نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواب !

1976
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40142
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواب !

سلام
    من مدتیه تقریبا یک هفته نمیتونم بخوابم تو خواب بعضی از اشنا هارو میبینم بعضیا رو هم نمیشناسم !
    البته من قبل از خواب حدود 1 ساعت فکر میکنم تو رختخواب ... ( اما فکر نکنم از این باشه چون من از همون اول فکر میکنم و این تازه نیست که بگم از این باشه )
    من یه برنامه نویسم و به جز کامپیوتر با چیزی سر و کار ندارم . تا یک هفته پیش ساعت 5 صبح یا 6 صبح بعضا هم ساعت 8 صبح میخوابیدم و ساعت 13 بیدار میشدم و باز کامپیوتر و من
    فکر کردم از اینه که زیاد نمیخوابم و ساعت 23 میخوابم اما بازم خواب و هی بیدار شدن و همین تکرار میشه...
    باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : خواب !

فکر میکنم یه موضوعی هست که ذهنتو درگیر کرده و این استرس هست که باعث شده این بیخوابی ها رو برای شما ایجاد کنه
    اگر همون لحظه که خوابتون گرفت بخوابید سریع خوابتون میبره ولی اگر بعد از اینکه خواستید بخوابید با فکر کردن و ... مانع خوابتون بشید اینجوری پروسه خواب رو به تاخیر میندازید .
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز

برای بررسی دقیق این مشکل نیاز است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید . اگر تنها مشکلتان دیدن خواب می باشد این اتفاقی است که برای همه انسان ها رخ می دهد و بسته به موارد زیادی کم و زیاد می شود اما اگر دیدن این خوابها باعث می شود که ذهن شما مشغول شود و از میزان خواب مفید شما کاسته شود و عملکرد شما در روز بهم ریخته شود بهتر است برای بررسی دقیق مراجعه داشته باشید . سبک کاری شما قابل درک است اما بهتر است میزان خواب شبانه خود را بیشتر کنید چون خواب شبانه تاثیر بیشتر و مفید تری در عملکرد مغز و زندگی دارد و برای رشد مفید می باشد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783

شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط U?ser نمایش پست ها
    سلام
    من مدتیه تقریبا یک هفته نمیتونم بخوابم تو خواب بعضی از اشنا هارو میبینم بعضیا رو هم نمیشناسم !
    البته من قبل از خواب حدود 1 ساعت فکر میکنم تو رختخواب ... ( اما فکر نکنم از این باشه چون من از همون اول فکر میکنم و این تازه نیست که بگم از این باشه )
    من یه برنامه نویسم و به جز کامپیوتر با چیزی سر و کار ندارم . تا یک هفته پیش ساعت 5 صبح یا 6 صبح بعضا هم ساعت 8 صبح میخوابیدم و ساعت 13 بیدار میشدم و باز کامپیوتر و من
    فکر کردم از اینه که زیاد نمیخوابم و ساعت 23 میخوابم اما بازم خواب و هی بیدار شدن و همین تکرار میشه...
    باتشکر
    سلام

خستگی ذهنی و خواب نامنظم و بی موقع باعث میشه مزاجتون بلغمی و سوداوی بشه که باعث کابوس میشن.

برا حل این مشکل، شب زود بخوابید و صبح زود بیدار شید، سعی کنید ساعاتی از روز رو تنها نباشید و در اجتماع و بین مردم باشید، حجامت کنید تا خون غلیظ از بدنتون خارج شه و آرامش ذهنی پیدا کنید.

حجامت کردن تاثیر خوبی در از بین رفتن کابوسها و خوابهای پریشان داره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

...، فکر، قبل، من،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد