نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشاوره

1515
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40078
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره

سلام و روز بخیر
    من 33 سالمه و مدت یک سال و سه ماه است که با آقای 42 ساله ای دوست هستم. ایشون یک بار ازدواج کردند و طلاق گرفتند. تقریبا مدتی بود که مشکوک به رفتارهای ایشون بودم و سرانجام متوجه شدم که به مدت2 ماه است که با کسی در ارتباط بودند. وقتی من موضوع را متوجه شدم تقریبا ده روز بود که اون رابطه گویا از طرف ایشون تمام شده بود ولی از طرف اون دختر نه.
    خلاصه ماجرا را برای من توضیح دادند و از من خواست که ببخشمش و رابطه رو قطع نکنم. هر دو تصمیم به ادامه دادن و اصلاح رابطه گرفتیم ولی من به شدت به ایشون مشکوک هستم و هر کار ایشون برای من داستان خیانت مجدد را داره. نمیدونم واقعا باید چه کاری انجام بدم.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشاوره

نقل قول نوشته اصلی توسط جواهری نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر
    من 33 سالمه و مدت یک سال و سه ماه است که با آقای 42 ساله ای دوست هستم. ایشون یک بار ازدواج کردند و طلاق گرفتند. تقریبا مدتی بود که مشکوک به رفتارهای ایشون بودم و سرانجام متوجه شدم که به مدت2 ماه است که با کسی در ارتباط بودند. وقتی من موضوع را متوجه شدم تقریبا ده روز بود که اون رابطه گویا از طرف ایشون تمام شده بود ولی از طرف اون دختر نه.
    خلاصه ماجرا را برای من توضیح دادند و از من خواست که ببخشمش و رابطه رو قطع نکنم. هر دو تصمیم به ادامه دادن و اصلاح رابطه گرفتیم ولی من به شدت به ایشون مشکوک هستم و هر کار ایشون برای من داستان خیانت مجدد را داره. نمیدونم واقعا باید چه کاری انجام بدم.
    سلام
    به نظرم رابطه ای که توش شکـ و تردید باشه رو بهتره تموم کنید چون چنین رابطه ای فقط آرامشتونو بهم میزنه
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

3. کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط جواهری نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر
    سلام

این رابطه غلط بوده بهتر اینه که تمام شود

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اینگونه افکار عموما بعد از یک خیانت در فرد مقابل اتفاق می افتد و نیاز به زمان برای برگشتن اعتماد شما به ایشان و تلاش ایشان برای این موضوع می باشد. دقت کنید که شما در رابطه دوستی هستید و بهتر است برای این دوستی هدف داشته باشید تا بتوانید با اینگونه رفتارها برخورد بهتری داشته باشید اگر تصمیم شما فقط در این رابطه تنها یک رابطه دوستی است چون تعهدی در این گونه روابط به صورتی که در ذهن شما وجود دارد تعهدی وجود ندارد و فرد می تواند هر زمان که به نظرش رابطه سازنده نیامد از آن خارج شود . اما اگر هدف شما ازدواج است بهتر است به صورت جدی در مورد این موضوع با یکدیگر صحبت کنید و در این مورد نیز دقت بیشتری کنید. توجه داشته باشید که اینگونه روابطه ممکن است به علت حمایت مالی باعث ایجاد وابستگی برای شما به وجود آوردبهتر است دلایل این دوستی را شناسایی کنید و همچنین هدفتان را از این دوستی تا بتوانید بهتر و به سمت درست تر گام بردارید . برای ازدواج بهتر است مشاوره پیش از ازدواج را تجربه کنید. اما دقت کنید که رابطه شما با این آقا می تواند از آشنایی شما با افراد دیگر و موقعیت های ازدواجتان به علت تمرکز بر ایشان بکاهد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40522
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن دوست پسرم

سلام خسته نباشین. مدت سه ماه هس ک با پسری دوستم. اوایل تقریبا از صبح تا شب باهم در ارتباط بودیم البته فقط با پیام و دیداری. چون اصلا زنگ نمیزنه گاهی اوقات.دلیل زنگ نزدنش هم میگه درگیره. ولی الان سه هفته میشه ک خیلی سرد شده.فق شبا شبا ساعت ده اینجاها پیام میده درمورد علاقه هم حرفی نیس. منم دیگه مث خودش رفتار میکنم بی محلی.الان میخوام بدونم دراین مورد هیچی نگم یا این ک بهش بگم اگ نمیخواد ادامه بده راحت کات کنیم؟؟؟؟ نظرشما چیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد