نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تنفر از پدرم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40551
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنفر از پدرم

سلام من یه دختر 18 ساله ام ک خیلی وقته از پدرم بدم اومده .اون رفتار بسیار غلطی رو با مامان داره
    اصلن تو خونه با کسی حرف نمیزنه و مدام سرش تو گوشیه ...
    قبلا سابقه ارتباط با یه زن دیگه ای رو هم داشته ... ولی مامانم تحمل کرد تا شاید ادم خوبی بشه ... مامانم خیلی تنهاست از بچگی مامانش رو از دست داده و پدر هم ندارن...
    ولی بابام نه تنها خیلی رفتار بدی با مامانم داره بلکه جلوی جمع حتی پیش اقوامم هم مامانمو تخریب کرده و داد زده ...
    من از 6 سال پیش متوجه این رابطه سرد توی خانواده ام شدم ولی انگار این از همون اول زندگی بوده فقط من اون موقعه ها بچه بودمو نمیفهمیدم .
    مامانم چند سال پیش بیماری اعصاب گرفت و همین چند وقت پیش قلبش هم مدام درد میکرد ...
    تو رو خدا به من کمک کنید ... من امسال کنکور دارم و روحیه ام داغونه...

2. Top | #2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 100 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : تنفر از پدرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما در مورد مادرتان قابل درک می باشد اما بهتر است در اول آرامش خودتان را حفظ کنید و سعی کنید در مسیر خودتان گام بردارید روابط والدین می تواند با فراز و نشیب های زیادی همراه باشد که گاه والدین با دلیل هایی که برای خودشان اهمیت دارد این موارد را نادیده می گیرند و سعی می کنند به مسیر زندگیشان ادامه بدهند . بهتر است سعی کنید از کنجکاوی در زندگی مشترک پدرو مادرتان خوداری کنید تا آرامش بیشتری داشته باشید و بتوانید در مسیر پیشرفت خود گام بردارید . دقت کنید که مادرتان نیز به اندازه شما از مشکلات زندگیش آگاهی دارد اما تصمیم به ادامه زندگی خود دارد .
    و شما نیز به عنوان یک فرد بالغ می توانید مسیر زندگی خودتان را انتخاب کنید و در یک مسیر درست گام بردارید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    63
    تشکر شده 41 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : تنفر از پدرم

اقوام مادری من طوری هستن که هیچ کدومشون با هم خوب نیستن
    شوهر خالم با داییم قهره ...
    خالم پشت سر مادرم حرف میزنه ...
    بعد که ریشه یابی کردم دیدم پدربزرگ و مادربزرگم توی خونه همش دعوا داشتن،همش روابط سرد ،همش دعوا
    و الانه که اینها اینطوری شدن
    میدونی ابجی خانوواده خیلی مهمه
    از خودت که گذشت ولی برا بچه ایندت سعی کن سختی هایی که تو توی خانواده تحمل کردی رو اون تحمل نکنه
    امضای ایشان
    ایدی تلگرام من@Tarah_javan

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش
    سرگرم خودت عاشق احوالت خودت باش
    یک لحظه مخور حسرت آن را که نداری
    راضی به همین اندک اموال خودت باش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد