صفحه 293 از 294 نخستنخست ... 93193243283291292293294 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,841 به 5,860 از 5874

موضوع: خوش و بش

234319 بازدید
  1. بالا | پست 5841

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : خوش و بش

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    ما هم خوشحالیم که تو برگشتی
    ان‌شاءالله امسال قبول میشی عزیزم
    مرسي♥️♥️♥️

2. کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 5842

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,067
    تشکر شده 1,516 بار در 868 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام
    آقا سجاد که یادتان هست کنکور تجربی داد امسال. همان کاربرss75 .
    رتبه خیلی خوبی اورده حتما پزشکی قبول هست.
    گفتم که دوستان بدانند. خودش روش نمیشد بیاد من گفتم. @ghm @یلدا 25 @رزمریم @eli2 @siavash_en@he_he
    ویرایش توسط سعید62 : 08-04-2018 در ساعت 10:49 PM
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

4. 4 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 5843

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,397
    تشکر شده 2,062 بار در 1,082 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    گفتم که دوستان بدانند. خودش روش نمیشد بیاد من گفتم. @ghm @یلدا 25 @رزمریم @eli2 @siavash_en
    مرسی آقا سعید خبر دادین خیلی خوشال شدم البته شک نداشتم پزشکی قبول میشه ازین به بعد باید بدونه تازه اول کاره و فکر نکنه که دیگه تموم شدو بیخیال بشه . بلکه باید بیشتر و بیشتر تلاش کنه و تا اخرش بخونه و به حرفای ناامید کننده هم گوش نکنه .
    امضای ایشان
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

6. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5844

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,002
    تشکر شده 8,361 بار در 3,808 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    گفتم که دوستان بدانند. خودش روش نمیشد بیاد من گفتم. @ghm @یلدا 25 @رزمریم @eli2 @siavash_en@he_he
    مبارکش باشه
    ان‌شاءالله موفقیت‌هاش مستدام

8. بالا | پست 5845

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,505
    تشکر شده 1,509 بار در 1,080 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام

سلام آقا سعید
    ممنون که این خبر خوب رو دادین
    واقعا خیلی خوشحال شدم ، خداروشکر که نتیجه ی تلاش هاشون رو گرفتن و به خواسته ی دلشون رسیدن
    الان دیدم پستتون رو
    اتفاقا تو ذهنم بود ولی چون خودشون نمیومدن انجمن دیگه نپرسیدم
    امیدوارم همیشه سربلند باشن
    البته باید دعواشون کنیم، شیرینی ندادن که هیچ
    خبر قبولیشونم نیومدن زودتر بگن.

ما تو فامیل دو تا کنکوری داشتیم که هر دو پزشکی میخواستن ولی رتبه هاشون برای پزشکی بالاست
    یکیشون طفلک با اینکه تیزهوشان بود و خیلی تلاش کرد اما رتبه اش 4 هزار و خورده ای شد
    حالا پدرش از چند سال پیش گفته بود باید پزشکی قبول بشی اونم دانشگاه تهران فقط!
    امیدوارم این بچه ها هم به خواسته شون برسن.
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

9. بالا | پست 5846

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,505
    میزان امتیاز
    7

سرعت اینترنت چرا اینقدر داغون شده تر شده از دیشب!
    تو ده دیقه چند بار قطع میشه
    خیلی رو اعصابه واقعا
    تلفن خونه هم قطع شده
    واقعا دیگه شورش رو درآوردن...
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

10. بالا | پست 5847

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام همگی خوبید ؟ من سجاد هستم اس اس۷۵ . امیدوارم حال همگیتون خوب باشه. ببخشید میخواستم خودم بیام پیام بدم ولی این روزا با این که بلاخره تموم شد و به چیزی که میخواستم رسیدم ولی حال جسمی و روانیم اصلا مساعد نیست و بی حالم. فکر میکردم بعد کنکور حالم بهتر بشه ولی روز به روز داره بدتر میشه دست خودم هم نیست با این که وضعیت بهتر شده ولی هر روز حالم بدتر میشه.
    نه یلدا خانم یادم نرفته ... هر روز به ادمای این سایت که بهم کمک کردن فکر میکنم و تو فکرشون هستم‌. من هم دوست دارم خوشحال ببینمشون شاد ببینمشون بدون دغدغه ولی واقعا حالم بده(از لحاظ جسمی)
    بازم عذر میخوام. راستش از این که نمیدونم بحث رو طوری بگم که مثل پوز دادن بشه بدم میاد و یه دلیل دیگه. و خواستم از اقا سعید رفیق همیشگی من که تو مشکلات با من بوده ،که از طرف من از همه تشکر کنه.مرسی

11. 2 کاربران زیر از aaal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 5848

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 432 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط aaal نمایش پست ها
    سلام همگی خوبید ؟ من سجاد هستم اس اس۷۵ . امیدوارم حال همگیتون خوب باشه. ببخشید میخواستم خودم بیام پیام بدم ولی این روزا با این که بلاخره تموم شد و به چیزی که میخواستم رسیدم ولی حال جسمی و روانیم اصلا مساعد نیست و بی حالم. فکر میکردم بعد کنکور حالم بهتر بشه ولی روز به روز داره بدتر میشه دست خودم هم نیست با این که وضعیت بهتر شده ولی هر روز حالم بدتر میشه.
    نه یلدا خانم یادم نرفته ... هر روز به ادمای این سایت که بهم کمک کردن فکر میکنم و تو فکرشون هستم‌. من هم دوست دارم خوشحال ببینمشون شاد ببینمشون بدون دغدغه ولی واقعا حالم بده (از لحاظ جسمی)
    بازم عذر میخوام. راستش از این که نمیدونم بحث رو طوری بگم که مثل پوز دادن بشه بدم میاد و یه دلیل دیگه. و خواستم از اقا سعید رفیق همیشگی من که تو مشکلات با من بوده ،که از طرف من از همه تشکر کنه.مرسی
    سلام
    امیدوارم موفق باشی اقا سجاد.خوشحال شدم از شنیدن این موضوع
    راسی چندین بار سعی کردم توی ایمیل و سایت جوابتو بدم ولی هیچ جوری نشد. شاید بلاکم کردی. هرچقدرم فکر کردم دلیلی بابتش به ذهنم نیومد.
    خلاصه که امیدوارم همینطور پله پله بری بالاتر و اوضاعت هرروز بهتر بشه.

13. بالا | پست 5849

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام
    راسی چندین بار سعی کردم توی ایمیل و سایت جوابتو بدم ولی هیچ جوری نشد. شاید بلاکم کردی. هرچقدرم فکر کردم دلیلی بابتش به ذهنم نیومد.
    سلام خانم ghm خوبید؟ ایمیل من همونه. امروز اقا سعید دو تا ایمیل زدن بهم -من سایت نمیومدم نمیدونم کدوم اکانت منظورتون هست؟
    میخواستم یک مورد مهمی رو تو پیام خصوصی به شما بگم

مرسی

14. بالا | پست 5850

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متن پیام زیاد بود دو بخشش کرده بودم بخش دوم گفت ظرفیت پر هست..... اگه مایل بودید بگید دومی رو بفرستم.

15. بالا | پست 5851

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 432 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    2

متن پیام زیاد بود دو بخشش کرده بودم بخش دوم گفت ظرفیت پر هست..... اگه مایل بودید بگید دومی رو بفرستم.
    بفرستید

16. بالا | پست 5852

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,505
    میزان امتیاز
    7

نه یلدا خانم یادم نرفته ... هر روز به ادمای این سایت که بهم کمک کردن فکر میکنم و تو فکرشون هستم‌. من هم دوست دارم خوشحال ببینمشون شاد ببینمشون بدون دغدغه ولی واقعا حالم بده(از لحاظ جسمی)

سلام آقا سجاد
    ممنون از شما
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    بالاخره به خواسته تون رسیدید دیگه، پس خیلی خوشحال باشید
    حرفم بیشتر جنبه ی شوخی داشت، ولی برام سوال بود که چرا خودتون دیگه انجمن نیومدین
    ان شاالله حالتون مساعد بشه چه جسمی و چه روحی
    براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

17. بالا | پست 5853

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

بفرستید

خانم جی اچ ام عذر میخوام برق یهویی رفت و فایل گویا سیو نشده و من متن دوم رو هم ندارم و کلا در این مورد دیگه صحبتی ندارم گرچه دومی به مراتب خیلی مهمتر بود.
    فراموشش کنین و امیدوارم که موفق باشین در عرصه های زندگیتون.

18. بالا | پست 5854

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,067
    تشکر شده 1,516 بار در 868 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سرعت اینترنت چرا اینقدر داغون شده تر شده از دیشب!
    تو ده دیقه چند بار قطع میشه
    خیلی رو اعصابه واقعا
    تلفن خونه هم قطع شده
    واقعا دیگه شورش رو درآوردن...
    سلام
    از تدابیر حکومت هست به خاطر دور جدید اعتراضات. نمی خواهند فیلمهای اعتراضها پخش بشه.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

19. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 5855

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام آقا سجاد
    ممنون از شما
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    بالاخره به خواسته تون رسیدید دیگه، پس خیلی خوشحال باشید
    حرفم بیشتر جنبه ی شوخی داشت، ولی برام سوال بود که چرا خودتون دیگه انجمن نیومدین
    ان شاالله حالتون مساعد بشه چه جسمی و چه روحی
    براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.

به به سلام یلدا خانم خوبید؟ از بابت فیزیک خیلی شانس اوردم فکر میکردم خراب کردم اولین بار همون جلسه کنکور فیزیک رو خوب زدم همه چی به فیزیک مربوط میشد.

چرا که خوشحال نباشم پست شما خودش بمب انرژیه. ولی میدونین از لحاظ جسمی خوب نیستم. بدنم هر روز داره ضعیف و ضعیف تر میشه .... ولی در عین حال تمرکزم رو برنامه ریزی هست..... سایت نیومدن: احتیاج داشته و دارم به تنهایی به یه رفرش اساسی....
    داشتم رو برنامه ریزی کار میکردم(3 ماه وقت احتیاج دارم و تمرکز کامل). برنامه ریزی برای زندگی(کلا رفرش برنامه ها چه کوتاه مدت و میان مدت و چه بلند مدت...) برای هر لحظه... به یه نتایج خوبی رسیدم ... میخوام یه تایپیک بزنم و توضیح بدم.

مردم و زنده شدم تا این برنامه رو بتونم پیدا کنم و بتونم اجرا کنم و همه جا از برنامه ریزی پرسیدم ولی جواب مشخصی نگرفتم یا برنامه ریزی ها برنامه ریزی نبود اسمش. ولی وقتی میام سایت استرس شدیدی میگیرم و میدونم علت چیه برای همین از اقا سعید خواستم.
    ممنون امیدوارم حال شما هم خوب باشه و مثل همیشه سرحال..... پست شما یه انرژی زیادی پشتش هست

@eli2 @[replacer_a]25 @[replacer_a] و بقیه دوستان یه کاری میکنید .... میرید یه دفترچه میخرید یکی که قراره هر جا میرید همراهتون باشه و بعده انجام کار تیک بزنید.[replacer_img] یه چیزی مثل تقویم کوچیک هم میخرید میخوام نحوه برنامه ریزی رو بگم اجرا کنید.
    بخرید حتما که اگه عمل کنید بدجور متحول میشید و حتی یه لحظه هم فکرتون درگیر چیزی نمیشه اگه برنامه ریزی داشته باشید برای کاراتون منم تازه دارم انجام میدم

21. 3 کاربران زیر از aaal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 5856

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,397
    میزان امتیاز
    6

به به سلام یلدا خانم خوبید؟ از بابت فیزیک خیلی شانس اوردم فکر میکردم خراب کردم اولین بار همون جلسه کنکور فیزیک رو خوب زدم همه چی به فیزیک مربوط میشد.

چرا که خوشحال نباشم پست شما خودش بمب انرژیه. ولی میدونین از لحاظ جسمی خوب نیستم. بدنم هر روز داره ضعیف و ضعیف تر میشه .... ولی در عین حال تمرکزم رو برنامه ریزی هست..... سایت نیومدن: احتیاج داشته و دارم به تنهایی به یه رفرش اساسی....
    داشتم رو برنامه ریزی کار میکردم(3 ماه وقت احتیاج دارم و تمرکز کامل). برنامه ریزی برای زندگی(کلا رفرش برنامه ها چه کوتاه مدت و میان مدت و چه بلند مدت...) برای هر لحظه... به یه نتایج خوبی رسیدم ... میخوام یه تایپیک بزنم و توضیح بدم.

مردم و زنده شدم تا این برنامه رو بتونم پیدا کنم و بتونم اجرا کنم و همه جا از برنامه ریزی پرسیدم ولی جواب مشخصی نگرفتم یا برنامه ریزی ها برنامه ریزی نبود اسمش. ولی وقتی میام سایت استرس شدیدی میگیرم و میدونم علت چیه برای همین از اقا سعید خواستم.
    ممنون امیدوارم حال شما هم خوب باشه و مثل همیشه سرحال..... پست شما یه انرژی زیادی پشتش هست

@eli2 @[replacer_a]25 @[replacer_a] و بقیه دوستان یه کاری میکنید .... میرید یه دفترچه میخرید یکی که قراره هر جا میرید همراهتون باشه و بعده انجام کار تیک بزنید.[replacer_img] یه چیزی مثل تقویم کوچیک هم میخرید میخوام نحوه برنامه ریزی رو بگم اجرا کنید.
    بخرید حتما که اگه عمل کنید بدجور متحول میشید و حتی یه لحظه هم فکرتون درگیر چیزی نمیشه اگه برنامه ریزی داشته باشید برای کاراتون منم تازه دارم انجام میدم
    چه عالی من خودم هی میخام برنامه ورزشو زبانمو شروع کنم وقت نمیکنم این پایان نامم به خاطر این بی برنامگیم اینقدر نوشتن پروپوزالش طول کشید منتظر تاپیکت هستم
    دفترچه من آماداس منتظر برنامتون هسیم
    امضای ایشان

23. بالا | پست 5857

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    چه عالی من خودم هی میخام برنامه ورزشو زبانمو شروع کنم وقت نمیکنم این پایان نامم به خاطر این بی برنامگیم اینقدر نوشتن پروپوزالش طول کشید منتظر تاپیکت هستم
    دفترچه من آماداس منتظر برنامتون هسیم

سلام الی خانم. من دارم رو این مطلب کار میکنم. از جایی که باید دو سه تا کتاب رو مطالب مهمشون رو به عنوان نکته در بیارم و میکسشون کنم مجبورا وقت بیشتری احتیاج دارم. سعیم رو میکنم تا فردا عصر تمومش کنم.

@eli2 @یلدا 25 @سعید62 و بقیه دوستان.

یه کاری میکنید. یه لیستی بردارید و تمام چیزهایی که به عنوان هدف میخواید به عنوان یه خواسته میخواد توی یکی دو تا برگه چرک نویس مینویسین ایده ها و .... رو هم کنارش مینویسین.

چه ایده های بلند مدت و چه کوتاه مدت و میان مدت و چه ایده ها و هدف های رویایی یا منطقی. هر چی که از زندگی میخواین بنویسین.
    شاید یکی بنویسه میخوام میلیاردر بشم خب بنویسه.

مثال :
    1.شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی و یافتن و رفع اختلالات احتمالی 2.عضویت در فلان باشگه ورزشی یا کلاس ها 3. فعال ترین شدن در کلاس زبان 4.هر روز صبح ساعت 6 شروع ورزش 5. تغییر عادات عذایی : قبل از 8 صبحانه +قبل از ساعت 10/5 یک میان وعده +ساعت 12 ناهار +قبل از ساعت 14/5 میان وعده+ساعت دور و بر 15 عصرانه + قبل از 16.30 میان وعده +ساعت 18 شام +ساعت قبل از 21 وعده غذایی اخر
    *میان وعده های قبل از عصرانه همگی میتونن به غیر از میوه باشن ولی صرفا بعد از عصرانه میان وعده ها صرفا فقط میوه ی کوچک و سالاد سبک و سبزیجات هستن.

و خیلی ایده های دیگه. چیزی که رویایی هست رو بسازید. یه بار قراره زندگی کنیم. تا میتونین پر کنین. حداقل باید 40 تا بنویسین. هر لحظه که ایده میاد به ذهن و یا یه هدف جدید یا یک مسولیت و وظیفه جدید بعدا میایم تو لیست میگونجونیم. پس فعلا این لیست رو تهیه کنین تا فردا بگم چطوری و چرا.

24. 2 کاربران زیر از aaal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 5858

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,397
    میزان امتیاز
    6

سلام الی خانم. من دارم رو این مطلب کار میکنم. از جایی که باید دو سه تا کتاب رو مطالب مهمشون رو به عنوان نکته در بیارم و میکسشون کنم مجبورا وقت بیشتری احتیاج دارم. سعیم رو میکنم تا فردا عصر تمومش کنم.

@eli2 @یلدا 25 @سعید62 و بقیه دوستان.

یه کاری میکنید. یه لیستی بردارید و تمام چیزهایی که به عنوان هدف میخواید به عنوان یه خواسته میخواد توی یکی دو تا برگه چرک نویس مینویسین ایده ها و .... رو هم کنارش مینویسین.

چه ایده های بلند مدت و چه کوتاه مدت و میان مدت و چه ایده ها و هدف های رویایی یا منطقی. هر چی که از زندگی میخواین بنویسین.
    شاید یکی بنویسه میخوام میلیاردر بشم خب بنویسه.

مثال :
    1.شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی و یافتن و رفع اختلالات احتمالی 2.عضویت در فلان باشگه ورزشی یا کلاس ها 3. فعال ترین شدن در کلاس زبان 4.هر روز صبح ساعت 6 شروع ورزش 5. تغییر عادات عذایی : قبل از 8 صبحانه +قبل از ساعت 10/5 یک میان وعده +ساعت 12 ناهار +قبل از ساعت 14/5 میان وعده+ساعت دور و بر 15 عصرانه + قبل از 16.30 میان وعده +ساعت 18 شام +ساعت قبل از 21 وعده غذایی اخر
    *میان وعده های قبل از عصرانه همگی میتونن به غیر از میوه باشن ولی صرفا بعد از عصرانه میان وعده ها صرفا فقط میوه ی کوچک و سالاد سبک و سبزیجات هستن.

و خیلی ایده های دیگه. چیزی که رویایی هست رو بسازید. یه بار قراره زندگی کنیم. تا میتونین پر کنین. حداقل باید 40 تا بنویسین. هر لحظه که ایده میاد به ذهن و یا یه هدف جدید یا یک مسولیت و وظیفه جدید بعدا میایم تو لیست میگونجونیم. پس فعلا این لیست رو تهیه کنین تا فردا بگم چطوری و چرا.
    چندتا از هدفامو نوشتم تا انشالله روزه اجرا چقدر سختs
    ویرایش توسط eli2 : 08-06-2018 در ساعت 04:44 AM
    امضای ایشان

26. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 5859

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    تشکر شده 22 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    چندتا از هدفامو نوشتم تا انشالله روزه اجرا چقدر سخت

اینم از اهدافه خودم
    http://s8.picofile.com/file/8333676018/DSC_0011.jpg

اون گوشه دفتر برنامه ریزیه
    چندتا نکته
    اول اینکه بالاش نوشتی برنامه ریزی روزانه ولی بعضیاش بلند مدته
    دوم اینکه خط خوبی داری عافرین
    سوم اینکه چرااااااااااااا پایان نامه تا دوسال دیگه:|

منم هنو پروپوزال ندادم
    امضای ایشان
    باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

28. کاربران زیر از Atefeh73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 5860

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,397
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefeh73 نمایش پست ها
    چندتا نکته
    اول اینکه بالاش نوشتی برنامه ریزی روزانه ولی بعضیاش بلند مدته
    دوم اینکه خط خوبی داری عافرین
    سوم اینکه چرااااااااااااا پایان نامه تا دوسال دیگه:|

منم هنو پروپوزال ندادم
    اره یعنی به قصده برنامه ریزی روزانه نوشتم که حالا اقا سجاد میاد برامون توضیح میدن چکارش کنیم
    خب ما باید پایان ناممون دوساله تمومه بشه حتما هم قبل دفاع باید دوتا مقاله ای اس آی چاپ کرده باشیم تا اجازه دفاع بهمون بدن
    فدات بشم عزیزم خط خودتم نازه
    حالا انشالله اجرا بشه خیلی راهه زیادی داریم
    باید زودی بنویسیمش من فردا قصد دارم برم کتابخونه زودی بنویسمش از شرش نجات پیدا کنم خیلی وسواس دارم تو هم سعی کن ارادتو جمع کنی زودی یه هفته ای بنویسیش
    امضای ایشان

30. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد