مشاور
تبلیغات مشاور
خوش و بش    خوش و بش
خوش و بش    خوش و بش

خوش و بش

صفحه 287 از 294 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,721 به 5,740 از 5874

موضوع: خوش و بش

1. Top | #5721

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.62
    تشکـر
    7,994
    تشکر شده 8,341 بار در 3,797 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

پاسخ : ¤_¤ خوش و بش ¤_¤

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    فکر نکنم اینای که گفتین بیماری باشه .

از آداب غذا خوردن اینه که بی صدا باشه ، نه همراه با ملچ و ملوچ ، هورت کشیدن و... ، باعث میشه حال بقیه از غذا خوردن بهم بخوره و اشتهاشون کور .

مثل اینه که بجای اینکه بگیم بی ادبی بده ، بگم نه با ادبا بیماری دارن که از بی ادبی ناراحت میشن
    والا میگن بیماریه...دیگه ما هم پذیرفتیم که بیماریم

این روزا هم بی ادبا زیاد شدن دیگه زورمون بهشون نمیرسه

کاش همه مثه خودت فک میکردن...من که اعتراض کنم که میشم حساس و عصبی و ....
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

2. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #5722

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    تشکر شده 9,726 بار در 3,347 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    مذهب در همه جا به طور کل با این روابط مخالف هستش ... درست با غلطش رو کاری نداریم اما اگر بحث خالق و خداوند رو فاکتور بگیریم مذهب و دین همیشه در تضاد با علم یا مدرنیته بوده و هرچه که به عنوان علم در کتابهای مقدس آمده است همه علم نجوم هستش و با کمک گرفتن از دانشمندان ایرانی و یهودی و نخبگان درآن دوران بوده است.
    سلام
    آقا سیاوش این جرف از شما که به خدا اعتقاد دارین برام جالب بود .

در مورد ادیانی که جهانی نبودن و کردن ، این حرف شاید درست باشه ، اما من ندیدم اسلام با علم در تضاد باشه ؟! میشه بگین کجا دین اسلام با علم در تضاده دیدن ؟

مثلاً دین مسحیت برای هدایت یک قوم اومده بود ، اما جهانیش کردن نه تنها علم بکله جامعه واجتماع هم نمیتونه بپذیره یا حضم کنه ، به طور مثال در مسحیت بخواهی مطلق پاک باشی حتی نباید ازدواج کنی ، نتیجه اش میشه حتی فساد کشیش هاشون ، که باید همینجور پول بدن تا دهن ها را ببندن .

یا مثلاً یهودی ها هم که اصلاً کسی نمیتونه بشه ، یک دین نژادیه ، باید پدر و مادر آدم یهودی باشن تا کسی به دینش بپیوندی .
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    یا قائم آل محمد

4. Top | #5723

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.66
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,022 بار در 1,083 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    آقا سیاوش این جرف از شما که به خدا اعتقاد دارین برام جالب بود .

در مورد ادیانی که جهانی نبودن و کردن ، این حرف شاید درست باشه ، اما من ندیدم اسلام با علم در تضاد باشه ؟! میشه بگین کجا دین اسلام با علم در تضاده دیدن ؟

مثلاً دین مسحیت برای هدایت یک قوم اومده بود ، اما جهانیش کردن نه تنها علم بکله جامعه واجتماع هم نمیتونه بپذیره یا حضم کنه ، به طور مثال در مسحیت بخواهی مطلق پاک باشی حتی نباید ازدواج کنی ، نتیجه اش میشه حتی فساد کشیش هاشون ، که باید همینجور پول بدن تا دهن ها را ببندن .

یا مثلاً یهودی ها هم که اصلاً کسی نمیتونه بشه ، یک دین نژادیه ، باید پدر و مادر آدم یهودی باشن تا کسی به دینش بپیوندی .

سلام رضای عزیز
    بله من به خداوند به آفریدگار اعتقاد دارم چون حسش میکنم و عقل و تفکرم میگه هست
    اما به هیچ مدهبی نه اینکه باور ندارم بلکه اعتقادی ندارم.. همه پیام آوران آدم هایی بودن مثل دیگر انسان ها
    من وجودشان را رد نمیکنم ولی علم و اخلاق و انسانیت از مذهب نشات نمیگیره دنیا خیلی فراتر از این مسائل هست
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

5. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #5724

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

سلام رضای عزیز
    بله من به خداوند به آفریدگار اعتقاد دارم چون حسش میکنم و عقل و تفکرم میگه هست
    اما به هیچ مدهبی نه اینکه باور ندارم بلکه اعتقادی ندارم.. همه پیام آوران آدم هایی بودن مثل دیگر انسان ها
    من وجودشان را رد نمیکنم ولی علم و اخلاق و انسانیت از مذهب نشات نمیگیره دنیا خیلی فراتر از این مسائل هست
    سلام
    راستی حال همسرتون بهتر شد ؟

پس شما به توحید اعتقاد دارین ، اما دین انتخاب نکردین .

این که فرستاده ها همه انسان های بود از خودمان درسته ، فلسفه اش همینه که برای هدایت یک جمع رهبر و هدایت کننده از خودشون باشه .

قصد ندارم بگم دین اسلام را انتخاب کنید ، اما شما که به توحید رسیدین اگر تضادی بین علم و دین اسلام دیدن خوشحال میشم بگین .

دین اسلام هم نمیگه علم و خلاق و انسانیت ... از مذهب فقط تولید میشه ، دین اسلام فقط یکسری قوانین و رویه و... داره برای سبک زندگی برای کمال انسانی .

در دین اسلام طلا اگر در دهان سگ هم باشد ارزش داره ، کلی تشویق شده به مطالعه و بالا بردن علم ، یا حتی گفته اگر اخلاق نداشته باشین و یا انسانیت مسلمان هم حساب نمیشین .
    یا قائم آل محمد

7. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5725

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.66
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,022 بار در 1,083 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    راستی حال همسرتون بهتر شد ؟

پس شما به توحید اعتقاد دارین ، اما دین انتخاب نکردین .

این که فرستاده ها همه انسان های بود از خودمان درسته ، فلسفه اش همینه که برای هدایت یک جمع رهبر و هدایت کنه از خودشون باشه .

قصد ندارم بگم دین اسلام را انتخاب کنید ، اما شما که به توحید رسیدین اگر تضادی بین علم و دین اسلام دیدن خوشحال میشم بگین .

دین اسلام هم نمیگه علم و خلاق و انسانیت ... از مذهب فقط تولید میشه ، دین اسلام فقط یکسری قوانین و رویه و... داره برای سبک زندگی برای کمال انسانی .

در دین اسلام طلا اگر در دهان سگ هم باشد ارزش داره ، کلی تشویق شده به مطالعه و با بردن علم ، یا حتی گفته اگر اخلاق نداشته باشین و یا انسانیت مسلمان هم حساب نمیشن .

سلام از ماست
    حال همسرم نه چندان تعریفی نداره ممنونم از احوالپرسی شما
    رضا جان بنده هیچ دین و پیامبری رو رد نمیکنم هر آیینی برای خودش محترمه اما در دیدگاهم خدا آنقدر بزرگ هست که نیاز به واسطه برای اثبات خودش برای من نداشته باشه
    با خدا خیلی معامله کردم جایش نیست دربارش بنویسم فقط جاهایی که بسیاری کم آوردند یا راهی رو اشتباه رفتند چنان با قدرت کمکم میکرد یا جلوی اشتباه من رو میگرفت میگفتم خدایا باشه هرچی تو بگی! در این حد
    اعتقاد یه موضوع شخصیه و تا یکی تفکرش پذیرش رو نداشته باشه نمیشه
    مثال میزنم
    از خانواده خانمم یک برادر خانم دارم که ایشون و همسرشان بسیار مذهبی هستن آنقدر که حتی با هرکسی مسافرت تشریف نمی برند چون راحت نیستند و از خانواده همسرم فقط با ما گاهی سفر میرن و میگن خانوادم با شما راحت هستند چون به شخصه رعایت میکنم
    با خودم فکرمیکنم دوست دارن با خواهرشون آمد و رفت کنند من مانع نباشم وقتی هر از گاهی در خانه ما مهمان هستند حتی در نوع لباس پوشیدن رعایت میکنم زن و بچه اش راحت باشند
    اون کربلا میرفت عکساش رو نشان میداد من میرفتم اروپا عکس واسش ارسال میکردم همیشه میگن اگر یک روز به عمرم باقی مانده باشه نظرت رو برمیگردونم منم میگم همینطور به تلاشت ادامه بده
    خلاصه کنم پذیرش خدا قاعده و قانون نمیخواد خدا درون آدمهاست
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

9. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #5726

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

سلام از ماست
    حال همسرم نه چندان تعریفی نداره ممنونم از احوالپرسی شما
    رضا جان بنده هیچ دین و پیامبری رو رد نمیکنم هر آیینی برای خودش محترمه اما در دیدگاهم خدا آنقدر بزرگ هست که نیاز به واسطه برای اثبات خودش برای من نداشته باشه
    با خدا خیلی معامله کردم جایش نیست دربارش بنویسم فقط جاهایی که بسیاری کم آوردند یا راهی رو اشتباه رفتند چنان با قدرت کمکم میکرد یا جلوی اشتباه من رو میگرفت میگفتم خدایا باشه هرچی تو بگی! در این حد
    اعتقاد یه موضوع شخصیه و تا یکی تفکرش پذیرش رو نداشته باشه نمیشه
    مثال میزنم
    از خانواده خانمم یک برادر خانم دارم که ایشون و همسرشان بسیار مذهبی هستن آنقدر که حتی با هرکسی مسافرت تشریف نمی برند چون راحت نیستند و از خانواده همسرم فقط با ما گاهی سفر میرن و میگن خانوادم با شما راحت هستند چون به شخصه رعایت میکنم
    با خودم فکرمیکنم دوست دارن با خواهرشون آمد و رفت کنند من مانع نباشم وقتی هر از گاهی در خانه ما مهمان هستند حتی در نوع لباس پوشیدن رعایت میکنم زن و بچه اش راحت باشند
    اون کربلا میرفت عکساش رو نشان میداد من میرفتم اروپا عکس واسش ارسال میکردم همیشه میگن اگر یک روز به عمرم باقی مانده باشه نظرت رو برمیگردونم منم میگم همینطور به تلاشت ادامه بده
    خلاصه کنم پذیرش خدا قاعده و قانون نمیخواد خدا درون آدمهاست
    ان شاء الله که بهتر میشن .
    ما هم جز دعا کاری از دسمون بر نمیاد .

در مورد شخصیتتون همین برداشت و خونگرمی را داشتم ، خدا همیشه پشت و پناه شما و خانواده باشه .

منم نیت این رو ندارم که بگم اسلام رو انتخاب کنید ، اما چون نوشتین مذهب و دین با علم در تضاد هستن ، خواستم بگم اسلام اینطوری نیست ، ما که چیزی ندیدم با علم در تضاد باشه ، شما دیدن خوشحال میشیم بگین ؟

برعکس اتفاقاً رشد علمی حتی جزو توصیه های دینی ماست ، به طور مثال الان خیلی از کشور ها هم که با مسئله هسته ای ما مشکل دارن برای همین رشد علمی در زمینه هسته است ، چون دانشمندان ایرانی خیلی باهوش هستن نمیخوان وارد این عرصه بشن .

بله خدا از رگ گردن هم به ما نزدیک تر است ، خدا همه جا هست و هیچ چیز بر اون پنهان نیست .

در مورد تفکر پذیرش هم درست میگین ، اینکه کسی بخواد اسلام را انتخاب کنه باید خودش انتخاب کنه ، لا اکراه فی دین برای همینجاست ، بعد اینکه مسلمان بشه همه چی دیگه باید میشه و قوانین زندگیش به کل عوض میشه ، حتی اینطور بگم که سخت تر میشه راحت نمیشه .

اخلاق و معرفت انسان های مثل شما هم همیشه مورد پسند خدا بوده و هست ، و در دنیا آخرت پاداشش را داره ، هرکس باتوجه به اعتقادات خودش اون دنیا مورد باز خواست میشه . مومن خدا شدن فقط یک پاداش داره ...
    یا قائم آل محمد

11. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #5727

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    2,488
    تشکر شده 1,495 بار در 1,070 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام خدمت همگی
    امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه
    کسی راجع به بازی های اندروید اطلاعات داره؟
    بازی هایی که واسه یه پسربچه ی 5 ساله مناسب باشه
    البته میدونم این بازی ها مناسب این سن نیست ولی خب این بچه یه جورایی مجبوره یه مدته که استفاده میکنه.
    ممنون میشم اگه کسی سراغ داره معرفی کنه.

13. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #5728

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdask نمایش پست ها
    با سلام،

جالب است می‌گویند طبیعی است. دلیل‌شان هم این است که در حیوانات هم دیده شده است یا مثلا ژنتیکی است.
    سلام
    اول ممنون از پستتون ، عالی بود .

این طبیعی بودن منو یاد بعضی از همکلاسی ها میندازه ، هر چیزی به ذهنشان می اومد به زبان می آوردن ، عیب میگرفتی میگفتن سخت نگیر طبیعی باش .
    حرف های زشت میزدین ، میگفتن طبیعی باش ، رفتار ناشایست میگفتن طبیعی باش ، عمل های ...... میگفتن طبیعی .
    یک خانم میدیدن هر نوع تفکر جنسی منفحرف داشتن به زبان بیان میکردن ، میگفتن طبیعی باش گیر نده
    یک روز آخر گفتم از بس طبیعی هستین باید شما را برد در طبیعت رها کرد ، یا به قول یکی دوستان بعضی ها از بس با طبیعت ادغام گرفتن ، فقط میچرن

از اونجا بود که فهمیدم طبیعتی بودن چیز خوبی نیست که هیچ ، خیلی هم بده ،
    انسان برای اینکه به کمال حقیقی خودش برسه باید دنبال فطرت انسانی بره ، نه طبیعتی نه حیوانی و...
    یا قائم آل محمد

15. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #5729

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    18,473
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی
    امیدوارم حالتون خوب و خوش باشه
    کسی راجع به بازی های اندروید اطلاعات داره؟
    بازی هایی که واسه یه پسربچه ی 5 ساله مناسب باشه
    البته میدونم این بازی ها مناسب این سن نیست ولی خب این بچه یه جورایی مجبوره یه مدته که استفاده میکنه.
    ممنون میشم اگه کسی سراغ داره معرفی کنه.
    سلام
    کلاً بهتره بچه ها تو این سن فعالیت فیزیکی بیشتر داشته باشن و به این بازی ها عادت نکنن .

اینکه بگیم بازی صد در صد سالم پیدا کنید در اختیارش بزارین غیر ممکنه ، اما خب بهتره مواظب باشید بازی آسیب زا نباشه حداقل ، مثل همین کاری که الان میکنید .

بهتره بازی فکر سرچ کنید ، مثل ترکیب کردن رنگ ها یا خانه سازی .
    یا قائم آل محمد

17. Top | #5730

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    412
    تشکر شده 503 بار در 290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

فکر نکنم اینای که گفتین بیماری باشه .

از آداب غذا خوردن اینه که بی صدا باشه ، نه همراه با ملچ و ملوچ ، هورت کشیدن و... ، باعث میشه حال بقیه از غذا خوردن بهم بخوره و اشتهاشون کور .

مثل اینه که بجای اینکه بگیم بی ادبی بده ، بگم نه با ادبا بیماری دارن که از بی ادبی ناراحت میشن
    بله بی ادبیه اما همه احساس خشم بهشون دست نمیده که میگن طرف بی ادبه ولی خب میتونن تحملش کنن
    این بیماری که من گفتم میسوفونیا ، احساس خشم برای ادم ایجاد میکنه جوری که یه لحظه ام تحمل این صداهارو نداره
    و فقط واسه صدا غذا خوردن نیست واسه صدای نفس کشیدن بلند کشیدن بینی به تکرااار و ازین قبیل صداهاست که ایجاد
    خشم میکنه و بیماری شناخته شده چون برای طرف مقابل قابل تحمل نیست و نمیتونه خشمش کنترل کنه
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

18. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #5731

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.26
    تشکـر
    1,429
    تشکر شده 1,404 بار در 760 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

یادش بخیر پارسال همین موقع چقد تب صندلی داغ٬ داغ بود...

20. Top | #5732

دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,724 بار در 1,857 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

@[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]] @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

عزیزانم بنفش شدنتون مبارک
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

21. 3 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #5733

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.10
    تشکـر
    319
    تشکر شده 753 بار در 509 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]] @[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید [replacer_a]]

23. Top | #5734

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.26
    تشکـر
    1,429
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

ممنونم عزیز دل

24. Top | #5735

دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.85
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,724 بار در 1,857 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    ممنونم عزیز دل
    همیشه این دورو اطراف باش حالمونو خوب کن
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

25. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #5736

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    2,488
    سیستم عامل و مرورگر

متشکرررم سمیرا جانم
    ببخشید عزیزم من الان پست رو دیدم
    از محبتت خیلی ممنونم خانوم گل
    همیشه بهمون سر بزن.

27. Top | #5737

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.12
    تشکـر
    2,488
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    تبریک میگم به کاربرانی که بنفش شدن.

28. Top | #5738

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.96
    تشکـر
    459
    تشکر شده 871 بار در 505 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

به طرز عجیبناکی رو فرمم
    شکرخدا
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

29. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. Top | #5739

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.96
    تشکـر
    459
    تشکر شده 871 بار در 505 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

منم دلم صورتی شدن می خواد farokh@
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

31. Top | #5740

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.26
    تشکـر
    1,429
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

...
    ویرایش توسط رامونا : 10-25-2017 در ساعت 04:16 PM

صفحه 287 از 294 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof74¤_¤-خوش-و-بش-¤_¤-16931-newدلیل تنفر پسر از مادرhttp:forum.moshaver.coshowthread.phpt=16931&amp;goto=newpostامیر73 http:line.metip@zhi0746s فرصت را از دست ندهید و سریع تر اد کنید. www.irancell.irhttp:line.metip@zhi0746smoshaver 13133

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
o and i,  o a,  o ab,  o auth,  o and m,  o antagonista,  o alquimista,  o amor em paz,  o air,  o amanhã,  موضوع,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الربيع,  موضوع تعبير عن عيد الام,  موضوع عن الصداقة,  دوستان خوب,  دوستان قدیمی,  دوستان خوب مثل,  دوستان واقعی,  دوستان در جدول,  دوستان شرح پریشانی,  دوستان شاد درختی,  دوستان درخت شاد,  دوستان شعر,  دوستان به انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)