نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: ...موسسه آموزشی...

17159
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

...موسسه آموزشی...

سلام یکی از دوستان من چند وقتیه مجوز یک موسسه آموزشی فنی و حرفه ای که دوره های گردشگری و هتلداری برگزار میکنه را گرفته و از من درخواست کرده که مدیریت این موسسه را بر عهده بگیرم
    من لیسانس گردشگری دارم و تورلیدر هم هستم

بابت اینکه این موسسه پیشرفت داشته باشه و به سوددهی برسه و جذب اعضا داشته باشه یه سری از نکات مد نظرم هست ولی گفتم یه تایپیک بزنم و از نظرات شما دوستان عزیز هم استفاده کنم

....
    به نظرتون چه کارهایی باید انجام بشه تا موسسه به سودهی برسه و مردم نیز از کلاسهاش استقبال کنند؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...موسسه آموزشی...

منتظر نظرات دوستان هستم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام سام عزیز

ممنون از دعوتت

راستش من تاپیکت رو خوندم اما چون تخصصی نداشتم نمیدونستم دقیقا چه راهکاری ارائه بدم!

اما بهش فکر هم کردم!
    من فکر میکنم که اگه دوره‌ها رو مرحله‌ای برگزار کنید بهتر هست

مثلا به جای اینکه یک دوره گردشگری کلی با قیمت بالا داشته باشید

تقسیم بندیش کنید و هر دوره قیمت مناسب بذارید

منظورم همون سطح‌بندی کلاس‌ها هست

و یه چیز دیگه اینکه در موردش تبلیغ کنین ، تبلیغایی که افراد رو به فکر بندازه! و گردشگری رو براشون جالب کنه!

نمیدونم چقدر راست کار شماست، بهرحال چیزی بود که به ذهنم رسید

یاد اون عزیزی افتادم که میگفت گردشگری نه معنای گردشگری....

4. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام سام عزیز

ممنون از دعوتت

راستش من تاپیکت رو خوندم اما چون تخصصی نداشتم نمیدونستم دقیقا چه راهکاری ارائه بدم!

اما بهش فکر هم کردم!
    من فکر میکنم که اگه دوره‌ها رو مرحله‌ای برگزار کنید بهتر هست

مثلا به جای اینکه یک دوره گردشگری کلی با قیمت بالا داشته باشید

تقسیم بندیش کنید و هر دوره قیمت مناسب بذارید

منظورم همون سطح‌بندی کلاس‌ها هست

و یه چیز دیگه اینکه در موردش تبلیغ کنین ، تبلیغایی که افراد رو به فکر بندازه! و گردشگری رو براشون جالب کنه!

نمیدونم چقدر راست کار شماست، بهرحال چیزی بود که به ذهنم رسید

یاد اون عزیزی افتادم که میگفت گردشگری نه معنای گردشگری....���������� �������������

سلام دوره هامون سطح بندی داره یعنی از 300 هزار تومان شروع میشه تا دومیلیون

تبلیغی که افراد را به فکر بندازه مثلا چجوری؟؟

اگه شما مدیر این مجموعه بودی چیکار میکردی؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام دوره هامون سطح بندی داره یعنی از 300 هزار تومان شروع میشه تا دومیلیون

تبلیغی که افراد را به فکر بندازه مثلا چجوری؟؟

اگه شما مدیر این مجموعه بودی چیکار میکردی؟؟
    سلام
    به هر حال صنعت گردشگری در کشورهای مختلف یکی از درآمدهای اصلی دولتهاست البته در ایران خیلی کم بدان پرداخته شده و خودش فرصت بزرگی برای درآمدزایی هست در این وضعیت بیکاری جوانان در کشور حتما راهی برای درآمدزایی مسئله ای مهم هست و اقبال زیادی دارد به شرطی که آینده شغلی که در این رشته ودوره برای مهارت آموزان تبیین شود و تبلیغات در حقیقت باید آگاهی دهنده و مطلع کننده در این زمینه باشد اگر بفهمند افراد با گذراندن این دوره شغل و ممر درآمدی برایشان ایجاد شود حتما استقبال از آن بیشترخواهد شد
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

7. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام یکی از دوستان من چند وقتیه مجوز یک موسسه آموزشی فنی و حرفه ای که دوره های گردشگری و هتلداری برگزار میکنه را گرفته و از من درخواست کرده که مدیریت این موسسه را بر عهده بگیرم

بابت اینکه این موسسه پیشرفت داشته باشه و به سوددهی برسه و جذب اعضا داشته باشه یه سری از نکات مد نظرم هست ولی گفتم یه تایپیک بزنم و از نظرات شما دوستان عزیز هم استفاده کنم

....
    به نظرتون چه کارهایی باید انجام بشه تا موسسه به سودهی برسه و مردم نیز از کلاسهاش استقبال کنند؟
    سلام
    اولا که واسه جذب افراد اینستاگرام رو فراموش نکنین
    و بعد از اون وارد دانشگاه ها باید بشین
    خیلی ها هستن فارغ التحصیل این رشته ها هستن ولی چون متد اموزشی قدیمیه به نتیجه نمیرسن.
    حتی از شهرستان میتونین جذب کنین و کلاسهاتونو اخر هفته ها بزارین تا بتونن بیان.
    با خوابگاه یا مهمانپذیر صحبت کنین که بتونین کاراموزها رو به اونجا بفرستین و خوابگاه رایگان جهت شهرستانی هارو بُلد کنین.
    تخفیف های ویژه در نظر بگیرین مثلا به ازای هر کاراموزی که از طرف کاراموز دیگه معرفی بشه ۱۰٪ تخفیف بزارین.
    جلسه اول کلاستون رو حق انصراف بزارین تا کاراموز بعد از ثبتنام بیاد و کلاس رو جلسه اول ببینه،شرایط و روش تدریس مربیتون رو ببینه و اگر باب میلش نبود انصراف بزنه و پیش پرداختشو پس بگیره.
    در ازای سفته یا چک با کاراموزانتون اقساطی حساب کنین.
    و همچنین یه وبسایت جامع داشته باشین
    خیلی چیزا مد نظرم هست،چون من خودم یکی از سرمایه گذاران یه اموزشگاه هستم و میبینم که این موارد رو توش بکار میبرن و توش موفقن.

9. کاربران زیر از bhdrvnd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    به هر حال صنعت گردشگری در کشورهای مختلف یکی از درآمدهای اصلی دولتهاست البته در ایران خیلی کم بدان پرداخته شده و خودش فرصت بزرگی برای درآمدزایی هست در این وضعیت بیکاری جوانان در کشور حتما راهی برای درآمدزایی مسئله ای مهم هست و اقبال زیادی دارد به شرطی که آینده شغلی که در این رشته ودوره برای مهارت آموزان تبیین شود و تبلیغات در حقیقت باید آگاهی دهنده و مطلع کننده در این زمینه باشد اگر بفهمند افراد با گذراندن این دوره شغل و ممر درآمدی برایشان ایجاد شود حتما استقبال از آن بیشترخواهد شد
    مثلا رشته هایی که ما داریم یکی از کارهایی که میکنه
    بعد از پایان دوره میتونن تو آژانسهای هواپیمایی مشغول بشن
    یا تو هتلها

شما اگه مدیر چنین موسسه ای بودی برای بهتر شدنش چیکار میکردی؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط bhdrvnd نمایش پست ها
    سلام
    اولا که واسه جذب افراد اینستاگرام رو فراموش نکنین
    و بعد از اون وارد دانشگاه ها باید بشین
    خیلی ها هستن فارغ التحصیل این رشته ها هستن ولی چون متد اموزشی قدیمیه به نتیجه نمیرسن.
    حتی از شهرستان میتونین جذب کنین و کلاسهاتونو اخر هفته ها بزارین تا بتونن بیان.
    با خوابگاه یا مهمانپذیر صحبت کنین که بتونین کاراموزها رو به اونجا بفرستین و خوابگاه رایگان جهت شهرستانی هارو بُلد کنین.
    تخفیف های ویژه در نظر بگیرین مثلا به ازای هر کاراموزی که از طرف کاراموز دیگه معرفی بشه ۱۰٪ تخفیف بزارین.
    جلسه اول کلاستون رو حق انصراف بزارین تا کاراموز بعد از ثبتنام بیاد و کلاس رو جلسه اول ببینه،شرایط و روش تدریس مربیتون رو ببینه و اگر باب میلش نبود انصراف بزنه و پیش پرداختشو پس بگیره.
    در ازای سفته یا چک با کاراموزانتون اقساطی حساب کنین.
    و همچنین یه وبسایت جامع داشته باشین
    خیلی چیزا مد نظرم هست،چون من خودم یکی از سرمایه گذاران یه اموزشگاه هستم و میبینم که این موارد رو توش بکار میبرن و توش موفقن.
    سلام و ارادت به تایپیکم خوش آمدید ممنون میشم هر تجربه ای دارید به من انتقال بدید چون من تاحالا مدیر آموزشگاه نبودم و بی تجربه ام

یه پیج اینستا زدیم که حامیش هم 2 تا پیج دیگه هستند که رو هم 20 هزار تا فالوور دارن

چجوری وارد دانشگاه ها بشم؟؟

کلاسها ساعتش دست خودمونه شنبه تا 5 شنبه 4 تا 8

بابت خوابگاه در آینده شدنیه با مبلغ مثلا شبی 20 هزار ولی رایگان فک نکنم .چجوری باید رایگان بزارم؟؟

به 10 نفر اول واسه هر دوره 10 درصد تخفیف گذاشتیم چطوره؟

مربی ها مد نظرمه همشون اساتید دانشگاه باشن کار خوبیه به نظرتون؟؟ البته سود کمتر میشه به طبع

شرط اقساط را گذاشتیم 2 ماهه بابت دوره های زیر 1 میلیون و 4 ماهه بابت دوره های بالای 1 میلیون چطوره؟

وبسایت در حال طراحی هستش البته منظورتون از جامع بودن چیه؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

....
    سلام
    من چیزی دراین باره نمیدونم اصلا تخصص ندارم ولی به نظرم برای به راه کارهای دوستان توجه کن

ولی من خودم هرجا میخوام برم کلاس اول به تبلیغات وبعد به این که چه مزایایی در اختیارم قرار میده(قسط بندی روی نرخ) وبعد به مربی آموزش که چقدر زبده ومجرب هست ودرنحایت به این که چقدر توی این کلاس ها رفاه حالم محیا هست توجه میکنم برای مثال اگه برم یه جا کلاس که از خیابون سرو صدا بیاد توش خوب جلسه بعد نمیرم یا اگه توکلاس سردم باشه یعنی انتخاب من جاهایی هست که رفاه داشته باشم

شما هم توجه کن که ثبت نام کنندگان از شما چی میخوان سعی کنین چیزی که بشین که از نظ اونا خوبه نه چیزی که به نظر شما خوبه

تبلیغات توی دانشگاه ها برای کسایی که فارغ تحصیل رشته های هستند که بااین کلاس ها درارتباطه فراموش نکنید

13. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام و ارادت به تایپیکم خوش آمدید ممنون میشم هر تجربه ای دارید به من انتقال بدید چون من تاحالا مدیر آموزشگاه نبودم و بی تجربه ام

یه پیج اینستا زدیم که حامیش هم 2 تا پیج دیگه هستند که رو هم 20 هزار تا فالوور دارن

چجوری وارد دانشگاه ها بشم؟؟

کلاسها ساعتش دست خودمونه شنبه تا 5 شنبه 4 تا 8

بابت خوابگاه در آینده شدنیه با مبلغ مثلا شبی 20 هزار ولی رایگان فک نکنم .چجوری باید رایگان بزارم؟؟

به 10 نفر اول واسه هر دوره 10 درصد تخفیف گذاشتیم چطوره؟

مربی ها مد نظرمه همشون اساتید دانشگاه باشن کار خوبیه به نظرتون؟؟ البته سود کمتر میشه به طبع

شرط اقساط را گذاشتیم 2 ماهه بابت دوره های زیر 1 میلیون و 4 ماهه بابت دوره های بالای 1 میلیون چطوره؟

وبسایت در حال طراحی هستش البته منظورتون از جامع بودن چیه؟
    جامع بعضی وقت ها عمومی وبعضی مواقع کامل والبته بزرگ هم معنی میده

15. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

یکی از استاتیدمون یه موسسه درمانی راه اندازی کرده بود و درعرض یکسال همه ازش باخبر شدن و حسابی کارش گرفت .
    اول اینکه یک وب سایت طراحی کرد
    دوم تو انستگرام درمورد برنامه هایی که اجرا میشد مرتب فیلم و عکس میزاشت و حتی مرتب از خودش فیلم میگرفت و تو وبسایت و انستگرام تبلیغ میکرد
    و سومین راه که به نظرم به خاطر اینکار معروف شد پوسترهای بزرگی در سطح شهر نصب میکرد مخصوصا خیابون های مهم . مینوشت سمینار رایگان برای پرورش مغز، سمینار رایگان مثلا برای تندخوانی ،و زیر مینوشت برای رزور صندلی با شماره زیر تماس بگیرید (ظرفیت محدود) و
    و این پوستر رو مخصوصا سر چهارراه ها نصب میکرد که دقیقا روبه روی چراغ قرمز بود که ماشینا پشت چراغ قرمز منتظر میشدن
    بعد تو این سخنرانی های رایگانی که برگزار میکرد هم مطالب خیلی عالی مفید ارائه میداد هم تبلیغ میکرد اینجوری میزان درامدشم خیلی سریع بالا رفت . مهم اینه که همه ی مردم با این موسسه اشنا بشن و از مزایاش باخبر بشن ، نه صرفا قشر دانشجو یا علاقمندان گردشگری ، بلکه همه ازین موسسه باخبر بشن
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    یکی از استاتیدمون یه موسسه درمانی راه اندازی کرده بود و درعرض یکسال همه ازش باخبر شدن و حسابی کارش گرفت .
    اول اینکه یک وب سایت طراحی کرد
    دوم تو انستگرام درمورد برنامه هایی که اجرا میشد مرتب فیلم و عکس میزاشت و حتی مرتب از خودش فیلم میگرفت و تو وبسایت و انستگرام تبلیغ میکرد
    و سومین راه که به نظرم به خاطر اینکار معروف شد پوسترهای بزرگی در سطح شهر نصب میکرد مخصوصا خیابون های مهم . مینوشت سمینار رایگان برای پرورش مغز، سمینار رایگان مثلا برای تندخوانی ،و زیر مینوشت برای رزور صندلی با شماره زیر تماس بگیرید (ظرفیت محدود) و
    و این پوستر رو مخصوصا سر چهارراه ها نصب میکرد که دقیقا روبه روی چراغ قرمز بود که ماشینا پشت چراغ قرمز منتظر میشدن
    بعد تو این سخنرانی های رایگانی که برگزار میکرد هم مطالب خیلی عالی مفید ارائه میداد هم تبلیغ میکرد اینجوری میزان درامدشم خیلی سریع بالا رفت . مهم اینه که همه ی مردم با این موسسه اشنا بشن و از مزایاش باخبر بشن ، نه صرفا قشر دانشجو یا علاقمندان گردشگری ، بلکه همه ازین موسسه باخبر بشن
    برنامه استند زدن تو سطح شهر را داریم
    وبسایت در حال طراحی هستش و از نظر اینستاگرام هم اوکیه

دوره هایی که ما داریم از 300 هزار تومان شروع میشه تا 2 میلیون

به نظرت شما اگه باشی دوست داری محیط داخلی آموزشگاه و همچنین جو چجوری باشه؟؟

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    سلام
    من چیزی دراین باره نمیدونم اصلا تخصص ندارم ولی به نظرم برای به راه کارهای دوستان توجه کن

ولی من خودم هرجا میخوام برم کلاس اول به تبلیغات وبعد به این که چه مزایایی در اختیارم قرار میده(قسط بندی روی نرخ) وبعد به مربی آموزش که چقدر زبده ومجرب هست ودرنحایت به این که چقدر توی این کلاس ها رفاه حالم محیا هست توجه میکنم برای مثال اگه برم یه جا کلاس که از خیابون سرو صدا بیاد توش خوب جلسه بعد نمیرم یا اگه توکلاس سردم باشه یعنی انتخاب من جاهایی هست که رفاه داشته باشم

شما هم توجه کن که ثبت نام کنندگان از شما چی میخوان سعی کنین چیزی که بشین که از نظ اونا خوبه نه چیزی که به نظر شما خوبه

تبلیغات توی دانشگاه ها برای کسایی که فارغ تحصیل رشته های هستند که بااین کلاس ها درارتباطه فراموش نکنید

به نظرتون مشاوره رایگان چطوره درباره اون رشته و اساتید؟؟

میخوام یه تایم مشاوره رایگان بزارم که خودم مشاوره بدم به کسایی که میان ثبت نام میکنند یا تمایل به ثبت نام دارند

احتمالا با دانشگاه ها یه تفاهم نامه امضا کنیم

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به نظرتون مشاوره رایگان چطوره درباره اون رشته و اساتید؟؟

میخوام یه تایم مشاوره رایگان بزارم که خودم مشاوره بدم به کسایی که میان ثبت نام میکنند یا تمایل به ثبت نام دارند

احتمالا با دانشگاه ها یه تفاهم نامه امضا کنیم

خوب بالاخره انجام تمام این کارها هزینه بره اگه توان ساپورت هزینه رو دارین بسیار بسیار عالیه چون دانشجوی فارغ تحصیل که متناسب با رشته اش شرکت درکلاس های شما براش نیازه بعد از دانشگاه نمیدونه از کجا وچطور شروع کنه شما با این کار (امضای تفاهم نامه و ارائه مشاوره)

میتونید ایجاد دلگرمی کنید برای این دسته دانشجوها والبته اوناهم استقبال
    ویرایش توسط Saltanat : 11-06-2019 در ساعت 09:33 PM

20. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    خوب بالاخره انجام تمام این کارها هزینه بره اگه توان ساپورت هزینه رو دارین بسیار بسیار عالیه چون دانشجوی فارغ تحصیل که متناسب با رشته اش شرکت درکلاس های شما براش نیازه بعد از دانشگاه نمیدونه از کجا وچطور شروع کنه شما با این کار (امضای تفاهم نامه و ارائه مشاوره)

میتونید ایجاد دلگرمی کنید برای این دسته دانشجوها والبته اوناهم استقبال

مدرک ما بین المللیه
    بعد از پایان دوره هم بهترین هارو معرفی میکنیم به شرکتهای گردشگری
    این موارد چطوره؟

22. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

مدرک ما بین المللیه
    بعد از پایان دوره هم بهترین هارو معرفی میکنیم به شرکتهای گردشگری
    این موارد چطوره؟
    شما فکر همه جارو کردین از همه مهم تر اینکه مشت پُر دارین پس نگران نباشین واین دو مورد که دیکته کردین از مزایای حائز توجهی هستند به نظرم عالین

24. 3 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

برنامه استند زدن تو سطح شهر را داریم
    وبسایت در حال طراحی هستش و از نظر اینستاگرام هم اوکیه

دوره هایی که ما داریم از 300 هزار تومان شروع میشه تا 2 میلیون

به نظرت شما اگه باشی دوست داری محیط داخلی آموزشگاه و همچنین جو چجوری باشه؟؟
    یه استادی داریم همیشه وقتی کارگاهی میزاره صندلی ها رو دایره وار میچینه تا همه بتونن یجورایی مشارکت کنن و حرف بزنن.
    من دوس دارم درس تئوری زیاد نباشه ، بیشتر عملی و کاربردی باشه .
    بعدش من درست متوجه نشدم قراره افرادی که اموزش میبینن گردشگر بشن ؟ یعنی میرن شهرای مختلف و کشورای مختلف؟ مثلن گفتی میتونه تو آژانس هواپیمایی استخدام بشن یعنی مرتب سفر میرن؟ اگر ایجوریه یه شعبشم تو شیراز باز کن بیایم یاد بگیریم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

26. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    یه استادی داریم همیشه وقتی کارگاهی میزاره صندلی ها رو دایره وار میچینه تا همه بتونن یجورایی مشارکت کنن و حرف بزنن.
    من دوس دارم درس تئوری زیاد نباشه ، بیشتر عملی و کاربردی باشه .
    بعدش من درست متوجه نشدم قراره افرادی که اموزش میبینن گردشگر بشن ؟ یعنی میرن شهرای مختلف و کشورای مختلف؟ مثلن گفتی میتونه تو آژانس هواپیمایی استخدام بشن یعنی مرتب سفر میرن؟ اگر ایجوریه یه شعبشم تو شیراز باز کن بیایم یاد بگیریم

سلام افرادی که آموزش میبینن میتونن مثلا تور لیدر بشن یا فروشنده بلیط داخلی در آژانس هواپیمایی یا مثلا لیدر زیارتی الی آخر

28. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)