مشاور
تبلیغات مشاور
صبوری یا رهایی؟    صبوری یا رهایی؟
صبوری یا رهایی؟    صبوری یا رهایی؟

صبوری یا رهایی؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 36 از 36

موضوع: صبوری یا رهایی؟

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.64
    تشکـر
    1,984
    تشکر شده 1,473 بار در 837 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : صبوری یا رهایی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    سلام
    دیشب و امروز باهاش صحبت کردم
    از آینده مون از برنامه مون واسه زندگی ، احساس می کنم یه کم نرم تر شده آروم تر شده ،امیدوارم آرامش قبل از طوفان نباشه
    نشونه های افسردگی رو داره شدیدا" به خاطر اتفاقات این چند وقته و کارش افسردگی گرفته می دونم
    اگه بتوونه با پولش یه کاری رو شروع کنه حالش خوب می شه
    بهش گفتم روزای سخت رو کنار هم بودیم طاقت آوردیم و پشت همدیگه رو خالی نکردیم تکیه گاه هم بودیم الان که سختیا تموم شده و می توونیم نفس راحت بکشیم نخواه که همه چی تموم بشه،خیلی حرف نمیزد ولی سکوتش بهم حس خوبی میداد مثل دفعات قبل جبهه نگرفت
    خدا آخر و عاقبتمون رو ختم به خیر کنه
    سلام
    خوب صبر کنید ببینید آینده چجوری میشه
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

2. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    تشکر شده 311 بار در 206 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    اره یادم اومد من حسم میکه این حرفایی که میزنه ممکنه دست خودش نباشه چون من قبلن هم بهت گفتم شب بیداری خیلی روحافظه و اخلاق اثر بدی میزاره به نظرم تحملش کن تا این دوره تموم بشه هر حرفی زد به دل نگیربهش محبت کن حتی شده غذاهای خوشمزه شیرینی درست کن ببر سرکارش یا بهش بده ببره محله کارش تا حس کنه بفکرشی و بعدش اگر این وضعیت تموم شد و بیشتر کنار هم بودین دوباره همچین حرفی زد به نظرم اونموقع غیر طبیعیه
    مرسی از راهنمائیت
    من که حرفاشو با شوخی رد می کنم ولی خدا از دلم خبر داره
    بهش محبت می کنم حتی بیشتر از قبل ، صبوری می کنم حتما" از خدا می خوام صبر و طاقتم رو زیاد کنه
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

4. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب صبر کنید ببینید آینده چجوری میشه
    قول داده یه مدت اصلا" حرف از جدایی نزنه
    منم خیلی قاطع بهش گفتم که فقط مرگ می توونه مارو از هم جدا کنه و تو این شرایط من ازت نه جدا می شم نه به جدایی فکر می کنم حداقل تا زمانی که بدونم غمی که باعثش من و خانواده م بودیم از دلت رفته و غرق شادی بشی تا وقتی که آرامش به زندگیمون برگرده و حتی یاد روزای سختی که پشت سر گذاشتیم نیفتیم ،تا اون موقع صبر می کنیم و وقتی حالمون خوب بود تصمیم می گیریم نه الان که حال هر دوتامون خرابه و عصبی هستیم
    بازم جوابش سکوت بود و یه لبخند

6. 2 کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.93
    تشکـر
    109
    تشکر شده 195 بار در 141 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

در نظر بگیر یه نفر باخته، بعد ضرر و زیانش برگردونده میشه، طرف پول رو بر میداره و دیگه کلاهشم بیوفته اونجا بر نمیگرده برداره...
    اون الان میخواد تمام در هایی که به باختش راه داشتن رو ببنده، طبیعیه...
    فعلا معتطلش کن تا یه کم آروم بشه... کم کم میتونه فرق آدمارو دوباره تشخیص بده و بین برادرتون و شما و خانواده تون تفاوت هارو ببینه ولی فعلا تنها کاری که میتونید بکنید اینه که معطلش کنید و براش توضیح بدید که خانواده تون با آبرو زندگی کردن و از کار برادرتون خبر نداشتن و تا فهمیدن موضوع رو جبرانش کردن و الان هم ناراحتن
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

8. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    در نظر بگیر یه نفر باخته، بعد ضرر و زیانش برگردونده میشه، طرف پول رو بر میداره و دیگه کلاهشم بیوفته اونجا بر نمیگرده برداره...
    اون الان میخواد تمام در هایی که به باختش راه داشتن رو ببنده، طبیعیه...
    فعلا معتطلش کن تا یه کم آروم بشه... کم کم میتونه فرق آدمارو دوباره تشخیص بده و بین برادرتون و شما و خانواده تون تفاوت هارو ببینه ولی فعلا تنها کاری که میتونید بکنید اینه که معطلش کنید و براش توضیح بدید که خانواده تون با آبرو زندگی کردن و از کار برادرتون خبر نداشتن و تا فهمیدن موضوع رو جبرانش کردن و الان هم ناراحتن
    دقیقا" همین طور هست که شما می گید
    و من همه جوره بهش حق میدم و امیدوارم خیلی زود متوجه بشه که ما از هدف برادرم بی اطلاع بودیم و قصد فریب دادنش رو نداشتیم

10. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #26

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.64
    تشکـر
    1,984
    تشکر شده 1,473 بار در 837 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

دقیقا" همین طور هست که شما می گید
    و من همه جوره بهش حق میدم و امیدوارم خیلی زود متوجه بشه که ما از هدف برادرم بی اطلاع بودیم و قصد فریب دادنش رو نداشتیم
    .
    سلام
    خوب ان شاءالله زود دوباره صمیمیت قبلی را پیدا می کنید آرام باشید تا بتوانید آرامبخش همسرتان شوید آرامش بزرگترین هدیه و لطف هست.

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

12. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    .
    سلام
    خوب ان شاءالله زود دوباره صمیمیت قبلی را پیدا می کنید آرام باشید تا بتوانید آرامبخش همسرتان شوید آرامش بزرگترین هدیه و لطف هست.
    سلام
    خیلی ممنون از شما
    انشاالله

14. Top | #28

دلنوشته کاربر
    همه چیز از آنجا شروع میشود که تصمیم می گیرید، مثل دیگران نباشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    109
    تشکر شده 93 بار در 71 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام
    ببینید مشکلتونو خوندم طلاق و جدایی باید به عنوان گزینه اخر در نظر گرفته بشه و نباید برای هرچیزی حرف از طلاق زد ...زندگی قرار نیست همواره بدون چالش و مشکل سپری بشه همین چالش ها هستند ک میزان قدرت و استقامت ما رو در برابر دنیا مشخص میکنند , عقب کشیدن و پاره کردن بند زندکی کار ترسوهاست ..با این همه طلاق هم یه راهکاره و پایان زندگی نیست برعکس میتونه شروع یک زندگی جدید باشه ....بخاطر همین نه ناامید باشید نه نگران چون چه رابطتتون به جدایی ختم بشه و چه نه در هرصورت زندگی جریان داره ولی بعضی وقتا با چسبیدن به گذشته با دست نکشیدن از نفرت ها جلوی این جریان رو میگیریم ...شما الان در برزخید از طرفی ذهنتونو برادر و کاری ک کرده مشغول کرده از طرفی کاملا اختیار زندگیتونو از دست دادید و منتظرید تا همسرتون ببینید چکارمیکنه ولی ازتون میخام خودتونو از این برزخ نجات بدید اول اینکه همین امشب با چشمان بسته هرچی ک در گذشته اتفاق افتاده و هرکس ک باعث این ماجرا بوده رو از ته دل ببخشید و رهایش کنید چون تا وقتی نبخشید نمیتونین از سیاهی ها و تاریکی ها خارج بشید و در گذشته باقی می مونید و از طرف دیگه در دل تکرار کنید : من رابطه بین خود و همسرم را به خدا میسپارم تا به بهترین شکل ممکن آن را حل کند اگر جدایی و طلاق بهتر است و یا اگر ادامه دادن به این زندگی بهتر است در هرصورت سپاسگذارم و در ارامشم چون میدانم ک خدا برای بندگانش بد نمیخواهد .
    مطمئن باشید اگر به خدا بسپارید و از نگرانی و ترس دست بکشید و بجای نفرت عشق بورزید خیلی زود مشکلتون به بهترین نحو ممکن حل خواهد شد ...
    موفق باشید
    ویرایش توسط Armin_EM : 01-06-2019 در ساعت 12:37 AM
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

15. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام
    ببینید مشکلتونو خوندم طلاق و جدایی باید به عنوان گزینه اخر در نظر گرفته بشه و نباید برای هرچیزی حرف از طلاق زد ...زندگی قرار نیست همواره بدون چالش و مشکل سپری بشه همین چالش ها هستند ک میزان قدرت و استقامت ما رو در برابر دنیا مشخص میکنند , عقب کشیدن و پاره کردن بند زندکی کار ترسوهاست ..با این همه طلاق هم یه راهکاره و پایان زندگی نیست برعکس میتونه شروع یک زندگی جدید باشه ....بخاطر همین نه ناامید باشید نه نگران چون چه رابطتتون به جدایی ختم بشه و چه نه در هرصورت زندگی جریان داره ولی بعضی وقتا با چسبیدن به گذشته با دست نکشیدن از نفرت ها جلوی این جریان رو میگیریم ...شما الان در برزخید از طرفی ذهنتونو برادر و کاری ک کرده مشغول کرده از طرفی کاملا اختیار زندگیتونو از دست دادید و منتظرید تا همسرتون ببینید چکارمیکنه ولی ازتون میخام خودتونو از این برزخ نجات بدید اول اینکه همین امشب با چشمان بسته هرچی ک در گذشته اتفاق افتاده و هرکس ک باعث این ماجرا بوده رو از ته دل ببخشید و رهایش کنید چون تا وقتی نبخشید نمیتونین از سیاهی ها و تاریکی ها خارج بشید و در گذشته باقی می مونید و از طرف دیگه در دل تکرار کنید : من رابطه بین خود و همسرم را به خدا میسپارم تا به بهترین شکل ممکن آن را حل کند اگر جدایی و طلاق بهتر است و یا اگر ادامه دادن به این زندگی بهتر است در هرصورت سپاسگذارم و در ارامشم چون میدانم ک خدا برای بندگانش بد نمیخواهد .
    مطمئن باشید اگر به خدا بسپارید و از نگرانی و ترس دست بکشید و بجای نفرت عشق بورزید خیلی زود مشکلتون به بهترین نحو ممکن حل خواهد شد ...
    موفق باشید
    سلام
    گفتنش راحته ولی عمل کردن بهش نه
    چه جوری ببخشم وقتی حتی اشتباه خودش رو نمی پذیره و هیچ احساس شرمندگی و ناراحتی نسبت به کاری که کرده نداره؟چه جوری ببخشم وقتی هر روز می بینمش
    آره خودمو سپردم به خدا و ازش می خوام بهترینارو برامون رقم بزنه ولی خودم بی قرارم و کلافه سردرگمم دوست دارم بخوابم و دیگه بیدار نشم

17. Top | #30

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    109
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام
    گفتنش راحته ولی عمل کردن بهش نه
    چه جوری ببخشم وقتی حتی اشتباه خودش رو نمی پذیره و هیچ احساس شرمندگی و ناراحتی نسبت به کاری که کرده نداره؟چه جوری ببخشم وقتی هر روز می بینمش
    آره خودمو سپردم به خدا و ازش می خوام بهترینارو برامون رقم بزنه ولی خودم بی قرارم و کلافه سردرگمم دوست دارم بخوابم و دیگه بیدار نشم
    سلام
    نگاه کنید شما با بخشیدن یا نبخشیدن برادرتون لطف یا ظلم در حق اون نمیکنید چون کینه و نفرت سلاحی نیست ک به طرف مقابل اسیب وارد کنه بلکه تنها کسی ک از این نفرت اسیب میبینه خود شمایید , شما با بخشیدن روحتونو ازاد و رها میکنید از چسبیدن به گذشته به خاطره ای ک پشت سر گذاشتید و تا وقتی به اون خاطره یا گذشته چسبیده اید هیچ راهی به روی اینده ای ک میخاید باز نمیشه .دنبال راهید دنبال چاره اید اما خودتون با جلوگیری از ازاد شدن عشق راه ها رو بستید .پس اولین قدم برای نجات از این وضعیت بخشش و رهاییست .

18. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام
    نگاه کنید شما با بخشیدن یا نبخشیدن برادرتون لطف یا ظلم در حق اون نمیکنید چون کینه و نفرت سلاحی نیست ک به طرف مقابل اسیب وارد کنه بلکه تنها کسی ک از این نفرت اسیب میبینه خود شمایید , شما با بخشیدن روحتونو ازاد و رها میکنید از چسبیدن به گذشته به خاطره ای ک پشت سر گذاشتید و تا وقتی به اون خاطره یا گذشته چسبیده اید هیچ راهی به روی اینده ای ک میخاید باز نمیشه .دنبال راهید دنبال چاره اید اما خودتون با جلوگیری از ازاد شدن عشق راه ها رو بستید .پس اولین قدم برای نجات از این وضعیت بخشش و رهاییست .
    خوب الان من بخشیدم ، زندگیم درست می شه؟همسرم دیگه نمی گه جدا بشیم؟
    همسرم که نمی بخشه اونو چیکار کنم؟!

20. Top | #32

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    3.21
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 55 پست
    سیستم عامل و مرورگر

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    همانطور که مشاهده کردید بعضی اوقات صبوری و آرامش و صحبت در کردن در مورد مشکلات می تواند نتایج مثبتی برای فرد داشته باشد سعی کنید نشان بدهید که همراه ایشون هستید و مشکلات و نیازها و احساساتش براتون اهمیت دارد از ابراز احساساتتون حتی اگر پاسخی دریافت نکنید خوداری نکنید(درصورتی که بخواهید به زندگیتان ادامه بدهید و آن را ترمیم کنید) با توجه به شرایط مالی و اقتصادی که برای همسرتان اتفاق افتاده است ممکن است دچار افسردگی شده باشند و از مسولیت های آینده هراسان باشند اما با کمک شما می توانند شرایط بهتری را پیش رو داشته باشند قابل درک است که گاهی از پاسخ متقابل دریافت نکردن خسته می شوید اما این تغییرات می تواند نشانه مثبتی برای ادامه مسیر شما باشد.سعی کنید زمان های کوتاهی را که فرصت دارید کنار همسرتان باشید یک محیط شاد و پراحساس بسازید و به نیازهای همسرتان توجه کنید. در مورد مشاور نیز دوست عزیز به به شما بیان کردم سعی کنید از یک مشاور مجرب و قابل اعتماد استفاده کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

21. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
    همانطور که مشاهده کردید بعضی اوقات صبوری و آرامش و صحبت در کردن در مورد مشکلات می تواند نتایج مثبتی برای فرد داشته باشد سعی کنید نشان بدهید که همراه ایشون هستید و مشکلات و نیازها و احساساتش براتون اهمیت دارد از ابراز احساساتتون حتی اگر پاسخی دریافت نکنید خوداری نکنید(درصورتی که بخواهید به زندگیتان ادامه بدهید و آن را ترمیم کنید) با توجه به شرایط مالی و اقتصادی که برای همسرتان اتفاق افتاده است ممکن است دچار افسردگی شده باشند و از مسولیت های آینده هراسان باشند اما با کمک شما می توانند شرایط بهتری را پیش رو داشته باشند قابل درک است که گاهی از پاسخ متقابل دریافت نکردن خسته می شوید اما این تغییرات می تواند نشانه مثبتی برای ادامه مسیر شما باشد.سعی کنید زمان های کوتاهی را که فرصت دارید کنار همسرتان باشید یک محیط شاد و پراحساس بسازید و به نیازهای همسرتان توجه کنید. در مورد مشاور نیز دوست عزیز به به شما بیان کردم سعی کنید از یک مشاور مجرب و قابل اعتماد استفاده کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید
    سلام
    من همش سعی می کنم از آینده ی خوبی که می توونیم با هم بسازیم حرف بزنم همش آرومش می کنم ولی می گه زندگیمون تموم شدس می توونیم دوستای خیلی خوبی واسه هم باشیم

22. Top | #34

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    109
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

خوب الان من بخشیدم ، زندگیم درست می شه؟همسرم دیگه نمی گه جدا بشیم؟
    همسرم که نمی بخشه اونو چیکار کنم؟!
    سلام مجدد
    ببینید قبل از هرچیز شما نیاز دارید تا از نظر ذهنی آزاد و رها بشید تا از کلافه بودن در بیایید و به آرامش برسید و برای اینکار هم لازمه دو کارو از نظر ذهنی انجام بدید یکی بخشیدن یکی هم رها کردن وضعیت
    و در ادامه اگر به قدرت و نیروی ذهن ایمان دارید یه سری راهکار بهتون میدم تا انجام بدید تا یا وضعیت فعلی بهبود پیدا کنه یا به نحوی ک به صلاحتونو مشکل حل بشه '
    شاید بگید چه ربطی به ذهن داره باید بگم بهتون ک به طور مثال چون همسر شما نمیتونه از نظر ذهنی از اون نفرت نسبت به برادرتون دست بکشه و ماجرا رو فراموش کنه پس باعث شده این نفرت رو به شما منتقل کنه و نتونه به زندگی با شما ادامه بده !! از طرفی شما هم به چرخه نفرت دامن زدید و دیگه اثری از عشق نه در شما در همسرتون در زندگیتون دیده میشه ' و حرف اینجاست ک شما با ازادسازی عشق باید به این رویه پایان بدین و متوقفش کنید تا از وضعیت به بهترین شکل رها بشید .
    موفق باشید

23. Top | #35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام مجدد
    ببینید قبل از هرچیز شما نیاز دارید تا از نظر ذهنی آزاد و رها بشید تا از کلافه بودن در بیایید و به آرامش برسید و برای اینکار هم لازمه دو کارو از نظر ذهنی انجام بدید یکی بخشیدن یکی هم رها کردن وضعیت
    و در ادامه اگر به قدرت و نیروی ذهن ایمان دارید یه سری راهکار بهتون میدم تا انجام بدید تا یا وضعیت فعلی بهبود پیدا کنه یا به نحوی ک به صلاحتونو مشکل حل بشه '
    شاید بگید چه ربطی به ذهن داره باید بگم بهتون ک به طور مثال چون همسر شما نمیتونه از نظر ذهنی از اون نفرت نسبت به برادرتون دست بکشه و ماجرا رو فراموش کنه پس باعث شده این نفرت رو به شما منتقل کنه و نتونه به زندگی با شما ادامه بده !! از طرفی شما هم به چرخه نفرت دامن زدید و دیگه اثری از عشق نه در شما در همسرتون در زندگیتون دیده میشه ' و حرف اینجاست ک شما با ازادسازی عشق باید به این رویه پایان بدین و متوقفش کنید تا از وضعیت به بهترین شکل رها بشید .
    موفق باشید
    حالم خوب نیست
    داغونم پریشونم کی باعث این اتفاقاته
    با همه ی اینا من می بخشم برادرمو
    می بخشم
    می بخشم
    دیگه باید چیکار کنم؟

24. 2 کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #36

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    109
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

حالم خوب نیست
    داغونم پریشونم کی باعث این اتفاقاته
    با همه ی اینا من می بخشم برادرمو
    می بخشم
    می بخشم
    دیگه باید چیکار کنم؟
    عالیه
    نگران نباشید خیلی زود همه چی حل میشه
    بهتون پیام فرستادم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)