نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: به عشقم دروغ گفتم

3434
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به عشقم دروغ گفتم

سلام،
    من يه دختر٢٢ساله اي هستم،٢سال بايه اقايي رابطه داشتم،هدفمون براي ازدواج بود،ازاول رابطه بهش دروغ گفتم(دروغم ازخانوادم بود)،بعدکه راستش روگفتم،اون اقاگذاشت ورفت،واقعيت اين که من بدون اون نميتونم،نميتونم فراموشش کنم،فقط ميخوام يک بارديگه ببينمش،حرفاموبهش بزنم،فقط يک بارببينمش،اما اون حاضرنيست منوببينه،من بايدچيکارکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : به عشقم دروغ گفتم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما خودتان از هدف ایشان خبر داشتید بهتر بود صادقانه در این مسیر پیش میرفتید چون ایشان حق داشتند که شما را همانطور که هستید انتخاب کنند بعد از اطلاعات دقیق . بهتر است به صورت پیام اگر میخواهید چیز بیشتری برای ایشان توضیح بدهید حرفهایتان را بیان کنید البته اگر حاضر به دیدن حضوری شما نیستند. ممکن است ایشان فکر کنند که از اعتمادشان سوء استفاده شده است و این موضوع برایشان سخت باشد چون شما را با یک خانواده خیالی که شما بیان کرده بودید تصور کرده اند. البته سعی کنید بگذارید چند روز از این موضوع بگذرد تا ایشان کمی آرام تر شوند و به حرفهایتان توجه کنند
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما خودتان از هدف ایشان خبر داشتید بهتر بود صادقانه در این مسیر پیش میرفتید چون ایشان حق داشتند که شما را همانطور که هستید انتخاب کنند بعد از اطلاعات دقیق . بهتر است به صورت پیام اگر میخواهید چیز بیشتری برای ایشان توضیح بدهید حرفهایتان را بیان کنید البته اگر حاضر به دیدن حضوری شما نیستند. ممکن است ایشان فکر کنند که از اعتمادشان سوء استفاده شده است و این موضوع برایشان سخت باشد چون شما را با یک خانواده خیالی که شما بیان کرده بودید تصور کرده اند. البته سعی کنید بگذارید چند روز از این موضوع بگذرد تا ایشان کمی آرام تر شوند و به حرفهایتان توجه کنند
    02122354783
    شاد باشید
    الان 8ماه ازجداييمون ميگذره،3ماه پيش بهش،پيام،دادم که ميخوام،ببينمت ولي حاضرنشد،گفت من ازدواج کردم مزاحمم نشو،اماخب دروغ گفت،با پيامک نميتونم حرفابهش بزنم،حتمابايدببينمش،شماره دوستش رودارم اما ميترسم که بهش پيام،بدم نتونه قرارملاقات بذاره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    باتوجه به اینکه ایشان در این 8 ماه هیچ عکس العملی نشان نداده اند ممکن است مسیر دیگری را برای ادامه زندگی در نظر گرفته باشند و شما نیز بهتر است شرایط موجود را بپذیرید و سعی کنید از این اتفاق به عنوان یک تجربه برای رسیدن به اهدافتان و انتخاب های آینده استفاده کنید . درصورتی که شما بخواهید به دوستاشان پیام بدهید ممکن است دیدگاه ایشان نسبت به شما بدتر شود و ترجبحا اگر باز هم تصمیم به همچین کاری گرفتید بهتر است در پیام به خودشان حرفهایتان را بزنید.
    02122354783
    شاد باشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز باتوجه به اینکه ایشان در این 8 ماه هیچ عکس العملی نشان نداده اند ممکن است مسیر دیگری را برای ادامه زندگی در نظر گرفته باشند و شما نیز بهتر است شرایط موجود را بپذیرید و سعی کنید از این اتفاق به عنوان یک تجربه برای رسیدن به اهدافتان و انتخاب های آینده استفاده کنید . درصورتی که شما بخواهید به دوستاشان پیام بدهید ممکن است دیدگاه ایشان نسبت به شما بدتر شود و ترجبحا اگر باز هم تصمیم به همچین کاری گرفتید بهتر است در پیام به خودشان حرفهایتان را بزنید. درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید 02122354783 شاد باشید
    تومتن پيامم چي بنويسم که راضي بشه ببينمش

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دقت کنید که مدت زیادی از پایان رابطه شما می گذرد و ممکن است ایشان اصلا تمایلی به دیدن و صحبت کردن با شما نباشند و مسیر دیگری را برای ادامه زندگیشان انتخاب کرده باشند پس با این بینش اگر خواستید می توانید به ایشان پیام بدهید و درخواست یک دیدار حضوری کنید که احتمال زیادی دارد پاسخ ایشان منفی باشد و شما بهتر است این آمادگی را داشته باشید تا بیشتر در این زمینه اذیت نشوید.
    02122354783
    شاد باشید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ايشون قطع به يقين نظرش منفي خواهد بود،،،نظرمن اين هستش که بواسطه ي دخترخالش ايشون روببينم،اخه دخترخالش دوستمه،ولي هيچ کدوم ازقضيه خبرندارن،يعني دوستم نميدونه که من باپسرخالش دوست بودم،وهمينطورم اين اقانميدونه که من دوست دخترخالشم،،،من ميخوام که دوستم بگم براي يکي ازدوستانم مشکلي پيش اومده که نيازبه راهنمايي داره،ازپسرخات بخواه که کمک کنه،واگه ايشون بتونن يه قرارملاقات بذار ديگه خودم بجا دوستم ميرم ميبينمش،نظرشماچيه؟
    دقت کنید که مدت زیادی از پایان رابطه شما می گذرد و ممکن است ایشان اصلا تمایلی به دیدن و صحبت کردن با شما نباشند و مسیر دیگری را برای ادامه زندگیشان انتخاب کرده باشند پس با این بینش اگر خواستید می توانید به ایشان پیام بدهید و درخواست یک دیدار حضوری کنید که احتمال زیادی دارد پاسخ ایشان منفی باشد و شما بهتر است این آمادگی را داشته باشید تا بیشتر در این زمینه اذیت نشوید.
    02122354783
    شاد باشید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

شما با این رفتارهای تکانشی ممکن است دیدگاه ایشان را نسبت به خودتان از این چیزی که هست نیز منفی تر کنید یک درصد هم که دخترخاله ایشان شک کنند ممکن است برای ایشان بد شود و ایشان دوست نداشته باشند کسی از رابطه شخصیش اطلاع پیدا کند.تصمیم نهای با خود شما است.
    شاد باشید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ديگه واقعانميدونم بايد چيکارکنم،به خودش پيام بدم که قطعامييگه نه،ازطريق دخترخالش هم که اينطور،دارم ديوونه ميشم،ميترسم ديربشه وازدواج کنه،ميخوام حداقل حرفاموبشنوه حتي اگه بعدش بگه گمشوهم گم ميشم از زندگيش
    شما با این رفتارهای تکانشی ممکن است دیدگاه ایشان را نسبت به خودتان از این چیزی که هست نیز منفی تر کنید یک درصد هم که دخترخاله ایشان شک کنند ممکن است برای ایشان بد شود و ایشان دوست نداشته باشند کسی از رابطه شخصیش اطلاع پیدا کند.تصمیم نهای با خود شما است.
    شاد باشید

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام
    اگر واقعا نمی توانید قبول کنید که شما دارید مسیر اشتباهی را میروید و حتما می خواهید این کار را انجام بدهید به خودشان پیام بدهید و اگر تنها هدفتان شنیدن حرفهایتان است همه را به شکل یک پیام ارسال کنید اما اگر صادقانه به این موضوع نگاه کنیم شما می خواهید تلاشتان را برای برگردانندن او به رابطه انجام بدهید. شما به چیزی که نیاز دارید قبول واقعیت موجود می باشد که ایشان اگر مایل به برگشت بودند در این 8 ماه یک قدم کوچک حداقل بر میداشتند. تصمیم نهایی با خود شماست
    شاد باشید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من غرورشوشکستم،حق بهش ميدم که برنگرده،ولي چيزي که من ميخوام ديدنش هست نه اين که پيامکي حرفهام روبزنم،دوستش ازماجرامون خبرداره،يعني ميدونه که من بهش دروغ گفتم،ازطريق ايشون اقدام کنم چي؟ميشه؟
    با سلام
    اگر واقعا نمی توانید قبول کنید که شما دارید مسیر اشتباهی را میروید و حتما می خواهید این کار را انجام بدهید به خودشان پیام بدهید و اگر تنها هدفتان شنیدن حرفهایتان است همه را به شکل یک پیام ارسال کنید اما اگر صادقانه به این موضوع نگاه کنیم شما می خواهید تلاشتان را برای برگردانندن او به رابطه انجام بدهید. شما به چیزی که نیاز دارید قبول واقعیت موجود می باشد که ایشان اگر مایل به برگشت بودند در این 8 ماه یک قدم کوچک حداقل بر میداشتند. تصمیم نهایی با خود شماست
    شاد باشید

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز کمی دقت کنید متوجه می شوید که شما دچار وابستگی افراطی به این فرد شده اید و این می تواند برای شما آسیب های زیادی به همراه داشته باشد که یکی از آنها تمرکز زیاد به این موضوع می باشد و دور کردن شما از بقیه زندگیتان و این موضوع حتی اگر رابطه شما باز شکل بگیرد هم می تواند خود شما و هم فرد مقابلتان را اذیت کند بهتر است اول به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید تا تمام جوانب بررسی شود و بعد در این مورد تصمیم نهایی بگیرید .
    در هرصورت هر فرد سومی که بخواهد به رابطه شما وارد شما ممکن است باز جواب ایشان منفی باشد و حاضر به دیدن شما نباشند و پس اگر ایشان تصمیم به دیدن شما داشته باشند فرقی ندارد خودتان به ایشان بگویید یا دیگران اما اگر این تصمیم را نداشته باشند از هر روشی که وارد شوید پاسخ ایشان منفی می باشد.
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)