مشاور
تبلیغات مشاور
بی احساس شدن    بی احساس شدن
بی احساس شدن    بی احساس شدن

بی احساس شدن

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی احساس شدن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.61
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بی احساس شدن

سلام من یه دختر ۱۶ساله هستم بلد نیستم دروغ بگم زود ناراحت میشم زود دلم میشکنه خیلی ساده می بخشم ولی فراموش نمی کنم
    دل ساده ای دارم هر روز باید تاوانش رو بدم و زخم هایی که از سادگی دارم رو تحمل کنم
    من برای اولین بار خیلی وابسته ی دوستم شدم خیلی ابراز علاقه بهش کردم ولی اون وقتی فهمید خیلی دوسش دارم از من دور شد و تا حدی رسید که به زور جواب سلام خودم رو میده در اوایلش وقتی که اون نمی دونست وابسته اش شده بودم خیلی دوستم داشت دوست داشت با من وقتش رو بگذرونه ولی وقتی زیادی ابراز علاقه بهش کردم خیلی تغییر کرد
    منم احساس میکنم دیگه نسبت به هیچ کس ،هیچ احساسی ندارم
    غرورم شکست وقتی همیشه خودم پیام میدم و حس میکنم به زور جواب پیامم رو میده خیلی وابسته ی اون شدم جوری که شب و روز بهش فکر میکنم
    الان هم احساس بدی نسبت به خودم دارم حس میکنم خودم مقصر بودم که تنها کسی که کنارش آرامش داشتم رو از دست بدم خیلی حس بدیه منم هر روز می بینمش چه کنم؟نسبت به درسام بی تفاوت شدم معدلم اومد پایین از وقتی که تغییر کرد، اون داره درس می خونه و به زندگی خودش ادامه میده ولی من روز به روز حالم بدتر میشه، اگه امکانش هست میشه در این مورد راهنماییم کنی
    میشه برا یه مدت که شده بتونم اشتباهم رو درست کنم چون من فقط یه مدت کوتاه می تونم کنارش باشم می خوام همین مدت کوتاه خاطرات خوبی از اون داشته باشم
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    3,143
    تشکر شده 1,563 بار در 1,040 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : بی احساس شدن

سلام

اول اینکه باید بدونی این دوستت آدم بی معرفتیه، اگه بتونی بیخیالش بشی برات بهتره.

دوم اگه نمیتونی بیخیالش بشی سعی کن خودتو نسبت بهش بی تفاوت و غیر وابسته نشون بدی و براش پیام نفرست، اگه حالت بی تفاوت پیش بگیری بنظرم امکان اینکه بیاد باهات حرف بزنه هست و اون موقعم دیگه زیاد رفتار صمیمی نشون نده، بذار اون باشه که میاد دنبالت و وابسته میشه.
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
بی بی سی فارسی,  بی بی سی فارسی ایران,  بی بی سی اردو,  بیت کوین,  بیمه تامین اجتماعی,  بیمه ایران,  بیت کوین چیست,  بیمه سامان,  بیمه نوین,  بیمه پاسارگاد,  بی احساس امین رستمی,  بی احساس بودن زن,  بی احساسم,  بی احساسی زن,  بی احساس بی انصاف,  بی احساسی مردان,  بی احساس بودن,  بی احساس عکس,  بی احساس پروفایل,  بی احساس به انگلیسی,  فکر,  فکرە,  فکرونی ام کلثوم,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر چیست,  فکر را پر بدهید,  فکر تو پیرم کرد,  فکری سیاسی,  فکره مشروع,  فراموش,  فراموشم نکن,  فراموشت میکنم,  فراموش كردن رمز اينستا,  فراموشی رمز کارت سوخت,  فراموش كردن رمز گوشي سامسونگ,  فراموش كردن رمز اپل ايدي,  فراموشی رمز جیمیل,  فراموشم نكن معين,  فراموشی رمز ایمیل,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)