نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تحصیلی

7011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40216
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تحصیلی

سلام من 17 سالمه و امسال کنکور دارم و حدودا دوسالی هس با یه دختری اشنا شدم بهش علاقه دارم و نمیتونم زیاد ازش دور بمونم ولی متاسفانه اون یه جوریه که زیاد منو درک نمیکنه اما خب یا جورایی باهم کنار میایم درکل زیاد بهش فکر میکنم جوریه که صبح که پا میشم اولین چیزی که به خاطر میاد اونه شبم تا لحظه اخری که میخابم اون تو فکرمه همینم باعث شده تمرکز نداشته باشمو نتونم درس بخونم به مشاوره هم مراجعه کردم اونام بهم گفتن که باید رابططو قعط کنی اما من نمیخام این اتفاق بیفته چون دیگه وقطیم تا کنکور نمونده رابطمو قطع کنم خودم میدونم افسرده میشم چون بهش نیاز دارم کلا افت میکنم تو درسام اونم همینجوره استرسمم خیلی زیاده هم از طرف خانوادم هم وضع درسام واقعا نمیدونم چیکار کنم کلا دوست دارم ازین وضع بیام بیرون دلم میخاد نتیجه خوبیو بیارم تو کنکور اما واقعا الان گیج شدم همه هدفام و گذاشتم کنار درکل دلم نمیخاد هیچکدومو از دست بدم اگه میشه کمکم کنید لطفا...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تحصیلی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل درک است اما شما در سن نوجوانی وارد رابطه با جنس مخالف شده اید که یکی از عوارض ان می تواند گرفتن تمرکز هردوی شمما باشد و این موضوع باعث شود همه تمرکز خود را برای این رابطه و بحث ها و خوشحالی و احساستان بگذارید و از بقیه اهداف زندگی دور بمانید بهتر است بپذیرد که این نوع گرایش و احساسات در سن نوجوانی برای همه افراد وجود دارد اما برای اینکه فرد از این احساسات به دلیل اینکه هنوز از نظر رشد عاطقی، عقلی، جنسی، اجتماعی و ... کاملا رشد نکرده است آسیب کمتری ببینید بهتر است این احساسات را مدیریت کند و از این رابطه ها دور بماند . بهتر است به همه جوانب موضوع فکر کنید و همچنین به آینده خودتان و آن خانم و همچنین فرص های طلایی که ممکن است به دلیل اشتغال به این رابطه از دست بدهید و بعد تصمیم گیری کنید شما الان که در رابطه هم هستید نمی توانید درست درس بخوانید و نتیجه خوبی نگرفته اید به گفته خود پس با ترک این رابطه نیز اتفاقی بدتر این رخ نخواهد داد بهتر است واقعیت های موجود را بپذیرید و سعی کنید با یک برنامه ریزی درست برای درس خواندن که در آن ورزش و تغذیه مناسب نیز وجود داشته باشد برای آینده و اهداف خود تلاش کنید برنامه ریزی می تواند به شما کمک کند که بدانید در هرساعتی به چه موضوعاتی نیاز است فکر کنید و چه برنامه ای دارید و این باعث می شود تمرکز بر این موضوع کاهش یافته و انرژیتان در مسیر درست هدایت شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

3. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

مطالعه جای خودش.. عشق و عاشقی هم جای خودش.. این به اراده خودت بستگی داره که خودت رو غرق در احساسات نکنی.. و با برنامه ریزی مناسب به کارهای مهم دیگه ت هم بپردازی..
    مهم ترین کاری که باید اول انجام بدی چیه؟ تو برنامه ریزی کارهای مهمت الویت بندی میشه.. و انجامشون میدی..
    اگه گذروندن تمام روز با کسی که احساسی نسبت بهش داری مهمترین الویتت هستش.. پس درس و کارهای دیگه ات رو الویت بعدیت بزار. و برعکس.

5. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط sina30202030 نمایش پست ها
    سلام من 17 سالمه و امسال کنکور دارم و حدودا دوسالی هس با یه دختری اشنا شدم بهش علاقه دارم و نمیتونم زیاد ازش دور بمونم ولی متاسفانه اون یه جوریه که زیاد منو درک نمیکنه اما خب یا جورایی باهم کنار میایم درکل زیاد بهش فکر میکنم جوریه که صبح که پا میشم اولین چیزی که به خاطر میاد اونه شبم تا لحظه اخری که میخابم اون تو فکرمه همینم باعث شده تمرکز نداشته باشمو نتونم درس بخونم به مشاوره هم مراجعه کردم اونام بهم گفتن که باید رابططو قعط کنی اما من نمیخام این اتفاق بیفته چون دیگه وقطیم تا کنکور نمونده رابطمو قطع کنم خودم میدونم افسرده میشم چون بهش نیاز دارم کلا افت میکنم تو درسام اونم همینجوره استرسمم خیلی زیاده هم از طرف خانوادم هم وضع درسام واقعا نمیدونم چیکار کنم کلا دوست دارم ازین وضع بیام بیرون دلم میخاد نتیجه خوبیو بیارم تو کنکور اما واقعا الان گیج شدم همه هدفام و گذاشتم کنار درکل دلم نمیخاد هیچکدومو از دست بدم اگه میشه کمکم کنید لطفا...
    درود
    یکی را بر دیگری اولویت دهید/مثلا درس سال بعد عاشقی امسال یا برعکس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)