نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بلاتکلیفی

849
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39658
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بلاتکلیفی

سلام
    من یه دختر 28 ساله هستم که الان واقعا نمیدونم برای زندگی ام چه تصمیمی بگیرم ، نمیدونم چه انتخابی داشته باشم که ده سال بعد پشیمون نشم از یه طرف میخوام در رشته ی پزشکی تحصیل کنم چون ایندش خوبه ، از یه طرف به مهاجرت فکر میکنم ، از طرفی به در امدزایی و کسب و کار نمیدونم چه مهارتی و یاد بگیرم که برام مناسب باشه ، فقط میخوام راهی رو برم که من و ده سال بعد به موفقیت و اعتباری که میخوام برسونه ، مثلا زمان دبیرستان من کسی به من نگفت که پزشکی بخون احترام عزت داره اینده شعلی اش تضمینه و الان بابات این زمان از دست رفته ناراحتم، الانم کسی و ندارم که ازش مشورت بخوام نمیخوام چند سال بعد بگم کاش مهاجرت کرده بودم یا کاش در رشته ی پزشکی یا کار افرینی یا فناوری تحصیل میکردم ، لطفا من و راهنمایی کنید با توجه به شرایط الان و اینده نگری ها چه تصمیمی برای من مناسب هست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بلاتکلیفی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    کاملا درست است که بعضی رشته ها در ایران درآمد بالایی دارند و جایگاه بالایی را نیز اشغال کرده اند . اما دوست عزیز پیشنهاد من این است که تمام جوانب یک رشته و علایق خود را در نظر بگیرید تنها در این صورت میتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید و در آینده از انتخاب خود پشیمان نشوید. مشورت کار بسیار خوب و عاقلانه ای است اما تصمیم نهایی با شماست. انتخاب یک رشته پر درآمد و یا مهاجرت شاید کار بسیار خوبی باشد و در آینده از نظر مالی شما را ساپورت کند ولی اگر علاقه ای وجود نداشته باشد این موفقیت همراه با راضیت از زندگی و شادکامی نخواهد بود.اما اگر علاقه باشد پشتکار و رضایت را نیز به همراه خواهد داشت.
    با آرزوی پیروزی و شادکامی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

ببین خودت به چی علاقه داری
    من شخصا جای تو بودم و شرایط مهاجرت داشتم
    به سوته مهاجرت میکردم ...
    الان جامعه بین الملل علیه ایران شدن و توی چنین جایی استعداد های جوونی مثل من و تو که آینده نگر هستن نابود و تلف میشن ...
    حالا وایسا
    یه روزی میشه هرکی این حرف من رو خوند
    بهش میرسه ...
    صبر
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد