صفحه 325 از 325 ... 125225275315323324325
نمایش نتایج: از 6,481 به 6,498 از 6498

موضوع: هرچه میخواهی بگو.........

297973
  1. بالا | پست 6481

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    348
    تشکر شده 686 بار در 389 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : هرچه میخواهی بگو.........

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    خسته کننده ولی گریزناپذیر... مثل آهنگ:
    http://dl.irmp3.ir/data/song/Morteza....IRMP3.IR).mp3
    يه حسي تو اين آهنگ بود كه فقط ميشه اينجوري توصيفش كرد:
    آخييييي
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

2. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 6482

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    926
    تشکر شده 487 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    6

چقدر این سایت از ۴ سال پیش تا حالا تغییر کرده. تقریبا هیچ کدوم از دوستان اون موقع هم الان فعال نیستن

4. کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 6483

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    78
    تشکر شده 70 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ وقت مالتو مفت نده هیچ وقت
    شده سختی هم بکشی بکش ولی ماااال مفت نده مطمئن باش روزی کائنات یه جوری بهش ارزش میدن که خودتم تعجب کنی و تو حیرت باشی
    امضای ایشان
    ایدی تلگرام من@Tarah_javan
    اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

6. 2 کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6484

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    926
    تشکر شده 487 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    6

چه خوش ان دم که از این خانه ویران بگریزم

8. بالا | پست 6485

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    217
    تشکر شده 134 بار در 109 پست
    میزان امتیاز
    1

قسمتی از متن بوف کور اثر صادق هدایت:

در این دنیای پست پر از فقر و مسکنت ، برای نخستین بار گمان کردم که در زندگی من یک شعاع آفتاب درخشید - اما افسوس، این شعاع آفتاب نبود، بلکه فقط یک پرتو گذرنده، یک ستارهء پرنده بود که بصورت یک زن یا فرشته بمن تجلی کرد و در روشنایی آن یک لحظه ، فقط یک ثانیه همهء بدبختیهای زندگی خودم را دیدم و بعظمت و شکوه آن پی بردم وبعد این پرتو در گرداب تاریکی که باید ناپدید بشود دوباره ناپدید شد-نه ، نتوانستم این پرتو گذرنده را برای خودم نگهدارم.
    سه ماه - نه، دو ماه و چهار روز بود که پی او را گم کرده بودم، ولی یادگار چشم های جادویی یا شرارهء کشنده چشمهایش در زندگی من همیشه ماند -چطور می توانم او را فراموش بکنم که آنقدر وابسته بزندگی من است؟
    نه، اسم او را هرگز نخواهم برد، چون دیگر او با آن اندام اثیری،باریک و مه آلود، با آن دو چشم درشت متعجب و درخشان که پشت آن زندگی من آهسته و دردناک می سوخت و میگداخت، او دیگر متعلق باین دنیای پست درنده نیس- نه، اسم او را نباید آلوده بچیزهای زمینی بکنم.
    بعد از او من دیگر خودم را از جرگهء آدم ها، از جرگهء احمق ها و خوشبخت ها بکلی بیرون کشیدم و برای فراموشی بشراب و تریاک پناه بردم- زندگی من تمام روز میان چهار دیوار اتاقم می گذشت و می گذرد-سرتاسر زندگیم میان چهار دیوار گذشته است.
    امضای ایشان
    رسیده ها چه غریب و نچیده میفتند
    به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

هنوز زنده ام و زنده بودنم خاریست
    به تنگ چشمی نامردم زوال پرست

9. 2 کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6486

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,133
    تشکر شده 1,555 بار در 897 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrm نمایش پست ها
    چقدر این سایت از ۴ سال پیش تا حالا تغییر کرده. تقریبا هیچ کدوم از دوستان اون موقع هم الان فعال نیستن
    سلام
    بله یک مدت اصلا سایت به حال خودش رها شد بعد از رفتن آقا فرخ دیگر همه چیز به حال خودش رها بود برای همین خیلی از کاربرها رفتند و دلسرد شدند باز الان یک سر و سامانی گرفته
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

11. بالا | پست 6487

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    217
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    بله یک مدت اصلا سایت به حال خودش رها شد بعد از رفتن آقا فرخ دیگر همه چیز به حال خودش رها بود برای همین خیلی از کاربرها رفتند و دلسرد شدند باز الان یک سر و سامانی گرفته
    سلام
    ببخشین اقا فرخ کی بودن که رفتنشون باعث دلسردی اعضا شد؟
    امضای ایشان

12. بالا | پست 6488

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,357
    تشکر شده 1,762 بار در 1,170 پست
    میزان امتیاز
    6

امضای ایشان

13. بالا | پست 6489

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    217
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام
    اگه نوح مثلا پیامبر بوده و بنابر مدعیات اسلام پیامبران معصوم و متصل به فضل و توکل کننده و امیدوار به لطف خدا بودن پس بنابر تعریف خودتون نوح اگر دچار غم و اندوه میشد و به خدا شکایت میبرد مثلا اون خدا باید در جوابش میگفت تو که مرا داری چه غم داری و ازینجور حرفا
    نه که ورداره واسش نسخه بپیچه برو انگور سیاه بخور خوب شی!

من فک کنم همین صادق یا بقیه امامان و رهبرانتون یوقتا خودشون حواسشون نبود یه چیزایی میگفتن که با مبانی اسلام سازگار نبوده

مثلا ممکنه خود همین امام ششم شما انگور سیاه خورده خوشش اومده و این روایت رو درست کرده
    مث بعضی ایه های متناقض خود قران که حاصل هیجانات مقطعی و بی دقتی محمد بودن(علیرغم باهوش بودنش)

البته همه اینا رو براساس پیشفرضهای خود اسلام نوشتم
    وگرنه که اصل خدا و توکل به اونو معصوم بودن نوح و اتصالش به منابع غیرمادی همه و همه افسانه ای بیش نیستن
    امضای ایشان

14. بالا | پست 6490

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,133
    تشکر شده 1,555 بار در 897 پست
    میزان امتیاز
    4

سلام
    مدیرکل سایت بودند یعنی admin خودش خیلی کم سر میزد مدیریت سایت عملا به farokh سپرده شده بود
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

15. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 6491

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    4

قسمت هایی از کتاب گوژپشت نتردام:

« مادرها اغلب بیشترین علاقه را به فرزندی دارند که بیشترین رنج را برایشان به وجود آورده است ».
    موافقم

17. کاربران زیر از مهسا90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 6492

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,357
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    اگه نوح مثلا پیامبر بوده و بنابر مدعیات اسلام پیامبران معصوم و متصل به فضل و توکل کننده و امیدوار به لطف خدا بودن پس بنابر تعریف خودتون نوح اگر دچار غم و اندوه میشد و به خدا شکایت میبرد مثلا اون خدا باید در جوابش میگفت تو که مرا داری چه غم داری و ازینجور حرفا
    نه که ورداره واسش نسخه بپیچه برو انگور سیاه بخور خوب شی!

من فک کنم همین صادق یا بقیه امامان و رهبرانتون یوقتا خودشون حواسشون نبود یه چیزایی میگفتن که با مبانی اسلام سازگار نبوده

مثلا ممکنه خود همین امام ششم شما انگور سیاه خورده خوشش اومده و این روایت رو درست کرده
    مث بعضی ایه های متناقض خود قران که حاصل هیجانات مقطعی و بی دقتی محمد بودن(علیرغم باهوش بودنش)

البته همه اینا رو براساس پیشفرضهای خود اسلام نوشتم
    وگرنه که اصل خدا و توکل به اونو معصوم بودن نوح و اتصالش به منابع غیرمادی همه و همه افسانه ای بیش نیستن
    نوح پیامبر اول مشکلشو به خدا گفته و خدا براش راه حل مشخص کرده پس در نتیجه نوح خدا رو داشته پس غمی نداشته چون راه حل مشکلاتو از خدا یاد میگرفته.

امامهای ما عین کاهن های شما نبودن که دل بخواهی و از رو خوششون اومدن حرفی بزنن، اون کاهن شماست که متوجه نیست کجای دنیا وایساده چی داره بلغور میکنه هر چی از ذهنش رد میشه همونو درست فرض میکنه.

وقتی در مورد امامهای ما حرف میزنی دهنتو آب بکش ادب رو رعایت کن.
    امضای ایشان

19. بالا | پست 6493

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,357
    میزان امتیاز
    6

وجود در هر شیئی یا معلول است یا نیست.
    اگر وجودی علت نداشت، آن‌را «واجب الوجود بالذات»، یا «واجب بنفسه» و یا همان «وجود خود بخودی» می‌نامیم؛
    البته نه به این معنا که ابتدا ذات آن وجود داشته و این ذات اقتضای وجود خود را نموده باشد؛ زیرا این فرض، منجر به «دَور» می‌شود، بلکه به این معنا که خودش به خودی خود همواره موجود بوده و در وجود داشتنش، نیازمند چیزی (از درون یا بیرون) نیست.
    پس واجب الوجود، یعنی چیزی که وجودش محتاج غیر نبوده و همواره، ضرورت وجود داشتن را به همراه دارد. از چنین وجوبی به وجوب بالذات یا بنفسه یا خود بخودی تعبیر می‌شود.

اما اگر وجود در یک شیء، معلول بود، در این‌صورت نیازمند علت است.
    به این شیء که وجودش محتاج علت است، «واجب بالغیر» یا «ممکن بالذات» گفته می‌شود.
    حال اگر علت وجود شیء، بیرون از شیء لحاظ شود و سلسله علت‌ها را به واجب الوجود منتهی ننماییم، در این صورت به «تسلسل» می‌انجامد.
    اگر هم علت وجود یافتن شیء را درون خود شیء لحاظ کنیم، در این‌صورت به «دَور» می‌انجامد و باید شیء، پیش از وجود یافتن، موجود باشد.
    پس ملاک واجب یا غیر واجب بودن شیء، احتیاج یا عدم احتیاج آن شیء در وجود داشتن است، اگر در وجود داشتن محتاج بود، در این‌صورت واجب الوجود بالذات نیست و اگر احتیاجی در آن راه نداشت، آن‌را واجب بالذات می‌نامیم.

اگر در سلسله علل و معلولات هر علتى به نوبه خود معلول علت دیگرى باشد در باره کل این سلسله مى‏توان گفت که همگى محتاج به علت دیگرى هستند پس باید در راس سلسله علت دیگرى را اثبات کرد که معلول علت دیگرى نباشد بنابر این سلسله علل داراى مبدا و سرآغازى خواهد بود.

هر معلولى نسبت به علت ایجاد کننده‏ اش عین ربط و وابستگى است و هیچگونه استقلالى از خودش ندارد و اگر علت مفروض نسبت به علت بالاترى معلول باشد همین حال را نسبت به آن خواهد داشت پس اگر سلسله ‏اى از علل و معلولات را فرض کنیم که هر یک از علتها معلول علت دیگرى باشد سلسله ‏اى از تعلقات و وابستگیها خواهند بود و بدیهى است که وجود وابسته بدون وجود مستقلى که طرف وابستگى آن باشد تحقق نخواهد یافت پس ناچار باید وراى این سلسله ربطها و تعلقات وجود مستقلى باشد که همگى آنها در پرتو آن تحقق یابند بنابراین نمی‏توان این سلسله را بی آغاز و بدون مستقل مطلق دانست.

با این توضیح روشن شد: به موجودی نیازمندیم که معلول علت دیگر و وابسته به موجود دیگری نباشد و مستقل مطلق باشد و این همان چیزی است که ما او را خدا می نامیم و فلاسفه واجب الوجود.
    امضای ایشان

20. بالا | پست 6494

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    217
    میزان امتیاز
    1

نوح پیامبر اول مشکلشو به خدا گفته و خدا براش راه حل مشخص کرده پس در نتیجه نوح خدا رو داشته پس غمی نداشته چون راه حل مشکلاتو از خدا یاد میگرفته.

امامهای ما عین کاهن های شما نبودن که دل بخواهی و از رو خوششون اومدن حرفی بزنن، اون کاهن شماست که متوجه نیست کجای دنیا وایساده چی داره بلغور میکنه هر چی از ذهنش رد میشه همونو درست فرض میکنه.

وقتی در مورد امامهای ما حرف میزنی دهنتو آب بکش ادب رو رعایت کن.
    طبق فلسفه ای که خود اسلام مطرح کرده نباس کسیکه به اصطلاح پیامبر و معصوم بوده گرفتار غم بشه و حتی اگرم بشه با یاداوری اینکه خدا پشتیبان اونه پس باید این غم برطرف میشده
    اما از اونجا که اسلام یه مجموعه از ضد و نقیضهاست که بدست اشخاص مختلف نوشته شده
    خیلی جاها احساسات و تصورات و کج فهمیدنهای خود همون امامان شما یا پیامبرتون و ایضا خلفای اهل سنت ،باعث شده که یه حکم یا یه تئوری جدید اضافه بشه و وقتی یکی میاد اینا رو کنار هم میزاره میبینه که بشدت در تعارضن

همین تناقض گوییهایی که از امامانتون نقل میکنین کاملا مشخص میکنه که چقد از هرلحاظ با کاهنهای ما فرق داشتن

البته مشخصه که شما بازم عصبی شدین و ادبیاتتون نشون میده حالتون مساعد نیس

ماها دچار تعصبات نیستیم و مث شماها درمقابل توهینها خودمونو به در و دیوار نمیزنیم

اما باتوجه به خشم و عصبیت شما بنظرم ادامه دادن بحث با شما کاملا بیفایدس بجز اینکه بیشتر عصبی بشین و احیانا واسه سلامتیتون ضرر داشته باشه

پس هرموقع اعصابتون اروم شد نظر بدین
    موفق باشین
    امضای ایشان

21. بالا | پست 6495

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,357
    میزان امتیاز
    6

طبق فلسفه ای که خود اسلام مطرح کرده نباس کسیکه به اصطلاح پیامبر و معصوم بوده گرفتار غم بشه و حتی اگرم بشه با یاداوری اینکه خدا پشتیبان اونه پس باید این غم برطرف میشده
    اما از اونجا که اسلام یه مجموعه از ضد و نقیضهاست که بدست اشخاص مختلف نوشته شده
    خیلی جاها احساسات و تصورات و کج فهمیدنهای خود همون امامان شما یا پیامبرتون و ایضا خلفای اهل سنت ،باعث شده که یه حکم یا یه تئوری جدید اضافه بشه و وقتی یکی میاد اینا رو کنار هم میزاره میبینه که بشدت در تعارضن

همین تناقض گوییهایی که از امامانتون نقل میکنین کاملا مشخص میکنه که چقد از هرلحاظ با کاهنهای ما فرق داشتن

البته مشخصه که شما بازم عصبی شدین و ادبیاتتون نشون میده حالتون مساعد نیس

ماها دچار تعصبات نیستیم و مث شماها درمقابل توهینها خودمونو به در و دیوار نمیزنیم

اما باتوجه به خشم و عصبیت شما بنظرم ادامه دادن بحث با شما کاملا بیفایدس بجز اینکه بیشتر عصبی بشین و احیانا واسه سلامتیتون ضرر داشته باشه

پس هرموقع اعصابتون اروم شد نظر بدین
    موفق باشین
    اصلا به شما ربطی نداره این چیزا شما کاهنهای خودتونو عیبیابی بنمایید که همه حرفشون خودخواهیه و خوشگذرونی.

چیزی که کاهنهای خوشگذرونتون ارائه دادن چیه غیر از به خطر انداختن جون طرفداراشون به سبب خوشگذرونیهای احمقانه.

واقعیت تلخه وقتی در مسیری هستی که خودتم میدونی اشتباهه مجبوری برا دلخوشی خودت به دیگران تیپا بزنی.
    امضای ایشان

22. بالا | پست 6496

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    217
    میزان امتیاز
    1

اصلا به شما ربطی نداره این چیزا شما کاهنهای خودتونو عیبیابی بنمایید که همه حرفشون خودخواهیه و خوشگذرونی.

چیزی که کاهنهای خوشگذرونتون ارائه دادن چیه غیر از به خطر انداختن جون طرفداراشون به سبب خوشگذرونیهای احمقانه.

واقعیت تلخه وقتی در مسیری هستی که خودتم میدونی اشتباهه مجبوری برا دلخوشی خودت به دیگران تیپا بزنی.
    وقتی درمنظر عموم میزارینش انتظار نقد شدن داشته باشین
    اعصابتونو تقویت کنین انگور سیاه بخورین ارامش پیدا کنین با حرف منطقی انقد عصبی برخورد نکنین

من به شما تیپا نزدم!
    واقعیت همین بود که گفتم بدون هیچ قصد تیپا زدنی!

اگه اون روایت خیلی واستون محبوب بود و نمیخواستین احیانا با نقد شدن صدمه ببینه نباس تو منظر عموم میزاشتینش
    حالا که گذاشتین پس انتقادها رو تحمل کنین

جون ما اگه از دست شما مسلمین در امان بمونه کافیه
    شمایی که ته دلت پر از خشم و کینه و عصبیت نسبت به ماست حالا مثلا نگران به خطر افتادن چی هستی؟!

بازم میگم وقتی میدونین نقطه ضعفهاتون دست ماست و میتونیم با انگولک کردنشون جیغ شماها رو دربیاریم اما متقابلا ماها نقطه حساس نداریم که بتونین ما رو عصبی کنین خب پس ادامه دادن بحث از سمت شما یجور خودازاریه که در درون شماست
    من مسوول وضعیت شما نیستم
    خودتون مقصرین که بااین سطح اسیب پذیریتون اصرار دارین بحثهای الکی کنین و اسپم بفرستین
    امضای ایشان

23. بالا | پست 6497

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,357
    میزان امتیاز
    6

وقتی درمنظر عموم میزارینش انتظار نقد شدن داشته باشین
    اعصابتونو تقویت کنین انگور سیاه بخورین ارامش پیدا کنین با حرف منطقی انقد عصبی برخورد نکنین

من به شما تیپا نزدم!
    واقعیت همین بود که گفتم بدون هیچ قصد تیپا زدنی!

اگه اون روایت خیلی واستون محبوب بود و نمیخواستین احیانا با نقد شدن صدمه ببینه نباس تو منظر عموم میزاشتینش
    حالا که گذاشتین پس انتقادها رو تحمل کنین

جون ما اگه از دست شما مسلمین در امان بمونه کافیه
    شمایی که ته دلت پر از خشم و کینه و عصبیت نسبت به ماست حالا مثلا نگران به خطر افتادن چی هستی؟!

بازم میگم وقتی میدونین نقطه ضعفهاتون دست ماست و میتونیم با انگولک کردنشون جیغ شماها رو دربیاریم اما متقابلا ماها نقطه حساس نداریم که بتونین ما رو عصبی کنین خب پس ادامه دادن بحث از سمت شما یجور خودازاریه که در درون شماست
    من مسوول وضعیت شما نیستم
    خودتون مقصرین که بااین سطح اسیب پذیریتون اصرار دارین بحثهای الکی کنین و اسپم بفرستین
    خوب میکنم در منظر عموم میذارم میخوام چشم بدخواها دربیاد.

به تو ربطی نداره تو برو کاهن خودتونو نقد کن.

تو غلط میکنی که انگولک میکنی فک کردی کی هستی؟

وقتی به این شکل رفتار میکنی توقع داری دورت بگردیم؟
    از اولشم رفتار کفار همین شکلی بوده که برا خونشون دیه تعیین نشده و کار بسیار منطقی بوده.
    رفتار خودتو درست کن تو هیچ حقی برای نقد ما مسلمونا نداری اینو بفهم.

میخوای چیزی بهت بگم که تا آخر عمرت بسوزی و دیگه اینورا پیدات نشه؟
    آسیب پذیریو میخوای با تمام وجودت حس کنی؟
    من نمیگم ولی تو هم حد خودتو حفظ کن عوضی نباش.
    همش توقع داری ماها مودب باشیم و عین آدم رفتار کنیم اما خودت اصلا رعایت نمیکنی.

همین که ما چیزی برای ارائه داریم اما شماها هیچی ندارید خودش مشخص میکنه حق با کیه.
    به جای انگولک بازی چیزی بگو که بهتر از روشهای ما باشه و در سلامت انسان مفید واقع بشه، اصلا دارید همچین مطلبی؟
    همه چیزتون خوشگذرونیهایی هست که به ضرر انسان ختم میشن.
    امضای ایشان

24. بالا | پست 6498

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    217
    میزان امتیاز
    1

خوب میکنم در منظر عموم میذارم میخوام چشم بدخواها دربیاد.

به تو ربطی نداره تو برو کاهن خودتونو نقد کن.

تو غلط میکنی که انگولک میکنی فک کردی کی هستی؟

وقتی به این شکل رفتار میکنی توقع داری دورت بگردیم؟
    از اولشم رفتار کفار همین شکلی بوده که برا خونشون دیه تعیین نشده و کار بسیار منطقی بوده.
    رفتار خودتو درست کن تو هیچ حقی برای نقد ما مسلمونا نداری اینو بفهم.

میخوای چیزی بهت بگم که تا آخر عمرت بسوزی و دیگه اینورا پیدات نشه؟
    آسیب پذیریو میخوای با تمام وجودت حس کنی؟
    من نمیگم ولی تو هم حد خودتو حفظ کن عوضی نباش.
    همش توقع داری ماها مودب باشیم و عین آدم رفتار کنیم اما خودت اصلا رعایت نمیکنی.

همین که ما چیزی برای ارائه داریم اما شماها هیچی ندارید خودش مشخص میکنه حق با کیه.
    به جای انگولک بازی چیزی بگو که بهتر از روشهای ما باشه و در سلامت انسان مفید واقع بشه، اصلا دارید همچین مطلبی؟
    همه چیزتون خوشگذرونیهایی هست که به ضرر انسان ختم میشن.
    پست به پست بیشتر داغ میکنی
    دست خودت نیس رقت انگیزی
    اما جهت اطلاعت من هرچیزیو که لازم بدونم نقد میکنم و تخریب احساسات ادمی مث تو واسم مهم نیس

خیالت راحت که ماها به هیچی اسیب پذیر نیستیم

اما شماها فرق دارین چون فلسفه دین شما بر حرمت گذاشتن مقدساته و وقتی این حرمت بشکنه اشکتون درمیاد و بهم میریزین و میشین مث همین حالتی که تو الان هستی

الان فک میکنی فلانک از قول نوح گفته انگور سیاه خورده غمش پریده این مثلا یه روش مفیده؟!
    به نفع سلامتی انسانه؟!
    مث همون روغن دنبه که لابد اونم یکی دیگه از امامانتون خواب نما شده بود!

اگه این حرفا خریدار داشت که الان در همه کارخونه های تولید روغن مملکت رو تخته کرده بودین؟!
    پس چی شد؟!
    چرا کسی حرفاتونو یه پول سیاه حساب نکرد؟

شمایی که اونقد سواد نداری مصرف روغن رو به بیماری دیابت ربط میدی معلومه کسی به بازی نمیگیرتت
    اینکه دیگه جیغ و داد کردن و عصبی بازی نداره

اولش به اعصابت مسلط شو
    بعدش برو مطالعاتتو بالا ببر

من ترجیح میدم شما هرچی دل تنگت میخواد بنویسی که سطح فرهنگ و شعور مومنین و مومنات بیشتر اشکار بشه
    اما اگه جای الکی افاضات کردن بری یکم مطالعه کنی شاید به نفع خودت باشه
    امضای ایشان

صفحه 325 از 325 ... 125225275315323324325

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد