نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بکارت

2058
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44357
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بکارت

سلام یه سوالی داشتم من چند وقت پیش عذر میخوام خود ارضایی داشتم که با مالش و فشار آب همراه بود و تاجایی که یادم میاد چیزی واردش نکردم اما بعد از یک ساعت کمی خون دیدم ترسیدم بکارتم آسیب دیده باشه ولی مادرم گفتش که اگه چیزی شده بود همون لحظه خون میومد نه یک ساعت بعد چون زمان پریودت بوده پریود شدی (دوروز پیشش باید پریود میشدم که عقب افتاد و شب این اتفاق پریود شدم) من سوالم اینه آیا اگر بکارت آسیب ببینه همون موقع خون میاد یا ممکنه 1 ساعت بعد خون بیاد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط هانا احمدی نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم من چند وقت پیش عذر میخوام خود ارضایی داشتم که با مالش و فشار آب همراه بود و تاجایی که یادم میاد چیزی واردش نکردم اما بعد از یک ساعت کمی خون دیدم ترسیدم بکارتم آسیب دیده باشه ولی مادرم گفتش که اگه چیزی شده بود همون لحظه خون میومد نه یک ساعت بعد چون زمان پریودت بوده پریود شدی (دوروز پیشش باید پریود میشدم که عقب افتاد و شب این اتفاق پریود شدم) من سوالم اینه آیا اگر بکارت آسیب ببینه همون موقع خون میاد یا ممکنه 1 ساعت بعد خون بیاد؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . بکارت انواع مختلفی داره و پارگی بکارت میتونه کاملا بدون علامت باشه . بنابراین درد و خونریزی معیار مناسبی برای تشخیص پارگی پرده بکارت نیست .
    اما بامالش هم بکارت پاره نمیشه
    بهتره این خونریزی رو بزارین به حساب اینکه دوران پیش تخمک گزاری یا فولیکول در این قائدگی دیر تر اتفاق افتاده بنابراین هم زمان قاعدگی تون عقب افتاده و به تازگی دارین ترشحات خونی ناشی از قائدگی رو تجربه میکنید

3. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد