نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خانواده

913
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده

سلام خسته نباشید من در مورد اتفاقی که بین برادرم و شوهرم افتاده بود میخواستم صحبت کنم چند روز پیش برادرم تو گوش من زد البته حالش خوب نبود (مشروب خورده بود) و بعد شوهر من هم به او زد و الان ما با خانواده ام قهرم و البته پدر و مادرم طرفداری از او میکنند و به من میگن شوهرتو مقصر و عصبی هست از یه طرف شوهرم نمیزاره برم خونه مامانم میگه اونا برای تو ارزش قایل نیستن وگرنه طرفداری از پسرشون نمیکردن واقعا دچار سردرگمی شدم من به مادرم خیلی وابسته هستم همسرم یا خانواده ام درست میگن موندم لطفا این سوال رو نشر ندهید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خانواده

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات شما در زمان فعلی قابل درک می باشد . اما بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید و همچنین بهتر است دنبال مقصر نگردید برادر شما رفتار درستی به هردلیل در جلوی همسرتان با شما نداشته است و همسرتان نیز به دلیل علاقه به شما نتوانسته است خود را کنترل کند بهتر است اجازه بدهد چند روز از این ماجرا بگذرد و همه افراد کمی آرام تر شوند و در این مورد با همسرتان صحبت کنید و از خانواده بخواهید که در این موارد حرمت شما را حفظ کنند و اگر نیاز به برخوردی با برادرتان است تا قبل از اینکه همسرتان واکنشی نشان بدهند پدر و یا مادرتان با ایشان برخورد کنند . این رفتار به معنای بی ارزشی شما برای آنها نیست اما می تواند در آن زمان رفتار مناسبی نیز نباشد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد