نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تنهایی و پوچی...

847
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39871
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنهایی و پوچی...

سلام به همه..من ی دختر ۲۲سالم...ی دهه هفتادی که خیلی فرق میکنه با دهه هفتادیا،من خیلی تنهام چون نمیتونم بد باشم چون همیشه خط قرمزایی ک داشتم رعایت کردم ولی هیچوقت هیچکس نفهمید..هیشکی قدر منو ندونست و نگفت دمت گرم تو این دوره چقد خوب موندی...همیشه تنها بودم همیشه دلم‌ شکسته‌..هروقت ب مادرم گفتم چرا کسی عاشق من نمیشه گفت چون تپلی باید لاغرشی..ولی بخدا من خیلیارو دیدم چاق وحشتناک ولی یکی عاشقشون بوده...انقد دیده نشدم انقد تنها بودم دیگ هیشکیو باور ندارم هرکیم میگ دوست دارم میگم خو اینم دروغ میگه...منفی نگر شدم خیلی زیاد...منتظرم حتی اوناییم ک اطرافمن ترکم کنن...دیگ خودمو دوس ندارم...ب پوچی رسیدم حس میکنم اگ بمیرم خیلی خوبه و راحت میشم از همه چی..هیچ انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارم واقعا خسته شدم...هیشکی نیس کمکم کنه از این حال دربیام همه فقط بدترم میکنن...من ی دختر خیلییی شوخم و جلو بقیه میخندم...خیلی کم میدونن من حال روحیم خرابه...نمیدونم چیکار کنم تروخدا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : تنهایی و پوچی...

سلام خوبی ؟
    ببین اولین چیزی که مهمه عشق ورزیدن و دوست داشتن خوده چون تا وقتی نتونی خودتو همینطوری که هستی دوست داشته باشی نمیتونی دیگران هم دوست داشته باشی و از طرفی دیگران هم چون عشقی از جانب تو حس نمیکنن پس نمیتونن تورو دوست داشته باشند ولی باید بدونی که تو همین الان همینطوری که هستی بهترینی هرکس خوبی ها و زیبایی های خاص خودشو داره و قرار نیست همه ادما یک شکل باشن تنها چیزی که مهمه باوره ایمانه اونم باور به خود همین باوره که باعث میشه تو بلند بشی اول در نگاه خودت و بعد در نگاه دیگران بهترین بنظر برسی و زندگیتو اونطور که میخای زندگی کنی ..همین الان نیرویی در وجودته که میخاد تو بلند بشی و دوست نداره تو این وضعیت باقی بمونی اون نیرو نیروی خود حقیقی توست همین نیرویی که سبب شد تو به این انجمن بیای و راهنمایی بخای ...پس بلندشو از همین اتاق خوابت شروع کن سعی کن دنیاتو از همین اتاقی که توشی زیبا کنی و تغییر بدی ...
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)