نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج

974
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19607
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

با سلام و خسته نباشید
    من دچار مشکل بزرگی شدم . هر کسی وارد زندگیم میشه بعد از یه مدت بهم میگه نمیتونم باهات ازدواج کنم و شرایطشو ندارم . و حتی وقتی من میگم شرایط مالی برام اهمیت نداره و مهم نیست و میتونیم پا به پای هم از صفر شروع کنیم بازم قبول نمیکنن که باهام ازدواج کنن. من با یه آقای حدود 5 ماهه آشنا شدم از اولم بهش گفتم من با کسی با دوست نمیشم فقط ازدواج. گفت باشه بزار یه مدت همدیگه رو بشناسیم بعد . ولی اونم بعد از یک ماه و نیم گفت نمیتونم ازدواج کنم شرایطشو ندارم و چون من خیلی از ایشون خوشم میاد و رابطه مون خیلی خوب بود و بهم آرامش میداد قبول کردم تا وقتی که ازدواج کنم باهاش دوست بمونم فکر میکردم شاید تو این مدت نظرش در مورد من وازدواج تغییر کنه ولی متاسفانه دوباره که مطرح کردم گفت اصلا" قصد ازدواج ندارم و بهش فکر نمیکنم . و شرایطشم ندارم. به من گفت تو هیچ مشکلی نداری فقط ما باهم زیر یه سقف نمیتونیم زندگی کنیم . نمیدونم چیکار کنم. تقریبا هر پسری که وارد زندگیم میشه همینو میگه و میره. من یه خورده زود رنج و حساس هستم. ولی تو رابطه هام خیلی متعهد هستم.خیلی هم کم توقع و قانع هستم. خودم شاغلم .و از نظر مالی کاملا" مستقل هستم. ولی نمیدونم چرا کسی منو انتخاب نمیکنه. لطفا" کمکم کنید.
    متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19609
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج

سلام دختر خوب ، این مشکل شما نیست خیلی از دخترها و از جمله خود من هم با این مشکل روبرو هستم
    خودت رو خیلی ناراحت نکن و یک کم بی خیال باش الان اگثر رابطه ها فقط برای دوستیه و دنبال تعهد و قبول مسوولیت نیستند
    پس برای اینکه با روحیه ات که تقریبا شبیه به هم هستیم ( حساس و زودرنج ) و اینکه دنبال یک رابطه بی هدف نیستی از این ارتباط ها دوری کن
    تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته
    هر چند سخته خیلی هم سخت من هم دقیقا شرایط شما رو دارم فکرهایی که دارم
    تنهایی چیکار کنم ؟ اگر ازدواج نکنم و تشکیل خانواده ندم ؟ ترس تمام وجودم رو میگیره اما فعلا شرایط همینه پس فرصت رو به فرصت طلبان که با احساس بازی کنند نده
    دعا میکنم که هر چه زودتر یک بخت خوب نصیبت بشه تو هم برای من دعا کن

3. کاربران زیر از گل افتابگردون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

گل آفتابگردون چه قدرعاقله. حرفای خوبی زد روش فکر کن.. دختر خوب الان رو با سه سال پیش مقایسه نکن متاسفانه شرایط ازدواج داره بد و بدتر میشه مسولای ما هیچ کاری واسه بهبود شرایط فرهنگی ما نکردن .. عزیزم یکم صبور باش خدا واسه صبوری بهت پاداش میده پس فعلا صبوری کن و امید به خدا بده من مطمئنم خدا جوابتو مید... اون پسر تکلیفش با خودش معلوم نیست پس دیگه فکر نکن به پسره اینقدر پسر خوب هست ک دنبال یه زن خوب بگردن پس اون پسر رو تو ذهنت پاک کن در ضمن این مشکل همه دخترا ست
    ویرایش توسط الهه گله : 07-26-2015 در ساعت 10:33 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19607
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم دوستان . امیدوارم شماهم خیلی زود به همه آروزهای تو دلتون برسید.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19507
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مطرح کردن ازدواج قبل از شناختن و طی یک سری کنجکاوی ها را صحیح نیست. ازدواج می تواند هدف متاخر باشد ولی از اینکه از همان ابتدا معیار سنجش و تبدیل به یک عینک که از ورای آن رابطه را بنگری بیراهه هست. این موضوع را هم مدنظر قرار داشته باشید که گذاشتن قید (فکر) ازدواج بر روی یکی از طرفین مخصوصا پسران باعث می شود که یک احساس ناراحتی و استرس شکل بگیرید و اگر حتی طرف در پس ذهن خود هنوز احساس تعلق نسبت به ازدواج نکند و خود را آماده نبیند چه بسا در حین رابطه بارها احساس خود را از پیشرفت و گذر کردن از مراحل مختلف باز دارد.
    در ضمن شتابزده تصمیم نگیرو تصور کنی مشکلی در خودت هست. طبیعت این نوع روابط همین هست. روابط دوستانه و احساسی یکی از مهمترین عناصرش آزادی و رهایی هست. ایجاد کردن قید ازدواج از همان ابتدا این دو عنصر را تحت تاثیر می گذارد و استرس ایجاد شده مطمئن باش رابطه را نوازش نمی کند بلکه می خراشد.
    ویرایش توسط interiorpoint : 07-26-2015 در ساعت 11:01 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد