صفحه 310 از 316 نخستنخست ... 110210260300308309310311312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,181 به 6,200 از 6315

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

1. Top | #6181

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39551
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

Edit
    ویرایش توسط wetwqetgsagt : 11-08-2018 در ساعت 02:21 PM

2. Top | #6182

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,103
    تشکر شده 3,027 بار در 1,575 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    منظورش منم

دیونن ولش کن
    خدا کمک بنده هاش کنه

3. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #6183

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,354
    تشکر شده 2,006 بار در 1,048 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط wetwqetgsagt نمایش پست ها
    ....
    عالیییییی و چقدر صحبتاتون آشنا بودن
    میدونی وقتی ادم هدفش این باشه. یه جور ارامش خاصی تو حرکت هاش وجود داره و از اینده و اتفاقات دوروبرش زیاد نگران نیست چون هدفش به دنیا و مادیات متصل نیست که اگر اتفاقی بیفته مانع حرکتش بشه بلکه ازین دنیا هم فراتر هست و هی دلش میخات بیشتر بدونه و بدونه ... و ترسی نداره که در این راهی که قدم گذاشته به نتیجه برسه یا نرسه مهم اینه که تا یه حدی بدونه .
    ولی یه قسمتش بحث برانگیز بود حس کردم نظریه داروین رو قبول داشتین؟!!! در حالی که ما از همون اولش انسان بودیم
    (اینو در کنار صحبت هات اشاره کنم یک چیزی هم که خیلی ازش قافلیم و همیشه کنارمون هست قران هست تواین راه خیلی از سوالاتو جواب داده البته رازهایی زیادی هم دراون وجود داره که شاید رمز یابی اون سخت باشه چون شاید در سطح درک ما نباشه که اگر اون رازها رو بفهمیم گنجایش فهمیدن اون حجم از اطلاعات رو نداشته باشیم . مثله همون بحثی باشه که اگر ما میتونیسم جن یا ارواح رو ببینیم جابه جا از ترس سکته میکردیم . )
    ویرایش توسط eli2 : 11-09-2018 در ساعت 10:09 AM
    امضای ایشان
    " هر انسانی دارنده ی آن سرزمینی است که با چشمِ رویا می بیند "

5. Top | #6184

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 167 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    سلااام
    ممنون
    چطوررری سرباز وطن
    سرباز وطن حالش خوبه و داره زیر باد کولر خدمت می کنه ( خاصیت معلمی اینه دیگه )

بدانید و آگاه باشید ( به قول دیرین دیرین ) : دلم برای اون کسایی که لب مرز افتادن و هر آن امکان دارد پلک هایشان را به هم زدن دیگر باز نشود
    دلم برای ان ها میسوزد
    ای کاش میشود فهمید که واقعا شهادت لیاقت می خواهد

هر نفر ممکن است بمیرد اما مقام شهید کجا و مقام مرده ساده کجا ( و واقعا خوش به حال و سعادت که از نزدیک امام حسین را نیز ملاقات کردی و تک تک حرف هایت را به گلوله های اشک تبدیل کردی ( به قول @ستیلا ) و بر روی زریح ریختی و واقعا لیاقت می خواهد وارد خاک امام حسین شدن و وارد حریم حسینی شدن )

ما که ممنوع الخروج شدیم از کشور ( به جرم سرباز بودن و لیاقتمان بوسیدن زریح امام حسین نشده است
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

6. Top | #6185

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,354
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    سرباز وطن حالش خوبه و داره زیر باد کولر خدمت می کنه ( خاصیت معلمی اینه دیگه )

بدانید و آگاه باشید ( به قول دیرین دیرین ) : دلم برای اون کسایی که لب مرز افتادن و هر آن امکان دارد پلک هایشان را به هم زدن دیگر باز نشود
    دلم برای ان ها میسوزد
    ای کاش میشود فهمید که واقعا شهادت لیاقت می خواهد

هر نفر ممکن است بمیرد اما مقام شهید کجا و مقام مرده ساده کجا ( و واقعا خوش به حال و سعادت که از نزدیک امام حسین را نیز ملاقات کردی و تک تک حرف هایت را به گلوله های اشک تبدیل کردی ( به قول @ستیلا ) و بر روی زریح ریختی و واقعا لیاقت می خواهد وارد خاک امام حسین شدن و وارد حریم حسینی شدن )

ما که ممنوع الخروج شدیم از کشور ( به جرم سرباز بودن و لیاقتمان بوسیدن زریح امام حسین نشده است
    کجا هستی که زیر باد کولری ؟؟
    امضای ایشان

7. Top | #6186

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    کجا هستی که زیر باد کولری ؟؟
    البته منظورم اینه که هوا اینجا خوبه و الان کنار بخاری ام
    \
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

8. Top | #6187

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    3

کعبه بشکاف مرادت آمد تا گلو حرف نهان دارد عشق
    قدر این قدر بدان خانه ی حق فزت و رب به دهان دارد عشق
    ای فلک از قدم روز بگو از امیری که به دوشش نان داشت
    تا خداوندی او راه نبود غیر ممکن شدنش امکان داشت
    سر هر کوچه طوافی میکرد شمس و مهتاب غزل میخواندند
    صد ملک بر سر سجاده صبر زیر لب خیرالعمل میخواندند
    کاش آن شب وسط راه طلب ذوالفقاری به کمر میبستی
    تا که از ترس بمیرند ای کاش آیتی زرد به سر میبستی
    ابن ملجم همه ی همهمه هاست که صدای تو به جایی نرسد
    او بهانه است که در دجله پیر ناخدایی به خدایی نرسد
    تو چه گفتی که در آن حلقه چاه آب از اندوه به قل قل آمد
    سر سجاده هر تیره دلی بویی از دامن یک گل آمد
    تا که از قافلتان جا مانده ایم از شما یاری و از ما گله بود
    خانه هایی که بنا میکردیم بر دهان گسل و زلزله بود
    قطره هایی که به صورت دارم عرق شرم و نگاهی خیس است
    تا شما روی گرفتی از نور صحن آتش کده ابلیس است
    ما که امروز به تنگ آمده ایم هر طرف خانه ملجم شده است
    از خود ماست که برماست علی یا علی گفتمان کم شده است
    ماه و خورشید شمایید شما بی شما روز به یغما میرفت
    هر که تنها به جهان می آمد آخرش هم تک و تنها میرفت
    از شما بود که باران صبور روی افسردگی خاک آمد
    از شما و پسرت بود ای عشق قدسیان را ره افلاک آمد
    من اسیر خودمم کاری کن آخرش سر به قدم بگذارم
    نرسد روز سیاهی که در آن قدمی محض تو کم بگذارم
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6188

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39551
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Edit
    ویرایش توسط wetwqetgsagt : 11-09-2018 در ساعت 07:27 PM

11. Top | #6189

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39551
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خاطراتی که قبلا داشتم کلا حذف کردم (خاطراتی که پر از مبهم بودن) و به کل گذشته رو حذف کردم چون نیازی به مرور گذشته ندارم و گذشته عالی بود برام و پر از موفقیت . حذف با همه ادم هاش.
    ولی این دو نفر هنوز حذف نشدن نمیدونم چرا ولی به خاطر زخمی بود که هست انگار با ناخن های همه انگشتا محکم روی شیشه خط میکشی و جاش باقی مونده باشه. ولی فکر کنم یه راهی هست: شکستن شیشه و نصب شیشه ی دیگه شاید راه حل باشه. نوشتم و ارام شدم. بهتره از یاد ببرم. چون با خانم ها هنوز خیلی کار دارم و واقعا دوست داشتنی ان گاها یه چشمم رو میذارم روی سر مادرم(من یه جزیی قدم بیشتره ازش) بعد میگم یه لحظه حرکت نکن ببینم چی فکر میکنی یعنی پر از مبهم ان (نه این که کم رفت و امد کرده باشم نه. بیشتر به خاطر این که از گذشته تا الان و به اقتضای موقعیت یه سری تغییراتی داشتن که ایجاب میکرده که یه جورایی مبهم باشن mysterious. برای همین کیسای خوبی ان برای مطالعه و تحقیق فردی یعنی مثل این میمونه که میکروسکوپ یا ذره بین رو بذاری رو سرشون و ببینی چی فکر میکنن و از دیدن مبهم و درکش لذت ببری
    ویرایش توسط wetwqetgsagt : 11-08-2018 در ساعت 02:46 PM

12. Top | #6190

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    3

O_o
    امضای ایشان

13. Top | #6191

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,226
    تشکر شده 1,624 بار در 1,079 پست
    میزان امتیاز
    6

هوش عاطفی شامل ویژگی‌هایی مثل توانایی تهییج و برانگیختن خود، استقامت و پایداری در مقابل شکست، از دست ندادن روحیه، پس راندن افسردگی و یأس در هنگام تفکر، همدلی و صمیمیت و برخورداری از امید است. هوش عاطفی مکمل هوش علمی است.

دنیل گلمن
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #6192

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39551
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

---
    مرسی فرشته نجات y که مثل همیشه معما رو حل کردید این ادم واقعا فوق العاده هست واقعا فوق العاده... الان موند فقط ایکس و قبل از ایکس. ایکس دنباله ی قبلش هست و y دنباله ی ایکس و قبل از ایکس بود. نمیدونم 700 ساعت +245 یعنی 945 ساعت جمعا ارزشش رو داشت و داره یا نه(ارزشش رو داره میدونم). این به شناخت کامل خانم ها کمک میکنه. گفتنش شاید درست نباشه ولی من بی اراده طبق برنامه ریزی دوران نوجوانی ام یعنی سال 88 دارم پیش میرم و از الان تا یه چند سال دیگه فرصت دارم خانم ها رو بشناسم ولی نه شناختی که با فقط با دوستی و این ها بشه بهش رسید. یه شناخت عمیق و درونی که انگار با میکروسکوپ بشه نگاهش کرد و در حدی عمیق که خودشون هم ویژگی های خودشون رو ندونن برای همین اینقدر درگیرم و هر خانمی که رد میشه با ذره بین انگار بررسیش میکنم.

16. Top | #6193

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,354
    میزان امتیاز
    6

مرسی فرشته نجات y که مثل همیشه معما رو حل کردید این ادم واقعا فوق العاده هست واقعا فوق العاده... الان موند فقط ایکس و قبل از ایکس. ایکس دنباله ی قبلش هست و y دنباله ی ایکس و قبل از ایکس بود. نمیدونم 700 ساعت +245 یعنی 945 ساعت جمعا ارزشش رو داشت و داره یا نه(ارزشش رو داره میدونم). این به شناخت کامل خانم ها کمک میکنه. گفتنش شاید درست نباشه ولی من بی اراده طبق برنامه ریزی دوران نوجوانی ام یعنی سال 88 دارم پیش میرم و از الان تا یه چند سال دیگه فرصت دارم خانم ها رو بشناسم ولی نه شناختی که با فقط با دوستی و این ها بشه بهش رسید. یه شناخت عمیق و درونی که انگار با میکروسکوپ بشه نگاهش کرد و در حدی عمیق که خودشون هم ویژگی های خودشون رو ندونن برای همین اینقدر درگیرم و هر خانمی که رد میشه با ذره بین انگار بررسیش میکنم.
    من اخر نفهمیدم من خوبم یا بد
    امضای ایشان

17. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #6194

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39551
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من اخر نفهمیدم من خوبم یا بد
    معلومه دیگه این که سوال نمیخواد : بد

بفرمایید کاغذ دستمال اماده هست

یه مدت میشه خوابم کمی به هم ریخته و تو شرایط استرس زا تمرکزم کم میشه. ولی این بازی خوبیه کمک میکنه به کنترل تمرکز و استرس و خواب.
    قبل خواب یعنی ساعت 10 یه نیم ساعت اینو بازی کنین تا خواب به روال بیافته و شرایط کنترل بشه: http://tbot.xyz/lumber/ رکورد من: 315
    شب بخیر خوب بخوابید zzzZZzz
    https://soundcloud.com/spiritualmome...soothing-music

19. کاربران زیر از wetwqetgsagt بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. Top | #6195

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,354
    میزان امتیاز
    6

معلومه دیگه این که سوال نمیخواد : بد

بفرمایید کاغذ دستمال اماده هست

یه مدت میشه خوابم کمی به هم ریخته و تو شرایط استرس زا تمرکزم کم میشه. ولی این بازی خوبیه کمک میکنه به کنترل تمرکز و استرس و خواب.
    قبل خواب یعنی ساعت 10 یه نیم ساعت اینو بازی کنین تا خواب به روال بیافته و شرایط کنترل بشه: http://tbot.xyz/lumber/ رکورد من: 315
    شب بخیر خوب بخوابید zzzZZzz
    https://soundcloud.com/spiritualmome...soothing-music
    بد بودن خوبه
    چه بازی بدی بود اعصابم خورد شد من ازون بازی ها خوشم میاد که یه وروجکیه مثله مارپله از تونلای پر پیچ و خم عبور میکنه هر چیم میگردم ازین بازیا پیدا نمیکنم قبلانا یکیشو داشتم ولی اسمشو بلد نبستم

من تا 52 تونسم البته بگما اگر با گوشی بود مطمنم از مرز 1000 هم رد میشد با لب تاب سخته
    ویرایش توسط eli2 : 11-10-2018 در ساعت 09:58 AM
    امضای ایشان

21. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #6196

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39551
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بد بودن خوبه
    چه بازی بدی بود اعصابم خورد شد من ازون بازی ها خوشم میاد که یه وروجکیه مثله مارپله از تونلای پر پیچ و خم عبور میکنه هر چیم میگردم ازین بازیا پیدا نمیکنم قبلانا یکیشو داشتم ولی اسمشو بلد نبستم

من تا 52 تونسم البته بگما اگر با گوشی بود مطمنم از مرز 1000 هم رد میشد با لب تاب سخته
    خانم دکتر ممنونم بابت همه چی . این که این سایت اومدم حتما علت اصلیش این بوده که به جواب یکی از سوال هام برسم. یعنی راه رسیدن به چیزی که میخوام. با کمک شما تونستم راه رو پیدا کنم. ادامه راه رو مطمعنم خودش داره با سرعتی که من بهش نزدیک میشم اونم داره نزدیک میشه.

بله اینو من دیروز بازی کردم. تو یه انجمنی که هر از گاهی میرم دیدم که بحث بازی بود همه عکس میذاشتن که رکورد من فلانه و فلانه منم بازی کردم یه نیم ساعت چهل و پنج دقیقه بعد بردم پوز دادم دیگه بیشترینشون 310 بود اونم با گوشی. خب با گوشی راحت تره با کامپیوتر و لپ تاپ سخته ولی خب انجامش دادم روشون کم شد :

http://uupload.ir/files/d4qk_screenshot_(2).png

بعد اینکه یه اهنگ میکسی هست کمک میشه به عمیق فکر کردن من عاشق این فکر کردن با این موزیک ام. من از دقیقه 23 به بعد رو بیشتر دوست دارم با فکرا هم میخونه . یه دنیای پر از مبهم و شگفت انگیز ولی نه از لحاظ ظاهری بلکه معنی.

https://soundcloud.com/springlady/ch...-by-springlady
    نه شما خوبید ادامه بدید با ارزوی موفقیت و ممنون از کمک هاتون و ممنون از اینکه اینقدر خوب بوده و هستین.

23. Top | #6197

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,354
    میزان امتیاز
    6

خانم دکتر ممنونم بابت همه چی . این که این سایت اومدم حتما علت اصلیش این بوده که به جواب یکی از سوال هام برسم. یعنی راه رسیدن به چیزی که میخوام. با کمک شما تونستم راه رو پیدا کنم. ادامه راه رو مطمعنم خودش داره با سرعتی که من بهش نزدیک میشم اونم داره نزدیک میشه.

بله اینو من دیروز بازی کردم. تو یه انجمنی که هر از گاهی میرم دیدم که بحث بازی بود همه عکس میذاشتن که رکورد من فلانه و فلانه منم بازی کردم یه نیم ساعت چهل و پنج دقیقه بعد بردم پوز دادم دیگه بیشترینشون 310 بود اونم با گوشی. خب با گوشی راحت تره با کامپیوتر و لپ تاپ سخته ولی خب انجامش دادم روشون کم شد :

http://uupload.ir/files/d4qk_screenshot_(2).png

بعد اینکه یه اهنگ میکسی هست کمک میشه به عمیق فکر کردن من عاشق این فکر کردن با این موزیک ام. من از دقیقه 23 به بعد رو بیشتر دوست دارم با فکرا هم میخونه . یه دنیای پر از مبهم و شگفت انگیز ولی نه از لحاظ ظاهری بلکه معنی.

https://soundcloud.com/springlady/ch...-by-springlady
    نه شما خوبید ادامه بدید با ارزوی موفقیت و ممنون از کمک هاتون و ممنون از اینکه اینقدر خوب بوده و هستین.
    خوبه خودت سندنشون دادی وگرنه بدون سند قبول نمیکردم
    اقای دکتر عزیز انشالله ما هم شاهد موفقیت های روز به روز شما باشیم تا بالاترین درجه پیشرفتتون رو ببینیم .
    و تو این راهی که وارد شدین اشک بیماران زیادی رو از رو گونه هاشون برداری و خوشالشون کنی
    امضای ایشان

24. Top | #6198

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,354
    میزان امتیاز
    6

دوستان عزیزم یه سوال تخصصی دارم به نظرتون برای طراحی بروشور از نرم افزار کورل دراو استفاده کنم یا نرم افزار فتوشاپ؟ نرم افزار راحتتری وجود نداره که طراحی بروشور یاد بده؟
    یادگیری کدومش راحتره ؟
    ویرایش توسط eli2 : 11-10-2018 در ساعت 01:00 PM
    امضای ایشان

25. Top | #6199

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    990
    تشکر شده 537 بار در 256 پست
    میزان امتیاز
    5

ماشاالله معادلات چند مجهولی راه انداختین اینجا...این ایکس X منو ناراحت کرد...اون ایگرگ جوابمو نداد...اون Z زخم زبونم زد...اون Y نجاتم داد...

یاد یه خاطره ی جالبی افتادم از دختری در همسایگیمون که فکر میکنم از کانادا اومده بودن...بنده خدا خواست مثلا آشنا بشه یه روز اتفاقی اومد جلو

( همراه با معرفی میخواست توضیح بده که تلفظ اسمش با حرف وای Y هست... )... گفت : Im Lysa ... With Y

منم برگشتم گفتم : Im Yashin...With Why Not

26. Top | #6200

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,226
    تشکر شده 1,624 بار در 1,079 پست
    میزان امتیاز
    6

دوستان عزیزم یه سوال تخصصی دارم به نظرتون برای طراحی بروشور از نرم افزار کورل دراو استفاده کنم یا نرم افزار فتوشاپ؟ نرم افزار راحتتری وجود نداره که طراحی بروشور یاد بده؟
    یادگیری کدومش راحتره ؟
    یعنی میخواین همچین چیزی طراحی کنین؟

لینک
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد