مشاور
تبلیغات مشاور
کنکور دوباره یا ارشد؟    کنکور دوباره یا ارشد؟
کنکور دوباره یا ارشد؟    کنکور دوباره یا ارشد؟

کنکور دوباره یا ارشد؟

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کنکور دوباره یا ارشد؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کنکور دوباره یا ارشد؟

با سلام فارغ التحصیل رشته بهداشت هستم ... و نمیتونم بین ادامه دادن این رشته و یا کنکور دوباره تصمیم بگیرم و واقعا گیج شدم و نمیخوام در اینده از تصمیم امروزم پشیمون بشم..باید چی کار کنم؟؟در عین این که قدرت به دست اوردن هر دو رو دارم و ادم تنبلی نیستم ...در کل دنبال مسیری هستم که توش علم زیاد و امنیت شغلی و چالش و نو آوری داشته باشه و یکنواختی افسردم میکنه متاسفانه..ب خاطر همین دنبال یه مسیر جدیدم این بار کاریو انجام بدم که از انتخابم لذت ببرم ..ممکنه با راهنماییتون بهم کمک کنید؟؟؟؟؟؟
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    2.53
    تشکـر
    0
    تشکر شده 85 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : کنکور دوباره یا ارشد؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل درک است اما بهتر است دقت کنید که آیا شما به رشته تحصیلی خود علاقه دارید ؟ استعداد لازم را در مورد ادامه دادن این مسیر و پیشرفت در آن در خودتان می بینید ؟ دیدگاه اصلیتان نسبت به این رشته چیست؟ چه چیزی در این رشته وجود دارد که باعث شده است شما نسبت به اینده آن شک کنید و به فکر کنکور دوباره برسید؟ بهتر استب رای بررسی دقیق این موضوعات و استعدادتان به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا با بررسی بالینی و انجام تست های استعدادیابی به شما در این زمینه کمک شود تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید و با شناخت بیشتر نسبت به علایق و استعداد خود در این زمینه تصمیم گیری کنید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

02122354783

شاد باشید
    برای رزرو وقت مشاوره با بهترین مشاوران و روانشناسان برتر سال ۹۷ کانون مشاوران ایران با شماره کلینیک های 02122247100 و 02122354282 و 02188422495 تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
کنکور 98,  کنکور,  کنکور ۹۸,  کنکور هنر,  کنکور ارشد,  کنکور زبان,  کنکور 99,  کنکورد,  کنکور تجربی,  کنکور سراسری,  کنکور دوباره,  کنکور دوباره برای پزشکی,  کنکور دوباره یا ارشد,  کنکور دوباره برای دانشجویان,  کنکور دوباره پزشکی,  کنکور دوباره دادن,  کنکور دوباره پرستاری,  شرایط کنکور دوباره,  شرایط کنکور دوباره دادن,  انصراف و کنکور دوباره,  فارغ التحصیل به انگلیسی,  فارغ التحصیلان ایرانی دانشگاه هاروارد,  فارغ التحصیلان دانشگاه پاتریس لومومبا,  فارغ التحصیلان شریف,  فارغ التحصیلان,  فارغ التحصیلان دانشگاه شریف,  فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد,  فارغ التحصیلان دانشگاه فردوسی,  فارغ التحصیلان دبیرستان البرز,  فارغ التحصیل شدم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)