نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کنکور دوباره یا ارشد؟

1134
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40321
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کنکور دوباره یا ارشد؟

با سلام فارغ التحصیل رشته بهداشت هستم ... و نمیتونم بین ادامه دادن این رشته و یا کنکور دوباره تصمیم بگیرم و واقعا گیج شدم و نمیخوام در اینده از تصمیم امروزم پشیمون بشم..باید چی کار کنم؟؟در عین این که قدرت به دست اوردن هر دو رو دارم و ادم تنبلی نیستم ...در کل دنبال مسیری هستم که توش علم زیاد و امنیت شغلی و چالش و نو آوری داشته باشه و یکنواختی افسردم میکنه متاسفانه..ب خاطر همین دنبال یه مسیر جدیدم این بار کاریو انجام بدم که از انتخابم لذت ببرم ..ممکنه با راهنماییتون بهم کمک کنید؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کنکور دوباره یا ارشد؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل درک است اما بهتر است دقت کنید که آیا شما به رشته تحصیلی خود علاقه دارید ؟ استعداد لازم را در مورد ادامه دادن این مسیر و پیشرفت در آن در خودتان می بینید ؟ دیدگاه اصلیتان نسبت به این رشته چیست؟ چه چیزی در این رشته وجود دارد که باعث شده است شما نسبت به اینده آن شک کنید و به فکر کنکور دوباره برسید؟ بهتر استب رای بررسی دقیق این موضوعات و استعدادتان به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا با بررسی بالینی و انجام تست های استعدادیابی به شما در این زمینه کمک شود تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید و با شناخت بیشتر نسبت به علایق و استعداد خود در این زمینه تصمیم گیری کنید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783

شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد