صفحه 164 از 165 ... 64114154162163164165
نمایش نتایج: از 8,151 به 8,200 از 8221

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

892204
  1. بالا | پست 8151

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    عزیزم درسته رفتار تجربه درست نبوده حالا من یه صحبتی با تجربه میکنم انشالله این سو تفاهما برطرف میشه
    الی جان اگه بتونی کمک کنی تا تجربه همیشه دعوا درست نکنه واقعا خیلی خوب میشه
    چون منم دوس ندارم توی سایت بحث و ناراحتی باشه.

تجربه همیشه تو شرایط مختلف داره توهین میکنه به سلطنت، توی این عکسی که واست میزارم ببین توی امضاش چی نوشته !

چطور خانواده ای که اکثرشون دکتر و قاضی و افراد واقعا معتبر و سرشناس هستند رو و خصوصا سلطنت که میدونم چقدر انسان با کمالاتیه رو ببینم چه چیزایی بهشون نسبت میدن و سکوت کنم !

الانم که داره به من میگه شروین !
    اصلا رفتارش درست نیست اصلا

https://s4.uupload.ir/files/%DB%B2%D...DB%B7_ytjr.jpg

2. بالا | پست 8152

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

اگه صلاح دونستید به جای این بحثای بی هدف تاپیک منو جواب بدید.

3. بالا | پست 8153

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    الی جان اگه بتونی کمک کنی تا تجربه همیشه دعوا درست نکنه واقعا خیلی خوب میشه
    چون منم دوس ندارم توی سایت بحث و ناراحتی باشه.

تجربه همیشه تو شرایط مختلف داره توهین میکنه به سلطنت، توی این عکسی که واست میزارم ببین توی امضاش چی نوشته !

چطور خانواده ای که اکثرشون دکتر و قاضی و افراد واقعا معتبر و سرشناس هستند رو و خصوصا سلطنت که میدونم چقدر انسان با کمالاتیه رو ببینم چه چیزایی بهشون نسبت میدن و سکوت کنم !

الانم که داره به من میگه شروین !
    اصلا رفتارش درست نیست اصلا

https://s4.uupload.ir/files/%DB%B2%D...DB%B7_ytjr.jpg
    درسته تجربه برخودش اشتباه بود ولی سلطنتم یه اشتباهاتی داشته که من باهاش قهرم اصلا ازش انتظار نداشتم ...
    اما واقعا از ته دلم میخوات و تلاش میکنم باهم اشتی کنن که سوتفاهمشون برطرف بشه چون هر دوشون برام مهمن
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

4. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 8154

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

درسته تجربه برخودش اشتباه بود ولی سلطنتم یه اشتباهاتی داشته که من باهاش قهرم اصلا ازش انتظار نداشتم ...
    اما واقعا از ته دلم میخوات و تلاش میکنم باهم اشتی کنن که سوتفاهمشون برطرف بشه چون هر دوشون برام مهمن
    الی عزیزم تو همیشه مهربون و با معرفت بودی هستی

من کاریه سلطنت ندارم ولی تجربه به هیچ عنوان نه بهش اعتماد کن نه باهاش هم صحبت شو
    با اطمینان کامل بهت میگم اصلا ثبات شخصیتی نداره و فرد بیماری

شیطان پرست ها یکی از راه هاشون اینه یه راه و مسیری دارن برای اینکه بقیه رو از دین زده کنن بیشتر راجب دین و خدا پیغمبر صحبت میکنن ولی تو عمل چیز دیگه انجام میدن و انقدر این کار و میکنن که تو از دین زده بشی

دقیقا تجربه از این روش داره استفاده می‌کنه

مثلا از یه طرف میگه حجاب مهم دختر و پسرا نباید باهم دوست باشن گناه ولی از یه طرف عکس لختش رو میخواد برای دخترا بفرسته نظرشون و بدونه آیا این گناه نیست ؟ راجب فانتزی های جنسیش صحبت می‌کنه جالبه نه ؟؟؟؟؟!!!!!!
    مثلا میگه با کفار اینا نباید دوست شد ولی دوست خوبش میشه بهار که شیطان پرست بود همه رو به س.ک.س گروهی دعوت می‌کرد س.ک.س با محارم دعوت می‌کرد

و خیلی مورد های این مدلی میتونی ازش ببینی که حرف چیز دیگه میزنه رفتار چیز دیگه ای می‌کنه .........

این روش هست برای زده کردن مردم از دین و روی آوردن به شیطان پرستی

و اگر نه مومن واقعی کاری به بقیه نداره ...

مواظب خودت باش گل دختر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 8155

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    الی عزیزم تو همیشه مهربون و با معرفت بودی هستی

من کاریه سلطنت ندارم ولی تجربه به هیچ عنوان نه بهش اعتماد کن نه باهاش هم صحبت شو
    با اطمینان کامل بهت میگم اصلا ثبات شخصیتی نداره و فرد بیماری

شیطان پرست ها یکی از راه هاشون اینه یه راه و مسیری دارن برای اینکه بقیه رو از دین زده کنن بیشتر راجب دین و خدا پیغمبر صحبت میکنن ولی تو عمل چیز دیگه انجام میدن و انقدر این کار و میکنن که تو از دین زده بشی

دقیقا تجربه از این روش داره استفاده می‌کنه

مثلا از یه طرف میگه حجاب مهم دختر و پسرا نباید باهم دوست باشن گناه ولی از یه طرف عکس لختش رو میخواد برای دخترا بفرسته نظرشون و بدونه آیا این گناه نیست ؟ راجب فانتزی های جنسیش صحبت می‌کنه جالبه نه ؟؟؟؟؟!!!!!!
    مثلا میگه با کفار اینا نباید دوست شد ولی دوست خوبش میشه بهار که شیطان پرست بود همه رو به س.ک.س گروهی دعوت می‌کرد س.ک.س با محارم دعوت می‌کرد

و خیلی مورد های این مدلی میتونی ازش ببینی که حرف چیز دیگه میزنه رفتار چیز دیگه ای می‌کنه .........

این روش هست برای زده کردن مردم از دین و روی آوردن به شیطان پرستی

و اگر نه مومن واقعی کاری به بقیه نداره ...

مواظب خودت باش گل دختر
    ممنون پری عزیزم تو پری خوشگل خودمی ...
    راسش تمام این اتفاقات دقیقا از همون زمانی که اون شیطان پرسته وارد سایت شد و تک تک ذهن ها رو مسموم و بدبین کرد شروع شد اکثر بچه ها از همون موقع یکی یکی از سایت رفتن. میدونی شیوه کارش این بود که میرفت تو خصوصی با یه نفر صمیمی میشد و بعدش علیه بچه ها حرف میزد که یادمه یبارم پشت سرمن یه حرفایی زده بود که منم میخواسم از سایت برم و تصمیمم جدی بود.
    عجیب ترش اینکه مدیر سایت اخراجش نمیکرد و همیشه حمایتش میکرد و در عین ناباوری مریم !!! رو محروم کرد... یه مدت من حتی حس میکردم نکنه مدیرم شیطان پرسته!!!واقعا خیلی سایت ترسناک شده بود...
    اون شیطانه با همون شیوه صمیمی شدن هم با تجربه خوب رفتار میکرد ... یادمه تا تجربه یه پیام میزاشت سریع میرفت زیر پست های تجربه تشکر میزد که بخوات خودشو خوب جلوه بده و میخواست بین بچه ها اختلاف افکنی کنه... اینجور مثلا بگه من حامی توام و اونا دارن در حقت بدجنسی میکنن... من قشنگ متوجه این ماجرا بودم که تجربه از روی سادگی داره وارد بد بازی خطرناکی میشه ...چندبار برای تجربه یه سری تهمت هایی درست کردن اینکه مثلا پیام تجربه رو تو قسمت ویرایش تغییرش دادن و با یه حرفای زشتی جایگزینش کردن و نسبت دادن به یکی از کاربرای دختر ...الان اون کاربر نیستش ولی یادمه چجوری اون دختره غصه میخورد و خوشبختانه حقیقت مشخص شد . حالا تو این ماجرا قبلی اون شیطان پرستا به حمایت تجربه اومده بودن تا تجربه از چشم بچه ها بیوفته ... و این وسط اونم فکر میکرد دوستای واقعیش اینا هستن ...
    البته من یه مدت سایت نبودم و درگیریم شدید بود متوجه دعوای جدید سلطنت و تجربه نشدم ولی مطمنم همش به همون اتفاقای قبلی برمیگرده.
    امضای ایشان

8. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8156

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

راسش تمام این اتفاقات دقیقا از همون زمانی که اون شیطان پرسته وارد سایت شد و تک تک ذهن ها رو مسموم و بدبین کرد شروع شد اکثر بچه ها از همون موقع یکی یکی از سایت رفتن. میدونی شیوه کارش این بود که میرفت تو خصوصی با یه نفر صمیمی میشد و بعدش علیه بچه ها حرف میزد که یادمه یبارم پشت سرمن یه حرفایی زده بود که منم میخواسم از سایت برم و تصمیمم جدی بود.
    عجیب ترش اینکه مدیر سایت اخراجش نمیکرد و همیشه حمایتش میکرد و در عین ناباوری مریم !!! رو محروم کرد... یه مدت من حتی حس میکردم نکنه مدیرم شیطان پرسته!!!واقعا خیلی سایت ترسناک شده بود...
    اون شیطانه با همون شیوه صمیمی شدن هم با تجربه خوب رفتار میکرد ... یادمه تا تجربه یه پیام میزاشت سریع میرفت زیر پست های تجربه تشکر میزد که بخوات خودشو خوب جلوه بده و میخواست بین بچه ها اختلاف افکنی کنه... اینجور مثلا بگه من حامی توام و اونا دارن در حقت بدجنسی میکنن... من قشنگ متوجه این ماجرا بودم که تجربه از روی سادگی داره وارد بد بازی خطرناکی میشه ...چندبار برای تجربه یه سری تهمت هایی درست کردن اینکه مثلا پیام تجربه رو تو قسمت ویرایش تغییرش دادن و با یه حرفای زشتی جایگزینش کردن و نسبت دادن به یکی از کاربرای دختر ...الان اون کاربر نیستش ولی یادمه چجوری اون دختره غصه میخورد و خوشبختانه حقیقت مشخص شد . حالا تو این ماجرا قبلی اون شیطان پرستا به حمایت تجربه اومده بودن تا تجربه از چشم بچه ها بیوفته ... و این وسط اونم فکر میکرد دوستای واقعیش اینا هستن ...
    البته من یه مدت سایت نبودم و درگیریم شدید بود متوجه دعوای جدید سلطنت و تجربه نشدم ولی مطمنم همش به همون اتفاقای قبلی برمیگرده.
    عزیزدلم من این جریان و که برات تعریف کردم مال قبل این دختره شیطان پرست بود

زمانی که تجربه با بچه های اینجا گروه داشتیم و تو یه گروه با ما بود انقدر نفرت انگیز بازی در آورد از گروه انداختیمش بیرون

من قبل از ورود این دختره بهار
    چهره واقعی تجربه شناختم و متوجه شدم بیماره و از عمد این رفتار هارو می‌کنه
    اسم خدا پیغمبر میاره برعکس انجامش میده
    یه نوع رووششه برای بقیه از دین خدا زده کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 8157

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

انسان بیدار قادر به دلسوزی نیست
    زیرا دیگر برای خود نیز تاسف نمی خورد.
    بدون نیروی دلسوزی به حال خود، حس ترحم ممکن نیست.
    او علت مثبت در پشت هر موضوعی را درک می کند.
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

11. بالا | پست 8158

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

اختلاف من با اینا مال قبل از دلواپسه.
    اینا یه مشت غربزده وطن فروشن، یه مشت کانادا پرست بی وجدانن.
    اینا مخالف جمهوری اسلامی هستن و از قماش مریم رجوی و مجاهدین خلقن.
    همفکرای وحشی همینا در روز انتخابات در خارج از کشور زنهایی که میخواستن رای بدن رو با چوب و چماق کتک زدن، آزادی بیانی که ادعاشو دارن به همه نشون دادن.
    اما من هر عیبی داشته باشم بازم به وطنم ایران وفادارم و با کمال افتخار رای دادم تا امثال اینا از بدنه حکومت بیرون ریخته بشن.

خانم الی اینا مشکلشون با من اینه که من طرفدار انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی هستم وگرنه اینا که طرفدار روابط آزاد جنسی هستن، البته جربزشو ندارن و از روابط آزاد فقط خاله زنک بازیاش به اینا رسیده.

شما هم نمیتونی با همه دوست باشی و بالاخره مجبوری جناحت رو انتخاب کنی.
    برای امتحان هم که شده کمی باهاشون مخالفت کن تا ببینی تو هم مثل من براشون نفرت انگیز میشی و ببین چطور میریزن سرت تکه تکه ات میکنن همینا که آزادی بیان ورد زبونشونه.
    وقتی با اینایی تا جایی آزادی که هر زری زدن تاییدشون میکنی، کافیه انتقاد کنی و نظر مخالف بدی اونوقت میفهمی با یه مشت جاهل مثل هندوانه کال و وحشی مثل کفتار مواجهی.
    بفرما امتحانشون کن رودروایسی نکن تا حقیقتو متوجه بشی اینا چیزی جز یه مشت زامبی نیستن.

12. بالا | پست 8159

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    اختلاف من با اینا مال قبل از دلواپسه.
    اینا یه مشت غربزده وطن فروشن، یه مشت کانادا پرست بی وجدانن.
    اینا مخالف جمهوری اسلامی هستن و از قماش مریم رجوی و مجاهدین خلقن.
    همفکرای وحشی همینا در روز انتخابات در خارج از کشور زنهایی که میخواستن رای بدن رو با چوب و چماق کتک زدن، آزادی بیانی که ادعاشو دارن به همه نشون دادن.
    اما من هر عیبی داشته باشم بازم به وطنم ایران وفادارم و با کمال افتخار رای دادم تا امثال اینا از بدنه حکومت بیرون ریخته بشن.

خانم الی اینا مشکلشون با من اینه که من طرفدار انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی هستم وگرنه اینا که طرفدار روابط آزاد جنسی هستن، البته جربزشو ندارن و از روابط آزاد فقط خاله زنک بازیاش به اینا رسیده.

شما هم نمیتونی با همه دوست باشی و بالاخره مجبوری جناحت رو انتخاب کنی.
    برای امتحان هم که شده کمی باهاشون مخالفت کن تا ببینی تو هم مثل من براشون نفرت انگیز میشی و ببین چطور میریزن سرت تکه تکه ات میکنن همینا که آزادی بیان ورد زبونشونه.
    وقتی با اینایی تا جایی آزادی که هر زری زدن تاییدشون میکنی، کافیه انتقاد کنی و نظر مخالف بدی اونوقت میفهمی با یه مشت جاهل مثل هندوانه کال و وحشی مثل کفتار مواجهی.
    بفرما امتحانشون کن رودروایسی نکن تا حقیقتو متوجه بشی اینا چیزی جز یه مشت زامبی نیستن.

باز این تجربه از موتوری جنس گرفت خخخخخ

13. بالا | پست 8160

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47000
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان چطور میتونم تاپیک ایجاد کنم؟

14. بالا | پست 8161

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47000
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. از کدوم قسمت می تونم تاپیک جدید تعریف کنم تا دوستان نظر سنجی کنن؟

15. بالا | پست 8162

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینااا نمایش پست ها
    سلام. از کدوم قسمت می تونم تاپیک جدید تعریف کنم تا دوستان نظر سنجی کنن؟
    سلام. در صفحه اول انجمن وارد موضوع مرتبط شده و در بخش بالا سمت راست اذسال موضوع جدید را بزنیذ

16. بالا | پست 8163

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط Lonely AND LONELY : 07-11-2021 در ساعت 11:04 AM

17. بالا | پست 8164

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

اینا چیزی جز یه مشت زامبی نیستن.
    انشالله تعالی همان تک نورون نیمه فعال در بلانسبت قشر مختان بصورت همچنان نیمسوز کار کند تا به حول و قوه الهی در هاله ای از تاریکی لایتناهی به خاموشی گراید، شایدخلقی را از آفات کارکرد آن تک نورون مشکوک آسایش دنیا و آرامش اخروی فراهم گردد.

18. بالا | پست 8165

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

هرروز اینهمه ادم دارن میمیرن و کسی قدره همو نمیدونه و محبتی نیست... خیلی ناامید شدم ... نه دنیای واقعی قشنگه نه مجازی
    امضای ایشان

19. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 8166

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

هرروز اینهمه ادم دارن میمیرن و کسی قدره همو نمیدونه و محبتی نیست... خیلی ناامید شدم ... نه دنیای واقعی قشنگه نه مجازی
    راستش زنده ها هم چیز با ارزشی تو زندگیشون نیست اغلب
    برای خیلی از این زنده ها که ما هم جزئش باشیم مرگ و زندگی فرق خاصی نداره...
    ویرایش توسط Lonely AND LONELY : 07-11-2021 در ساعت 12:56 AM

21. بالا | پست 8167

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اتفاقاً دنیا خیلیم قشنگه.

22. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 8168

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42560
    تشکـر
    2,153
    تشکر شده 49 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

به کوری چشم زامبیهای انجمن، آقای رئیسی در انتخابات پیروز شد.
    به همه وطن پرستان و مسلمانان واقعی تبریک میگم. @eli2 @ستیلا @فروزان و سایر دوستان و همفکران و هم نظران
    سلام ، ممنون آقای تجربه
    یکی از کارهای خوب ایشون این بود که مراسم محرم حسینی رو احیا کردند ، درحالی که سال گذشته به بهانه کرونا اون طور که باید مراسم عزاداری حسینی برپا نشد
    خدارو شکر

24. کاربران زیر از فروزان @ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 8169

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47431
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام بگم که با ارزشا همچنان با ارزشن.
    همونجور که اسب زمون قدیم وقتی که ماشین نبود مال ادمای مرفه یا با بنیه بود الانم با این همه رشد ثروت و ... همچنان اسب جایگاه خودشو داره...
    اینجام با وجود کلی مسنجر و نرم افزارا و ....همچنان لذت کامنت دادن یه چی دیگس. همچنان لذت و کیف خودشو حفظ کرده...
    البته دیدگاه منه...

26. بالا | پست 8170

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

در کل دیگه به این انجمن اعتماد ندارم و معتقدم بیشتر کاربران این انجمن فقط یه نفره که تاپیکهای سره کاری با یوزرهای مختلف میزنه و از خیلی وقت پیش حضور داشته و زاغ سیاه بچه ها رو چوب میزده.
    اینجا برا فعالیت مناسب نیست.
    بجای فعالیت در این انجمن بهتره برید سریال یوYou رو ببینید.

27. بالا | پست 8171

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

یادش بخیر قدیما خیلی انجمن ها رونق داشت
    خوبیش این بود ناشناس میومدی زود جواب میگرفتی و ناشناس میرفتی
    الان همش شده واتساپ و تلگرام و ...

28. کاربران زیر از qazmlp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 8172

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

واقعا پنج یا شش سال پبش اینجا خیلی خوب بود و همه میخواستن به همدیگه کمک کنن و مشاوره بدن ولی الان اینجا متروکه شده گرچه خود منم مدت ها دیگه اینجا سر نزدم بعد اینکه ازدواج کردم ولی دوباره یک مشکلی برام پیش اومد که دوباره منو کشوند اینجا ولی متاسفانه مثل قبل کسی نیست راهنمایی کنه یا راه حلی بده
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

30. بالا | پست 8173

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

واقعا چه زود سال های عمرمون داره میگذره چقدر آدمای دو رو برمون رو از دست دادیم چقدر مشکلات زندگیمون با روح و روانمون بازی میکنه و چقدر هرسال وضع اقتصادیمون بدتر از پارسال میشه در صورتی که همش امید داری یک روزی اینا درست میشه و وضع بهتر میشه امیدواری خیلی خوبه چون بهت اجازه ادامه دادن میده اینجارو خیلی دوست دارم چون هرچی میخوای میتونی بگی هیچکسم تورو نمیشناسه و میتونی خالی بشی اعتراض کنی به زمین و زمان به خودت به هر چیزی وکسی هم نمیتونه بهت خورده بگیره همینکه اینارو خودت مبریزی بیرون راحت میشی حتی اگه هیچ چیزی فرقی نکنه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

31. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 8174

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خدایا خودت مردم ایران را خوشبخت کن
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

33. بالا | پست 8175

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

34. بالا | پست 8176

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اونایی که سنگ واکسنها رو به سینه میزدین بیاین بگین ببینم بعد از چهار دوز واکسن وضعتون چطوره؟

بالاخره به حرفای من رسیدین یا هنوز علم پرستی میکنید و چشم بسته پیروی؟

35. بالا | پست 8177

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

36. بالا | پست 8178

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

scariestmovies11.jpg

37. بالا | پست 8179

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 529411k8djtme1.jpg  

38. بالا | پست 8180

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

39. بالا | پست 8181

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

40. بالا | پست 8182

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

41. بالا | پست 8183

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

42. بالا | پست 8184

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

43. بالا | پست 8185

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

زوروبه

44. بالا | پست 8186

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ویییییییییییییی

45. بالا | پست 8187

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

چرت و پرت گفتن بیشتر خریدار داره

46. بالا | پست 8188

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

47. بالا | پست 8189

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

48. بالا | پست 8190

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

49. بالا | پست 8191

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 16 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    2

با شما کاملا موافقم. قبول دارم که دلتنگی درد نداره آدمو له میکنه راستش نوع بشر تا اینجا که تنها رها شده در گوشه ای از یکی از ملیاردها کهکشانی که بشر وجودشان رو به درستی درک نکرده کاش رنج بشر دل تنگی بود اون وقت فقط دل ما دچار سردرگمی گذرا یا بهتر بگم سرپیچی از خواسته های ما میشد برای مدتی وسعت جهان رو مقایسه کنیم با مقدار مواد بکار رفته و زمانی که به شکل دادن این مجموعه بی نقص دقت بیشتری میکنی از خودت میپرسی موتور جهان چطوری کار میکنه. بیش از 13 میلیارد سال نوری عدد بزرگی میشه نتیجه این میشود که به جهانی که قبل از ما همچی درست و دقیق اختراع شده دل تو بزرگتر از اون چیزی هست که صحبت با من فقط عمر با ارزش تو از دست میدهی

50. بالا | پست 8192

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط herman نمایش پست ها
    با شما کاملا موافقم. قبول دارم که دلتنگی درد نداره آدمو له میکنه راستش نوع بشر تا اینجا که تنها رها شده در گوشه ای از یکی از ملیاردها کهکشانی که بشر وجودشان رو به درستی درک نکرده کاش رنج بشر دل تنگی بود اون وقت فقط دل ما دچار سردرگمی گذرا یا بهتر بگم سرپیچی از خواسته های ما میشد برای مدتی وسعت جهان رو مقایسه کنیم با مقدار مواد بکار رفته و زمانی که به شکل دادن این مجموعه بی نقص دقت بیشتری میکنی از خودت میپرسی موتور جهان چطوری کار میکنه. بیش از 13 میلیارد سال نوری عدد بزرگی میشه نتیجه این میشود که به جهانی که قبل از ما همچی درست و دقیق اختراع شده دل تو بزرگتر از اون چیزی هست که صحبت با من فقط عمر با ارزش تو از دست میدهی
    اینترنت درست شد که سکوت رو بشکه

51. بالا | پست 8193

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

52. بالا | پست 8194

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

53. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 8195

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    میزان امتیاز
    2

سلام زندگی های بیدار کیا بیدار میمانند حرف دارند وشنوده خوب میخوان

55. بالا | پست 8196

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط herman نمایش پست ها
    سلام زندگی های بیدار کیا بیدار میمانند حرف دارند وشنوده خوب میخوان
    چی میشد آدما شریک شب زنده داری برای خودشون داشته باشند

56. بالا | پست 8197

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

57. بالا | پست 8198

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    میزان امتیاز
    2

نمیشه هرچی دلم خواست بگم یا صدای بوق تو حرفها میزارید یا ************* ستاره میکارید یا اصلا کسی بیدار نیست بخونه من ترجیح میدم بلند فکر نکنم در عوض هر نوشته ای که دلم خواست بخونم

58. بالا | پست 8199

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    میزان امتیاز
    2

زندگی دروغی بیش نیست و به ما هرچه بخواهند دیکته میکنند

59. بالا | پست 8200

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

صفحه 164 از 165 ... 64114154162163164165

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد