نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه پیشنهادی برام دارید؟

رأی دهندگان
5. نظرسنجی بسته شده است.
  • باهاش زندگی کنم بدون احساس

0 0%
  • طلاقش بدم

5 100.00%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

موضوع: خیانت نامزدم

1020 بازدید
  1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بهتره که این رابطه روتموم کنید قبل ازاینکه دیربشه.دلیل این پیشنهادمم حرفایی هست که شما گفتید به نظرمن این خانم شماروفقط برای این می خواد که یه پشتوانه ای باشید براش تابتونه هرکاری دلش خواست انجام بده وبه شماهم وعده ی تغییر روبده وشماهم که اعتمادتون روبهش ازدست دادید واگرهم قرارباشه به زندگی باهاش ادامه بدی کل زندگیت ممکنه توشک وتردید وترس ازخیانت دوباره باشی .به نظرم بیشتردلیل اینکه هنوزشک دارید به ادامه دادن یا ندادن این رابطه بخاطرخویشاوندی نزدیکی هست که باخانم داریداماباید بدونید که همیشه هم گذشت کارخوبی نیست ونمیشه که یک عمرزندگی خودتون روبخاطرآبروی کسی که خودش وبامیل خودش کاری روانجام میده نابود کنید.اما اگرتصمیمتون به طلاق بودکه برای جلوگیری ازآبروریزی میتونید عدم تفاهم ودوست نداشتن مقابل و... روبهونه کنید.امادرصورت ادامه شما باید تمام گذشته روفراموش کنید وهمین طورخانم شماهم باید به طورکامل ارتباطشو بااون افراد رهاکنه ودرصورت امکان خطشم عوض کنه وببریدش یه شهردیگه تا بتونید یه زندگی آروم روادامه بدید
    نمیدونم شاید باید جداشیم خودمم به این کار فکر کردم حتی به همون طرف هم پیام دادم که اگر من طلاقش بدم باهاش ازدواج میکنی ولی قبل از اینکه بخونه حذفش کردمبولی تصمیم گرفتم یه فرصت بهش بدم اون رفیقش هم صحبت کردم قرار شد باهاش باشه ببینه عوض میشه یا نه اگر نشد میگم تفاهم نداریم که ابروی همسرم حفظ بشه و جدا میشیم نظر بقیه چیه؟ خودم فکر میکنم همیشه بهش مشکوک میمونم و کارهایی که کرده تو ذهنم میمونه و در اینده اعصابمو به هم میریزه

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 167 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط hamrahepanjom نمایش پست ها
    نمیدونم شاید باید جداشیم خودمم به این کار فکر کردم حتی به همون طرف هم پیام دادم که اگر من طلاقش بدم باهاش ازدواج میکنی ولی قبل از اینکه بخونه حذفش کردمبولی تصمیم گرفتم یه فرصت بهش بدم اون رفیقش هم صحبت کردم قرار شد باهاش باشه ببینه عوض میشه یا نه اگر نشد میگم تفاهم نداریم که ابروی همسرم حفظ بشه و جدا میشیم نظر بقیه چیه؟ خودم فکر میکنم همیشه بهش مشکوک میمونم و کارهایی که کرده تو ذهنم میمونه و در اینده اعصابمو به هم میریزه

تاریخ تولد مهم نیست تاریخ تحول مهمه ...

شک و تردید الکی به زندگیتون راه ندین - باعث میشه زندگیتون ریزش کنه
    این بحث خیلی پیچیده هستش بهتره با مشاوره صحبت کنید

این کار مثل شیر یا خط در خودکشی میمونه ( یعنی وضعیت شما وضعیتی هست که برای طرف اگه شیر بیاد خودکشی میکنه یا نه )
    موضوع یک تصمیم نهایی برای خاتمه دادن به زندگی مشترک هست ...
    بهتره با مشاوره صحبت کنید که خود خانمتون هم حضوری باشن

اما می تونم درکتون کنم چه استرسی دارید و چه حس و حالی دارید اما با شرایطی که توضیح دادید و قصدتان هم کمک کردن باشد بهتره با مشاور خانواده صحبت کنید ...

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    647
    تشکر شده 3,132 بار در 1,758 پست
    میزان امتیاز
    11

ایشون بچه هستش و اگه الان ت************ش ندید بی آبرویی محض ایشون را ت************ میده و اونوقت باید عذاب وجدان بگیرید

پس به طور جدی باهاش برخورد کنید و حتی اگر نیاز بود یکی از نزدیکانش را با خبر کنید

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ایشون بچه هستش و اگه الان ت************ش ندید بی آبرویی محض ایشون را ت************ میده و اونوقت باید عذاب وجدان بگیرید

پس به طور جدی باهاش برخورد کنید و حتی اگر نیاز بود یکی از نزدیکانش را با خبر کنید
    ستاره ها چی هستن ؟

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,730
    تشکر شده 13,478 بار در 6,868 پست
    میزان امتیاز
    19

من 25 سال و خانم 17 سال
    تحصیلات من دیپلم عمران و خانومم در حال گرفتن دیپلم
    شغلم پیمانکار ساختمان
    نحوه اشنایی اقوام نزدیک هست دختر عمه ولی محل زندگیمون جدا هست
    سلام واقعا نگاه سن خانومتون کنید ببخشید ولی باید بگم شما زن نگرفتید شما دختر بچه ای گرفتید و بزرگش کنید و از یه دختر بچه واقعا همه چیز برمیاد هر اشتباهی کنه متوجه نیست که متاهل شده و متاهلی تعهد و واژه متعهد براش معنی نشده جدی میگم همه اینا رو بذارید به حساب اینکه واقعا بچست تازه سنی که میخواد وارد رابطه بشه فکر میکنه زود ازدواج کرده (که قطعا هم همینطوره) دخترای دور و برش میبینه که حالا دوست پسر دارن و این چیزا اصلا فکر نمیکنه اشتباه میکنه

چیزی که واضح دختر ساده و رفتارای بچگانه میکنه رفتار دختر عاقل نیست!!

درکل باید با خودتون رو راست باشید که واقعا دوستش دارید یا از ترس ابروش دارید اینکار و میکنید باهاش زنذگی میکنید

و یا دختر خانم از ترسش با شماست میگه دوستتون داره یا نه

ولی به نظرم این رابطه دیگه رابطه اولیه نمیشه شما مشخصه نمیتونی کنار بیایی و خود خوری میکنی و دختر خانم هم ممکن باز به کارش ادامه بده بشینید منطقی بهش توضیح بدید راجب زندگی متاهلی بلکه معجزه ای بشه متوجه بشه اگر نشد بهتر جدا شید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه میگید دوستش دارید واقعا از ته دل و عاشفانه دوستش دارم از سه سال قبلش میخواستمش تا رسیدم بهش اون پسرایی هم که باهاشون ارتباط داره اونی که بیشتر از همه میخواتش و باهاش چت میکنه 31 ساله هست و ترسی که دارم به خاطر اینه که عاشق همسرمم میترسم طلاقش که بدم بشه بازیچه همین پسرا وگرنه این دل دیگه دل نمیشه از نظر سنی هم بله کمی بچگونه رفتار میکنه و نسبت به تعهد و تاهل درک درستی نداره البته من خیلی براش توضیح دادم که اونایی که این کارا رو میکنن ازدواج نکردن و تعهدی ندارن و تو فرق میکنی ولی خیلی تو گوشش نمیره و به نظر روز به روز وضعش بدتر میشه اونم منو میگه دوست دارم واقعی ولی اونم دوست دارم اون یکی هم دوست دارم منو بین این 4 نفر نفر دوم قرار میده

9. کاربران زیر از hamrahepanjom بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    3

اینکه میگید دوستش دارید واقعا از ته دل و عاشفانه دوستش دارم از سه سال قبلش میخواستمش تا رسیدم بهش اون پسرایی هم که باهاشون ارتباط داره اونی که بیشتر از همه میخواتش و باهاش چت میکنه 31 ساله هست و ترسی که دارم به خاطر اینه که عاشق همسرمم میترسم طلاقش که بدم بشه بازیچه همین پسرا وگرنه این دل دیگه دل نمیشه از نظر سنی هم بله کمی بچگونه رفتار میکنه و نسبت به تعهد و تاهل درک درستی نداره البته من خیلی براش توضیح دادم که اونایی که این کارا رو میکنن ازدواج نکردن و تعهدی ندارن و تو فرق میکنی ولی خیلی تو گوشش نمیره و به نظر روز به روز وضعش بدتر میشه اونم منو میگه دوست دارم واقعی ولی اونم دوست دارم اون یکی هم دوست دارم منو بین این 4 نفر نفر دوم قرار میده

با دوستش صحبت کردین ؟
    اعلام نتیجه کنین ببینینم چی شد ؟

11. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39386
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با دوستش صحبت کردم گفت پشیمون نیست و عوض نمیشه منم با خونوادش در میون گذاشتم باهاش صحبت کردیم از بدی کارش گفتیم اونم مشکلات منو گفت قول داد دیگه از این کارا نکنه ولی به اونا هنوز حس داره و میگه احساسی دیگه به من نداره و اگر قبل از ازدواج با هم بودیم اینجوری نمیشد چون من قبل از ازدواج با اون طرف کمی ارتباط داشتم بهش حس پیدا کردم اگر تو میومدی و منم بهت فکر میکردم عاشق میشدم البته اوایل ازدواج واقعا عاشقم بود بعد که شروع به پیام دادن کرد حسش عوض شد منم گفتم اگر منو نمیخوای که باهام بازی نکن بذار برم از زندگیت تو هم راحت میشی اونم گفت اگر بری چیزی عوض نمیشه و اونم نمیاد منو بگیره نمیخوام بری میگه دوستت دارم ولی مث اون نیست تو گوشیش فیلمای در مورد شکست عشقیو اینا نگاه میکنه بهش گفتم نگاه نکن حالت بدتر میشه میگفت نمیتونم و اینا باباش اینا هم قرار شد گوشیش رو بگیرن یه مدتی گفتم که اگر میخوای بمونم صادقانه بگو قول الکی نده اونم گفت نمیخوام بری.منم سعی میکنم مشکلاتی که گفت رو حل کنم و بیشتر خوشحالش کنم که اون عشق اولیه اش برگرده ولی هنوز مطمئن نیست فعلا قضیه حل شده تا حدودی تا ببینم در اینده چطور میشه اگر پیشنهادی دارید بگید ممنون

12. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38373
    تشکـر
    100
    تشکر شده 22 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگر نمیخواد رابطشو با اونها قطع کنه طلاق بگیرید قبل از اینکه بچه وارد زندگیتون بشه....
    هم به نفع شما هم همسرتون هم بچه ای که ممکنه در آینده بدنیا بیاد

13. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

روی حرف دوستش که نمیشه حساب کرد
    شاید دوستش از حسادت میخواد زندگیتونو خراب کنه
    اون خانم یک بچه تشریف داره وگرنه دختر عاقل و بزرگو رشد کرده این کارو نمیکنه مگر اینکه مشکل اخلاقی داشته باشه.
    بنظر من بهتر کوتاه بیایدو مشکل رو با کمک خانوادش حل کنین بالاخره هرچی باشه فامیلتون
    هیچ وقت برای طلاق دیر نیست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد