نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ریاضی یا تجربی؟!

1071
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40574
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Talking ریاضی یا تجربی؟!

سلام دوستان
    من یه کلاس نهمی با معدل بیستم که بین رشته ریاضی و تجربی گیر کردم
    توی همه ی درسا ذاتا قویم(ینی خرخونی نمیکنم باهوشم) اما توی ریاضی با تلاش خوبم یعنی هوش ریاضی اونجوری ندارم ولی به هرحال نمرم بیسته. ولی میدونم و بهم گفتن که درسای دوران متوسطه اول از زمین تا اسمون با متوسطه دوم فرق میکنه.ینی ریاضی ای که تا حالا خوندیم چیزی نبوده و از این به بعدش واقعا باید بخوای و علاقه داشته باشی که نتیجه بگیری.واسه همین یکم ترس برم داشته چون زیاد عاشق ریاضی نیستم اگه بخوام روراست باشم بیشتر از شغلهاش خوشم میاد.اونم فقط و فقط نجوم و هوا فضا که اینده ای هم حداقل تو ایران برای یه دختر نداره
    با رشته تجربیم مشکلی ندارم خونواده هم که همه تحصیل کرده هستن و از دکتر تا مهندسش همه بهم میگن برو تجربی و صاف دندونپزشکی بخون چون میدونن استعدادشو دارم ولی چه کنم که خیلی علاقه ندارم به محیطهای بیمارستانی و مریض داری و اینجور چیزا از طرفی متقاضیای زیادیم داره کنکورشو ترسناک می کنه واقعا
    ولی از طرفی فکر می کنم تیپ شخصیتیم بیشتر به این رشته میخوره چون ازونایی هستم که واقعا عاشق مطالعه و تحقیقم و خود به خود خودم کتاب میخونم حالا چه درسی چه علمی
    (علمیم حسابی)
    نمی دونم چیکار کنم واقعا کمکم کنین دوس دارم که از تجربه های بقیه استفاده کنم چون یکبار چوب گوش نکردن به بقیه رو خوردم و از مدرسه تیزهوشان اومدم بیرون
    ولی حالا دارم تلاش می کنم و میخوام که قبول بشم ولی قبل از ثبت نامش حتما باید رشته رو مشخص کرد...
    حالا تجربی رو بزنم یا ریاضی؟؟؟؟
    ویرایش توسط fatiiiiiiiiiiiiiii : 05-05-2019 در ساعت 02:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ریاضی یا تجربی؟!

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بهتر است قبل از تصمیم گیری در این مورد به صورت حضوری به مشاور مراجعه کنید تا با تست های استعداد یابی استعداد شما مشخص شود و در کنار علایقتان و آینده رشته ها گذاشته شود تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید . دقت کنید که برای موفقیت نیاز است که شما به استعداد، شرایط شغلی، و علایقتان در کنار یکدیگر توجه کنید تا بتوانید با انگیزه بیشتری برای شغل آینده خود تلاش کنید و در آینده با سختی های آن بتوانید با توجه به علایقتان بهتر کنار بیایید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88419832
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)