نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: انصراف از ازدواج به دليل مخالفت خانواده

1979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

انصراف از ازدواج به دليل مخالفت خانواده

باسلام
    من و آقايي دوسال و نه ماه درارتباط بوديم ظاهرا علاقه متقابل بوده و بينمون محبت و احترام بسيار بود،ايشون بارها از بي سرانجاميه رابطه صحبت ميكردن و وقتي من ميگفتم وقتي سرانجامي نمي بيني ديگه ادامه نديم ميگفتن زندگي بدون تو برام ممكن نيست.علت اين بي سرانجامي رو هم مخالفت خانواده اشون با اين ازدواج ميدونستن.درنهايت تصميم بر اين شدكه مادر و خواهرانشون به اتفاق ب منزل ما بيان براي ديدن من.بعد از اين اتفاق خانواده ايشون گفتن همه چيز عالي بود غير ازينكه بسيار اختلاف جثه داريد من ريزتقش هستم و ايشون بسيار بلند قامتو درشت و ما به اين دليل اصلا موافق اين ازدواج نيستيم و به همين سادگي در كمال ناباوري اين آقا من رو ترك كردن و گفتن اين ازدواج صلاح نيست.من هنوز شكه هستم و منتظر برگشتش برام قابل پذيرش نيست ك اونهمه ابراز محبت به اين راحتي صفر شد و اينكه امر اين مسئله انقدر براش مهم بود چرا سه سال با من ارتباطش رو حفظ كرد؟واقعا شكستم و روح و روانم بهم ريخته لطفا راهنماييم بفرماييد كه چطور بااين ماجرا كنار بيام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انصراف از ازدواج به دليل مخالفت خانواده

مسائلي كه آزارم ميده اينه كه رابطه به يكباره از صد به صفر رسيد و دقيقا مثل اين ميمونه كه يك عزيزي رو با مرگ غيرمنتظرش از دست داده باشي،هر لحظه منتظر اينم كه پشيمون بشه و بازگرده و هرلحظه وحشت زده ازينم كه نكنه الان با ي نفر ديگه ارتباط عاطفي برقرار كرده و اون طرف رو خيلي بيشتر از من دوست داشته باشه. احساس سرخوردگي و تحقيرشدگي و بي ارزشي دارم.تفسير اينكه چه احساسات منفي در من هست بي پايانه ولي در نهايت بايد بگم با زندگي و روزهايي كه روي دستم مونده نميدونم چيكار كنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    به نظم بهتره این رابطه رو فراموش کنید این به نفعه هردوی شما ومخصوصا خودشماست وبیشتراز این به رابطه ای که سرانجام نداره فکر نکنید برید دنبال زندگی خودتون و هدف هاتون مطمئن باشید درآینده موردای بهتری سرراهتون قرار می گیره پس بامونودن دراین رابطه که تمام شده هست به نظرم وقت وجوونی خودتونو هدر ندین.این آقا اگر واقعا شما رو دوست داشت به این راحتی عقب نمی کشید.علت مخالفت خانوادشون وعقب گرد خودشون هرچی بوده دیگه گذشته شماهم بهتره به فکر خودتون باشید وزندگی تازه ای رو شروع کنید...
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

4. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش كردنش كه حكميه ك خواه ناخواه برام بريده شده و بايد بپذيرم ولي واقعا برام قابل درك نيست چطور يكباره انقدر ي نفر تغيير ميكنه و ميتونه راحت دل بكنه.از تمام كسايي كه اين پست رو مي بينن خانم و آقا خواهشم اينه كه آبرو و احساس و روح و زندگيه ديگران رو سرگرميه هوس و بلاتكليفي هاتون نكنيد.اگر واقعا به كسي علاقه نداريد سراغش نريد و اگر سراغتون اومد با شخصيت و روحش خوشگذروني نكنيد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39078
    تشکـر
    19
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Golesang2 نمایش پست ها
    فراموش كردنش كه حكميه ك خواه ناخواه برام بريده شده و بايد بپذيرم ولي واقعا برام قابل درك نيست چطور يكباره انقدر ي نفر تغيير ميكنه و ميتونه راحت دل بكنه.از تمام كسايي كه اين پست رو مي بينن خانم و آقا خواهشم اينه كه آبرو و احساس و روح و زندگيه ديگران رو سرگرميه هوس و بلاتكليفي هاتون نكنيد.اگر واقعا به كسي علاقه نداريد سراغش نريد و اگر سراغتون اومد با شخصيت و روحش خوشگذروني نكنيد
    منم مثل تو , تو اوج ناباوری ترک شدم.بعد از گذشت چند ماه هنوز نتونستم با قضیه کنار بیام.نفهمیدم ک چی شد اونی ک اینقد دوستم داشت تنهام گذاشت.
    ما مجبوریم ب زندگی کردن.ولی بلاخره یه روز تموم میشه دوست من.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط _.sisi._ نمایش پست ها
    منم مثل تو , تو اوج ناباوری ترک شدم.بعد از گذشت چند ماه هنوز نتونستم با قضیه کنار بیام.نفهمیدم ک چی شد اونی ک اینقد دوستم داشت تنهام گذاشت.
    ما مجبوریم ب زندگی کردن.ولی بلاخره یه روز تموم میشه دوست من.
    كاش مادري كه اينطور افكار پسرشو شخم ميزنه و نظرش رو برميگردونه يكبار هم به پسرش ميگفت يك لحظه ام فكر كن اين دختر خواهرته بعد ببين نظرت در مورد اين ازدواج چيه.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    ببینید رابطه ای ک صرفا از روی عادت و پر کردن تنهایی برای طرف مقابل باشه و در اون عشق فقط در زبان باشه نه در قلب سرانجامی جز شکست و جدایی نداره ...میدونم چه حال و احساسی دارید , احساس پذیرفته نشدن احساس سرخوردگی ولی با همه اینها ازتون میخام به قضیه به شکل دیگه ای نگاه کنید و خوشحال باشید و خداروشکر کنید ک قبل از اینکه رابطتتون جدی بشه , به دروغ بودن عشق اون شخص پی بردید ..چرا ک دیر یا زود این اتفاق می افتاد چه بهتر ک الان افتاد .پس همواره خداروشکر کنید و هرگز به فکرهای منفی توجه نکنید .شما هنوز جوونید و بی نهایت ادم در دنیا وجود داره ک بخواهد با شما باشد آن هم با عشق واقعی ...
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

و هرگز اجازه ندید ک این ماجرا ذره ای در باور شما نسبت به عشق و ادمها تغییر ایجاد کنه چون اگر چنین شود آنوقت در آینده نیز باید منتظر اتفاقات مشابه باشید , پس به این قضیه تنها به چشم عشق خدا نسبت به شما بنگرید و بدانید ک خدا شما رو دوست داشت ک ماسک دروغین عشق رو از چهره ایشون بر زمین انداخت و شما رو از یک اتفاق بدتر ک طلاق بود نجات داد.
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که بعد از این همه مدت با رفتن ناگهانی آن هم به دلیلی که این آقا از اول با آن روبرو بوده اند در شک و ناباوری باشید . اما نکته ای که بهتر است به آن دقت کنید این موضوع است که فردی که نمی تواند در مورد مسئله ای مانند تفاوت اندام از شما در مقابل خانواده اش دفاع کند و به این سادگی دیدگاه دیگران را می پذیرد و خود حق انتخاب ندارد آیا می تواند در زندگی آینده کنار شما با مشکلاتی که ممکن است به وجود آید از شما و خودش مراقبت کند ؟ شما برای کنار آمدن با این موضوع نیاز به زمان دارید سعی کنید با این موضوع به صورت منطقی نگاه کنید هرچند که سخت می باشد. در این مدت خودتان را سرگرم کنید تا از تمرکز زیاد بر این موضع خوداری کنید. این رفتن های ناگهانی گاهی با ناباوری همراه است و برای درک آن فرد نیاز به زمان دارد. اگر در این مسیر از یک روانشناس به صورت حضوری یا تلفنی کمک بگیرید می توانید پذیرش بهتری نسبت به این موضوع داشته باشید. از این رابطه به عنوان یک تجربه برای ادامه مسیر و رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39898
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام
    ببینید رابطه ای ک صرفا از روی عادت و پر کردن تنهایی برای طرف مقابل باشه و در اون عشق فقط در زبان باشه نه در قلب سرانجامی جز شکست و جدایی نداره ...میدونم چه حال و احساسی دارید , احساس پذیرفته نشدن احساس سرخوردگی ولی با همه اینها ازتون میخام به قضیه به شکل دیگه ای نگاه کنید و خوشحال باشید و خداروشکر کنید ک قبل از اینکه رابطتتون جدی بشه , به دروغ بودن عشق اون شخص پی بردید ..چرا ک دیر یا زود این اتفاق می افتاد چه بهتر ک الان افتاد .پس همواره خداروشکر کنید و هرگز به فکرهای منفی توجه نکنید .شما هنوز جوونید و بی نهایت ادم در دنیا وجود داره ک بخواهد با شما باشد آن هم با عشق واقعی ...
    بله كاملا حق باشماست، دوست داشتنش حبابي بود كه باكوچكترين ضربه محو شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد