نمایش نتایج: از 1 به 38 از 38

موضوع: اوضاع نا به سامان سایت و عدم رسیدگی

25834
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

Angry اوضاع نا به سامان سایت و عدم رسیدگی

حالا که اینجا تبدیل شده به مهدکودک یکسری از افراد که بیان با زجر و عذاب و جنگ روانی روی مغز هم رژه برن و کسی هم نباشه که حداقل جلوگیری کنه من میشم سردسته همشون . اینجا دارم اعلام میکنم و از تک تک اعضای بیطرف عذر خواهی میکنم که پیشاپیش جسارت بی ادبی فحاشی و ..... بندرو به بزرگی خودتون ببخشید
    از این به بعد هرکس بخواد به عقاید دیگران بی احترامی کنه و خودشو زیر پرچم بدونه و بخواد عقاید شخمیشو به دیگران تحمیل کنه و جنگ روانی راه بندازه که بدتر یک گروهی که مشکل دارن وارد سایت میشن با این اوضاع روبرو بشن قول میدم حرفهای من از همه بدتر زننده تر و ختم کلام تهش باشه
    آدم حرف خالی هم نیستم میتونید به جایی برسونید که ثابت کنم براتون
    این حرفمو بعضی دیدن که میتونم ثابت کنم حتی اگر نباشم
    اینارو گفتم که بعدا افراد بیطرف شکایتی نداشته باشن
    درضمن اینم بگم من نه مسلمونم نه کافرم نه شیطان پرستم نه دینی دارم
    حالا چه بابام چه دوستم چه تازه وارد چه قدیمی هیچ فرقی به حالم نمیکنه و دوست دارم اولین اتفاق رخ بده تا یک گوشه از چشمه هاشو بهتون نشون بدم
    حالا میشه گفت شروع
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

2. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : اوضاع نا به سامان سایت و عدم رسیدگی

سلام
    لطفا در خصوصی اکانت فذدی که فحاشی کرده اند و متن و لینک فحاشی را ارسال کنید ممنون

4. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام
    لطفا در خصوصی اکانت فذدی که فحاشی کرده اند و متن و لینک فحاشی را ارسال کنید ممنون
    سلام . خیلی ممنونم که حداقل شما نظر لطف دارید
    والا چی بگم . اولیش خودم و الی ...... آخر
    جناب دهقان این بنظر شما معقوله من چون دینم اسلامه هرکس از مذاهب دیگه اگر نقدی کردن یا بنا به اعتقاداتشون که میشه گفت باعث نقض دین اسلام میشه بابتش جبهه گیری کنم نصبت به اون شخص و نظراتش
    ببینید من خودم رو اولین نفر اعلام کردم که کسی خورده به دل نگیره اما شما یه مشاهده ریز به تاپیکها بکنید در این دو هفته قشنگ متوجه میشید منظورم چیه
    واضح براتون توضیح بدم یکی از افراد مسلمون نیست و این باعث جبهه گرفتن خیلیها از نظرات نسبت به ایشون شد و کار تا جایی پیش روی کرده که اون شخص با غم از دست دادن همسرشون خیلی حرفها زدن که بدتر نمک اون فرد بود
    با اینکه دوست نداشتم این وسط با آرامش و دوستی سعی در آروم کردن اوضاعرو داشتم اما متاسفانه به دو روز نکشیده این وضعیت دوباره استارت خورد
    انصافا بنده رو بلک لیست میکنید ا************تمو ریموو میکنید اصلا برام مهم نیست که چه عکس العملی نشون میدید اما بخواد به این وضع باشه بنده از همه بدتر میشم و یکاری میکنم که دیگه همه اعلام کنند دین معنی نداره
    بالاخره یکی باید سایتو نجات بده دیگه . من نمیگم دست از اعتقاداتشون بکشن اما اگر میتونن دوستانه باهم تبادل اطلاعات بکنن که نقاط قوت و ضعف دین خودشونو بشناسن چه ایرادی داره اما اینکه هر دقیقه جنگ باشه که نمیشه و میشه گفت اوضاع از اینی هم که هست بدتر میشه
    بازم متشکرم که به حرفهام گوش کردید . متشکر و سپاسگذارم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    اینا خودشون سایتو بهم ریختن با توهین به عقاید میلیونها مسلمان، حالا دست پیش میگیرن که پس نیفتن.
    بهشون میگم عقایدتون هر چی هست میل خودتونه ولی به عقاید ما بد و بیراه نگید اما رعایت نمیکنن.
    توقع احترام متقابل دارن خب باید رعایت کنن دیگه.
    حرفم منطقی و منصفانه نیست؟
    دقت کنید که با حرفای احساسی فریبتون ندن.

متن فحاشیو میخواید همینجا براتون میفرستم که در یه تاپیک عمومی توسط اینا نوشته شدن نه در پیام خصوصی.

طرز حرف زدن استارتر که در پست اول مشخصه و چنین شخصی صلاحیت مشورت دادن به کسی رو نداره.
    یه نقل قول ازش قرار میدم که بعد ویرایش نکنه بگه اونجور نبود.
    در ادامش متن فحاشیها و حرفای نامربوط اون دوتا کاربر دیگه رو قرار میدم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    حالا که اینجا تبدیل شده به مهدکودک یکسری از افراد که بیان با زجر و عذاب و جنگ روانی روی مغز هم رژه برن و کسی هم نباشه که حداقل جلوگیری کنه من میشم سردسته همشون . اینجا دارم اعلام میکنم و از تک تک اعضای بیطرف عذر خواهی میکنم که پیشاپیش جسارت بی ادبی فحاشی و ..... بندرو به بزرگی خودتون ببخشید
    از این به بعد هرکس بخواد به عقاید دیگران بی احترامی کنه و خودشو زیر پرچم بدونه و بخواد عقاید شخمیشو به دیگران تحمیل کنه و جنگ روانی راه بندازه که بدتر یک گروهی که مشکل دارن وارد سایت میشن با این اوضاع روبرو بشن قول میدم حرفهای من از همه بدتر زننده تر و ختم کلام تهش باشه
    آدم حرف خالی هم نیستم میتونید به جایی برسونید که ثابت کنم براتون
    این حرفمو بعضی دیدن که میتونم ثابت کنم حتی اگر نباشم
    اینارو گفتم که بعدا افراد بیطرف شکایتی نداشته باشن
    درضمن اینم بگم من نه مسلمونم نه کافرم نه شیطان پرستم نه دینی دارم
    حالا چه بابام چه دوستم چه تازه وارد چه قدیمی هیچ فرقی به حالم نمیکنه و دوست دارم اولین اتفاق رخ بده تا یک گوشه از چشمه هاشو بهتون نشون بدم
    حالا میشه گفت شروع
    نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    درسته که از پیروان اسلام ناف! محمدی و ۱۲ امام مظلوم مفلوکشو حسین لب تشنه مذبوح و زینب سینه چاک خوردش انتظار بیش ازین نیست
    حکایت همون درختیه که ریشه هاش کرم افتادن و میوه هاشم فاسد و گندیده از کار درمیان
    اما حتی اگه یه میلی گرم مغز تو کاسه سرت بود فقر و فلاکت و حسادتتو انقد علنی جار نمیزدی

همسر بزرگوار و عظیم الشان من(که کل دنیا قیمت یه تار موی ایشونم نیس) واسه مراسم یادبودشون ۶۲ میلیون تومن هزینه شد که فقط هزینه پذیراییها بود
    بماند که قیمت کت شلوار و پیرهن و ادکلن پدر و مادرشوهرم بالای ۲۰ میلیون بود

اما خب روزی که شما بمیری(بااین فشار عقده هات خوشبختانه در اینده نزدیک این اتفاق میفته) پدر فقیرت مجبوره با جوراب پاره و مادر چاق بد قوارت با بوی عرق و چادر سیاه دم مسجد وایسن شیهه بکشن فامیلای چلاقتونو به صرف چایی حلوا دعوت کنن
    از اونجا که کل فامیلتون جوراباشون بو میده حتی اگه روز مرگت چله زمستونم باشه باس کولر مسجدتونو روشن کنن که از بو گند همدیگه خفه نشن و شهرداری مجبور نباشه با کمک خیرین محله با کامیون جنازه تیر و طایفتونو ببره اونور کمربندی تو گور دسته جمعی چال کنه

ترسوی بی وجود!
    برو به همون جسد دکتر خیراندیش و روازاده شیاد بچسب!
    اخه تو رو چه به این اضافه خوریا!
    پدرشوهر من میتونه با اسکناسهای ته جیب شلوارش مادر و خواهراتو شبی یه ساعت کرایه کنه
    منو ایشون شریکی از خجالت نوامیست درمیایم
    مادر چاقت بو کپک میده راست کار من نیس اما حاضرم به خواهرات ساعتی ۵۰ تومن بدم مقعدمو لیس بزنن

ضمنا جهت یاداوری خدمت اقا شروین عزیز که اگه میخواد ترتیب خواهراتو بده اول بفرستتشون یه دوش بگیرن
    واسه اینکه خواهراتم از طبقه خودتونن و مستضعفین که طبق ایه قران وارثان قراضه زمین هستن از دم بو گند عرق میدن
    بعدشم اقا شروین باس پایین خواهراتو باز کنه پارچه رو صورتشون بندازه
    یوقت سیبیل و ابروهای پاچه بزی خواهرات حال ایشونو بهم نزنه

اوقات خوشی برا اقا شروین ارزو دارم و اوقات ناخوشی برا تو در اخرین ماههای عمر بی حاصلت بدبخت بینوا!

پ ن: الان تموم ایدیهاتو بلک لیست میکنم
    و دیگه هرچی ناله کنی پیامات واسم رویت نمیشن
    پس بیخود به خودت فشار نیار بچه مسلمون!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    جاتان خالی دیروز با بچه های پادگان عربی رقصیدیم!
    نمیدانیم چرا ما از عربها فقط توسرزنیو عزا بلدیم!
    سلام امیر اقا
    چه خوب که خوش گذروندین و شادی کردین

اما در کل بگم مشکل از عرب نیست
    عرب هم یجور نژاد هست مث بقیه نژادها که همه جور ادمی داخلشون هست
    عرب سراغ داریم دانشمند لاییک و ایرانی سراغ داریم مث دست چلاق و امثالش!
    البته درک میکنم منظورتون از عرب زدگی همون اسلام زدگیه

درواقع مشکل از تفکر اسلامه و ذات ادیان سامی که به شکلهای مختلف باعث مشکلات بشر شدن
    تفکری که حتی میتونه تروریزم رو در خودش پرورش بده و مصادیق عینیشم کم نیستن

دنیای سکولار و ازاداندیش ازین قماش فکری(پیروان ادیان سامی) خسته شده و دنیای امروز جایی واسه تفکرات تخیل گرا و تمامیت خواه و واپس گرای اینا نداره
    خودشونم میدونن که افتابشون رو به زواله و چندی به پایان تفکراتشون باقی نمونده

ممنون از حضورتون دوست گرامی

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

سلام
    درضمن میخوام یک خواهشی عاجزانه ازتون داشته باشم که اگر لینکی براتون ارسال شد یا بهتون گزارش دادن خواهشمندم علتهای فحاشی یا بی'حرمتیهای دینیرو اول بررسی بکنید بعد هر تصمیمی که شما بگیرید بنده و اعضاء قعطعا سر تعضیم فرود میاریم و به دیده منت یک بزرگوار با کمال میل قبول میکنیم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

لطف کردیممنونم ازت من هم دقیقا منظورم کاربر دلواپس بود
    با حال و روزی که ایشون داشت چرا باید رفتاری ببینه که به اینجا کشیده بشه
    بنظر بنده ایشون خیلی ملاحظه سایترو کردن و چون یک خانم بوده اینجوری تونسته جواب بده " من خودم به شخصه اگر دور از چون بجای ایشون بودم کاری میکردم که از تاپیک دود بلند بشه
    آخه یکی نیست بگه تو وکیل اسلامی که هرچی میشه باید ربطش بدی به عقایدت یا مثل اون آقایی که گفته بود سرکوچه ما گوجه 1000تومنه خودتو از اصحاب ولی عصر دیدی
    در کل این حرفها باید همینجا ختم بشه بره وگرنه هرکس بخواد راه خودشو بره منم راه خودمو میرم و هیچ مشکلی هم با این قضایا ندارم
    خداوند که آفریدگاره شماست به شما عقل داده که خودت انتخاب کنی و راه درستو خودت تشخیص بدی نه اینکه تمام عقادتو بخاطر اینکه الان حکومت اسلامیه به زور تزریق کنید به ذهن دیگران . پس زبونم لال اگر قرار بود شمایی که اسلام اسلام میکنی اینکارو انجام بدی خوب خدا خودش مثل تمامی تقدیرها از واجبات زندگیتون قرار میداد که خواه و ناخواه شما پذیرششو داشته باشی
    چند روز از قولی که شما داده بودی گذشت که دوباره شروع کردی؟
    ایکس نظر میده میگی تو منظورت من بودم
    ایگرگ نظر میده میگی دارن به اعتقاداتم توهین میکنن
    زد میگه اینجا ماست سیاهه شما میخوای تحمیل کنی که ماست سفیده
    من نمیدونم دلیل این رفتار شما که منشا تمام مشکلاته داره چه حکمیرو برای شما اجرا میکنه یا کجای نواقص اخلاقیتونو پوشش میده اما مطمعنا هرچی که هست خیلیها راضی نیستن و با بنده هم نظر بودن
    اگر قبول نداری بخاطر اینکه راحت باشن بگم به جناب دهقان یک پیام خصوصی بدن و ایشون بگن چقدر از شما رضایت دارن اعضا چقدر از من چقدر دیگران
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

9. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

لطف کردیممنونم ازت من هم دقیقا منظورم کاربر دلواپس بود
    با حال و روزی که ایشون داشت چرا باید رفتاری ببینه که به اینجا کشیده بشه
    بنظر بنده ایشون خیلی ملاحظه سایترو کردن و چون یک خانم بوده اینجوری تونسته جواب بده " من خودم به شخصه اگر دور از چون بجای ایشون بودم کاری میکردم که از تاپیک دود بلند بشه
    آخه یکی نیست بگه تو وکیل اسلامی که هرچی میشه باید ربطش بدی به عقایدت یا مثل اون آقایی که گفته بود سرکوچه ما گوجه 1000تومنه خودتو از اصحاب ولی عصر دیدی
    در کل این حرفها باید همینجا ختم بشه بره وگرنه هرکس بخواد راه خودشو بره منم راه خودمو میرم و هیچ مشکلی هم با این قضایا ندارم
    خداوند که آفریدگاره شماست به شما عقل داده که خودت انتخاب کنی و راه درستو خودت تشخیص بدی نه اینکه تمام عقادتو بخاطر اینکه الان حکومت اسلامیه به زور تزریق کنید به ذهن دیگران . پس زبونم لال اگر قرار بود شمایی که اسلام اسلام میکنی اینکارو انجام بدی خوب خدا خودش مثل تمامی تقدیرها از واجبات زندگیتون قرار میداد که خواه و ناخواه شما پذیرششو داشته باشی
    چند روز از قولی که شما داده بودی گذشت که دوباره شروع کردی؟
    ایکس نظر میده میگی تو منظورت من بودم
    ایگرگ نظر میده میگی دارن به اعتقاداتم توهین میکنن
    زد میگه اینجا ماست سیاهه شما میخوای تحمیل کنی که ماست سفیده
    من نمیدونم دلیل این رفتار شما که منشا تمام مشکلاته داره چه حکمیرو برای شما اجرا میکنه یا کجای نواقص اخلاقیتونو پوشش میده اما مطمعنا هرچی که هست خیلیها راضی نیستن و با بنده هم نظر بودن
    اگر قبول نداری بخاطر اینکه راحت باشن بگم به جناب دهقان یک پیام خصوصی بدن و ایشون بگن چقدر از شما رضایت دارن اعضا چقدر از من چقدر دیگران
    کی عقایدشو تزریق کرد به ذهن دیگران؟

فقط میگم دست از توهینهاتون به میلیونها مسلمان بکشید و احترام متقابلو حفظ کنید، وقتی حرف حالیتون نمیشه دیگران چکار کنن؟

دلیل رفتارم اینه که همتون مشکل دارید و عقلانی و منطقی رفتار نمیکنید و حرفهاتون از احساسات و خودخواهیها و هوسهاتون نشاءت میگیره و عمراً برای یه لحظه هم که شده نمیخواید عقلتونو بکار بگیرید و واقع بین باشید.
    وقتی ماست سفید هست و همه اینو میدونن تو چرا لج میکنی ماست سیاهه؟ مشکلت چیه؟ عقل نداری؟ چشم نداری؟ یا افتادی رو دنده لج؟ بهرحال هر کدومش که باشه مشکل از توئه و باید مشکلتو رفع کنی نه که رو چیزی که واقعیت نداره سماجت کنی و اشتباهتو نپذیری.
    احترام متقابل میخواید اما دائماً در حال توهین هستید.
    تازه ناراحتم میشید که یکی انتقاد میکنه یا اعتراض میکنه بهتون.

چرا نظر خصوصی؟ بگو همینجا نظرشونو در مورد من و شما بگن تا بسوزی.
    ویرایش توسط Experience : 09-02-2019 در ساعت 10:03 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

تو خودتو میتو از کی تالا وکیل مدافع میلیونها مسلمون شده که مد خبر نداریم؟
    بعدشم تویی که هی هارت و پورت میکنی فقط تو اینجا مسلمون هستی ؟
    تو که خیلی حالیته من هرچی میگم باز حرف خودتو میزنی (خداییش کوچه علی چپ من تاحالا نرفتم تو که میری یکم برامون تعریف کن چجوریاست)
    اولا که اینجا کسی نیست جمع میبندی . دوم من احساساتی و بی عقلم تو که عاقلی و میدونی من اینجوریم پس چرا هی میری و برمیگردی خودتو میزنی به زمین و زمان که چی بشه " به گفته خودت جوابتو دادما . انسان عاقل جواب بده ؟
    اصلا من که اعلام کاردم من بی دینم و هیچکدوم از ادیانو قبول ندارم که بگم چه رنگیه
    هرکسی هر دینی که داره از نظر خودش دین برترو انتخاب کرده و طبق آیین اون دین زندگی میکنه . درسته . من میگم دین من میگه الان شبه و طبق گفته دینم توام هرچی بگی میخوام بگم الی بلا الان شبه . حالا چه درست چه غلط . مگه تو مرجع تشخیص مصلحت ادیانی که بخوای دینیرو نقض کنی یا تایید کنی ؟
    تو خودتو میزنی در و دیوار بعد ما انتقاد پذیر نبودیم " مگه شما بجز گارد گرفتن کار دیگه ای هم میکنی . خوب یکی از انتقاداتتو بگو که انتقاد کردی و ما غیر منطقی برخورد کردیم ؟
    حالا من از توی عاقل یه سوال میپرسم و انتقاد میکنم جواب منو بده
    در رابطه با اون پستت که کوی بحث آزاد گذاشتی و نمیدونم سیبه یا به که پایین عکس نوشته دلیر و شجاع میکند
    از نظر علمی بگو ماهم بدونیم چجوری خوردن سیب یا به در دلیر و شجاع شدن ما تاثیر میذاره ؟
    تا جواب قانع کننده به این سوالهام ندادی سعی کن هیچ جا نظری ندی یا پستی بذاری
    هرموقع جوابهات تکمیل بود باهات ادامه میدم . نبود که هیچی انتخاب چیکار کردنش بمونه با جناب دهقان
    درضمن انقدر خوش اخلاق و انتقاد پذیری که هیچکس نمیاد اینجا بگه و ترجیح میدم افرادی ک تقریبا حضور پر رنگی دارن خودشون به جناب دهقان اعلام کنن که کی صادقانه حرف زده و حق داره
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

12. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

تو که خیلی حالیته من هرچی میگم باز حرف خودتو میزنی (خداییش کوچه علی چپ من تاحالا نرفتم تو که میری یکم برامون تعریف کن چجوریاست)
    اولا که اینجا کسی نیست جمع میبندی . دوم من احساساتی و بی عقلم تو که عاقلی و میدونی من اینجوریم پس چرا هی میری و برمیگردی خودتو میزنی به زمین و زمان که چی بشه " به گفته خودت جوابتو دادما . انسان عاقل جواب بده ؟
    اصلا من که اعلام کاردم من بی دینم و هیچکدوم از ادیانو قبول ندارم که بگم چه رنگیه
    هرکسی هر دینی که داره از نظر خودش دین برترو انتخاب کرده و طبق آیین اون دین زندگی میکنه . درسته . من میگم دین من میگه الان شبه و طبق گفته دینم توام هرچی بگی میخوام بگم الی بلا الان شبه . حالا چه درست چه غلط . مگه تو مرجع تشخیص مصلحت ادیانی که بخوای دینیرو نقض کنی یا تایید کنی ؟
    تو خودتو میزنی در و دیوار بعد ما انتقاد پذیر نبودیم " مگه شما بجز گارد گرفتن کار دیگه ای هم میکنی . خوب یکی از انتقاداتتو بگو که انتقاد کردی و ما غیر منطقی برخورد کردیم ؟
    در رابطه با اون پستت که کوی بحث آزاد گذاشتی و نمیدونم سیبه یا به که پایین عکس نوشته دلیر و شجاع میکند
    از نظر علمی بگو ماهم بدونیم چجوری خوردن سیب یا به در دلیر و شجاع شدن ما تاثیر میذاره ؟
    هرموقع جوابهات تکمیل بود باهات ادامه میدم . نبود که هیچی انتخاب چیکار کردنش بمونه با جناب دهقان
    درضمن انقدر خوش اخلاق و انتقاد پذیری که هیچکس نمیاد اینجا بگه و ترجیح میدم افرادی ک تقریبا حضور پر رنگی دارن خودشون به جناب دهقان اعلام کنن که کی صادقانه حرف زده و حق داره
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

هیچ کدوم از ادیانو قبول نداری غلط میکنی به دین اسلام اهانت میکنی برو رد کارت.
    خوب میکنم که از دینم دفاع میکنم تا کور شود هر آنکه نتواند دیییییییییید.

به همونجور فایده میکنه که سیگار ضرر میرسونه.
    توتون تاثیرش منفیه، به تاثیرش مثبت به همین راحتی.
    تو که این حرفا حالیت نیست فقط خوشگذرونی کردنشو بلدی وگرنه هر چیزی در این دنیا تاثیری داره حالا یا تاثیرش مثبته یا منفیه.
    تو دانشگاه به شماها چی یاد میدن که ابتداییترین مسائلو هنوز نمیدونید؟ احتمالاً فقط دختربازی.
    حالا هی بیا سماجت کن ماست سیاهه، کی به تو اهمیت میده با این سطح از بی منطقیت.

خب معلومه که من صادقانه حرف زدم تو فقط به زور میخوای ماستو سیاه رنگ معرفی کنی.
    حالا اگه کسی اینو درک نمیکنه خودشم عین تو کم عقله و واقعیت حالیش نیست.
    ویرایش توسط Experience : 09-03-2019 در ساعت 12:25 AM

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    هیچ کدوم از ادیانو قبول نداری غلط میکنی به دین اسلام اهانت میکنی برو رد کارت.
    خوب میکنم که از دینم دفاع میکنم تا کور شود هر آنکه نتواند دیییییییییید.

به همونجور فایده میکنه که سیگار ضرر میرسونه.
    توتون تاثیرش منفیه، به تاثیرش مثبت به همین راحتی.
    تو که این حرفا حالیت نیست فقط خوشگذرونی کردنشو بلدی وگرنه هر چیزی در این دنیا تاثیری داره حالا یا تاثیرش مثبته یا منفیه.
    تو دانشگاه به شماها چی یاد میدن که ابتداییترین مسائلو هنوز نمیدونید؟ احتمالاً فقط دختربازی.
    حالا هی بیا سماجت کن ماست سیاهه، کی به تو اهمیت میده با این سطح از بی منطقیت.

خب معلومه که من صادقانه حرف زدم تو فقط به زور میخوای ماستو سیاه رنگ معرفی کنی.
    حالا اگه کسی اینو درک نمیکنه خودشم عین تو کم عقله و واقعیت حالیش نیست.
    اولا که من غلط نمیکنم هیچوقت و از راه رسمش درست میکنم که تو بدنیا اومدی بچه اسکول پشت دیواری
    ما که میدونم پاره تشریف داری اما انقدر دفاع کن تا پاره تر بشه
    این شعر و ورا چیه که مینویسی پسر گلم
    توتون '' سی گار " منفی در مثبت یا مثبت در منفی
    یاد اون کلیپ قدیمی افتادم پسر شمالیهتوی مدرسه پای تخته میگفت شیب " آقا شیب " شیبدار
    نترس پته نته نداره که اسکول نمیتونی جواب منطقی بدی بیجا میکنی زیادی میخوری که بالا بیاری گونده گدنده ....... آره پاره تر میکنتت که بیشعور
    چقدر باید بهت بگن مثل بزغاله نپر روی سر و کله مردم که میفتی دست و پات میشکنه تازه اگر نشکنه هم من میزنم خوردش میکنم که گارد گرفتن برای دیگران یادت بره افراطی بیشعور . یکاری میکنم آیدی ساختن از یادت بره . کاری نداره که حتی اگر جلوی آیپیمو ببندن یه فیلتر شکن رایگان میخواد با هر اسمی که دوست داشته باشم
    با خنده دوستی نوازش و ....... هرجوری خواستم به گوش الاغت بره نرفت که نرفت حالا بین و نگاه کن ببین یک دنده بودن و لجبازی کردن اگر کارهای تو بود پس این کارهایی که از این به بعد من انجام میدم چیه که به مرگ خودت راضی بشی چه برسه به اینکه بخوای داد بزنی چی خوردی چی نخوردی چون من کاری به خوردو خوراکت ندارم و آزادی هرچی خواستی بخوری
    فقط بهت گفته باشم من روی حجاب خیلی حساسم و ببینم بیرون خونه موهات معلومه و یا گوشه دچادرت باز شده از همونجا راهی خونه بابات میکنمت که موهات مثل ....... سفید بشه
    من دیگه تو این سایت هیچ فعالیتی جز اینکار ندارم . بخودت میگم فقط تاپیکهایی که استارترشون خانومه حق داری جواب بدی
    به آقایون انجمن هم اعلام میکنم سوگولی من رد میشه اگر سرشون پایین نباشه گردنشونو خورد میکنم
    فعلا بخواب تا صبح دولتت بدمد بگم دنیا دست کیه
    آ آ آ آ ی ی ی مردم انجمن مشاورکو شنیدید چی گفتم دیگه
    شب خوش
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

16. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تا حدی مباحث را خوندم :

میدونید جالبی ماجرا چیه برا من و از کجا افسوس میخورم .جالبیش اینه که تو کشورای اروپایی و آسیای شرقی دارن دستگاه میسازن خوابهایی که آدم میبینه را ضبط کنه تا صبحش مثل یه فیلم بتونید خوابهاتون را مرور کنید .یا دارن شهرک مس************ی واسه زندگی تو ماه میزنن

بعد ما ایرانی های صاحب ادعا هنوز که هنوزه دنبال این حرفهای خاله زنکی هستیم و فضول دین و اعتقادات همدیگه .اصن انگار رسم شده یه روز یه ایرانی به اعتقاد یکی توهین نکنه و در اعتقاد یکی دخالت نکنه انگار روزش نیست

دست بردارید از این حرفا شماها حق اینو ندارید به اعتقادات کسی توهین کنید چه اینوری چه اونوری هرکسی اعتقاداتش برای خودش

18. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون و خانم دلواپس تبلیغ فساد، شیطان پرستی و هرزگی میکنند.
    کاری به جنبه دینیش ندارم. اما چنین اشخاص مریضی حق مشاوره ندارند:

پست سراسر لجن این خانوم مریض جنسی که رابطه گروهی و 8 تا دوست پسر و یه شوهر داره رو ببیند:

درسته که از پیروان اسلام ناف! محمدی و ۱۲ امام مظلوم مفلوکشو حسین لب تشنه مذبوح و زینب سینه چاک خوردش انتظار بیش ازین نیست
    حکایت همون درختیه که ریشه هاش کرم افتادن و میوه هاشم فاسد و گندیده از کار درمیان
    اما حتی اگه یه میلی گرم مغز تو کاسه سرت بود فقر و فلاکت و حسادتتو انقد علنی جار نمیزدی

همسر بزرگوار و عظیم الشان من(که کل دنیا قیمت یه تار موی ایشونم نیس) واسه مراسم یادبودشون ۶۲ میلیون تومن هزینه شد که فقط هزینه پذیراییها بود
    بماند که قیمت کت شلوار و پیرهن و ادکلن پدر و مادرشوهرم بالای ۲۰ میلیون بود

اما خب روزی که شما بمیری(بااین فشار عقده هات خوشبختانه در اینده نزدیک این اتفاق میفته) پدر فقیرت مجبوره با جوراب پاره و مادر چاق بد قوارت با بوی عرق و چادر سیاه دم مسجد وایسن شیهه بکشن فامیلای چلاقتونو به صرف چایی حلوا دعوت کنن
    از اونجا که کل فامیلتون جوراباشون بو میده حتی اگه روز مرگت چله زمستونم باشه باس کولر مسجدتونو روشن کنن که از بو گند همدیگه خفه نشن و شهرداری مجبور نباشه با کمک خیرین محله با کامیون جنازه تیر و طایفتونو ببره اونور کمربندی تو گور دسته جمعی چال کنه

ترسوی بی وجود!
    برو به همون جسد دکتر خیراندیش و روازاده شیاد بچسب!
    اخه تو رو چه به این اضافه خوریا!
    پدرشوهر من میتونه با اسکناسهای ته جیب شلوارش مادر و خواهراتو شبی یه ساعت کرایه کنه
    منو ایشون شریکی از خجالت نوامیست درمیایم
    مادر چاقت بو کپک میده راست کار من نیس اما حاضرم به خواهرات ساعتی ۵۰ تومن بدم مقعدمو لیس بزنن

ضمنا جهت یاداوری خدمت اقا شروین عزیز که اگه میخواد ترتیب خواهراتو بده اول بفرستتشون یه دوش بگیرن
    واسه اینکه خواهراتم از طبقه خودتونن و مستضعفین که طبق ایه قران وارثان قراضه زمین هستن از دم بو گند عرق میدن

اوقات خوشی برا اقا شروین ارزو دارم و اوقات ناخوشی برا تو در اخرین ماههای عمر بی حاصلت بدبخت بینوا!

پ ن: الان تموم ایدیهاتو بلک لیست میکنم
    و دیگه هرچی ناله کنی پیامات واسم رویت نمیشن
    پس بیخود به خودت فشار نیار بچه مسلمون!
    ویرایش توسط کریسبر : 09-03-2019 در ساعت 01:46 PM

20. کاربران زیر از کریسبر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کجان اونایی که برای این آدم مریض فاز احترام برمیدارن؟
    @Experience @eli2
    @رز مریم @yasamanH

آهای تجربه حالا دیگه زدی تو فاز احترام برای شیطان پرست؟

بخشی از پست های لجن این خانوم مریض جنسی :

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

اعضا محترم لطفا به اسکرین شات پیام این کاربر مریض کریسبر توجه کنین
    تاریخ بالای پیامشم نگا کنین مال چند ماه پیشه:

http://s4.picofile.com/file/83713150...903_133657.png

این قشر وقتی که از درخواستاشون نتیجه نمیگیرن و سرخورده میشن رو حساب عقده هاشون میان شعارهای مثلا اخلاقی میدن

تا بوده همین بوده!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود خدمت اعضای محترم
    اول از همه بساط این بچه پرو را بریزیم رویه آب که کباده ادب میکشد
    این نظران:
    به تو ربطی نداره که خوبم یا بد
    گیریم که تگ نکردی " خوب حالا که چی ؟
    من له له نیستم اما اگر دوست داری بابای تو بشم هرکاریم بخوای برات میکنم ارزششو داره عربی هم برقصم
    در کنار اینا یکاری میکنم فاز شعارورو نگیری و تنگ صحبت کنی آخه گشادو هرکاری کنی تنگ نمیشه . باید در ادب کردنتم تجدید نظر کنم پسرم
    الان گورتو گم کن بیشتر از این سگم نکن که کارواش لازمت کنم
    هری . خوش گذشت
    پس لازم است دهن فراختان را که به ارث برده اید بسته کنید و بدانید خودتان هم نیک اوضاع را نابسمان کرده اید!!!!!!
    اگر قدری عقلتان سالم بود میفهمیدید ما قدیمی ها خیلی وقت است باهم سر بحث داریم وقتی با هم صحبت میکنیم شما عددی نیستی خودت را جا بکنی!
    ضمنا وقتی دین نداری و هیچ اطلاعاتی پیرامون دین نداری بیجا میکنی از دهن فراخت کلمات بیرون میدهی!
    درست است شاید با جناب به اصطلاح تجربه زاویه فکری داشته باشیم اما نیک در این مورد با ایشان موافقیم عنصر متخلخل و بره زننده نظم شمایید وگرنه ما 4 5 سالیست اینجاییم.
    اینکه در حد ادب خانواگیتان جواب نمیدهیم از بزرگی خودمان است پس تا دودمان مضحک کلامتان را با خاک شکر نشسته ایم برگردید بروید در غارتان.

24. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

اینا خودشون سایتو بهم ریختن با توهین به عقاید میلیونها مسلمان، حالا دست پیش میگیرن که پس نیفتن.
    بهشون میگم عقایدتون هر چی هست میل خودتونه ولی به عقاید ما بد و بیراه نگید اما رعایت نمیکنن.
    توقع احترام متقابل دارن خب باید رعایت کنن دیگه.
    حرفم منطقی و منصفانه نیست؟
    دقت کنید که با حرفای احساسی فریبتون ندن.

متن فحاشیو میخواید همینجا براتون میفرستم که در یه تاپیک عمومی توسط اینا نوشته شدن نه در پیام خصوصی.

طرز حرف زدن استارتر که در پست اول مشخصه و چنین شخصی صلاحیت مشورت دادن به کسی رو نداره.
    یه نقل قول ازش قرار میدم که بعد ویرایش نکنه بگه اونجور نبود.
    در ادامش متن فحاشیها و حرفای نامربوط اون دوتا کاربر دیگه رو قرار میدم.
    درود
    مگر عربی رقصیدن چه توهینی به اسلام است؟
    خیلی چندش آور و تندرو شده اید ها نشوریمتان!!

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

اعضا محترم لطفا به اسکرین شات پیام این کاربر مریض کریسبر توجه کنین
    تاریخ بالای پیامشم نگا کنین مال چند ماه پیشه:

http://s4.picofile.com/file/83713150...903_133657.png

این قشر وقتی که از درخواستاشون نتیجه نمیگیرن و سرخورده میشن رو حساب عقده هاشون میان شعارهای مثلا اخلاقی میدن

تا بوده همین بوده!
    درود
    همه اینها که کباده مذهب دارند یک مشت فاحشه مغزیند زیرا تا میگویی دین نداری (سریع میگویند پس هرزه ای - بقول معروف فرافکنی عقده های فرو کفته میکنند)
    ضمنا ما از چرندیات یک بچه شاشو چیزی بدل نمیگیریم فقط داریم یادش میدهیم با شلوار شاشی در مجلس هربی نرقصد!

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

باز من نبودم چتونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

درود
    مگر عربی رقصیدن چه توهینی به اسلام است؟
    خیلی چندش آور و تندرو شده اید ها نشوریمتان!!
    مشکل از عربی رقصیدنش نبود از توی سرمان زدنش بود.

در کل من هم با این قضیه موافقم که نداشتن تفریحات باعث افسردگی مردم شده، همین چند وقت پیش درباره همین موضوع با کاربر heh_heh صحبت میکردیم، تاپیکش مال ایشون بود میتونید اگه خواستید بخونیدش.

بهرحال همین که فعلاً طرف این شیطان پرستها نیستید ازتون سپاسگزارم.

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    باز من نبودم چتونه ������
    مردم مشت و مال میخوان خخخخخ

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ها دیدی دیدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط کریسبر نمایش پست ها
    ایشون و خانم دلواپس تبلیغ فساد، شیطان پرستی و هرزگی میکنند.
    کاری به جنبه دینیش ندارم. اما چنین اشخاص مریضی حق مشاوره ندارند:

پست سراسر لجن این خانوم مریض جنسی که رابطه گروهی و 8 تا دوست پسر و یه شوهر داره رو ببیند:
    اصلا من خودمو میگم کاری به دلواپس ایکس ایگرگ ندارم
    اصلا من بد من لجن دیگه بدتر از این بگم
    به تو چه ربطی داره که داری گوه خوری اینو اونو میکنی . تو سالم زندگی میکنی به خودت مربوطه . من اینو میگم کجای قرآن و ..... اومده که بخوای گوه خوری منو بکنی ؟
    حتما میخوای بگی امر به معروف میکنی " اون برای زمانیه که من جاهل باشم . خداروشکر الان به میمنت جمهوری اسلامی بچه 7 ساله به مادرش مگه دروغ نگو منو فرشته گذاشته بقل تو
    یعنی بابام کاره ای نبوده
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

33. کاربران زیر از SHERVIN"66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

هوش هوش آرام حیوان
    میدونم نیشادر کردن ماتهتت میسوزی کاملا در جریانم
    آرام حیوان بازیگوش
    اول توام مثل اون یارو دور لبتو که گوهی شده پاک کن
    مگه نگفته بودم کسی دور سوگولی من بچرخه گردنشو خورد میکنم اوسکول صفت
    دیگه از این زیاده خوریا نکنیا دل درد بگیری اندفعه میبرم دکتر میگم آمپولشو کامل فرو کنه توی باسنتا
    دیگه نبینم اینجوری شعر سرایی کنیا . من برای شروین کوچیکه خیلی احترام قایلم و بهش یاد دادم با خودی کاری نداشته باشه و با ادب باشه . اما تو که قریبه تشریف داری میتونیم در حد این که بیای یه قلیون بکشیم و بخندیم و شلوارتو بپوشی بری میتونیم در خدمت باشیم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

نظر
    درود خدمت اعضای محترم
    اول از همه بساط این بچه پرو را بریزیم رویه آب که کباده ادب میکشد
    این نظران:

پس لازم است دهن فراختان را که به ارث برده اید بسته کنید و بدانید خودتان هم نیک اوضاع را نابسمان کرده اید!!!!!!
    اگر قدری عقلتان سالم بود میفهمیدید ما قدیمی ها خیلی وقت است باهم سر بحث داریم وقتی با هم صحبت میکنیم شما عددی نیستی خودت را جا بکنی!
    ضمنا وقتی دین نداری و هیچ اطلاعاتی پیرامون دین نداری بیجا میکنی از دهن فراخت کلمات بیرون میدهی!
    درست است شاید با جناب به اصطلاح تجربه زاویه فکری داشته باشیم اما نیک در این مورد با ایشان موافقیم عنصر متخلخل و بره زننده نظم شمایید وگرنه ما 4 5 سالیست اینجاییم.
    اینکه در حد ادب خانواگیتان جواب نمیدهیم از بزرگی خودمان است پس تا دودمان مضحک کلامتان را با خاک شکر نشسته ایم برگردید بروید در غارتان.

کوچولو چندبار امتحانش کردی فهمیدی عددی نیست ؟
    دور از جون جمع بلانسبت همه شاشیدم به خودت هیکلت کل خاندان با ادبت که قدیمی توی اسکول درپیت سه نقطه باشی
    نمیتونی جواب بدی اگر دوست داری جواب بدی بگو کجا هرچند که خودم نیستم اما بمرگ خودت قسم میگم به 12 ساعت نکشه بیان رو در رو جوابشونو بده
    اگر کسی نیومد من بی ناموسم اما اگر اومدن اول آخرتو یکی کردن جلوی چشمات نگی چرا که دهنتو پر ...... میکنم
    اصلا میدونی چیه حالا که به سوگولی من نظر داری دوست دارم به داداش مهدیم بگم بیام خدمتت
    کجا بیاد ؟
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

36. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

سلام زندگیم . خوبی عمر من ؟
    دورت بگردم حرص نخور آخه اون طفل معصوم که بابا دورش بگرده چه گناهی کرده تو باید به فکر مشت و مال مردم باشی
    پاشو شامو بیار بخوریم بعدش هرچقدر خواستی بیا منو مشت و مال بده ببینم چی میگی سوگول جونم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

37. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هوش هوش آرام حیوان
    میدونم نیشادر کردن ماتهتت میسوزی کاملا در جریانم
    آرام حیوان بازیگوش
    اول توام مثل اون یارو دور لبتو که گوهی شده پاک کن
    مگه نگفته بودم کسی دور سوگولی من بچرخه گردنشو خورد میکنم اوسکول صفت
    دیگه از این زیاده خوریا نکنیا دل درد بگیری اندفعه میبرم دکتر میگم آمپولشو کامل فرو کنه توی باسنتا
    دیگه نبینم اینجوری شعر سرایی کنیا . من برای شروین کوچیکه خیلی احترام قایلم و بهش یاد دادم با خودی کاری نداشته باشه و با ادب باشه . اما تو که قریبه تشریف داری میتونیم در حد این که بیای یه قلیون بکشیم و بخندیم و شلوارتو بپوشی بری میتونیم در خدمت باشیم
    همونطور که مشاهده می کنید، اینجا دلواپس لو داد که حساب شروین هم خودشه
    حواسش نبوده با حساب شروین آنلاین شده داره در مورد شروین حرف میزنه، انگار شروین یه آدم سومه!

@Experience @eli2 @رزمریم @yasamanH @Experience
    ویرایش توسط کریسبر : 09-04-2019 در ساعت 01:20 AM

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    همه اینها که کباده مذهب دارند یک مشت فاحشه مغزیند زیرا تا میگویی دین نداری (سریع میگویند پس هرزه ای - بقول معروف فرافکنی عقده های فرو کفته میکنند)
    ضمنا ما از چرندیات یک بچه شاشو چیزی بدل نمیگیریم فقط داریم یادش میدهیم با شلوار شاشی در مجلس هربی نرقصد!
    بزرگوار شما فقط ظاهر ماجرا رو میبینی
    شما اطلاع داری عکس یه پسر خوشتیپ روی پروفایل گذاشته شد این خانوم دلواپس اومد پیشنهاد ************ داد بهش؟

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

این ها یک مشت آدم مریض جنسی هستند.
    اومدند اینجا تبلیغ هرزگی، فساد، شیطان پرستی و خیانت میکنند.
    کاربر یاسمین هم از همین قماشه.

خوشبختانه بنده امروز نشستم مستند نزدیک به 60 پست این هارو رو با انضمام عکس+لینک و تاریخ به پلیس فتا و اطلاعات سپاه و پیوندها گزارش کردم. که شامل توهین به مقدسات، پیامبر اسلام، قرآن، ترغیب به فساد و فحشا، ترویج شیطان پرستی و بی بندوباری و ولنگاری می شود.
    ایشالا که به راه راست هدایتشون میکنن.

وای به حال تجربه که روزگاری هرکی یه چیز مغایر نظر ایشون یا اسلام میگفت فورا بهش حمله میکرد اما حالا طرفدار این ها و شیطان پرستها شده.
    خجالت بکش آفتاب پرست.
    ویرایش توسط کریسبر : 09-04-2019 در ساعت 01:18 AM

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

همونطور که مشاهده می کنید، اینجا دلواپس لو داد که حساب شروین هم خودشه
    حواسش نبوده با حساب شروین آنلاین شده داره در مورد شروین حرف میزنه، انگار شروین یه آدم سومه!

@Experience @eli2 @رزمریم @yasamanH @Experience
    توام مثل سوگولی من کند ذهنی دیگه چیکارت کنم بدبخت
    اصلا به گفته تو من دلواپسم . مگه درخواست گروپ نداده بودی . من تا 5 سال نمیتونم بیام ایران اما حاضرم بیای و رسیدی ترکیه خرج خودتو زیدتو بدم . قبوله ؟
    من کسیرو ندارم که کنارم باشه اما ز میزنیم نایت کلاپهای خوب یدونه به سفارش خودت برات اجاره میکنیم تا وقتی بودی " دیگه چی ؟
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خوشبختانه بنده امروز نشستم مستند نزدیک به 60 پست این هارو رو با انضمام عکس+لینک و تاریخ به پلیس فتا و اطلاعات سپاه و پیوندها گزارش کردم. که شامل توهین به مقدسات، پیامبر اسلام، قرآن، ترغیب به فساد و فحشا، ترویج شیطان پرستی و بی بندوباری و ولنگاری می شود.

وای به حال تجربه که روزگاری هرکی یه چیز مغایر نظر ایشون یا اسلام میگفت فورا بهش حمله میکرد اما حالا طرفدار این ها و شیطان پرستها شده.
    خجالت بکش آفتاب پرست.
    کی طرفدار اینا شده انگار کور هستی و پستامو نمیخونی.

همین تاپیک استارت خورده چون من با اینا مخالفت کردم و گفتم به دین اسلام توهین نکنید.

وقتی خواب هستی تایپ نکن، تو خودتم یه نام کاربری ساختگی هستی و منافق حساب میشی چون جرات نداری با نام کاربری اصلیت پست بدی ترسوی بزدل، آتش بیار معرکه.
    ویرایش توسط Experience : 09-04-2019 در ساعت 02:14 AM

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

خوب کاری کردی . انقدر از این کارها بکن تا ک . و . ن خودتو خاندانت پاره ک هست اصلا جر بخوره
    جالبه اعلام کردی که سایت فیلتر بشه . خخخخخخ قابل توجه ادمین محترم که رسیدگی نمیکنن @Admin
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

43. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعا متأسف شدم!...خیلی زیاد
    ببین کار این سایت به کجا کشیده...شده چاله میدون...
    دیگه رسما اعلان جنگم که دادین، دیگه چه شود!

خیلی وقته با تنشهای به وجود اومده میل و رغبتی نداشتم اینجا بیام، اما به هر حال ناسزاگویی نداشتیم و ته مونده ای از حیا بین اعضا باقیمونده مونده بود که اونم به عالیترین شکل ممکن به باد رفت!

کار به جایی کشیده که هر کی ترک سایت کنه به خودش احترام گذاشته...

44. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    میزان امتیاز
    5

دورت بگردم شجاع و دلیر من
    امشب میخوام ببرمت سینما " یه فیلم جدید گذاشتن به نام
    « « همه که مثل تو مرد نیستن » »
    قول میدم بازیگز میشدی الان وضعیتت خیلی بهتر از اینها بود
    اما بازم خداروشکر همین هم که هستی قبولت دارم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

46. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نظر

کوچولو چندبار امتحانش کردی فهمیدی عددی نیست ؟
    دور از جون جمع بلانسبت همه شاشیدم به خودت هیکلت کل خاندان با ادبت که قدیمی توی اسکول درپیت سه نقطه باشی
    نمیتونی جواب بدی اگر دوست داری جواب بدی بگو کجا هرچند که خودم نیستم اما بمرگ خودت قسم میگم به 12 ساعت نکشه بیان رو در رو جوابشونو بده
    اگر کسی نیومد من بی ناموسم اما اگر اومدن اول آخرتو یکی کردن جلوی چشمات نگی چرا که دهنتو پر ...... میکنم
    اصلا میدونی چیه حالا که به سوگولی من نظر داری دوست دارم به داداش مهدیم بگم بیام خدمتت
    کجا بیاد ؟
    درود
    واضح است از کمبود توجه و احترام رنج میبرید شاید هم از این آدمهایید که علاقه دارید خودنمایی کنید ، راستش دلمان براتان سوخت که برای جلب توجه هتاکی را پیش گرفته اید ضمنا ناموستان را کاری نداشته باشید (البته اگر بشناسیدشان)
    داداش مهدیتان را نمیشناسیم خلاصه داریم تخمه میشکنیم و به حال خودمان میگرییم که بچه شاشو ها هم سواد تایپ دارند! بگزریم!

47. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

بزرگوار شما فقط ظاهر ماجرا رو میبینی
    شما اطلاع داری عکس یه پسر خوشتیپ روی پروفایل گذاشته شد این خانوم دلواپس اومد پیشنهاد ************ داد بهش؟
    درود
    هرچه که شده به ما مربوط نیست ، اینجا سایت مشاوره به بیماران روان است بزرگوار ، طبیعتا اگر آدمی سالم بود اینجا نبود....هرکس یک مشکلی دارد ایشان هم اینطورند .

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

درود
    هرچه که شده به ما مربوط نیست ، اینجا سایت مشاوره به بیماران روان است بزرگوار ، طبیعتا اگر آدمی سالم بود اینجا نبود....هرکس یک مشکلی دارد ایشان هم اینطورند .
    چرا هی با کامنتهات این تایپیک ناخوشایند را بالا می بری؟
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

50. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

خجالت بکش آفتاب پرست.
    امیدوارم منظورتون از یاسمین بنده نباشم
    با احترام
    محض اطلاعتون میگم؛
    من حتی به خودم اجازه ندادم پیام های این تاپیک
    یا پیام های اون تاپیکی که مشاجره شده بود رو بخونم
    چون در شأن خودم ندیدم
    و الان هم نمیبینم که بخوام بابت توهینتون چیزی بگم.
    شب شما بخیر.
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

52. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)