نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: بدخوابی

6515
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بدخوابی

سلام وقتتون به خیر من ۱۷ سالمه و مجردم و یک مدت طولانیه بی خوابم چون یک شب که هنوز خوابم نبرده بود صدای ارتباط جنسی پدر و مادرم رو شنیدم و از ترس اینکه بیدار نمونم باز و دوباره نشنوم شبا باز بیخواب میشم و همینطور حس تنفر دارم عصبی ام شبا و مدام میخوام سعی کنم بهشون بفهمونم من بیدارم چیکار باید بکنم؟سنی ام که خواب نیاز دارم و اینه وضع خوابم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : بدخوابی

نقل قول نوشته اصلی توسط رها آزاد نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خیر من ۱۷ سالمه و مجردم و یک مدت طولانیه بی خوابم چون یک شب که هنوز خوابم نبرده بود صدای ارتباط جنسی پدر و مادرم رو شنیدم و از ترس اینکه بیدار نمونم باز و دوباره نشنوم شبا باز بیخواب میشم و همینطور حس تنفر دارم عصبی ام شبا و مدام میخوام سعی کنم بهشون بفهمونم من بیدارم چیکار باید بکنم؟سنی ام که خواب نیاز دارم و اینه وضع خوابم
    سلام ... نه به هیچ وجه نباید بفهمن تو بیداری و شنیدی چون خوب نیست .. تو فکرت مشغول و درگیر اون موضوعه باید فکرتو آروم کنی یا هدایتش کنی به یه موضوع دیگه فکر کنه.. بعد خوابتو هرطور شده باید تنظیمش کنی...مثلا همین امشب تصمیم بگیر نخوابی تا فردا شب , تا فردا ک شد راحت بخوابی
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-19-2018 در ساعت 12:12 AM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

نسبت بهش بی تفاوت باشید.

شبها زود بخوابید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38678
    تشکـر
    5
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    بهترین کار برای حل این مشکل بیخوابی و درگیری ذهنی شما مطالعه و خسته کردن ذهنتونه. تکنیک شمردن گوسفند ها هم می تونه به شما کمک کنه. ولی بهترین گزینه همون مطالعه هست. منظور کتاب های سنگین یا درسی نیست. شما می تونید قبل از خواب رمان بخونید و هرشب اونقدر بخونید تا ذهنتون خسته بشه. اینجوری هم زودتر به خواب میرید هم فکرتون درگیر موضوع دیگه ای (داستانی که می خونید) می شه.
    شب ها قبل از خواب به هیچ وجه با تلفن همراه کار نکنید و ترجیحا خاموشش کنید و بزارید کنار.
    پیروز باشید
    امضای ایشان
    زندگی قشنگه
    البته اگه تو بخوای

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

پسر گلم مطلب رو خواندم, ماشالاه 17 سالته و فکر کنم متوجه امر تفاوت جنسیتی زن و مرد و تشکیل خانواده و بقا نسل هستی. پس به عنوان یک شخص بالغ رو به رشد که قراره خودش هم در آینده وارد

جامع بشه و تشکیل خانواده بده و مفید و موثر باشه با مسائل برخورد کن گلم.

شما صدای هم آغوشی پدر و مادر رو شنیدی درست, میگی کاش نمیشنیدم میگم کاشکی,, ولی خوب حالا شنیدی, روابط اونها هم کاملا انسانی و قانونیه و قصد و قرضی هم در کار نبوده!

میتونی غیر مسنقیم به اونها بفهمانی که صدایشان را شنیدی تا بیشتر رعایت کنند البته خیلی ظریف و زیر پوستی و در مورد خوابت نیز میتوانی برای مدتی از دارو های گیاهی مفید برای این امر یا قرصهای

مجازی که در داروخانه ها برای عمبقتر کردن خواب پبدا میشوند. استفاده کنی. در ضمن در کنار درس از و رزش و نفریحات سالم غافل نشو.

موفق باشی گلم

سپاس
    دکتر
    ویرایش توسط شهرام2014 : 06-19-2018 در ساعت 02:09 PM
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی متشکرم دارم همین تلاشو میکنم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

پسر گلم مطلب رو خواندم, ماشالاه 17 سالته و فکر کنم متوجه امر تفاوت جنسیتی زن و مرد و تشکیل خانواده و بقا نسل هستی. پس به عنوان یک شخص بالغ رو به رشد که قراره خودش هم در آینده وارد

شما صدای هم آغوشی پدر و مادر رو شنیدی درست, میگی کاش نمیشنیدم میگم کاشکی,, ولی خوب حالا شنیدی, روابط اونها هم کاملا انسانی و قانونیه و قصد و قرضی هم در کار نبوده!

میتونی غیر مسنقیم به اونها بفهمانی که صدایشان را شنیدی تا بیشتر رعایت کنند البته خیلی ظریف و زیر پوستی و در مورد خوابت نیز میتوانی برای مدتی از دارو های گیاهی مفید برای این امر یا قرصهای

مجازی که در داروخانه ها برای عمبقتر کردن خواب پبدا میشوند. استفاده کنی. در ضمن در کنار درس از و رزش و نفریحات سالم غافل نشو.

موفق باشی گلم

سپاس
    دکتر
    ممنونم دکتر از پاسختون من دخترم و حرفاتون رو قبول دارم و انشالله بتونم کنار بیام باهاش

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ممنونم دکتر از پاسختون من دخترم و حرفاتون رو قبول دارم و انشالله بتونم کنار بیام باهاش
    ببخشید دختر گلم منوجه امر نشدم. حتما موفق میشی سخت نگیر قراره خودت هم در آینده مادر بشی.

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

موفق باشی گلم

سپاس
    دکتر
    سلام
    اسمش که میخوره دختر باشه (رها)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد