مشاور
تبلیغات مشاور
...    ...
...    ...

...

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ...

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

...

من یه آدم معمولیم مثه همه من تو رشته های ورزشی موفقم اما مامانم همیشه به هرچیزی نگاه کرده بجز این به این که کی درس می خونه کی خونه داری بلده من 14 سالمه اما واقعا دارم سخت با همه چی کنار میام و این اذیتم می کنه خیلی خیلی
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark queen نمایش پست ها
    من یه آدم معمولیم مثه همه من تو رشته های ورزشی موفقم اما مامانم همیشه به هرچیزی نگاه کرده بجز این به این که کی درس می خونه کی خونه داری بلده من 14 سالمه اما واقعا دارم سخت با همه چی کنار میام و این اذیتم می کنه خیلی خیلی
    سلام دختر گل

این موضوع متاسفانه در خیلی از والدین هست. اونا موفقیت رو در جایگاه های اجتماعی مشهور می بینن و به استعدادها و خوشحالی فرزندشون توجه نمی کنن.

من از صحبتهای شما پی می برم که به خصوصیات شخصی خودت آگاهی و خودت رو تا حدی می شناسی. این ویژگی موهبت بزرگیه که در هر کسی نیست.

به نظرم سعی کن یه مشاور خوب تو مدرسه پیدا کنی تا هم در پرورش استعدادهای تو کمکت کنه هم با مامانت صحبت کنه.

برات آرزوی بهترین شادیها رو دارم
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
من ما كنتي تكوني,  من,  منى فاروق,  من فضلك,  منو تو,  منبج,  من سيربح المليون,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)