نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کنکور ارشد

1584
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45725
    تشکـر
    60
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

کنکور ارشد

سلام دوستان
    من رشته ی کارشناسیم شیمی کاربردی بود(پیام نور)، امسال برای ارشد ثبت نام کردم میخوام دانشگاه دولتی قبول بشم به نظرتون توی 50 روز ممکنه؟
    چجوری باید برنامه بریزم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کنکور ارشد

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم این موضوع بستگی زیادی به شرایط درسی و اطلاعات شما دارد و در این مورد نیاز است که شما از زمانی که دارید استفاده کنید در هرصورت شما بهتر است که از امکانات زمانی که دارید با برنامه ریزی در درس هایی که نیاز می باشد استفاده کنید و بعد از کنکور در این مورد تصمیم گیری کنید .
    اینکه نتیجه چه خواهد شد را به اینده واگذار کنید و فعلا تمرکز خود را بر انجام برنامه درسی خود قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    برنامه ریزی بهتر است براساس کتاب های اصلی کنکور و رشته مورد نظرتان باشد و سعی کنید از کتاب هایی استفاده کنید که که جمع بندی می باشد و از در این زمان بر روی خواندن همه کتاب های منبع تمرکز نکنید کتاب های جمع بندی می تواند در این تایم کمک بهتری به شما کند.

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45725
    تشکـر
    60
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم این موضوع بستگی زیادی به شرایط درسی و اطلاعات شما دارد و در این مورد نیاز است که شما از زمانی که دارید استفاده کنید در هرصورت شما بهتر است که از امکانات زمانی که دارید با برنامه ریزی در درس هایی که نیاز می باشد استفاده کنید و بعد از کنکور در این مورد تصمیم گیری کنید .
    اینکه نتیجه چه خواهد شد را به اینده واگذار کنید و فعلا تمرکز خود را بر انجام برنامه درسی خود قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    برنامه ریزی بهتر است براساس کتاب های اصلی کنکور و رشته مورد نظرتان باشد و سعی کنید از کتاب هایی استفاده کنید که که جمع بندی می باشد و از در این زمان بر روی خواندن همه کتاب های منبع تمرکز نکنید کتاب های جمع بندی می تواند در این تایم کمک بهتری به شما کند.
    بله شما درست میگین، این که چه دانشگاهی قبول میشم رو باید بعدا راجع بهش فکر کنم،الان بهترین کار تمرکز روی مطالعه ی منابع هست.
    اما در مورد برنامه ریزی توی این مدت کوتاه نمیدونم باید چیکار کنم..
    حقیقتا به دلایلی نتونستم تا الان مطالعه رو شروع کنم، اما با شناختی که از خودم دارم فکر میکنم میتونم تو همین فرصت هم با رتبه ی خوبی قبول بشم انشالله، اگر برنامه ی خوبی داشته باشم.
    از شما و بقیه ی مشاوران محترم میخوام که توی برنامه ریزی مناسب راهنماییم کنین.
    ممنون از لطفتون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط *fateme* نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشته ی کارشناسیم شیمی کاربردی بود(پیام نور)، امسال برای ارشد ثبت نام کردم میخوام دانشگاه دولتی قبول بشم به نظرتون توی 50 روز ممکنه؟
    چجوری باید برنامه بریزم؟
    بله کنکور ارشد مثل کارشناسی نیست. اسون تره و رقابت شدت کمتری داره. خوب بخونید سوالات چند سال قبل با پاسخ تشریحی و حل دقیق بخونید. قبول میشید

6. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45725
    تشکـر
    60
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPSY نمایش پست ها
    بله کنکور ارشد مثل کارشناسی نیست. اسون تره و رقابت شدت کمتری داره. خوب بخونید سوالات چند سال قبل با پاسخ تشریحی و حل دقیق بخونید. قبول میشید
    یعنی تمرکزم رو بیشتر بذارم روی تست زدن؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد