نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بکارت معمولی و رابطه سطحی

1498
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46660
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بکارت معمولی و رابطه سطحی

سلام با پسری رابطه از روی شلوار لی داشم جوری که من شلوار لی تنم بود و ایشون التش رو ب اندام زنانه من زدند و قبل تر انگشتش رو ب مقعد من برددند.من وقتی یکی دو ساعت بعد شب شورتم رو دیدم متوجهه دو سه تا لکه مث خون تیرع طور مایل ب قهوه ای رنگ دیدم نگران بکارت شدم. فرداش رفم ماما ا ترس گف چرا اومدی گفتم نوعش را بدونم نگا کرد گف معمولیع سادست و خونم میاد و رف اتاقش بعد من ا جلو در گفم ینی خوب بود گفتن اره. الان ینی من بکارتم سالمع؟ اون لکه ها چی بود پس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بکارت معمولی و رابطه سطحی

نقل قول نوشته اصلی توسط Roia_11 نمایش پست ها
    سلام با پسری رابطه از روی شلوار لی داشم جوری که من شلوار لی تنم بود و ایشون التش رو ب اندام زنانه من زدند و قبل تر انگشتش رو ب مقعد من برددند.من وقتی یکی دو ساعت بعد شب شورتم رو دیدم متوجهه دو سه تا لکه مث خون تیرع طور مایل ب قهوه ای رنگ دیدم نگران بکارت شدم. فرداش رفم ماما ا ترس گف چرا اومدی گفتم نوعش را بدونم نگا کرد گف معمولیع سادست و خونم میاد و رف اتاقش بعد من ا جلو در گفم ینی خوب بود گفتن اره. الان ینی من بکارتم سالمع؟ اون لکه ها چی بود پس

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

اگر اون موقع شما به زمان پریود نزدیک بودین این میتونه یکی از دلایل لکه های قهوه ای خونی باشه
    در واقع قریب الوقوع بودن پریود از جمله عواملی هست که باعث میشه بعضی خانم ها و دختر خانم ها این لکه های خونی قهوه ای و تیره رو مشاهده کنند
    به طور کلی این لکه ها نرمال هستند و ناشی از انفعالات جسمی یا لک لانه گزینی در خانم های باردار هستش

از بین ده عامل اصلی این لک های قهوه ای عامل تخمک گزاری و قاعدگی با شرایط شما همخوانی داره

باتوجه به توضیحات شما ، نگران نباشید بکارت شما آسیب ندیده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46660
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

اگر اون موقع شما به زمان پریود نزدیک بودین این میتونه یکی از دلایل لکه های قهوه ای خونی باشه
    در واقع قریب الوقوع بودن پریود از جمله عواملی هست که باعث میشه بعضی خانم ها و دختر خانم ها این لکه های خونی قهوه ای و تیره رو مشاهده کنند
    به طور کلی این لکه ها نرمال هستند و ناشی از انفعالات جسمی یا لک لانه گزینی در خانم های باردار هستش

از بین ده عامل اصلی این لک های قهوه ای عامل تخمک گزاری و قاعدگی با شرایط شما همخوانی داره

باتوجه به توضیحات شما ، نگران نباشید بکارت شما آسیب ندیده
    سلام من ده روز فک کنم بعدش پریود شدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Roia_11 نمایش پست ها
    سلام من ده روز فک کنم بعدش پریود شدم
    طبیعیه نگران نباشید
    مشکلی نیست و بکارت شما آسیب ندیده

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد