نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: انصراف از دانشگاه

4611
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انصراف از دانشگاه

با سلام و خسته نباشید. من دانشجوی ترم 2 ارشد برق الکترونیک روزانه دانشگاه گیلان هستم ترم یک هیچ واحدی پاس نکردم درسها برام خیلی سختن و از طرفی رغبتی برای خوندن و ادامه تحصیل ندارم. الان 24 سالمه و اگه انصراف ندم 3ساله میتونم ارشد بگیرم با معدل نهایتا14 تا 15 و دو سال هم سربازی برم 29سالم میشه و علاقه شدیدی به کار برنامه نویسی در حوزه اندروید و وب دارم و بعد
    فارغ التحصیلی هم میخوام برنامه نویسی اندروید کار کنم .الان 2 ماه مونده به اتمام ترم دو و میخوام از دانشگاه انصراف بدم ولی دو دلم نمیدونم چکار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : انصراف از دانشگاه

سلام حیف که بخواید درستون ول کنید
    اگه انگیزه ندارید یه مسافرتی چیزی برید شاید بهتر شد
    به نظرم این همه درس خوندید الان ول کنید خیلی حیفه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    این موضوع مهمی می باشد و نیاز است با دقت و در حوصله و مشورت در مورد آن تصمیم گیری کنید . دقت کنید که این پروسه زمانی برای درس خواندن و سربازی تقریبا برای همه یکسان می باشد و شما در صورتی که الان نیز ترک تحصیل کنید و وارد رشته دیگر نیز شوید باز همین روند ادامه دارد . بهتر است در این مورد از اساتید و در کنار آن مشورت خانواده و از همه مهم تر برنامه ریزی خود و علایقتان استفاده کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری در این مورد داشته باشید . دقت کنید که مشخص است که شما از نظر هوشی در سطح مناسب قرار دارید که وارد دانشگاه دولتی در مقطع ارشد شده اید اما به نظر می رسد آن چیزی که باعث افت تحصیلی شما می شود بی انگیزگی و نداشتن هدف مشخص باشد که بهتر است به صورت حضوری برای بررسی دقیق به مشاوره تحصیلی مراجعه کنید تا با بررسی همه جوانب در این مسیر به شما کمک شود.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

021-88419832

شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

مدیر اپارات رو میشناسی ؟
    اونم رشتش مثل تو برق بود ولی علاقه زیااادییی به کامپیوتر داشت رفت دنبال علاقش و شد اینی که الان میبینی ...
    اولین و بزرگترین سایت اشتراک ویدیو در ایران
    چرا ؟
    چون رفت دنبال علاقش
    من خودم دانشگاه دولتی روزانهکاردانی کامپیوتر میخونم رشته کامپیوتر از زیباترین رشته ها هستش و خیلیییی کارها میشه توش کرد
    هرچند واحدهایی مثل ساختمان داده،مبانی الکترونیک چرت و پرتی بیش نیستن ولی اندروید و سی شارپ فوق العاده هستن
    تحصیلات دانشگاهی درآمد تو را برای گذران در زندگی فراهم میکند و مطالعه آزاد و هدفمند ثروتمندت میکند
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

5. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد