نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: عشق به استاد

4050
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق به استاد

سلام دوستان میخواستم باهاتون درباره ی مشکلم حرف بزنم مشکل نگم یه عشقه بدون منطق که دلم یه جور میگه ولی عقلم یه جوردیگه.......
    من دانشجوام و تا حالا اصلا دوست پسری نداشتم یعنی اصلا از اینجور رابطه ها خوشم نمیاد برام بی معنی هستن یه دختر محجبه که اگه یه پسری بهم نزدیک بشه یه جوری باهاش رفتار میکنم که بهش بفهمونم اصلا برام اهمیتی نداره و بهش اجازه سلام واحوالپرسی هم نمیدم...اما حالا با وجود چنین رفتارهام از یه استادم خوشم اومده اونم استادی که سنش از من کم کمش 19 سال تفاوت داره و مجرده اصلا نمیدونم چرا دوستش دارم براتون از ترم اولم بگم ترم اولی هم که خودتون میدونین تازه از محیط دبیرستان خارج شده وبه محیط دانشگا وارد شده خب منم اونجوری بودم چادری ام و حتی زیاد ان چنانی واسه دانشگا ارایش ندارم این استادی ک دارم براتون میگم از همون روز اول بهم زل زد وفقط نگام کرد منم که ساده گفتم شاید چیزی تو صورتم هستش...... این نگاه کردنا تو طول ترم بیشتر وبیشتر شد منم که اصلا توجهی نداشتم اصولا دختری هستم که کسی ازم چیزی نپرسه حرف نمیزنم ... ترم اولم تموم شدو تو امتحان اون استادم من20 شدم وترم بعد هم با همون استاد درس داشتیم این استاد بیشتر از ترم قبل بهم توجه میکرد منم ک یه ترم بزرگتر شده بودم منم کم کم شروع به بحث تو کلاس کردم و چون از اون درس بیشتر خوشم میومد بیشتر تو کلاس فعالیت داشتم تا جای ک استاد وقتی بقیه ی بچه ها میرفتن تمرین حل کنن استاد به من میگفت که تو نگا کن ببین درست نوشته ان یا نه همینجوری ادامه پیدا کرد که ما امتحان اون درس رو هم دادیم من بازم تو امتحان 20 شدم ولی ترم بعدش من با اون استاد درس نداشتم یعنی اصلا درسمون به اون استاد نداده بودن منم از این ماجرا خیلی ناراحت شدم از اینجا فهمیدم که دارم کم کم عاشق استادم میشم ...... یه بار رفتم کلاس ترم پایین تر از خودم که با اون استاد درس داشتن تو کلاس وقتی به استاد گفتم که استاد با اجازتون اومدم کلاستون با روی خوش بهم گفت شما صاحب خونه این اجازه لازم نیس خب بعد اون ترمم بازم با اون استاد درس نداشتیم تا اینکه این ترم با اون استاد درس داشتم بازم استاد توی کلاس همون رفتارای همیشگی اش رو میکرد توی کلاس داره انگارفقط به من درس میده هر وقت نگا میکنم میبینم داره بهم نگا میکنه وهر چی هم من ازش بخوام نه نمیگه .....فقط از من سوال میپرسه و منم توی کلاسش فعالم یه بار توی همین ترم رفتم تخته که تمرین حل کنم استاد دوتا ماژیک قرمز وابی بهم داده بود بعد خودش خواست بنویسه به من گفت که ماژیک بدم منم هردوش رو گرفتم طرفش که خودش برداره ولی برنداشت گفت خودت بده منم هی میگرفتم سمتش که خودش برداره اونم اخرش برنداشت که نداشت اخر من خودم ابی رو بهش دادم اونم گفت ک چرا خانما رنگ قرمز رو دوست دارن ؟؟؟اخه چرا اینکار رو کرد نمیدونم..نمیدونم اونم بهم علاقه داره یا نه.... خب سرتون درد نیارم خییییییییلی حرف زدم میخوام اونو به عنوان عشقی که تو قلبم دارم حذف کنم چون عشقم یه طرفه هستش نمیخوام اصلا وارد ماجرای عشق وعاشقی بشم میخوام با تمرکززیاد درسام رو بخونم لطفا بهم کمک کنید دوستان ممنونم ازتون.........
    ویرایش توسط samaneh k : 01-06-2020 در ساعت 11:51 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : عشق به استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh k نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبین میخواستم باهاتون درباره ی مشکلم حرف بزنم مشکل نگم یه عشقه بدون منطق که دلم یه جور میگه ولی عقلم یه جوردیگه.......
    من دانشجوام و تا حالا اصلا دوست پسری نداشتم یعنی اصلا از اینجور رابطه ها خوشم نمیاد برام بی معنی هستن یه دختر محجبه که اگه یه پسری بهم نزدیک بشه یه جوری باهاش رفتار میکنم که بهش بفهمونم اصلا برام اهمیتی نداره و بهش اجازه سلام واحوالپرسی هم نمیدم...اما حالا با وجود چنین رفتارهام از یه استادم خوشم اومده اونم استادی که سنش از من کم کمش 19 سال تفاوت داره و مجرده اصلا نمیدونم چرا دوستش دارم براتون از ترم اولم بگم ترم اولی هم که خودتون میدونین تازه از محیط دبیرستان خارج شده وبه محیط دانشگا وارد شده خب منم اونجوری بودم چادری ام و حتی زیاد ان چنانی واسه دانشگا ارایش ندارم این استادی ک دارم براتون میگم از همون روز اول بهم زل زد وفقط نگام کرد منم که ساده گفتم شاید چیزی تو صورتم هستش...... این نگاه کردنا تو طول ترم بیشتر وبیشتر شد منم که اصلا توجهی نداشتم اصولا دختری هستم که کسی ازم چیزی نپرسه حرف نمیزنم ... ترم اولم تموم شدو تو امتحان اون استادم من20 شدم وترم بعد هم با همون استاد درس داشتیم این استاد بیشتر از ترم قبل بهم توجه میکرد منم ک یه ترم بزرگتر شده بودم منم کم کم شروع به بحث تو کلاس کردم و چون از اون درس بیشتر خوشم میومد بیشتر تو کلاس فعالیت داشتم تا جای ک استاد وقتی بقیه ی بچه ها میرفتن تمرین حل کنن استاد به من میگفت که تو نگا کن ببین درست نوشته ان یا نه همینجوری ادامه پیدا کرد که ما امتحان اون درس رو هم دادیم من بازم تو امتحان 20 شدم ولی ترم بعدش من با اون استاد درس نداشتم یعنی اصلا درسمون به اون استاد نداده بودن منم از این ماجرا خیلی ناراحت شدم از اینجا فهمیدم که دارم کم کم عاشق استادم میشم ...... یه بار رفتم کلاس ترم پایین تر از خودم که با اون استاد درس داشتن تو کلاس وقتی به استاد گفتم که استاد با اجازتون اومدم کلاستون با روی خوش بهم گفت شما صاحب خونه این اجازه لازم نیس خب بعد اون ترمم بازم با اون استاد درس نداشتیم تا اینکه این ترم با اون استاد درس داشتم بازم استاد توی کلاس همون رفتارای همیشگی اش رو میکرد توی کلاس داره فقط به من درس میده هر وقت نگا میکنم میبینم داره بهم نگا میکنه وفقط از من سوال میپرسه و منم توی کلاسش فعالم یه بار توی همین ترم رفتم تخته که تمرین حل کنم استاد دوتا ماژیک قرمز وابی بهم داده بود بعد خودش خواست بنویسه به من گفت که ماژیک بدم منم هردوش رو گرفتم طرفش که خودش برداره ولی برنداشت گفت خودت بده منم هی میگیرم سمتش که خودش برداره اونم اخرش برنداشت که نداشت اخر من خودم ابی رو بهش دادم اونم گفت ک چرا خانما رنگ قرمز رو دوست دارن ؟؟؟اخه چرا اینکار رو کرد نمیدونم...... خب سرتون درد نیارم خییییییییلی حرف زدم میخوام اونو به عنوان عشقی که تو قلبم دارم حذف کنم چون عشقم یه طرفه هستش نمیخوام اصلا وارد ماجرای عشق وعاشقی بشم میخوام با تمرکززیاد درسام رو بخونم لطفا بهم کمک کنید دوستان ممنونم ازتون.........
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام .

علاقه به استاد به طور چشم گیری افزایش پیدا کرده !
    طوری که توی همین سایت از دوماه قبل تا الان بالغ بر ۴ تا تاپیک علاقه به استاد داشتیم !

دوست گرامی گاهی وقت ها تصمیمات به خاطر عدم خود آگاهی برپایه درست قرار نمیگیرن !
    برای همین به جایی نمیخوره که از ارکان فرو میریزه و روز از نو وروزی از نو !

درسته شما قصد تمرکز کردن و خوندن درس با علاقه بیشتر دارید !
    اما باید بدونید گاهی وقت ها واکنش ما نسبت به یک امری که ظاهراً به دست آوردنش ممکن نیست ! مکانیزم جایزگینی خواهد بود !

یعنی در اینکه شما نسبت به استاد علاقه مند هستید شکی نیست !
    چرا چون رفتن به کلاس ترم پائین تر و .............‌بیانگر علاقه شماست ! خُب شما اشاره به سن استاد کردین اینم ممکنه در ضمیر نا خودآگاه شما تاثیر منفی گزاشته باشه و شما به این نتیجه رسیدین با توجه به اختلاف سنی پس علاقه و .......برای ما ممکن نیست و اینجا بوده که مکانیزم جایگزینی در شما فعال شده و شمارو به ورطه جایگزین کردن درس وتحصیل سوق داده !

منظور من این نیست که انتخاب درس و تمرکز گزینه درست نیست
    منظور من اینه که اگر شما تحت تاثیر ضمیر ناخودآگاه باشی وصورت مسئله رو پاک کنی ( مکانیزم انکاری = به وجود استادعلاقه ندارم ) ممکنه همون علاقه که باعث میشد درکلاس استاد بیست بگیری و برای دیدنش به کلاس ترم پائین بری همون علاقه بزرگ بشه واین بار با قدرتی برابر نیروی کلومبیک فعال به زندگیت برگرده

پس برای اینکه بتونی تصمیم خودت رو درست و صحیح برآورد کنی باید به خودآگاهی برسی ! مثلا خودت رو با پرسش از خودت محک بزن ! وبگو آیا اگر استاد زمانی به من ابراز علاقه کرد بازهم بر این باورم که درس جایگاه بالاتری دارد ! اگر جوابت منفی بود بدونید شما
    از مکانیزم جایگزینی استفاده کردین !

اما اگر جوابتون مثبت بود ! بازهم با سوالات متعدد خودتون رو محک بزنید درنهایت اگر بازهم بر این باور بودی که میخوای درس رو با تمرکز ادامه بدی و عشق وعاشقی رو جایگاه ندی ! باید اقدام کنی که استاد فراموشت بشه اما چطور ؟

1 دیگه به کلاس هایی که با ایشون نداری نرو !

2 اگر باهاش کلاس داشتی سعی کن در نقطه ای بشینی که دور از چشمش باشی !

3 به سوالات حتی اگر جواب روبلد بودی داو طلبانه پاسخ نده!( چون باعث میشه زمینه حرف زدن استاد با شما و اینکه شمارو بکشه پای تخته فراهم بیاد )

4 وقت های خالیتون رو با سرگرمی ها و درس خوندن و تفریح آکیو پاید کنید (پُر کنید )

مطمئن باشید اگر تصمیمتون محکم واستوار باشه و اجازه ندید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید موفق خواهید شد !
    ویرایش توسط Saltanat : 01-06-2020 در ساعت 10:08 PM

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام .

علاقه به استاد به طور چشم گیری افزایش پیدا کرده !
    طوری که توی همین سایت از دوماه قبل تا الان بالغ بر ۴ تا تاپیک علاقه به استاد داشتیم !

دوست گرامی گاهی وقت ها تصمیمات به خاطر عدم خود آگاهی برپایه درست قرار نمیگیرن !
    برای همین به جایی نمیخوره که از ارکان فرو میریزه و روز از نو وروزی از نو !

درسته شما قصد تمرکز کردن و خوندن درس با علاقه بیشتر دارید !
    اما باید بدونید گاهی وقت ها واکنش ما نسبت به یک امری که ظاهراً به دست آوردنش ممکن نیست ! مکانیزم جایزگینی خواهد بود !

یعنی در اینکه شما نسبت به استاد علاقه مند هستید شکی نیست !
    چرا چون رفتن به کلاس ترم پائین تر و .............‌بیانگر علاقه شماست ! خُب شما اشاره به سن استاد کردین اینم ممکنه در ضمیر نا خودآگاه شما تاثیر منفی گزاشته باشه و شما به این نتیجه رسیدین با توجه به اختلاف سنی پس علاقه و .......برای ما ممکن نیست و اینجا بوده که مکانیزم جایگزینی در شما فعال شده و شمارو به ورطه جایگزین کردن درس وتحصیل سوق داده !

منظور من این نیست که انتخاب درس و تمرکز گزینه درست نیست
    منظور من اینه که اگر شما تحت تاثیر ضمیر ناخودآگاه باشی وصورت مسئله رو پاک کنی ( مکانیزم انکاری = به وجود استادعلاقه ندارم ) ممکنه همون علاقه که باعث میشد درکلاس استاد بیست بگیری و برای دیدنش به کلاس ترم پائین بری همون علاقه بزرگ بشه واین بار با قدرتی برابر نیروی کلومبیک فعال به زندگیت برگرده

پس برای اینکه بتونی تصمیم خودت رو درست و صحیح برآورد کنی باید به خودآگاهی برسی ! مثلا خودت رو با پرسش از خودت محک بزن ! وبگو آیا اگر استاد زمانی به من ابراز علاقه کرد بازهم بر این باورم که درس جایگاه بالاتری دارد ! اگر جوابت منفی بود بدونید شما
    از مکانیزم جایگزینی استفاده کردین !

اما اگر جوابتون مثبت بود ! بازهم با سوالات متعدد خودتون رو محک بزنید درنهایت اگر بازهم بر این باور بودی که میخوای درس رو با تمرکز ادامه بدی و عشق وعاشقی رو جایگاه ندی ! باید اقدام کنی که استاد فراموشت بشه اما چطور ؟

1 دیگه به کلاس هایی که با ایشون نداری نرو !

2 اگر باهاش کلاس داشتی سعی کن در نقطه ای بشینی که دور از چشمش باشی !

3 به سوالات حتی اگر جواب روبلد بودی داو طلبانه پاسخ نده!( چون باعث میشه زمینه حرف زدن استاد با شما و اینکه شمارو بکشه پای تخته فراهم بیاد )

4 وقت های خالیتون رو با سرگرمی ها و درس خوندن و تفریح آکیو پاید کنید (پُر کنید )

مطمئن باشید اگر تصمیمتون محکم واستوار باشه و اجازه ندید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید موفق خواهید شد !
    منم این سوال رو از خودم کردم به نظرم از جایگزینی استفاده میکنم چون نمیتونم استاد رو از ذهنم پاک کنم وهروقت بهش فکر میکنم نمیتونم تمرکز داشته باشم منم یه دانشجوی رتبه الف هستم نمیخوام معدلم رو کمتر بیارم دوست دارم امتحانامو به نحو احسن بدم و بتونم این ترمم رتبه ی اول بشم واسه همین دلم میخواد این عشق لعنتی رو از ذهنم پاک کنم نمیخوام بهم ضربه بزنه درضمن نمیدونم اونم اخه بهم علاقه داره یا نه نمیخوام واسه چیز پوچ ذهنم رو درگیر کنم لطفا یه راه حلی بگین برام خواهشا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

منم این سوال رو از خودم کردم به نظرم از جایگزینی استفاده میکنم چون نمیتونم استاد رو از ذهنم پاک کنم وهروقت بهش فکر میکنم نمیتونم تمرکز داشته باشم منم یه دانشجوی رتبه الف هستم نمیخوام معدلم رو کمتر بیارم دوست دارم امتحانامو به نحو احسن بدم و بتونم این ترمم رتبه ی اول بشم واسه همین دلم میخواد این عشق لعنتی رو از ذهنم پاک کنم نمیخوام بهم ضربه بزنه درضمن نمیدونم اونم اخه بهم علاقه داره یا نه نمیخوام واسه چیز پوچ ذهنم رو درگیر کنم لطفا یه راه حلی بگین برام خواهشا
    سلام مجدد
    دوست گرامی الان که خودت هم میدونی مکانیزم انکاری واکنش شما بوده ! دو راه حل داری

اولی چسبیدن به درس و دانشگاه و تلاش

دومی از استاد به هر روشی که دوست داری وبراتون آسون تره آشکار یا مرموزانه یا ........بپرس که بهت علاقه داره یا نه اگر جوابشون مثبت بود که خُب بقیه رو خودتون بلدین چیکار کنید
    اما اگر جواب منفی بود !
    اینجاست که خواه یا ناخواه باید بری سمت گزینه اول !

اما چرا میگم ازش بپرسی ! چون نمیخام جایی از ذهنت بهش مشغول باشه ! از طرفی هم میتونی شانست رو در باره استاد محک بزنی

اما اگر نتیجه نهایی به نظرت همونه که گفتی! برای فراموش کردن بزرگ ترین فاکتور رو زمان به دست داره
    و خودت هم بای به خودت کمک کنی !
    باید راه حل رو از ذهنت آغاز کنی ! سعی کن بهش فکر نکنی !
    تو کلاس هایی که باهاش نداری شرکت نکن !
    اگر باهاش کلاس داشتی اگر ممکنه استادت رو عوض کن !

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد
    دوست گرامی الان که خودت هم میدونی مکانیزم انکاری واکنش شما بوده ! دو راه حل داری

اولی چسبیدن به درس و دانشگاه و تلاش

دومی از استاد به هر روشی که دوست داری وبراتون آسون تره آشکار یا مرموزانه یا ........بپرس که بهت علاقه داره یا نه اگر جوابشون مثبت بود که خُب بقیه رو خودتون بلدین چیکار کنید
    اما اگر جواب منفی بود !
    اینجاست که خواه یا ناخواه باید بری سمت گزینه اول !

اما چرا میگم ازش بپرسی ! چون نمیخام جایی از ذهنت بهش مشغول باشه ! از طرفی هم میتونی شانست رو در باره استاد محک بزنی

اما اگر نتیجه نهایی به نظرت همونه که گفتی! برای فراموش کردن بزرگ ترین فاکتور رو زمان به دست داره
    و خودت هم بای به خودت کمک کنی !
    باید راه حل رو از ذهنت آغاز کنی ! سعی کن بهش فکر نکنی !
    تو کلاس هایی که باهاش نداری شرکت نکن !
    اگر باهاش کلاس داشتی اگر ممکنه استادت رو عوض کن !
    اونجا ک گفتین اشکار یا مرموزانه ازش بپرسم که منو دوست داره یا نه به صورت اشکار که اصلا نمیتونم ولی به صورت مرموزانه هم اونقدرا بلد نیستم تا چه کارهایی رو بکنم که از طریق واکنش هاش بفهمم دوستم داره یانه ..... منم چند بار سعی کردم که طوری باهاش رفتار کنم که ببینم عکس العملش چیه ولی نتونستم بفهمم....

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اونجا ک گفتین اشکار یا مرموزانه ازش بپرسم که منو دوست داره یا نه به صورت اشکار که اصلا نمیتونم ولی به صورت مرموزانه هم اونقدرا بلد نیستم تا چه کارهایی رو بکنم که از طریق واکنش هاش بفهمم دوستم داره یانه ..... منم چند بار سعی کردم که طوری باهاش رفتار کنم که ببینم عکس العملش چیه ولی نتونستم بفهمم....
    استاد شما هم در تردید به سر میبره که آیا شماهم بهش علاقه دارید یا نه ؟ مهم ترین علت تردید ایشون میتونه سنش باشه ! استاد شما حالت سر خورده پیدا کرده ! که آیا یک خانم جوان با کسی که حدود۱۹ سال ازش بزرگ تره ازدواج خواهد کرد یا خیر!

شما میتونید از طریق اپلیکیشن ها( موبوگرام و........) با استاد در ار تباط باشی ! یعنی چطور؟
    به طریقی یا دوستان یا.............با استاد ارتباط بر قرار کن ومو ضوعاتی که باعث میشن بتونی باهاش حرف بزنی رو وسط بکش
    عموماً موضوعات تحصیلی باشه مثلا یک کتاب یا یک مقاله رو وسط بیا رید و بپرسید که نظرش در مورد این کتاب چیه و بعد یواش یواش به سمتی که میخوای بحث رو سوق بده !
    یا میتونی از یکی دوستات خواهش کنی با اشتاد قرار بزاره بیرون یا حتی توی خود دانشگاهتون توی سالن rest / استراحت
    بعد شماهم به طور اتفاقی بهشون ملحق شی ! و ادامه صحبت رو با تو سهیم باشند !

اما من همیشه به کاربران شبیه شما صحبت رو در رو را گزینه اول سفارش میکنم ! اما چرا ؟

دراین روش نتیجه سریع حاصل میشه !
    اگر علاقه ای باشه زود تر باخبر میشی وفوت وقت و درگیری ذهنی که آیا دوستم داره آیا خیر نداره !
    اگر بگه نخیر و علاقه ای نیست شما ازش بدت میاد و خواه یا نا خواه بزر ناراحتی رو توی دلت میکاره و محبتش از بین میره و دیگه لازم نیست برای فراموش کردنش سختی بکشی !

در این روش اگر گفت نه میتونید راحت بگین من به تو علاقه ای نداشتم فقط به خاطر نگاه هات و طرز برخوردت واین فکر رو کردم و میخواستم بهتون بگم شما پیر هستین و من براتون مناسب نیستم !
    وغرور شما کاربر samaneh جریحه دار نخواهد شد ! چون حرف بارش کردی ! وآش رو تنها تنها نخوردی !

دراین روش چه جواب منفی باشه چه مثبت شما از روش دختر های لوس استفاده نکردی که با شخصیت محجبه ی شما در تضاد باشه و باعث شه احساس کنی عذتت از بین رفته !

دوست خوب میخوام بگم این طوری مرگ یبار شیون یبار نتیجه گیری یبار و در صورت منفی بودن جواب بُرد میکنی چون ازش بدت میاد
    ودرصورت مثبت بودن به نتیجه رسیدی بدون لوس بازی و امروزی بازی !

اگر مرموزانه بخوای بپرسی ممکنه مرموزانه جواب بده و هی بگی شاید دوستم داره نکنه نداره و لی احتمال اینکه دوست داره برات بیشتر میشه و ممکنه درنهایت بهت بگه نه حسی نداره !

اون موقع شما میمونی و یک عذت نفس ناراحت

9. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

استاد شما هم در تردید به سر میبره که آیا شماهم بهش علاقه دارید یا نه ؟ مهم ترین علت تردید ایشون میتونه سنش باشه ! استاد شما حالت سر خورده پیدا کرده ! که آیا یک خانم جوان با کسی که حدود۱۹ سال ازش بزرگ تره ازدواج خواهد کرد یا خیر!

شما میتونید از طریق اپلیکیشن ها( موبوگرام و........) با استاد در ار تباط باشی ! یعنی چطور؟
    به طریقی یا دوستان یا.............با استاد ارتباط بر قرار کن ومو ضوعاتی که باعث میشن بتونی باهاش حرف بزنی رو وسط بکش
    عموماً موضوعات تحصیلی باشه مثلا یک کتاب یا یک مقاله رو وسط بیا رید و بپرسید که نظرش در مورد این کتاب چیه و بعد یواش یواش به سمتی که میخوای بحث رو سوق بده !
    یا میتونی از یکی دوستات خواهش کنی با اشتاد قرار بزاره بیرون یا حتی توی خود دانشگاهتون توی سالن rest / استراحت
    بعد شماهم به طور اتفاقی بهشون ملحق شی ! و ادامه صحبت رو با تو سهیم باشند !

اما من همیشه به کاربران شبیه شما صحبت رو در رو را گزینه اول سفارش میکنم ! اما چرا ؟

دراین روش نتیجه سریع حاصل میشه !
    اگر علاقه ای باشه زود تر باخبر میشی وفوت وقت و درگیری ذهنی که آیا دوستم داره آیا خیر نداره !
    اگر بگه نخیر و علاقه ای نیست شما ازش بدت میاد و خواه یا نا خواه بزر ناراحتی رو توی دلت میکاره و محبتش از بین میره و دیگه لازم نیست برای فراموش کردنش سختی بکشی !

در این روش اگر گفت نه میتونید راحت بگین من به تو علاقه ای نداشتم فقط به خاطر نگاه هات و طرز برخوردت واین فکر رو کردم و میخواستم بهتون بگم شما پیر هستین و من براتون مناسب نیستم !
    وغرور شما کاربر samaneh جریحه دار نخواهد شد ! چون حرف بارش کردی ! وآش رو تنها تنها نخوردی !

دراین روش چه جواب منفی باشه چه مثبت شما از روش دختر های لوس استفاده نکردی که با شخصیت محجبه ی شما در تضاد باشه و باعث شه احساس کنی عذتت از بین رفته !

دوست خوب میخوام بگم این طوری مرگ یبار شیون یبار نتیجه گیری یبار و در صورت منفی بودن جواب بُرد میکنی چون ازش بدت میاد
    ودرصورت مثبت بودن به نتیجه رسیدی بدون لوس بازی و امروزی بازی !

اگر مرموزانه بخوای بپرسی ممکنه مرموزانه جواب بده و هی بگی شاید دوستم داره نکنه نداره و لی احتمال اینکه دوست داره برات بیشتر میشه و ممکنه درنهایت بهت بگه نه حسی نداره !

اون موقع شما میمونی و یک عذت نفس ناراحت
    میدونید منم این حس رو از رفتارای استادم فهمیدم که شاید بهم علاقه داشته باشه و به خاطر شرایطی که داره بهم حسش رو ابراز نمیکنه چون یه بار توی کلاس ازم پرسیدن که دوست دارم توی شهر ی که خودشون زندگی میکنن زندگی کنم یا نه منم چون منم هنوز بهش حسی نداشتم بهش با قطعیت گفتم نه .... بعد از اون دو تا ترمی که باهاش درس نداشتیم چون این ترم باهاش درس داشتیم از اول ترم شروع کردبه تعریف از شهری که من توش زندگی میکنم و چند بارم ازم درمورد شهرمون سوالاتی پرسید یه بار که خودم تنهایی رفتم اتاقشون گفتن میخواستم تو شهرتون خونه بخرم ولی تو اینترنت چیزای خاصی ننوشته بودن میخوام ازتون بهم کمک کنین تا خونه پیدا کنم منم گفتم حتما ...تو روز امتحانمونم یه سوال رو هر چی خونده بودم نمیتونستم بفهمم واسه همین رفتم پیش استادم بعد تموم شدن بحث من خودم ازش پرسیدم که ماجرای خونه چی شد اونم سریع بهم گفت واسه سال بعد میخوام ترم بعد که باهاتون درس دارم ازتون میپرسم.......چند بار پیش خودم گفتم که شاید استاد ازم خوشش اومده ولی نمیتونه بهم بگه ولی بعدا به خودم گفتم که نه بابا شاید دانشجوی زرنگی ام بهم توجه میکنه درکل نمیدونم چیکار باید بکنم..... در مورد اشکار پرسیدنمم شک دارم که اگه بهش بگم و اونم بگه خیالاتی شدم میترسم چون ترمای بعدی هم باهاش درس دارم ازم لج کنه و نمره ام رو کم کنه..... در ضمن مرسی از راهنمایی هاتون واقعا نمیتونم به یه مشاور مراجعه کنم واسه همین اینجا حرف دلم رو گفتم تا یه کم سبک بشم ممنونم....
    ویرایش توسط samaneh k : 01-07-2020 در ساعت 01:41 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

میدونید منم این حس رو از رفتارای استادم فهمیدم که شاید بهم علاقه داشته باشه و به خاطر شرایطی که داره بهم حسش رو ابراز نمیکنه چون یه بار توی کلاس ازم پرسیدن که دوست دارم توی شهر ی که خودشون زندگی میکنن زندگی کنم یا نه منم چون منم هنوز بهش حسی نداشتم بهش با قطعیت گفتم نه .... بعد از اون دو تا ترمی که باهاش درس نداشتیم چون این ترم باهاش درس داشتیم از اول ترم شروع کردبه تعریف از شهری که من توش زندگی میکنم و چند بارم ازم درمورد شهرمون سوالاتی پرسید یه بار که خودم تنهایی رفتم اتاقشون گفتن میخواستم تو شهرتون خونه بخرم ولی تو اینترنت چیزای خاصی ننوشته بودن میخوام ازتون بهم کمک کنین تا خونه پیدا کنم منم گفتم حتما ...تو روز امتحانمونم یه سوال رو هر چی خونده بودم نمیتونستم بفهمم واسه همین رفتم پیش استادم بعد تموم شدن بحث من خودم ازش پرسیدم که ماجرای خونه چی شد اونم سریع بهم گفت واسه سال بعد میخوام ترم بعد که باهاتون درس دارم ازتون میپرسم.......چند بار پیش خودم گفتم که شاید استاد ازم خوشش اومده ولی نمیتونه بهم بگه ولی بعدا به خودم گفتم که نه بابا شاید دانشجوی زرنگی ام بهم توجه میکنه درکل نمیدونم چیکار باید بکنم..... در مورد اشکار پرسیدنمم شک دارم که اگه بهش بگم و اونم بگه خیالاتی شدم میترسم چون ترمای بعدی هم باهاش درس دارم ازم لج کنه و نمره ام رو کم کنه..... در ضمن مرسی از راهنمایی هاتون واقعا نمیتونم به یه مشاور مراجعه کنم واسه همین اینجا حرف دلم رو گفتم تا یه کم سبک بشم ممنونم....
    سلام
    کار خوبی میکنید که اینجا حرفتون رو میزنید ! درواقع مشکل شما حاد و سخت بافت نیست که نیاز به مشاور باشه ! بلکه نیاز به مشورت دارید برای همین سایت گزینه مناسبیه

بله اگر براتون واقعا مشکل هست که باهاش رو در رو صحبت کنی و به خاطر پرو فایل های ذهنیت به این نتیجه میرسی که نباید باهاشون رُک باشی پس نظرت مستند وقابل احترامه !

اما باتوجه به مواردی که گفتین استاد شما رو دوست داره ! یعنی من به عنوان یک شخص سوم وشنونده این طور استنباط کردم که به احتمال غنی وزیاد استاد از شما خوشش میاد ! اما به خاطر سنش یا...............سرخورده هست و میترسه آشکار ابراز علاقه کنه !

مرد ها وقتی مطمئن باشند کسی رو که دوست دارند طرف هم دوستشون داره و جوابش به احتمال قوی مثبته براش ناز میکنند چطوری ؟ باغرور رفتار کردن با سینه ستبر کردن با حرکات مردانه ودلبر !

اما وقتی احتمال بدن کسی که دوست دارند ممکنه پس بزندشون
    و احتمال جواب مثبتش کمه اونجاست که شروع میکنند به جلب رضایت طرف و صحبت های القا کننده میزنند !

درست مثل استاد شما که با سوالاتی نظیر شهر و.........قصد القا کردن مفهوم سوالاتش رو داره ! تا شما بفهمی دوستت داره !

اما تصمیم نهایی با شماست !

12. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    کار خوبی میکنید که اینجا حرفتون رو میزنید ! درواقع مشکل شما حاد و سخت بافت نیست که نیاز به مشاور باشه ! بلکه نیاز به مشورت دارید برای همین سایت گزینه مناسبیه

بله اگر براتون واقعا مشکل هست که باهاش رو در رو صحبت کنی و به خاطر پرو فایل های ذهنیت به این نتیجه میرسی که نباید باهاشون رُک باشی پس نظرت مستند وقابل احترامه !

اما باتوجه به مواردی که گفتین استاد شما رو دوست داره ! یعنی من به عنوان یک شخص سوم وشنونده این طور استنباط کردم که به احتمال غنی وزیاد استاد از شما خوشش میاد ! اما به خاطر سنش یا...............سرخورده هست و میترسه آشکار ابراز علاقه کنه !

مرد ها وقتی مطمئن باشند کسی رو که دوست دارند طرف هم دوستشون داره و جوابش به احتمال قوی مثبته براش ناز میکنند چطوری ؟ باغرور رفتار کردن با سینه ستبر کردن با حرکات مردانه ودلبر !

اما وقتی احتمال بدن کسی که دوست دارند ممکنه پس بزندشون
    و احتمال جواب مثبتش کمه اونجاست که شروع میکنند به جلب رضایت طرف و صحبت های القا کننده میزنند !

درست مثل استاد شما که با سوالاتی نظیر شهر و.........قصد القا کردن مفهوم سوالاتش رو داره ! تا شما بفهمی دوستت داره !

اما تصمیم نهایی با شماست !
    درست میگین الان که به حرفتون خوب فکر میکنم میبینم درسته اون داره رضایت من رو جلب میکنه چون همش توی کلاس ازم تعریف میکنه میگه شما از استادای اینده هستین و یه بار هم بهم گفت شما حیف شدین که رشته ی پزشکی نمیخونین منم در جواب بهش گفتم من پزشکی رو دوست ندارم اونم برگشت با لبخند بهم گفت منم رشته ی پزشکی رو دوست ندارم...کلا دوست داره نظرات من رو هم بدونه....یه روزم من دستم تو کلاس خورد به صندلی که واقعا دستم خیلی درد میکرد من که دستم رو مالش میدادم استاد هم یه مبحث غیر درسی رو میگفت یهو چشمش افتاد بهم و وقتی دید دستم رو نگه داشتم درحالیکه یکی از دانشجو ها هم ازش سوال میکرد بدون توجه به سوال اون برگشت ازم پرسید خوب هستین منم گفتم بله ..اخرش هم جواب سوال دوستمون رو هم نداد چون اصلا متوجه سوال نشده بود ....یه بارم توی کلاس گفت فقط ایشون ( اسم من رو گفت ) درس میخونن بقیه بچه ها هم شروع به اعتراض که چرا اینو میگید به چه دلیلی استادم یه لحظه مکث کرد وتو جوابشون فقط گفت چون ایشون میان حل میکنن و جواب میدن .....به قدری ازم تعریف میکنه یا توجه میکنه و هر چی هم ازش بخوام نه نمیگه که دوستای صمیمی خودم بهم حسادت میکنن میگن تو پیش استاد دکتری و از اینجور حرفا.. کلا نسبت بهم حسادت میکنن منم یه جوری رفتار میکنم که دوستام نفهمن که به استاد علاقه مند شدم.....همش داره ازم تعریف میکنه که شاید رضایتم رو جلب کنه و واقعا هم تونسته که رضایتم رو جلب کنه ......خلاصه اینم از ماجرای من بود دیگه.. مرسی که به حرف هام گوش کردین و پاسخ هایی رو دادین که یکم دلم رو اروم کردین منم بزار ببینم میتونم از زیر زبونش بکشم که دوستم داره یا نه.................
    ویرایش توسط samaneh k : 01-07-2020 در ساعت 02:42 PM

14. کاربران زیر از samaneh k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)