مشاور
تبلیغات مشاور
خواب !    خواب !
خواب !    خواب !

خواب !

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواب !

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خواب !

سلام
    من مدتیه تقریبا یک هفته نمیتونم بخوابم تو خواب بعضی از اشنا هارو میبینم بعضیا رو هم نمیشناسم !
    البته من قبل از خواب حدود 1 ساعت فکر میکنم تو رختخواب ... ( اما فکر نکنم از این باشه چون من از همون اول فکر میکنم و این تازه نیست که بگم از این باشه )
    من یه برنامه نویسم و به جز کامپیوتر با چیزی سر و کار ندارم . تا یک هفته پیش ساعت 5 صبح یا 6 صبح بعضا هم ساعت 8 صبح میخوابیدم و ساعت 13 بیدار میشدم و باز کامپیوتر و من
    فکر کردم از اینه که زیاد نمیخوابم و ساعت 23 میخوابم اما بازم خواب و هی بیدار شدن و همین تکرار میشه...
    باتشکر
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    2,328
    تشکر شده 1,966 بار در 1,024 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خواب !

فکر میکنم یه موضوعی هست که ذهنتو درگیر کرده و این استرس هست که باعث شده این بیخوابی ها رو برای شما ایجاد کنه
    اگر همون لحظه که خوابتون گرفت بخوابید سریع خوابتون میبره ولی اگر بعد از اینکه خواستید بخوابید با فکر کردن و ... مانع خوابتون بشید اینجوری پروسه خواب رو به تاخیر میندازید .
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.77
    تشکـر
    0
    تشکر شده 78 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز

برای بررسی دقیق این مشکل نیاز است به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید . اگر تنها مشکلتان دیدن خواب می باشد این اتفاقی است که برای همه انسان ها رخ می دهد و بسته به موارد زیادی کم و زیاد می شود اما اگر دیدن این خوابها باعث می شود که ذهن شما مشغول شود و از میزان خواب مفید شما کاسته شود و عملکرد شما در روز بهم ریخته شود بهتر است برای بررسی دقیق مراجعه داشته باشید . سبک کاری شما قابل درک است اما بهتر است میزان خواب شبانه خود را بیشتر کنید چون خواب شبانه تاثیر بیشتر و مفید تری در عملکرد مغز و زندگی دارد و برای رشد مفید می باشد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783

شاد باشید

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    3,152
    تشکر شده 1,571 بار در 1,045 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط U?ser نمایش پست ها
    سلام
    من مدتیه تقریبا یک هفته نمیتونم بخوابم تو خواب بعضی از اشنا هارو میبینم بعضیا رو هم نمیشناسم !
    البته من قبل از خواب حدود 1 ساعت فکر میکنم تو رختخواب ... ( اما فکر نکنم از این باشه چون من از همون اول فکر میکنم و این تازه نیست که بگم از این باشه )
    من یه برنامه نویسم و به جز کامپیوتر با چیزی سر و کار ندارم . تا یک هفته پیش ساعت 5 صبح یا 6 صبح بعضا هم ساعت 8 صبح میخوابیدم و ساعت 13 بیدار میشدم و باز کامپیوتر و من
    فکر کردم از اینه که زیاد نمیخوابم و ساعت 23 میخوابم اما بازم خواب و هی بیدار شدن و همین تکرار میشه...
    باتشکر
    سلام

خستگی ذهنی و خواب نامنظم و بی موقع باعث میشه مزاجتون بلغمی و سوداوی بشه که باعث کابوس میشن.

برا حل این مشکل، شب زود بخوابید و صبح زود بیدار شید، سعی کنید ساعاتی از روز رو تنها نباشید و در اجتماع و بین مردم باشید، حجامت کنید تا خون غلیظ از بدنتون خارج شه و آرامش ذهنی پیدا کنید.

حجامت کردن تاثیر خوبی در از بین رفتن کابوسها و خوابهای پریشان داره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

خواب

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
خواب,  خوابوں کی تعبیر,  خوابير,  خوابي المر,  خوابي الكلام,  خوابي,  خواب نامہ,  خوابير خشب,  خواب مار,  خواب کی تعبیر,  خوابي المر,  خواب نامہ,  خواب مار,  خواب کی تعبیر,  خواب شاعری,  خواب میں رونا,  خواب به انگلیسی,  خواب میں شیر دیکھنا,  خواب میں کتے کا کاٹنا,  جواب اعتقال,  فکرە,  فکر,  فکرونی ام کلثوم,  فکر آخرت,  فکره مشروع,  فکر برتر,  فکر تو محسن یگانه,  فکرشم نکن,  فکر تو پیرم کرد,  فکری بازیهای,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)