نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: افسردگی و مشکلات نامزدم

1315
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

افسردگی و مشکلات نامزدم

سلام

نامزد من مدتی هست داره با مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنه ، ممنون میشم کسی میتونه راه حل مناسبی ارائه بده .

ایشون مدرس زبانن و چند وقتی هست دانشگاه میره ، کنکور قبول نشده و هزینه تحصیلش رو خودش میده که هزینه بالایی هست.

از طرفی میخواد تحصیل کنه و از طرفی فرصت هیچی نداره و یه سره براشون مهمون میاد حس میکنیم کم کم داره افسرده میشه ، تا جایی که یه بار گفت چند وقته تو ذهنمه که قرص برنج بخورم .

نمیتونه درس غذا بخوره چون وقت نداره چند بار بیحال شده تو خیابون و پس افتاده ، میگم برو پیش مشاور میگه وقت نیست ، از صبح میره سرکلاس زبان از اونجا مستقیم میره دانشگاه از دانشگاه میره کلاس و ساعت 9 یا بعضی روز ها 7 میرسه خونه .

وقتی میرسه خونه درسای عملیش رو بیشتر فرصت نمیکنه انجام بده که اونم تا ساعت 1 تا 3 نصف شب معمولا طول میکشه ، تو راه هم فرصت میشه درسای تئوری رو بخونه .

واقعا برای یه زن اینقدر فشار همه روزه خیلی زیاده ، متاسفانه من هم شرایط مالی مناسبی ندارم بتونم بهش کمک کنم .

اصلا من نمیدونم این چ شوق و اشتیاقی هست تو خانم ها که میخوام انقدر درس بخونن و در اخرم ازدواج میکنن و تمام اون درسا عملا بی مصرف و بی فایده هست و ازش استفاده ای نمیشه .

ازش میپرسم اینا چه بدردت میخوره میگه دوس دارم درس بخونم .

خیلی نگرانم ، خدایی نکرده بلایی سر خودش نیاره .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : افسردگی و مشکلات نامزدم

با سلام خدمت شمام دوست عزیز
    بابت داشتن همسری با این پشتکار بهتون تبریک میگم. اما این شرایط سخت همنطور که خودتون گفتید میتونه آسیب زا هم باشه. من پیشنهاد میدم شما به ایشون اطمینان بدید که در صورتی که ازدواج کنید بازهم به ایشون اجازه ادامه تحصیل را می دهید. اینطوری شاید همسرتون برنامه هاشو اینقدر فشرده انجام ندهد. ضعف ایشونم هم از نظر بدنی می باشد که با خوردن غذای مقوی و مقدار خواب بیشتر یا حداقل خوردن قرص های تقویتی با مجوز پزشک برطرف می شود. به ایشون بگید که برای کارشون و درس خوندنشون ارزش قایل هستید اما خودشون را بیشتر دوست دارید و میخواید که سالم باشن . اینطور شاید از فشرده کردن به این شدت برنامه هاشون در زمان کم دست بردارند.
    دولت عشقتان پایدار

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : افسردگی و مشکلات نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نصیری نمایش پست ها
    سلام

نامزد من مدتی هست داره با مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنه ، ممنون میشم کسی میتونه راه حل مناسبی ارائه بده .

ایشون مدرس زبانن و چند وقتی هست دانشگاه میره ، کنکور قبول نشده و هزینه تحصیلش رو خودش میده که هزینه بالایی هست.

از طرفی میخواد تحصیل کنه و از طرفی فرصت هیچی نداره و یه سره براشون مهمون میاد حس میکنیم کم کم داره افسرده میشه ، تا جایی که یه بار گفت چند وقته تو ذهنمه که قرص برنج بخورم .

نمیتونه درس غذا بخوره چون وقت نداره چند بار بیحال شده تو خیابون و پس افتاده ، میگم برو پیش مشاور میگه وقت نیست ، از صبح میره سرکلاس زبان از اونجا مستقیم میره دانشگاه از دانشگاه میره کلاس و ساعت 9 یا بعضی روز ها 7 میرسه خونه .

وقتی میرسه خونه درسای عملیش رو بیشتر فرصت نمیکنه انجام بده که اونم تا ساعت 1 تا 3 نصف شب معمولا طول میکشه ، تو راه هم فرصت میشه درسای تئوری رو بخونه .

واقعا برای یه زن اینقدر فشار همه روزه خیلی زیاده ، متاسفانه من هم شرایط مالی مناسبی ندارم بتونم بهش کمک کنم .

اصلا من نمیدونم این چ شوق و اشتیاقی هست تو خانم ها که میخوام انقدر درس بخونن و در اخرم ازدواج میکنن و تمام اون درسا عملا بی مصرف و بی فایده هست و ازش استفاده ای نمیشه .

ازش میپرسم اینا چه بدردت میخوره میگه دوس دارم درس بخونم .

خیلی نگرانم ، خدایی نکرده بلایی سر خودش نیاره .
    سلام

این اسمش پشتکار نیست از بین بردن خوده.

برای انسان هم کار کردن لازمه و هم تفریح و استراحت.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد