رو ناراحت کنیم .
    ظاهراً یک جور خوددرگیری در بین برخی از افراد وجود داره .
    در کشور ما لبخند زدن راحت نیست ک ب این راحتی لبخند رو از هم دیگه بیرحمانه میگیریم.
    خانوم شادی توجه نکن از این افراد در مملکت ما زیاد هستند

با این رفتار ها فقط به اعتماد به نفس دختر ایرانی ضربه میزنیم .

12. Top | #5689

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.62
    تشکـر
    7,994
    تشکر شده 8,341 بار در 3,797 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    شما (اون خانم) داری همه کار میکنی بعد میندازی تقصیر خانواده!! یا به خانواده بگو نه یا به دوست اولی

خانم مریم اصلا فرض کن به ازدواج هم برسه شما خودت توصیه می کنی اگه خواستگار ازش پرسید بگه ؟ تازه به همون آدم که دوسال باهاش بوده اگه بگه ریسک بزرگی کرده ؟ خود این خانم هم این قضیه رو میدونه

اون حرف خدا هم که گفته فاش نکنین یک مسئله دیگس ربطی به این خانم نداره الان ایراد من اون نیس اصن

اصل موضوع رو درست باید فهمید اینطور نیست که دو تا خواستگار ساده در زده باشن بیان خونه. این خانم با یک نفر دو سال دوست بوده به قصد ازدواج هم بوده قبول فرض میگیریم ایشون واقعا اینقدر ساده بودن یا هر دلیل دیگه هنوز متوجه نشدند از اون آقا آبی گرم نمیشه. خوب عزیز چرا موندی؟ ول کن دیگه!! حالا به هر علتی بازم تصمیم گرفتن بمونن و یه فرصت دیگه بدن به اون آقا پسر این خواستگار چی میگه این وسط
    میبینی دو تا پسر بدبخت فریب خورده

البته کل داستان به من ربطی نداره هرکس زندگی خودش داره و خودش مسئول اون هست ( نه خانواده ) ولی چون خودشون اومدن تو فروم عمومی گفتن من نظرمو برای روشن شدن مطلب عرض کردم

شما خیلی خوشبینی فکر میکنی همه دختر پاکن و به ذهنیتتون برمیگرده ( البته منظورم این نیست استارتر محترم خدانکرده مسئله دارن)
    جوابتون رو اینجا میدم تا تاپیک اون خانم جای بحث نشه بیشتر از این

شما نگران اون دوتا پسر بدبخت فریب خورده ای؟؟!!!!؟؟

منم نگران اینکه باز هم یه دختر عمرش رو پای حرف کسی بذاره که هیچ اقدامی براش نمیکنه!!!!

آدم تا وقتی کفش کسی رو نپوشیده نباید بهش بگه چرا این راهو رفتی؟؟؟؟

من و شما نمیدونیم بین این آقا و خانم تو دوسال چی گذشته که این خانم رو پایبند کرده

وظیفه ای هم نداریم که تجسس کنیم

فقط میتونیم بهش بگیم اگه این مسیر رو بری به راه میرسی اگه اون مسیر رو بری به چاه میرسی

فک نمیکنم هیچکس الان بیاد این خانم رو بگه که بله بمون با همین آقا آیا بیاد خواستگاریت آیا نیاد....

اکثریت میگن که خودتو یک دله کن و بیشتر از این معطل نشو

اما چیزی که هست...شما دارید ایشون رو ندیده و نشناخته و صرفا از رو چهارتا خطی که نوشتن قضاوت میکنین

و دلسوزی میکنین و یقه پاره میکنین که واااای الان دوتا از شازده پسرای مملکت توسط این خانم فریب میخورن!!!!!

نه آقا...پسرا خیلی وقته که فریب نمیخورن...

شما فقط در حدی که همین خانم خواسته بهش راهنمایی بده...دیگه نگید شما خانم فلانطور هستی و وای به حال و بدا به حال ....

تقصیر اون آقا هم هست که ایشون رو معطل کرده و جلو خانوادش شرمنده میکنه و میذاره دیگران بهش فشار بیارن

وقتی هنوز این آقا خواستگاریش نیومده چطور میتونه جلو خانوادش وایسه و بگه نه من با این نمیرم بیرون...اونم خانواده های ایرانی که خیلیهاشون سنتی هستند

خودشون هم گفتن که بین دو راهی موندن....از یه طرف دلشون با اون آقاست و حتی بخاطرش هم صبر کرده دو سال

از این طرف هم عمرش داره میره و خواستگار خوب و فشار خانواده....

خب شما در همین حد بهش راهنمایی بده...چه لزومی داره که بهش بگی وای خانم شما فلانید و پسر مردم رو گول زدید

این خانم باید عاقل باشن و اجازه ندن که بیشتر از این توسط اون آقا تو آب نمک باشن که آیا دری به تخته بخوره و بخواد ازدواج کنه و تازه اون موقع فک کنه این خانم مناسبش هست یا نه....

حالا دیگه روابطشون به چه صورت هست به خودشون مربوطه

چون از ما نظری در این مورد نخواستن و اطلاعاتی هم ندادن...

در مورد اینکه خدا هم گفته فاش نکنین اینجا هم صادقه...حتی پیامبر هم گفته در کارهاتون از کتمان استفاده کنین..قرار نیست که آدم همه چیزش رو بریزه رو داریه

اگه این خانم ازدواج کرده بود...بله باید میگفتن بهشون...یا اگه با خواستگارش رفته بود محضر عقد کرده بود بله باید میگفت

ولی وقتی هنوز هیچی نیست و فقط در حد حرفه...چرا باید بگه؟؟؟؟ دنبال شر میگرده؟؟؟

اون آقا خیلی ناموس پرسته دو سال ایشون رو سر نمیدووند...

خیلی مردونه میومد جلو خانوادش میگفت من این خانم رو میخوام و بهم فرصت بدید تا خودم رو جمع کنم

اونوقت این خانم با جرئت بیشتری جلو خانوادش وایمیساد میگفت خواستگار راه ندین چون من این فرد رو میخوام...

همه ی اینا به کنار

بحث من با شما اینکه انقدر زود قضاوت نکنین و انگ نزنین به دیگران...همین.
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

13. Top | #5690

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    842
    تشکر شده 527 بار در 397 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    جوابتون رو اینجا میدم تا تاپیک اون خانم جای بحث نشه بیشتر از این

شما نگران اون دوتا پسر بدبخت فریب خورده ای؟؟!!!!؟؟

منم نگران اینکه باز هم یه دختر عمرش رو پای حرف کسی بذاره که هیچ اقدامی براش نمیکنه!!!!

آدم تا وقتی کفش کسی رو نپوشیده نباید بهش بگه چرا این راهو رفتی؟؟؟؟

من و شما نمیدونیم بین این آقا و خانم تو دوسال چی گذشته که این خانم رو پایبند کرده

وظیفه ای هم نداریم که تجسس کنیم

فقط میتونیم بهش بگیم اگه این مسیر رو بری به راه میرسی اگه اون مسیر رو بری به چاه میرسی

فک نمیکنم هیچکس الان بیاد این خانم رو بگه که بله بمون با همین آقا آیا بیاد خواستگاریت آیا نیاد....

اکثریت میگن که خودتو یک دله کن و بیشتر از این معطل نشو

اما چیزی که هست...شما دارید ایشون رو ندیده و نشناخته و صرفا از رو چهارتا خطی که نوشتن قضاوت میکنین

و دلسوزی میکنین و یقه پاره میکنین که واااای الان دوتا از شازده پسرای مملکت توسط این خانم فریب میخورن!!!!!

نه آقا...پسرا خیلی وقته که فریب نمیخورن...

شما فقط در حدی که همین خانم خواسته بهش راهنمایی بده...دیگه نگید شما خانم فلانطور هستی و وای به حال و بدا به حال ....

تقصیر اون آقا هم هست که ایشون رو معطل کرده و جلو خانوادش شرمنده میکنه و میذاره دیگران بهش فشار بیارن

وقتی هنوز این آقا خواستگاریش نیومده چطور میتونه جلو خانوادش وایسه و بگه نه من با این نمیرم بیرون...اونم خانواده های ایرانی که خیلیهاشون سنتی هستند

خودشون هم گفتن که بین دو راهی موندن....از یه طرف دلشون با اون آقاست و حتی بخاطرش هم صبر کرده دو سال

از این طرف هم عمرش داره میره و خواستگار خوب و فشار خانواده....

خب شما در همین حد بهش راهنمایی بده...چه لزومی داره که بهش بگی وای خانم شما فلانید و پسر مردم رو گول زدید

این خانم باید عاقل باشن و اجازه ندن که بیشتر از این توسط اون آقا تو آب نمک باشن که آیا دری به تخته بخوره و بخواد ازدواج کنه و تازه اون موقع فک کنه این خانم مناسبش هست یا نه....

حالا دیگه روابطشون به چه صورت هست به خودشون مربوطه

چون از ما نظری در این مورد نخواستن و اطلاعاتی هم ندادن...

در مورد اینکه خدا هم گفته فاش نکنین اینجا هم صادقه...حتی پیامبر هم گفته در کارهاتون از کتمان استفاده کنین..قرار نیست که آدم همه چیزش رو بریزه رو داریه

اگه این خانم ازدواج کرده بود...بله باید میگفتن بهشون...یا اگه با خواستگارش رفته بود محضر عقد کرده بود بله باید میگفت

ولی وقتی هنوز هیچی نیست و فقط در حد حرفه...چرا باید بگه؟؟؟؟ دنبال شر میگرده؟؟؟

اون آقا خیلی ناموس پرسته دو سال ایشون رو سر نمیدووند...

خیلی مردونه میومد جلو خانوادش میگفت من این خانم رو میخوام و بهم فرصت بدید تا خودم رو جمع کنم

اونوقت این خانم با جرئت بیشتری جلو خانوادش وایمیساد میگفت خواستگار راه ندین چون من این فرد رو میخوام...

همه ی اینا به کنار

بحث من با شما اینکه انقدر زود قضاوت نکنین و انگ نزنین به دیگران...همین.

اینا که گفتین خیلی شد

1- شما اگه بنا رو رو این میزاری که قضاوت نمیکنی چرا اون پسرو قضاوت کردی و گفتی اون سر کار گذاشته مگه حرفهای ایشون رو شنیدی هااااااااا ؟ ممکنه اون آقا هم مورد براش زیاد بوده و جلوی فشار خونواده وایستاده پس اگه قراره قضاوت نکنی کلا نکن نه اینکه هر جا دلت خواست

2- حرف اصلی من این بود که کار این خانم در رفتار با دو نفر اشتباه بوده و قبلا هم توضیح دادم یک بار دیگه میگم
    دوست پسرشون ازشون مهلت خواستن و ایشون قبول کردن ولی با خاستگار هم رابطه برقرار کردن و بیرون رفتن این خودخواهیه و ارزش قائل نشدن برای اون پسرا که نتیجه کلیش میشه ارزش قائل نشدن برای خودشون

3-خونواده هر چه قدر هم که سنتی باشه با هزار دلیل میشه جلوی خونواده ایستاد و گفت نه این دیگه چه حرفیه

4-این که صلاح ایشون تو این قضیه چیه که یک مسئله دیگه است ایشون دو سال با یک نفر تو رابطه بوده برای خارج شدن از اون نیاز داره یک مدتی تنها باشه (بستگی به میزان وابستگی داره ) اگه سخته یا فرصت از دست میره مهم نیست این هزینه اشتباهی که کرده و اگه بلافاصله با نفر جدید بره ازدواج کنه احتمال داره هزینه خیلی سنگینتری رو بده البته دراینباره بهتره یک مشاوره با تجربه نظر بده هم دانشش بالای و هم از حال روحی شون مطلع باشه

5- در مورد صداقت مسموم اگه فقط و فقط بعد مذهبیشو دارین میگین که خدا گفته فاش نکنین شرطش اینه که توبه کنین و توبه هم داستان خودشو داره نه اینکه هر جا به نفع بود همونو بچسبین !! بعد بگین خدایا توبه خدا مگه نعوذبالله مسخره ماست

در مورد انگ زدن ادب رو رعایت کنید

نشون بدید قضاوت اشتباه کردم یا انگ زدم

مسائل دیگه رو در ادامه خواهم گفت
    ویرایش توسط آرش67 : 05-09-2017 در ساعت 05:40 PM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

14. Top | #5691

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.62
    تشکـر
    7,994
    تشکر شده 8,341 بار در 3,797 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    اینا که گفتین خیلی شد

1- شما اگه بنا رو رو این میزاری که قضاوت نمیکنی چرا اون پسرو قضاوت کردی و گفتی اون سر کار گذاشته مگه حرفهای ایشون رو شنیدی هااااااااا ؟ ممکنه اون آقا هم مورد براش زیاد بوده و جلوی فشار خونواده وایستاده پس اگه قراره قضاوت نکنی کلا نکن نه اینکه هر جا دلت خواست

2- حرف اصلی من این بود که کار این خانم در رفتار با دو نفر اشتباه بوده و قبلا هم توضیح دادم یک بار دیگه میگم
    دوست پسرشون ازشون مهلت خواستن و ایشون قبول کردن ولی با خاستگار هم رابطه برقرار کردن و بیرون رفتن این خودخواهیه و ارزش قائل نشدن برای اون پسرا که نتیجه کلیش میشه ارزش قائل نشدن برای خودشون

3-خونواده هر چه قدر هم که سنتی باشه با هزار دلیل میشه جلوی خونواده ایستاد و گفت نه این دیگه چه حرفیه

4-این که صلاح ایشون تو این قضیه چیه که یک مسئله دیگه است ایشون دو سال با یک نفر تو رابطه بوده برای خارج شدن از اون نیاز داره یک مدتی تنها باشه (بستگی به میزان وابستگی داره ) اگه سخته یا فرصت از دست میره مهم نیست این هزینه اشتباهی که کرده و اگه بلافاصله با نفر جدید بره ازدواج کنه احتمال داره هزینه خیلی سنگینتری رو بده البته دراینباره بهتره یک مشاوره با تجربه نظر بده هم دانشش بالای و هم از حال روحی شون مطلع باشه

5- در مورد صداقت مسموم اگه فقط و فقط بعد مذهبیشو دارین میگین که خدا گفته فاش نکنین شرطش اینه که توبه کنین و توبه هم داستان خودشو داره نه اینکه هر جا به نفع بود همونو بچسبین !! بعد بگین خدایا توبه خدا مگه نعوذبالله مسخره ماست

در مورد انگ زدن ادب رو رعایت کنید

نشون بدید قضاوت اشتباه کردم یا انگ زدم

مسائل دیگه رو در ادامه خواهم گفت
    من اون آقا رو قضاوت نکردم...به این خانم گفتم زندگیشو معطل هیچکسی ( هرکسی که باشه ) نکنه

حوصله حرفای شما رو هم به هیچ وجه ندارم. هرجور دوست دارید فک کنین...چون فقط خط اول پیامتون رو خوندم.
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

15. Top | #5692

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.43
    تشکـر
    842
    تشکر شده 527 بار در 397 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من اون آقا رو قضاوت نکردم...به این خانم گفتم زندگیشو معطل هیچکسی ( هرکسی که باشه ) نکنه

حوصله حرفای شما رو هم به هیچ وجه ندارم. هرجور دوست دارید فک کنین...چون فقط خط اول پیامتون رو خوندم.
    چون گفتین اونجا بحث نشه اومدم اینجا
    به هر حال دیگه مهم نیست
    ویرایش توسط آرش67 : 05-09-2017 در ساعت 08:54 PM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

16. Top | #5693

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    7.92
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,477 بار در 6,868 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    درکت میکنم داداش
    اینجا خیلیا هستن که ادمو درک نمیکنن نمونش همین کاربر برتر که به جای مشاوره دادن میاد یه مشت اراجیف تحویل میده و خداحافظی میکنه
    به نظر من حق داری واقعا ولی خب تا کی میخای اینطور باشی ؟
    من که دیگه هیچی برام مهم نیست چون ادما رو شناختم
    تلاشمو میکنم شد شد نشد هم به درک
    شما هم همیشه منتقد نباش تلاشت رو بکن به هر حال خدا برا همه بزرگه برا شوما هم هست
    سلام خیلی بده که ادم از هیچی خبر نداشته باشه و انقدر راحت صحبت کنه و قضاوت کنه

دوست عزیز نمیدونستید بدونید این کاربر این نام کاربری 10 هست که وارد میشه حالا به چه علت

البته ماهم مثل شما اولش دلمون براش میسوخت و راهنمایش میکردیم ولی وقتی عصبانی میشد فحش اول تا اخر ناموس همه میداد اونم چه فحش هایی. صدبار معذرت خواهی کرد و برای بار 101 باز کارش و تکرار کرد

ادم تا یه حدی صبر داره تحمل داره میبخشه یه بار دوبار سه بار چهار بار پنج بار شیش بار هفت بار هشت بار نه بار ده بار بووووو.. میبخشه نه بار صدم

این ادم نمک نشناسی شما نمیدونی تمام این حرف هایی رو که راجب ایران دختر ایران. و مردم و همه اینا زد همش از لج کاربراست که بیان باهاش بحث کنن البته اونایی که صدبار فحش از این اقا شنیدن و صدبار هم بخشیدنش باز فحش خواهر مادری میده دیگه باهاش هم صحبت نمیشن و هربار که اخراج شد با نام گاربری جدید وارد میشه

بعضی موقع دلسوزی زیادی به خود ادم اسیب میزنه

این اقا به حدی به کاربران توهین و تهدید کرده که همین الانش پلیس فتا زیر نظرش دااره نامه شکایت هم خودم به شخصه دیدم خیلی بچاد هادیگه دیدن که یکی از بچه ها ازش شکایت کرده

پس حساب کار دستتون بیاد چقدر اوضاعش خرابه

شما هم وقتی به یکی کمک کنی بیاد فحش خواهر مادر بهت بده نمیشینی همینطور نگاش کنی !!! اگر که براتون مهم نیست صدبار فحش ناموس و خودتون بدن دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه

ناراحت نشدم از حرفتون از این ناراحت شدم که چیزی نمیدونستید و انقدر راحت گفتید

درضمن من کاربر برتر نیستم فقط رنگ اسمم بنفش عضو ثابت همین

شب خوش
    ویرایش توسط پریماه. : 06-29-2017 در ساعت 11:14 PM
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #5694

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    بله چون از نام خلیج فارس دفاع کردیم و نگفتیم خلیج عربی بن شدیم
    احتمالاً دلیل محروم شدنتون بی ادبی ها وتوهین هاتون بودنه نه اون ...

اگر به خاطر دفاع از خلیج فارس بود الان من و کلی از بچه های دیگه اون پست محروم شده بودیم .

صرفاً جهت اطلاع گفتم الکی مظلوم نمایی نکنید .

بدرود
    یا قائم آل محمد

19. Top | #5695

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.69
    تشکـر
    647
    تشکر شده 3,132 بار در 1,758 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام خیلی بده که ادم از هیچی خبر نداشته باشه و انقدر راحت صحبت کنه و قضاوت کنه

دوست عزیز نمیدونستید بدونید این کاربر این نام کاربری 10 هست که وارد میشه حالا به چه علت

البته ماهم مثل شما اولش دلمون براش میسوخت و راهنمایش میکردیم ولی وقتی عصبانی میشد فحش اول تا اخر ناموس همه میداد اونم چه فحش هایی. صدبار معذرت خواهی کرد و برای بار 101 باز کارش و تکرار کرد

ادم تا یه حدی صبر داره تحمل داره میبخشه یه بار دوبار سه بار چهار بار پنج بار شیش بار هفت بار هشت بار نه بار ده بار بووووو.. میبخشه نه بار صدم

این ادم نمک نشناسی شما نمیدونی تمام این حرف هایی رو که راجب ایران دختر ایران. و مردم و همه اینا زد همش از لج کاربراست که بیان باهاش بحث کنن البته اونایی که صدبار فحش از این اقا شنیدن و صدبار هم بخشیدنش باز فحش خواهر مادری میده دیگه باهاش هم صحبت نمیشن و هربار که اخراج شد با نام گاربری جدید وارد میشه

بعضی موقع دلسوزی زیادی به خود ادم اسیب میزنه

این اقا به حدی به کاربران توهین و تهدید کرده که همین الانش پلیس فتا زیر نظرش دااره نامه شکایت هم خودم به شخصه دیدم خیلی بچاد هادیگه دیدن که یکی از بچه ها ازش شکایت کرده

پس حساب کار دستتون بیاد چقدر اوضاعش خرابه

شما هم وقتی به یکی کمک کنی بیاد فحش خواهر مادر بهت بده نمیشینی همینطور نگاش کنی !!! اگر که براتون مهم نیست صدبار فحش ناموس و خودتون بدن دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه

ناراحت نشدم از حرفتون از این ناراحت شدم که چیزی نمیدونستید و انقدر راحت گفتید

درضمن من کاربر برتر نیستم فقط رنگ اسمم بنفش عضو ثابت همین

شب خوش

پر راست میگه نامه فتاشو منم دیدم آقای طراح .ایشون خیلی نرمال نیستن

20. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #5696

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

درود
    از آنجا که حضرت عالی عادت به کتمان و انکار حقیقت داری طبیعتا انتظاری بیش از این هم نمیرفت که چنین درمورد بنده قضاوت کنید که توهین یا حرف ناروایی زدم!
    1-قبل از طرح این اتهام زشت که فقط در شان خودتان است ابتدا سند رو بکنید که بنده به کسی توهین کرده ام.
    2-بر فرض محال حق به جانب شماست و بنده تویهن کرده ام , خوب به چه علت دلیل اخراج بنده نوشته نشد؟ مینوشتند به علت مثلا توهین!
    این هم سند خدمت حضرت عالی و کاربران:

آن اکانت بنده بدون هیچ دلیلی (طبق گفته همین اخطار) برای همیشه مسدود شده.
    ما مظلوم نمایی نکردیم چون دقیقا سه روز بعد از اینکه آن پست حذف شد اکانت من هم بن شد.
    اگرچه حرف زدن با شما بسان گل لگد کردن است اما خواستیم بدانید ظالم شما هستید و هتاک و دیکتاتور هم همفکرانتان است نه من.
    دیگر نه من را تگ کنید نه ارد بدهید وگرنه بیشتر رسوایتان خواهم کرد.دروغ هایتان هم ارزانی خودتان.حقیقت روشن است و خورشید در حال طلوع.
    بدرود برای همیشه تبلیغاتچی گرامی.
    چون اصرار دارین جوابتون رو میدم ، وگرنه علاقه ای به پیام دادن به اشخاص بی ادب و... ندارم.

1-قبل از طرح این اتهام زشت که فقط در شان خودتان است ابتدا سند رو بکنید که بنده به کسی توهین کرده ام.
    شما خودتان سند هستن ، کلی دلیل برای محروم شدن هست :

برای نمونه امضایتان :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

این مردمی که میبینید یک گله گوسفند هستند که نه فکر دارند و نه جرات تلاش!به قدری در زیر فشار فکر عرب مسموم شده اند که از هستی خود بیگانه اند
    *صادق هدایت
    گوسفند خطاب کردن مردم ایران ، توهین به مردم و اعتقادات ....

8.
    عبارات دینی-مذهبی، سیاسی، و همچنین استفاده از شعارهای حذبی و نژادپرستانه در امضاء، بطور جدّ ممنوع است.
    ۶- ارسال هرگونه مطلبی که به صورت کلی با ارزش*ها٬ اعتقادات دینی٬ اخلاقی و عرفی و قوانین کشورمان (به*خصوص جرائم رایانه*ای) مغایر باشد خلاف مقررات می*باشد. همچنین از ارسال هر گونه خبری که احتمال فیلتر شدن سایت را به*همراه دارد خودداری نمایید.

آدرس قوانین مطالعه کنید :

2-بر فرض محال حق به جانب شماست و بنده تویهن کرده ام , خوب به چه علت دلیل اخراج بنده نوشته نشد؟ مینوشتند به علت مثلا توهین!
    اینو باید از مدیر بپرسید .
    فکر نکنم برای بقیه هم بنویسن ، روزانه افراد زیادی محروم میشن احتمالاً وقتشون تلف نوشتن دلیل نمیکنن .

چون دلیل نوشته نشده ، شما هم نمیتونی دروغ بگین و مظلوم نمایی کنید بگین من را به خاطر حمایت از خلیج فارس محروم کردن !
    بنده ندیدم کسی از نام خلیج عربی حمایت کنه ، حتی استاتر هم چنین منظوری نداشته ، دنبال دلیل منطقی حمایت از نام خلیج فارس بودن .
    دلیل پاک شدن اون پست وقت بحث سیاسی بوده که میتونید در قوانین بخونید ممنوعه . ( صرفاً جهت اطلاع اون قوانین رو هم من ننوشتم صاحب امتیاز سایت نوشته .. ، چرا اینا رو نوشته ؟ چون اینجا یک انجمن روانشناسیه ، باز به من و ... ربط ندین)

آن اکانت بنده بدون هیچ دلیلی (طبق گفته همین اخطار) برای همیشه مسدود شده.
    فکر کنم قبلاً ها بهتون تذکر داده بودن ، شما بی توجهی کردین .

بدرود
    یا قائم آل محمد

22. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #5697

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.33
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,171 بار در 2,946 پست
    سیستم عامل و مرورگر

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

24. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #5698

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    سلام
    در رابطه با این پست ،
    افراد بی ادب که هر از لغتی بیاد تو ذهنشون استفاده میکنن و اسمش هم میزارن آزادی و روشنفکری و... ، نه باهاشون بحث کن و نه خودت رو اذیت .
    یا قائم آل محمد

26. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #5699

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    7.92
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط a1ireza نمایش پست ها
    من برای خوشایند کسی حرف نمیزنم!
    تلخی حقیقت هم گناهه واقعیته به من ربطی نداره!
    اگه خیلی هم حرارتی شدید عادیه چون در جایی زندگی میکنید که مردم معمولا مشکلاتشون رو با زور حل میکنن نه با گفتگو نتیجش هم ۵ جنگ داخلی در فضایی کمتر از چند هزار مایل نسبت به همدیگه!
    دین شما اساسا بدون اجازه من رو حتی ختنه کرده بعد حتی حق آخ گفتن هم ندارم!
    ممد چوپون هم توهین نیست کار اکثر پیامبران الهی همین بوده!
    توهین یعنی من به شما بگم سگ و خر و چارپا که متاسفانه در قرآن شما همه این توهینها به ناباوران شده!
    بله کلا مردم دنیا پدرشون دراومده از دین تروریست پرور شما و در نهایت هم حق اعتراض ندارند چون سیاستمداراشون با دکترین ترومن میگن بزارید این وحشیا همدیگه رو پاره کنن مداخله در این وسط یعنی باز کردن پای این وحشیا در جهان متمدن!
    فعلا هم که من و امثال من اسیر هستیم و در اسلام ناب محمدی اسارت یعنی بردگی!
    کشورهای اسلامیتون هم که افتادن تو دور باطل بخاطر همین فرهنگ عدم تحمل!
    سلام علیرضا جان من به شخصه اصلا ادم مذهبی نیستم
    برخورد و رفتار اشتباه جامعه ما و مردم و اطرافیان به دین و پیامبر و امام ها ربط ندیم

اسلام درست میگه مردم اشتباه عمل میکنن....
    درجامعه ما تفسیر به رای زیاد شده و به بدترین نحو دارن اسلام و پیاده میکنن... اسلام کامل مردم کامل نیستن
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. Top | #5700

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    7.92
    تشکـر
    10,730
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

درود
    ببینید بعضی از دوستان در سایت مبلغ مذهبی هستند و باید دفاع بکنند نباید بهشان خورده گرفت چون این راه نانشان است.
    جناب داوکینز یک مقاله منتشر کرده بودند "نظرات و عقاید,ویروس های ذهن بافت" (جدای از دین و باور هر شخص وقتی یک جامعه دچار مسمویت فرهنگی بشود اگر کسی حرف از سلامت بزند درکش توهین امیز است! فرض کنید یک شبکه رایانه ایی آلوده به ویروسی خاص باشد , میبینید که سیستم های ویروسی به سیستم های سالم حمله ور شده و آنها را آلوده میکنند , وقتی یک شبکه تمام کمال آلوده باشد آن موقع پاک بودن میشوذ جرم!)
    نقل به مضمون کردیم به جملات پروفسور داوکینز در مجله دیلی میل.
    البته فهمش آسان هست ها مثلا یک گوشی سیمبین توان اجرای برنامه اندروید ندارد و اگر جلویش برنامه اندروید بگذاری فکر میکند بهش فحش دادی , این تعریف تعصب است...
    پایدار باشید
    @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

به نظرم وقتی یکی دم از فرهنگ میزنه اول باید از خودش شروع کنه درست بشه بعد به بی فرهنگی دیگران گیر بده

مثلا یه نوع کوچیک بی فرهنگی به این میگن اینکه تو یه تایپک یکی دیگه موضوع و مشکل یه نفر رو کمک کنن و نظر بدن یه بحث دیگه ای رو میان میپرونن و ادامه میدن

بی فرهنگی یعنی اینکه اگر تو توقع داری به عقایدت احترام بذارن اول خودت احترام بذار توهین نکن به عقاید دیگران بعد از بقیه توقع داشته باش: )

وقتی کسی ادعای با فرهنگی میکنه ادعا میکنه احترام عقاید باید گذاشت چشم ها خود به خود به طرفش میرن بیینن اینی که اینجور ادعا میکنه خودش هم هست یا نه

باتشکر

زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

صفحه 285 از 294 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof74¤_¤-خوش-و-بش-¤_¤-16931-newدلیل تنفر پسر از مادرhttp:forum.moshaver.coshowthread.phpt=16931&amp;goto=newpostامیر73 http:line.metip@zhi0746s فرصت را از دست ندهید و سریع تر اد کنید. www.irancell.irhttp:line.metip@zhi0746smoshaver 13133

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
o and i,  o a,  o ab,  o auth,  o and m,  o antagonista,  o alquimista,  o amor em paz,  o air,  o amanhã,  موضوع,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الربيع,  موضوع تعبير عن عيد الام,  موضوع عن الصداقة,  دوستان خوب,  دوستان قدیمی,  دوستان خوب مثل,  دوستان واقعی,  دوستان در جدول,  دوستان شرح پریشانی,  دوستان شاد درختی,  دوستان درخت شاد,  دوستان شعر,  دوستان به انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)