مشاور
تبلیغات مشاور
کتاب    کتاب
کتاب    کتاب

کتاب

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کتاب

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کتاب

با سلام من علاقمند به موضوعات روانشناسی هستم و محیطی کاری من و نیز رشته تحصیلی ام در مقطع ارشد که مدیریت است ایجاب میکند اطلاعاتم در این زمینه کامل گردد از آنجایی که روانشناسی یادگیری کلید درک و ورود به مطالعه و تحقیق در این زمینه است می خواهم کتابهایی که در این زمینه برای هدف من مفید و سازنده است معرفی کنید و منابع را بگویید چون من روانشناس نیستم و نمیدانم از کجا باید شروع کنم و منابع مفید و موصغ کدام منابع هستند؟
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از آمیتیس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

دلنوشته کاربر
    برگرد و تمام دنیا را غافلگیر کن ... من حتی با خدا هم شرط بسته ام!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    848
    تشکر شده 360 بار در 241 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

پاسخ : کتاب

سلام
    دوست گرامی پیشنهاد میکنم بخش «معرفی کتب روانشناسی » در انجمن رو مطالعه کنید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بخش معرفی کتاب هیچ کتابی در زمینه روانشناسی یادگیری و مدیریت و سازمانی معرفی نکرده . لطفا مرا راهنمایی کنید اگر جوابی ندارید یا میخواهید از سر بازکنید بگید که من بیخود منتظر جواب از شما نباشم

5. Top | #4

دلنوشته کاربر
    برگرد و تمام دنیا را غافلگیر کن ... من حتی با خدا هم شرط بسته ام!
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    848
    تشکر شده 360 بار در 241 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon

من که تخصص و تجربه ای در زمینه مورد نظر شما ندارم و میتونید صبر کنید که اگر ممکن بود تیم مشاوره خود انجمن یا شاید دوستانی که اطلاعاتی دارن کمکتون کنن.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
کتابخانه ملی ایران,  کتاب صوتی,  کتاب رستاخیز مردگان,  کتاب صوتی رایگان,  کتاب ملت عشق,  کتاب های ممنوعه,  کتاب درسی,  کتابخانه دانشگاه تهران,  کتابخانه مرکزی اصفهان,  کتابخانه الکترونیکی پیام نور,  کتاب صوتی,  کتاب شمس المعارف,  کتاب pdf,  کتاب بیشعوری,  کتاب ملت عشق,  کتاب رستاخیز مردگان,  کتاب کوردی,  کتاب راز,  کتاب گینس,  کتاب سبز,  مفید آنلاین,  مفید تریدر,  مفید آنلاین پلاس,  مفید راهبر,  مفید تریدر 5,  مفید تریدر اندروید,  مفید بورس,  مفید پلاس,  مفید پلکان,  مفید انلاین,  مدیریت,  مدیریت بازرگانی,  مدیریت بحران,  مدیریت زمان,  مدیریت صنعتی,  مدیریت حساب رایتل,  مدیریت مالی,  مدیریت منابع انسانی,  مدیریت صنعتی شیراز,  مدیریت دانش,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)