نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: لمس در کلاس سوارکاری

3984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38993
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لمس در کلاس سوارکاری

سلام من ١۴ سالم است و باشگاه سوارکاری با پدرم می روم . مربی من که مدیر اونجا هم هست بعضی از جلسه ها یک جوری میشه یکم مشنگ میشه . مثلا شعر های عاشقانه می خونه یا.. برای تنظیم رکاب باید به مچ پام دست بزنه تا تنظیم بشه . امروز نمی دونم چش شده بود یکدفه بقلم کرد و یک چیزی گفت که من نفهمیدم چون اصفهانی بد حرف می زنه . من چیزی بهش نگفتم . بعد به دستم دست زد البته قبلا هم زده بود ولی از قسط نبود . امروز به باسنم دست زد و گفت کارت خوب بود . مرد خوش اخلاق و خوبی هست ولی بعضی وقت ها اینجوری میشه . بهم گفت عشقم بعد گفت امروز معلمت خوب شده . همش ازم میپرسه مربی تو دوست داری؟ منم میگم آره چون واقعا خوب یاد میده . ولی نمیدونم چرا اینجوری می کنه . جلوی پدرم از این کار ها نمیکنه و به من دست نمی زنه . البته این همیشه نیست و من با هاش کاری ندارم . خودشم میگه بعضی وقت ها خل میشم و نمی دونم چم میشه . مامان بابام هم میگن یکم قاتی داره . لطفا بگین چیکار کنم . ولی به نظرم نیازی نیست به خانوادم بگم چون به نظرم این کارهاش از عمد و ... نبوده و شاید چون کارم خوب بوده بغلم کرده . نمیدونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سوارکاری

نقل قول نوشته اصلی توسط AsalGGGGDD نمایش پست ها
    سلام من ١۴ سالم است و باشگاه سوارکاری با پدرم می روم . مربی من که مدیر اونجا هم هست بعضی از جلسه ها یک جوری میشه یکم مشنگ میشه . مثلا شعر های عاشقانه می خونه یا.. برای تنظیم رکاب باید به مچ پام دست بزنه تا تنظیم بشه . امروز نمی دونم چش شده بود یکدفه بقلم کرد و یک چیزی گفت که من نفهمیدم چون اصفهانی بد حرف می زنه . من چیزی بهش نگفتم . بعد به دستم دست زد البته قبلا هم زده بود ولی از قسط نبود . امروز به باسنم دست زد و گفت کارت خوب بود . مرد خوش اخلاق و خوبی هست ولی بعضی وقت ها اینجوری میشه . بهم گفت عشقم بعد گفت امروز معلمت خوب شده . همش ازم میپرسه مربی تو دوست داری؟ منم میگم آره چون واقعا خوب یاد میده . ولی نمیدونم چرا اینجوری می کنه . جلوی پدرم از این کار ها نمیکنه و به من دست نمی زنه . البته این همیشه نیست و من با هاش کاری ندارم . خودشم میگه بعضی وقت ها خل میشم و نمی دونم چم میشه . مامان بابام هم میگن یکم قاتی داره . لطفا بگین چیکار کنم . ولی به نظرم نیازی نیست به خانوادم بگم چون به نظرم این کارهاش از عمد و ... نبوده و شاید چون کارم خوب بوده بغلم کرده .
    نمیدونم
    سلام

دختر گلم مطلب شما را خواندم و با توجه به گفته های شما .ابشون حتما بیمارند که نوع بیماری و چرایش خارج از بحث ماست ولی حتما رفتارشان با شما و احتمالا دیگران صحیح نیست . که اون هم ناشی از بیماری ابشونه!

رعابت حقوق و حرمت و حریم افراد لازمه عزیزم, و شما حتما بابد عدم رضایت و ... نسبت به حرکات و رفتار ایشون رو بهشون گوشتزد کنید و بگید و در صورت تکرار یا کلاس خود را و مربی خودتون رو عوض کنید و یا حتما به والدین خود بگید تا انها اقدام کنند

موفق باشی دختر خوبم

سپاس دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AsalGGGGDD نمایش پست ها
    سلام من ١۴ سالم است و باشگاه سوارکاری با پدرم می روم . مربی من که مدیر اونجا هم هست بعضی از جلسه ها یک جوری میشه یکم مشنگ میشه . مثلا شعر های عاشقانه می خونه یا.. برای تنظیم رکاب باید به مچ پام دست بزنه تا تنظیم بشه . امروز نمی دونم چش شده بود یکدفه بقلم کرد و یک چیزی گفت که من نفهمیدم چون اصفهانی بد حرف می زنه . من چیزی بهش نگفتم . بعد به دستم دست زد البته قبلا هم زده بود ولی از قسط نبود . امروز به باسنم دست زد و گفت کارت خوب بود . مرد خوش اخلاق و خوبی هست ولی بعضی وقت ها اینجوری میشه . بهم گفت عشقم بعد گفت امروز معلمت خوب شده . همش ازم میپرسه مربی تو دوست داری؟ منم میگم آره چون واقعا خوب یاد میده . ولی نمیدونم چرا اینجوری می کنه . جلوی پدرم از این کار ها نمیکنه و به من دست نمی زنه . البته این همیشه نیست و من با هاش کاری ندارم . خودشم میگه بعضی وقت ها خل میشم و نمی دونم چم میشه . مامان بابام هم میگن یکم قاتی داره . لطفا بگین چیکار کنم . ولی به نظرم نیازی نیست به خانوادم بگم چون به نظرم این کارهاش از عمد و ... نبوده و شاید چون کارم خوب بوده بغلم کرده . نمیدونم

سلام
    مربی سوارکاری شما منظور خاصی داشته باشند یا نه ، در هرصورت شما با ایشون راحت نیستید
    به خانواده بگید یه مربی خانم واستون بگیرند چون به این شکل فقط استرس دارید و کاری از پیش نمی برید
    به مرور ترس از مرد درون شما نهادینه میشه و باعث عدم اعتماد بنفس شما خواهد شد
    محیط اصطبل، جایی نیست که شما با یک مرد غریبه تنها باشید

5. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    منم باآقا سیاوش موافقم اگه مربیتون روعوض کنید وبایه خانم برید کلاس بهتره.سعی کنید وقتی باهاش کلاس دارید رفتارتون کاملا رسمی باشه واگه به جزپدرتون باهاتون باشه که هیچ وقت تنها نباشید خیلی بهتره.

7. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)