نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خودشیفتگی

2599
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خودشیفتگی

به تازگی متوجه شده ام که همسرم دچار خودشیفتگی است؛ با ایشون در این مورد صحبت کردم ولی به هیچ عنوان قبول نمیکنن و حتی تست مربوط به خودشیفتگی رو با حضور خودشون انجام دادیم و اکثر موارد در موردش صدق میکرد منتها میگه با این خصوصیات بزرگ شدم و مشکلی باهاشون ندارم و تو اگر مشکلی داری خودت برو و حلش کن ؛ میدونم که کاملا غیر منطقی پاسخ میده و من تنها نخواهم توانست این مشکل رو حل کنم ، خصوصیاتی که داره به اینصورته که به شدت خودخواه و مغروره ، خودش رو بالاتر از همه میدونه ، همه باید بهش احترام بگذارن و ازش تعریف کنن ، به شدت حسوده و اسمش رو میگذاره غیرت ، مداوم در حال تحقیر منه ، علایقم رو به تمسخر میگیره ، بنظرش من یک انسان بیفایدم که اهل هیچ چیز و حتی زندگی کردن نیستم ، اصلا اهل همدلی نیست ، فوق العاده منضبطه ، حسابگره ، اهل روابط نزدیک حتی با خانوادم نیست و .... که روی هم رفته میشن کوهی از مشکلات .
    اخیرا مثل دو همخانه داریم با هم زندگی میکنیم ؛ در صورتیکه من هم رویا و ارزوهای متفاوتی برای زندگیم داشتم ؛ دارم سال به سال و دقیقه به دقیقه عمرم رو صرف این زندگی میکنم .
    حتی نمیشینه درست در مورد مشکلاتمون صحبت کنیم ، واقعا نمیدونم باید چکاری انجام بدم ، حس میکنم افسرده شدم و میل به انجام کاری ندارم ، گاهی حتی به خودکشی فکر میکنم چون انگار در این زندان محبوس شدم ، انگار هیچ راهی وجود نداره .
    اگر ایشون یک یا دو خصوصیت بد داشت باز هم تلاش میکردم منتها وقتی نگاه میکنم سخت میتونم خصوصیات مثبتی رو درونش پیدا کنم .

2. کاربران زیر از Mina69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27657
    تشکـر
    8
    تشکر شده 32 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خودشیفتگی

دقیقا مثل مثل منی خواهر...حالا خدااا نکنه فقط خدا نکنه احساس کنه فقط احساس کنه ازش سرتری دیگه حساسیت با کرام الکاتبین.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خودشیفتگی

خودتو نجات بده ارزش نداره بمونی برو از زندگی لذت ببر. تو از زندگی لذت نبری به اون هم ظلم کردی
    امضای ایشان
    https://perihan.ir/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد