نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ارتباط موثر

1213
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط موثر

سلام
    من متاسفانه نمیتونم با کسی ارتباط موثری بر قرار کنم برام پیدا کردن دوست خیلی سخت هست اگر وارد یک محیط نا اشنایی بشم خیلی برام سخته که بتونم با کسی ارتباط بر قرار کنم و با هم صمیمی شویم و همچنین خجالتی هستم به طوری ک وقتی وارد جاایی میشم و سلام میکنم کسی صدای منو نمیشنوه علاوه بر اون نمیتونم با پسران خانواده ام هم ارتباط برقرار کنم و باهم در مورد موضوعاتی صحبت کنیم لطفا بهم کمک کنید تا بتونم این مشکل را حل کنم 😨😢

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ارتباط موثر

سلام دوست عزیز ممکنه سنتون را اعلام کنید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم کمکم کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

18 سال

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد
    شاید فرد خجالتی باشید که نمیتوانید راحت با هرکسی ارتباط برقرار کنید. شاید
    از طرد شدن یا جواب سربالا شنیدن میترسید. شاید اصلا احساس میکنید ارزش برقرار ارتباط با فرد مورد نظر را ندارید. تمام این ها عادی است و همه تجربه میکنند اما قرار است شما باید یاد بگیرید بر آنها غلبه کنید.(خیلی از این موارد می تواند بخاطر سن حساس شما نیز باشد اما قابل اموزش است)

قبل از شروع بحث 3
    قانون مهم رو باید به شما یاد آوری کنم:

• قانون شماره 1 : ارتباط زمان و مکان نمیشناسد. یا ارتباط برقرار میکنید و یا بهانه می آورید. هیچ زمان و مکان بهتری وجود ندارد.
    • قانون شماره 2 : حضور داشته باشید. تا وقتی کسی شما را نبیند نمیتواند با شما ارتباط برقرار کند.
    • قانون شماره 3 : برقراری ارتباط خوب ذاتی نیست و کاملا اکتسابی است.

در قدم اول باید همه جا حضور داشته باشید مخصوصا مکان هایی که افرادی آنجا حضور دارد و یا حضور خواهند یافت که بدنبال برقراری ارتباط با آنها هستید.
    شما نیز باید همچین حسی در رابطه با افرادی که میخواهید با آنها ارتباط برقرار کنید داشته باشید. خودتان را عقب نکشید اگر میترسید در مرکز توجه قرار بگیرید دقیقا همین
    کار را بکنید و در هر رویدادی در اولین ردیف ها بنشینید، در هر ملاقاتی زودتر از دیگری حضور داشته باشید و …شاید در ابتدا سخت و اصلا نشدنی به نظر آید اما نگران نباشید کافی است چند بار آگاهانه امتحان کنید دیگر کسی نخواهد توانست جلوی شما رو بگیرد.
    ابزار های زیر برای برقراری یک ارتباط فوق العاده قوی است آنها را یاد بگیرید و قبل از امتحان چندین بار مرور ذهنی کنید :
    1. قوی دست بدهید و بلند سلام کنید 2. یک معرف پیدا کنید 3.در چند دقیقه اول فقط علایق و سرگرمی های طرف مقابل را پیدا کنید 4.یک تعریف کوچک (کاملا صادقانه) کنید 5.اطلاعات خود را بیشتر کنید مخصوصا در جلسات یا مکانهایی که به دلیل خاصی برگزار می شود 6. بعد از ارتباط برقرار کردن در دسترس باشید 7. (استرس نداشته باشید که مورد تایید قرار نگیرید به ویژگی های باارزش خود اطمینان داشته باشید ).
    در هر یک از موارد نیاز به توضیح بیشتری داشتید در خدمتم
    شاد باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمک شما 😍
    من خیلی سعی کردم که همیشه بلند سلام کنم و یا ارتباط بیشتری ایجاد کنم اما فکر میکنم که خیلی در مرکز دید هستم خیلی کارها دوست دارم انجام بدم یا خیلی از لباس ها رو دوست داشتم بپوشم اما همیشه فکر میکنم همه نگاهشون به من و کارهای من است و منتظرند که من یک اشتباه کنم تا من رو مسخره کنند دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم 😢

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما
    دوست عزیز سن شما سن حساسی می باشد و داشتن علایمی مانند اینکه فکر می کنید در مرکز توجه هستید و همه بر روی شما زوم کرده اند کاملا طبیعی هست و تقریبا در بیشتر همسنان شما این دیدگاه وجود دارد. پس نیازی نیس نگران این موضوع باشید سعی کنید هرطوری که دوست دارید و راحت هستید رفتار کنید
    شاد باشید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39642
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از کمک شما 😍

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد