نمایش نتایج: از 1 به 34 از 34

موضوع: استاد............

823
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

استاد............

سلام دوستان
    دوستان اگه مطلب پیش از اینم خونده باشین تو اون گفتم که من به استادم علاقمند شدم ونمیتونم ایشونو از ذهنم پاک کنم گفته بودم که این ترمم باهاشون درس دارم الانم امتحان درس ایشون رو دادیم منم تو این امتحانم 20 شدم استادم گفته بود که هر کی تو امتحان 20 بگیره جایزه ای که خودش بگه رو براش میخرم چون امتحانمون به شدت سخت بود وایشونم میدونستن که غیر از من کسی نمیتونه 20 بگیره این حرف رو پیش کشیدن الانم هیچکدوم از همکلاسیام نتونستن 20 بگیرن فقط من تونستم که اون نمره رو بگیرم خب حالا به نظرتون چی از استاد بخوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ چون این ترمم باهاشون درس دارم
    ویرایش توسط samaneh k : 01-26-2020 در ساعت 06:51 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : استاد............

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh k نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان اگه مطلب پیش از اینم خونده باشین تو اون گفتم که من به استادم علاقمند شدم ونمیتونم ایشونو از ذهنم پاک کنم گفته بودم که این ترمم باهاشون درس دارم الانم امتحان درس ایشون رو دادیم منم تو این امتحانم 20 شدم استادم گفته بود که هر کی تو امتحان 20 بگیره جایزه ای که خودش بگه رو براش میخرم چون امتحانمون به شدت سخت بود وایشونم میدونستن که غیر از من کسی نمیتونه 20 بگیره این حرف رو پیش کشیدن الانم هیچکدوم از همکلاسیام نتونستن 20 بگیرن فقط من تونستم که اون نمره رو بگیرم خب حالا به نظرتون چی از استاد بخوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ چون این ترمم باهاشون درس دارم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    بله خاطرم هست که استادتون یکم سنش بالا بود......و شما میرفتین توی کلاس هاشون ( کلاس هایی که باهاش نداشتی )

بسیار هم عالی شانس درب خونه شمارو زده و چرا الان درب رو روش باز نکنی !
    یادمه توی حرفاتون با من به یک نقطه رسیدیم که شما از احساس استاد اطمینان نداشتی و دلتون میخواست که از احساسش مطمئن بشی وکم وکان به استاد حس وابستگی پیدا کرده بودین

پس الان باید چیکار کنی ؟

راهکارهایی که بتونی باهاش حس استاد رو محک بزنی نسبتا باید قوی و اثر گزار باشند. این دست راهکارها بسیار هستند
    اما یک نکته باید درش رعایت بشه که اگر این نکته رو رعایت کنی ومن هم یکی دومثال راهکار بزنم دیگه به نظر من و........
    نیازی نداری و خودت میتونی حدس بزنی چیو و چطوری از استاد بخوای
    این راهکار ها باید ( مرموز & قوی & تاثیر گزار باشند
    به استاد میگی آقای ............بنده از شما هیچ در خواستی ندارم و هیچ هدیه ای نمیخوام بلکه درس و دانشگاه برام مهم تر از هر چیز هست مطمئنا ایشون پا فشاری میکنه که من باید به قولم عمل کنم وشما میگین باوجود اینکه ثمره ی درس خوندنم برای خودم مفید هست اما با توجه به این که شما شرط دال بر اعطای جایزه به کسب کننده نمره ۲۰ قید کردین به شما میگم
    سرکار samaneh k به استاد بگو من درخواستم رو بهتون پیامک میکنم ( آیا شماره ازش داری ؟ اگر داری که هیچ اگر نه بگو شماره بده بهت تا بهش پیام بدی )
    درنهایت بهش پیام بده و بگو از اونجایی که من یه شخص مذهبی هستم دلم میخواد به مناسبت دهه حضرت زهرا یه سری به سالمندان و ایتام بزنم / یا کودکان سرطانی فرق نداره )

این طوری چیزی درخواست نکردی که آبروت درگرو باشه و هم تونستی استاد رو به یک فضا احساسی بکشی تا بتونی احساساتت رو بگی وببینی ایشون چی میگه !

شما برای اطمینان از احساس استاد ( هرچند به نظرم به شما علاقه داره ) باید ایشون رو در فضایی قرار بدی تا از ابراز احساسش خجالت نکشه و خود شماهم همین طور پس برای این منظور که به کافی شاپ نمیتونی بری چون بالاخره ......اون غرور زنانه در شما شکسته میشه
    اما بارفتن به اونجا هم کمالات خودت رو نشون میدی هم ازش درخواست نکردی هم فضای لازم رو ایجاد کردی
    اونجا میتونی یواش یواش حرف بزنی وبگی من از کودکان سرطانی خوشم میاد و دلم میخوات براشون مفید واقع بشم یا هرچیزی که خودت بلدی مطمئن باش اون هم هرچی بخواد میگه ویخ بین شما دونفر میشکنه
    سما با این تعامل میتونی به جواب برسی البته نظر خودتون هم مهمه
    ویرایش توسط Saltanat : 01-26-2020 در ساعت 07:40 PM

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    بله خاطرم هست
    خب حالا به نظرتون چی بخوام ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام دوستان
    سلام
    نه متاسفانه یادم نیست
    اینجا تاپیک زیاد منتشر میشه و ادم قرار نیست روی همشون تمرکز کنه
    و اینقدر زندگی مشغله های مختلف داره که.. نه یادم نیست
    اگه فکر میکنین توضیحی لازم هست لطفا بنویسین که بهتر بشه راهنماییتون کرد

ایا قبلا سرنخی به استاد دادین و میدونه شما دوستش دارین؟

ایا مطمئن هستین ایشون مجرده؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

6. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    نه متاسفانه یادم نیست
    اینجا تاپیک زیاد منتشر میشه و ادم قرار نیست روی همشون تمرکز کنه
    و اینقدر زندگی مشغله های مختلف داره که.. نه یادم نیست
    اگه فکر میکنین توضیحی لازم هست لطفا بنویسین که بهتر بشه راهنماییتون کرد

ایا قبلا سرنخی به استاد دادین و میدونه شما دوستش دارین؟

ایا مطمئن هستین ایشون مجرده؟
    سلام
    از مجرد بودنشون که مطمئنم و میدونم که تا حالا ازدواج نکردن من تو پست قبلی که گذاشته بودم گفتم که من عاشق استادی شدم که تقریبا 19 سال از من بزرگتره و ایشون هم با نگاه هاشون با رفتارشون کارایی میکنن که فک میکنم ایشون هم نسبت بهم بی علاقه نیستن همیشه درموردم کنجکاون بدونن که من از چه چیزهایی خوشم میاد یانه ولی منم با اینکه از ته قلبم ایشونو دوست دارم ولی تا حالا کاری نکردم که بفهمن دوستشون دارم چون دختر محجبه ای هستم وخجالتی ام ولی با ایشون خیلی راحتم هر چی بخوام ازشون بهشون میگم ایشونم هیچوقت حرفم رو زمین ننداختن وهرچی ازشون خواستم برام کردن الانم استادمون توی کلاس یه روز گفت که هر کی این ترم تو امتحان 20 بگیره براش جایزه میخرم تو روز امتحانم من یه سوال ازشون داشتم رفتم پیششون بعد تموم شدن حرفم هی بهم میگفت ایشالا که 20 میشین منم گفتم ایشالا حالاهم تو امتحان فقط من 20 شدم الانم ترم بعد باهاشون درس دارم میخوام بدونم به نظرتون جایزه چی ازشون بخوام ......
    ویرایش توسط samaneh k : 01-26-2020 در ساعت 07:19 PM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام سمانه خانم پستم رو ویرایش کردم بفرمائین بخونید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام سمانه خانم پستم رو ویرایش کردم بفرمائین بخونید
    مرسی واقعا خیلی بهم کمک میکنین

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

مرسی واقعا خیلی بهم کمک میکنین
    خواهش میکنم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

خب حالا به نظرتون چی بخوام ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پست اولم رو داشتم تکمیل میکردم که شما نقل قل گرفتین ازم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    بله خاطرم هست که استادتون یکم سنش بالا بود......و شما میرفتین توی کلاس هاشون

بسیار هم عالی شانس درب خونه شمارو زده و چرا الان درب رو روش باز نکنی !
    یادمه توی حرفاتون با من به یک نقطه رسیدیم که شما از احساس استاد اطمینان نداشتی و دلتون میخواست که از احساسش مطمئن بشی وکم وکان به استاد حس وابستگی پیدا کرده بودین

پس الان باید چیکار کنی ؟

راهکارهایی که بتونی باهاش حس استاد رو محک بزنی نسبتا باید قوی و اثر گزار باشند. این دست راهکارها بسیار هستند
    اما یک نکته باید درش رعایت بشه که اگر این نکته رو رعایت کنی ومن هم یکی دومثال راهکار بزنم دیگه به نظر من و........
    نیازی نداری و خودت میتونی حدس بزنی چیو و چطوری از استاد بخوای
    این راهکار ها باید ( مرموز & قوی & تاثیر گزار باشند
    به استاد میگی آقای ............بنده از شما هیچ در خواستی ندارم و هیچ هدیه ای نمیخوام بلکه درس و دانشگاه برام مهم تر از هر چیز هست مطمئنا ایشون پا فشاری میکنه که من باید به قولم عمل کنم وشما میگین باوجود اینکه ثمره ی درس خوندنم برای خودم مفید هست اما با توجه به این که شما شرط دال بر اعطای جایزه به کسب کننده نمره ۲۰ قید کردین به شما میگم
    سرکار samaneh k به استاد بگو من درخواستم رو بهتون پیامک میکنم ( آیا شماره ازش داری ؟ اگر داری که هیچ اگر نه بگو شماره بده بهت تا بهش پیام بدی )
    درنهایت بهش پیام بده و بگو از اونجایی که من یه شخص مذهبی هستم دلم میخواد به مناسبت دهه حضرت زهرا یه سری به سالمندان و ایتام بزنم / یا کودکان سرطانی فرق نداره )

این طوری چیزی درخواست نکردی که آبروت درگرو باشه و هم تونستی استاد رو به یک فضا احساسی بکشی تا بتونی احساساتت رو بگی وببینی ایشون چی میگه !

شما برای اطمینان از احساس استاد ( هرچند به نظرم به شما علاقه داره ) باید ایشون رو در فضایی قرار بدی تا از ابراز احساسش خجالت نکشه و خود شماهم همین طور پس برای این منظور که به کافی شاپ نمیتونی بری چون بالاخره ......اون غرور زنانه در شما شکسته میشه
    اما بارفتن به اونجا هم کمالات خودت رو نشون میدی هم ازش درخواست نکردی هم فضای لازم رو ایجاد کردی
    اونجا میتونی یواش یواش حرف بزنی وبگی من از کودکان سرطانی خوشم میاد و دلم میخوات براشون مفید واقع بشم یا هرچیزی که خودت بلدی مطمئن باش اون هم هرچی بخواد میگه ویخ بین شما دونفر میشکنه
    سما با این تعامل میتونی به جواب برسی البته نظر خودتون هم مهمه
    به نظر خودم میخواستم ازشون کتاباشون رو بخوام تا باهم زیاد گفتگو ورفت وامد داشته باشیم .... اونروزم تو همین پیشنهادشون گفتن که چی میخواین بهم زل زده بود که بهش بگم یکی از بچه ها گفتن که استاد هر کی 20 بگیره براش طلا بخرین خخخخخ استادم به من نگا میکرد وگفت که اونو دیگه نمیتونم .... بعدش یهویی از دهن من پرید که استاد کل کتاباتونو میخوام استادم درجواب بهم گفتن کل کتابای من 10 هزار جلده همشو میخوای منم سردرگم شدم گفتم نمیدونم که استاد حداقل کتابایی که به دردم بخوره رو میخوام... جلسه ی بعدی که باهاشون داشتیم اومدن گفتن که براهر کی که 20 بگیره جایزه نمیگیرم به جاش دعاش میکنم اونو منم اخم کردم بهش اونم با خنده درحالی که بهم نگا میکرد گفت نه شوخی کردم شما 20 بگیرین من براتون جایزه میگیرم واااای الان نمیدونم چی بخوام ازش ....

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پست اولم رو داشتم تکمیل میکردم که شما نقل قل گرفتین ازم
    ببخشید من یکم عجولم توی همه ی کارااا...

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به نظر خودم میخواستم ازشون کتاباشون رو بخوام تا باهم زیاد گفتگو ورفت وامد داشته باشیم .... اونروزم تو همین پیشنهادشون گفتن که چی میخواین بهم زل زده بود که بهش بگم یکی از بچه ها گفتن که استاد هر کی 20 بگیره براش طلا بخرین خخخخخ استادم به من نگا میکرد وگفت که اونو دیگه نمیتونم .... بعدش یهویی از دهن من پرید که استاد کل کتاباتونو میخوام استادم درجواب بهم گفتن کل کتابای من 10 هزار جلده همشو میخوای منم سردرگم شدم گفتم نمیدونم که استاد حداقل کتابایی که به دردم بخوره رو میخوام... جلسه ی بعدی که باهاشون داشتیم اومدن گفتن که براهر کی که 20 بگیره جایزه نمیگیرم به جاش دعاش میکنم اونو منم اخم کردم بهش اونم با خنده درحالی که بهم نگا میکرد گفت نه شوخی کردم شما 20 بگیرین من براتون جایزه میگیرم واااای الان نمیدونم چی بخوام ازش ....
    خخخخخخه
    شماره ازش داری یا نه ؟
    کل کتابای ایشون به چه کارتون میاد ؟
    چون نمیتونی به واسطه اون کتاب ها هی باهاش در فضای گفت گو وتبادل نظر قرار بگیری !
    درضمن شما توی جلسه اول از صحت صحبت ایشون اطمینان نداشتی برا همین یه چیز پروندی ! اما الان قضیه مهمه وجدی شده
    سرکار samaneh k خودت هم میدونی که ذهنت نسبت بهش درگیر شده وگرنه نمیرفتی توی کلاسی که باهاش نداری
    پس سعی کن برای درس خودت هم که شده وبتونی تمرکز وآرامش داشته باشی بهترین گزینه رو انتخاب کنی
    الان به نظرت پیشنهادم رو نمیتونی انجام بدی محدودیتی براش هست؟ بگو تا بازم راهنماییت کنم

15. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خخخخخخه
    شماره ازش داری یا نه ؟
    کل کتابای ایشون به چه کارتون میاد ؟
    چون نمیتونی به واسطه اون کتاب ها هی باهاش در فضای گفت گو وتبادل نظر قرار بگیری !
    درضمن شما توی جلسه اول از صحت صحبت ایشون اطمینان نداشتی برا همین یه چیز پروندی ! اما الان قضیه مهمه وجدی شده
    سرکار samaneh k خودت هم میدونی که ذهنت نسبت بهش درگیر شده وگرنه نمیرفتی توی کلاسی که باهاش نداری
    پس سعی کن برای درس خودت هم که شده وبتونی تمرکز وآرامش داشته باشی بهترین گزینه رو انتخاب کنی
    الان به نظرت پیشنهادم رو نمیتونی انجام بدی محدودیتی براش هست؟ بگو تا بازم راهنماییت کنم
    نه شماره ازشون ندارم
    اره بابا کل کتاباش به دردم نمیخوره که یه چیزی پروندم دیگه خخخخخخخ
    اره چون من توی شهری هستم که اولا کوچیکه ثانیا اگه منو با یه مرد غریبه ببینن هزار تا مسئله پیش میاد که نمیتونم حلش کنم در ضمن فک نکنم پدر ومادرمم بهم اجازه بدن که همچین کاری رو بکنم ..همچنین با شناختی که از استادم دارم فک نکنم این پیشنهاد رو قبول کنه درسته هااا واسه خونه پیدا کردنش به من میگه ترم بعد باهات حرف میزنم واااای خدا چیکار کنم .......نمیتونم اون پیشنهاد رو بهشون بدم بهتره یه پیشنهاد دیگه ای باشه که بتونم من انجامش بدم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نه شماره ازشون ندارم
    اره بابا کل کتاباش به دردم نمیخوره که یه چیزی پروندم دیگه خخخخخخخ
    اره چون من توی شهری هستم که اولا کوچیکه ثانیا اگه منو با یه مرد غریبه ببینن هزار تا مسئله پیش میاد که نمیتونم حلش کنم در ضمن فک نکنم پدر ومادرمم بهم اجازه بدن که همچین کاری رو بکنم ..همچنین با شناختی که از استادم دارم فک نکنم این پیشنهاد رو قبول کنه درسته هااا واسه خونه پیدا کردنش به من میگه ترم بعد باهات حرف میزنم واااای خدا چیکار کنم .......نمیتونم اون پیشنهاد رو بهشون بدم بهتره یه پیشنهاد دیگه ای باشه که بتونم من انجامش بدم

سلام مجدد چقدر استرس داری خخخخ

بله اگر توی یک شهر با بستر کوچیک و وسعت محدود زندگی میکنی
    این اقدام واقعا.....انجامش نده

من فکر میکنم استادتون یا خیلی مغرور هست و بعلاوه بر ابراز احساسات میخواد روحیه و غرور مردونه رو حفظ کنه ( مستقیم ابراز حس نکنه )
    یا اینکه بخاطر تفاوت زیاد سنی توی ذهنش این حالت نقش بسته که شما به احتمال قوی بهش جواب منفی میدی برای همین مردد هست و هراس داره که چیزی به بیان جاری کنه

اول مطمئن شو استاد چه قصدی داره !
    یعنی فقط دنبال این نباشه که بفهمه شما چی تو چنته داری و بعد که به مقصدش رسید چیزی تو دست شما نباشه !

اگر قصدش این باشه شماهم صرفا باید کادو / جایزه ای طلب کنی که شخصیت شما باهاش در گرو نباشه
    مثلا اگر دوست نداره و نمیخواد درخواست رفتن به بیرون از حیطه دانشگاه رو قبول کنه و شما اینو میدونی یا کلن نمیخواد درشرایطی باشه که احساسش فاش بشه اما با این حال میخواد زرنگی کنه و شمارو محک بزنه پس شما هم ازش یک کادوی ساده طلب کن مثلا بگین فلان کتاب رو میخوام یا.‌.......‌.‌‌‌‌.....

اما اگر احساس میکنی قصد زرنگ بازی نداره
    ازش بخواه تا یک ( نقاشی / تابلو * یا خودش بکشه یا... فرق نداره )
    بهت بده مطمئن باش احساساتش رو با اون نقاشی به شما ابراز میکنه
    یا نقاشی در فاز طرح عشق یا در فاز طرح ....‌....بهت میده درنهایت شما میتونی بفهمی چی تو چنته ایشون هست
    منظورش چیه

خودت ببین بگی یه تابلو کوچیک نقاشی ممکنه بهت بده اگه قبول نمیکنه به نظرت بگو استاد روی یک کاغذ نقاشی بکشید وبهم بدین

این طوری شخصیتت با وجهه و اصالت هست

18. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد چقدر استرس داری خخخخ

بله اگر توی یک شهر با بستر کوچیک و وسعت محدود زندگی میکنی
    این اقدام واقعا.....انجامش نده

من فکر میکنم استادتون یا خیلی مغرور هست و بعلاوه بر ابراز احساسات میخواد روحیه و غرور مردونه رو حفظ کنه ( مستقیم ابراز حس نکنه )
    یا اینکه بخاطر تفاوت زیاد سنی توی ذهنش این حالت نقش بسته که شما به احتمال قوی بهش جواب منفی میدی برای همین مردد هست و هراس داره که چیزی به بیان جاری کنه

اول مطمئن شو استاد چه قصدی داره !
    یعنی فقط دنبال این نباشه که بفهمه شما چی تو چنته داری و بعد که به مقصدش رسید چیزی تو دست شما نباشه !

اگر قصدش این باشه شماهم صرفا باید کادو / جایزه ای طلب کنی که شخصیت شما باهاش در گرو نباشه
    مثلا اگر دوست نداره و نمیخواد درخواست رفتن به بیرون از حیطه دانشگاه رو قبول کنه و شما اینو میدونی یا کلن نمیخواد درشرایطی باشه که احساسش فاش بشه اما با این حال میخواد زرنگی کنه و شمارو محک بزنه پس شما هم ازش یک کادوی ساده طلب کن مثلا بگین فلان کتاب رو میخوام یا.‌.......‌.‌‌‌‌.....

اما اگر احساس میکنی قصد زرنگ بازی نداره
    ازش بخواه تا یک ( نقاشی / تابلو * یا خودش بکشه یا... فرق نداره )
    بهت بده مطمئن باش احساساتش رو با اون نقاشی به شما ابراز میکنه
    یا نقاشی در فاز طرح عشق یا در فاز طرح ....‌....بهت میده درنهایت شما میتونی بفهمی چی تو چنته ایشون هست
    منظورش چیه

خودت ببین بگی یه تابلو کوچیک نقاشی ممکنه بهت بده اگه قبول نمیکنه به نظرت بگو استاد روی یک کاغذ نقاشی بکشید وبهم بدین

این طوری شخصیتت با وجهه و اصالت هست
    اینو خودم حدس میزنم که شاید قبول نکنه باهام بیاد بیرون من خودم نمیتونم اینکار رو بکنم ...
    فک نکنم قصدش زرنگ بازی باشه چون خودشم میدونست که هیچکس توی کلاس نمیتونه 20 بگیره منظورشم همیشه من بودم
    از اون فکر تابلوی نقاشی خیلی خوشم اومد اگه بتونم بهش بگم خیلی خوب میشه
    یه فکر دیگه هم دارم ببینید این خوبه ... این استاد ما زبان ترکی بلد نیستن منم ترک زبونم اگه بهش بگم شما زبان انگلیسی یا فرانسوی رو بهم یاد بدین منم در عوض بگم ترکی رو بهتون یاد میدم بد نباشه یه وقت

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اینو خودم حدس میزنم که شاید قبول نکنه باهام بیاد بیرون من خودم نمیتونم اینکار رو بکنم ...
    فک نکنم قصدش زرنگ بازی باشه چون خودشم میدونست که هیچکس توی کلاس نمیتونه 20 بگیره منظورشم همیشه من بودم
    یه فکر دیگه هم دارم ببینید این خوبه ... این استاد ما زبان ترکی بلد نیستن منم ترک زبونم اگه بهش بگم شما زبان انگلیسی یا فرانسوی رو بهم یاد بدین منم در عوض بگم ترکی رو بهتون یاد میدم بد نباشه یه وقت
    پس نظر ( نقاشی/ تابلو ) رو خیلی خوشت اومد

خوب اگر به نظرت قبول میکنه که این زبان هارو بهت آموزش بده در خواست کن
    اما اگر ممکنه بگه من وقت ندارم خب شما خجل میشی !
    واینکه این کادو نمیشه یعنی زبان انگلیسی و فرانسوی بهت یاد بده
    وشنا درعوض ترکی ) این شبیه یه نوع مبادله هست( عوض در اعضای عوض )
    اما نظر خودت مهمه تصمیم با شماست

21. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پس نظر ( نقاشی/ تابلو ) رو خیلی خوشت اومد

خوب اگر به نظرت قبول میکنه که این زبان هارو بهت آموزش بده در خواست کن
    اما اگر ممکنه بگه من وقت ندارم خب شما خجل میشی !
    واینکه این کادو نمیشه یعنی زبان انگلیسی و فرانسوی بهت یاد بده
    وشنا درعوض ترکی ) این شبیه یه نوع مبادله هست( عوض در اعضای عوض )
    اما نظر خودت مهمه تصمیم با شماست
    درمورد زبان انگلیسی یا فرانسوی هم استاد یه روز خودش تو کلاس پیشنهادش رو داد که یکیتون بهم ترکی یاد بدین منم در عوض بهتون انگلیسی یا فرانسوی یاد میدم....

23. کاربران زیر از samaneh k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

درمورد زبان انگلیسی یا فرانسوی هم استاد یه روز خودش تو کلاس پیشنهادش رو داد که یکیتون بهم ترکی یاد بدین منم در عوض بهتون انگلیسی یا فرانسوی یاد میدم....

پس الان که استاد اینو بهتون گفته ( تابلو / نقاشی رو ول کن
    این بهترین گزینس که بهش ترکی یا بدی
    اما اگر جواب نداد همون تابلو گزینه عالی بعدیه
    همون طور که خودت هم خوشت اومد

25. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا گفتی توی زبان انگلیسی خنگی ������ تو pv گفتین ؟

پس الان که استاد اینو بهتون گفته ( تابلو / نقاشی رو ول کن
    این بهترین گزینس که بهش ترکی یا بدی
    اما اگر جواب نداد همون تابلو گزینه عالی بعدیه
    همون طور که خودت هم خوشت اومد
    تو pv گفتم بهتون اینجا وقتی کپی میکردم اونجا رو کپی نکردم دیگه خب چیکار کنم

مرسی
    حالا ترم بعد رو این مسئله کار میکنم امیدوارم جوابگو باشه......
    ویرایش توسط samaneh k : 01-26-2020 در ساعت 09:03 PM

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.....

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

جوابتون رو تو pv دادم

از بس ۲۰ گرفتی ۱۹ برات نمره خنگ هاست خخخخخخ
    البته منم ازش بدم میاد
    نه بابا همه ی نمره هامم که 20 نمیشه ولی دیگه رتبه ی اول کلاسما بایدم نمره هام بالا باشه دیگه... ولی خب تو این ترم چون زبانمون فقط ترجمه بود تونستم 19 بشم تو زبان اصلا مهارتی ندارم البته چون دوستش ندارم زیاد توجه نمیکنما ولی ایشالا بتونم تو این ترمم با این استاد 20 بگیرم ضایعش کنم ......
    ویرایش توسط samaneh k : 01-26-2020 در ساعت 09:13 PM

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.....

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آمین یارب العالمین
    خخخخ

مرسی

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

خب تو این ترم چون زبانمون فقط ترجمه بود تونستم 19 بشم تو زبان اصلا مهارتی ندارم البته چون دوستش ندارم زیاد ......
    If you are interested in English make sure you have
    enough intelligence

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

If you are interested in English make sure you have
    enough intelligence
    فهمیدم دیگه متنتونو فک کردین بلد نمیشم !!!!!!!!!!
    اره بابا عقل کافی هم دارم اولاش هم علاقه به زبان داشتم ولی با این معلمای دبیرستانی که داشتیم به کل منو از زبان زده کردن ولی تازگیا دارم به زبان علاقمند میشم
    ویرایش توسط samaneh k : 01-26-2020 در ساعت 09:27 PM

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

سلام
    از مجرد بودنشون که مطمئنم و میدونم که تا حالا ازدواج نکردن من تو پست قبلی که گذاشته بودم گفتم که من عاشق استادی شدم که تقریبا 19 سال از من بزرگتره و ایشون هم با نگاه هاشون با رفتارشون کارایی میکنن که فک میکنم ایشون هم نسبت بهم بی علاقه نیستن همیشه درموردم کنجکاون بدونن که من از چه چیزهایی خوشم میاد یانه ولی منم با اینکه از ته قلبم ایشونو دوست دارم ولی تا حالا کاری نکردم که بفهمن دوستشون دارم چون دختر محجبه ای هستم وخجالتی ام ولی با ایشون خیلی راحتم هر چی بخوام ازشون بهشون میگم ایشونم هیچوقت حرفم رو زمین ننداختن وهرچی ازشون خواستم برام کردن الانم استادمون توی کلاس یه روز گفت که هر کی این ترم تو امتحان 20 بگیره براش جایزه میخرم تو روز امتحانم من یه سوال ازشون داشتم رفتم پیششون بعد تموم شدن حرفم هی بهم میگفت ایشالا که 20 میشین منم گفتم ایشالا حالاهم تو امتحان فقط من 20 شدم الانم ترم بعد باهاشون درس دارم میخوام بدونم به نظرتون جایزه چی ازشون بخوام ......
    اولا تبریک میگم با تلاش خودت تونستی تاپ ترین نمره رو بگیری
    درسته که این علاقه توش سهیم بود اما اگه همت و پشتکار شما نبود به این نمره نمیرسیدی

اگه تو این موقعیت از استاد هدیه ای بخوای که ارزش مادی بالایی داشته باشه اصلا جالب نمیشه
    یعنی استاد این حرکت رو پای یجور سوءاستفاده از موقعیت میزاره و به ارزش زحمات شما برا گرفتن نمره تون خدشه وارد میشه
    اگرم هدیه خیلی کم بها ازش بخواین بازم احساس خوبی در ایشون ایجاد نمیکنه

از اونجا که شما از احساس ایشون به خودت صددرصد مطمئن نیستی پس نوع هدیه رو بزار پای خودش
    اونوقت از انتخاب ایشون و نحوه تقدیم کردنش میتونی صددرصد به اطمینان برسی که چه مقدار به شما علاقه داره و ایا درست تشخیص داده بودی یا نه

میتونی به ایشون بگی شما انتخاب هدیه رو پای من گذاشتین اما من ازتون خواهش میکنم بنا به ذوق و سلیقه و دیدگاه خودتون هرچی مناسب میدونین واسم بخرین
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا تبریک میگم با تلاش خودت تونستی تاپ ترین نمره رو بگیری
    درسته که این علاقه توش سهیم بود اما اگه همت و پشتکار شما نبود به این نمره نمیرسیدی

اگه تو این موقعیت از استاد هدیه ای بخوای که ارزش مادی بالایی داشته باشه اصلا جالب نمیشه
    یعنی استاد این حرکت رو پای یجور سوءاستفاده از موقعیت میزاره و به ارزش زحمات شما برا گرفتن نمره تون خدشه وارد میشه
    اگرم هدیه خیلی کم بها ازش بخواین بازم احساس خوبی در ایشون ایجاد نمیکنه

از اونجا که شما از احساس ایشون به خودت صددرصد مطمئن نیستی پس نوع هدیه رو بزار پای خودش
    اونوقت از انتخاب ایشون و نحوه تقدیم کردنش میتونی صددرصد به اطمینان برسی که چه مقدار به شما علاقه داره و ایا درست تشخیص داده بودی یا نه

میتونی به ایشون بگی شما انتخاب هدیه رو پای من گذاشتین اما من ازتون خواهش میکنم بنا به ذوق و سلیقه و دیدگاه خودتون هرچی مناسب میدونین واسم بخرین
    اگه تاپیک ها رو بخونین میبینین که من به کاربر سلطنت هم گفتم که من میخواستم ازشون کتاب بخوام یعنی توی کلاس هم یه دفه از دهنم پرید وگفتم ولی اونوقت زیاد مطمئن نبودم که 20 میگیرم ولی الان چون 20 گرفتم نمیدونم چی از ایشون بخوام اگه بهشون بگم که بر عهده ی خودتون میزارم که برا من هر چی میخوایین بخرین اونوقت میره واسم کتاب میخره.... چیزی میخواستم که بتونم خودم بهش بگم یه دفعه هم استاد خودشون توی کلاس گفته بودن کهاگه یکی از شماها بهم ترکی یاد بدین منم بهتون زبان انگلیسی یا فرانسوی یا المانی رو بهتون یاد میدم من این رو برا کاربرسلطنت هم گفتم به نظر ایشون هم بهترین موقعیت بود که بتونم باهاشون در ارتباط باشم نظر شما چیه به نظر شما هم اینکار رو بکنم یا نه پیشنهاد دیگه دارین؟؟

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

....

36. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

اگه تاپیک ها رو بخونین میبینین که من به کاربر سلطنت هم گفتم که من میخواستم ازشون کتاب بخوام یعنی توی کلاس هم یه دفه از دهنم پرید وگفتم ولی اونوقت زیاد مطمئن نبودم که 20 میگیرم ولی الان چون 20 گرفتم نمیدونم چی از ایشون بخوام اگه بهشون بگم که بر عهده ی خودتون میزارم که برا من هر چی میخوایین بخرین اونوقت میره واسم کتاب میخره.... چیزی میخواستم که بتونم خودم بهش بگم یه دفعه هم استاد خودشون توی کلاس گفته بودن کهاگه یکی از شماها بهم ترکی یاد بدین منم بهتون زبان انگلیسی یا فرانسوی یا المانی رو بهتون یاد میدم من این رو برا کاربرسلطنت هم گفتم به نظر ایشون هم بهترین موقعیت بود که بتونم باهاشون در ارتباط باشم نظر شما چیه به نظر شما هم اینکار رو بکنم یا نه پیشنهاد دیگه دارین؟؟
    اگه تاپیکها رو بخونم؟!
    خیر دوست عزیز! من واقعا فرصتشو ندارم کل تاپیکهای شما رو بخونم و اینجا هم فقط اونا که از من نقل قول گرفتین خوندم
    بی تعارف بگم هزارتا کار دارم بیکار نیستم که شبانه روزی انلاین باشم!
    تازه اون مقدار که فرصت میکنم نت بیام بیشتر داخل شبکه های اجتماعی هستم

و حالا که مختصر و مفید توضیح دادین..

شما نمیخواین ایشون واستون کتاب بخره
    درسته؟
    ترجیح میدین هدیه ای باشه که تعامل بیشتری ایجاد کنه و خودتون به این نتیجه رسیدین!
    بنظرم اگه تاپیک نمیزدین بازم بهرحال به نتیجه دلخواهتون رسیده بودین

زبان انگلیسی یا المانی؟!
    خود شما کدومش بیشتر به کارتون میاد؟
    تشخیصش با خودتونه

خب اگه انگلیسی مسلط بشین بعدها میتونین ازش کسب درامد کنین
    اگرچه زبان المانی هم بازار خودشو داره و اینطوری نیست که به کار نیاد

اینا همه بستگی داره که انتظار شما از یادگیری یه زبان جدید چی باشه و بخواین چه استفاده هایی ازش کنین
    و اینکه در کدام شهر زندگی کنین

من واقعا دلم نمیخواد به شما بگم کدومشو انتخاب کنین چون این یجور تعرض به حریم اختیارات شماست

و اینکه پیشنهادی غیر ازینا داشته باشم نه! چون در پست قبلی گفته بودم به عهده خودشون بزارین و حالا که بحث یادگیری زبان خارجی رو مطرح کردین بنظر میاد همین بهتر باشه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

38. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه تاپیکها رو بخونم؟!
    خیر دوست عزیز! من واقعا فرصتشو ندارم کل تاپیکهای شما رو بخونم و اینجا هم فقط اونا که از من نقل قول گرفتین خوندم
    بی تعارف بگم هزارتا کار دارم بیکار نیستم که شبانه روزی انلاین باشم!
    تازه اون مقدار که فرصت میکنم نت بیام بیشتر داخل شبکه های اجتماعی هستم

و حالا که مختصر و مفید توضیح دادین..

شما نمیخواین ایشون واستون کتاب بخره
    درسته؟
    ترجیح میدین هدیه ای باشه که تعامل بیشتری ایجاد کنه و خودتون به این نتیجه رسیدین!
    بنظرم اگه تاپیک نمیزدین بازم بهرحال به نتیجه دلخواهتون رسیده بودین

زبان انگلیسی یا المانی؟!
    خود شما کدومش بیشتر به کارتون میاد؟
    تشخیصش با خودتونه

خب اگه انگلیسی مسلط بشین بعدها میتونین ازش کسب درامد کنین
    اگرچه زبان المانی هم بازار خودشو داره و اینطوری نیست که به کار نیاد

اینا همه بستگی داره که انتظار شما از یادگیری یه زبان جدید چی باشه و بخواین چه استفاده هایی ازش کنین
    و اینکه در کدام شهر زندگی کنین

من واقعا دلم نمیخواد به شما بگم کدومشو انتخاب کنین چون این یجور تعرض به حریم اختیارات شماست

و اینکه پیشنهادی غیر ازینا داشته باشم نه! چون در پست قبلی گفته بودم به عهده خودشون بزارین و حالا که بحث یادگیری زبان خارجی رو مطرح کردین بنظر میاد همین بهتر باشه
    دوست گرامی حرفم رو اشتباه متوجه نشین من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم در ضمن نمیگم که بیکارین ولی منم بیکار نیستم ...اگه میلی به پاسخ دادن به سوال منو نداشتین خب نمیدادین... ولی حالا که جواب دادین من فک کردم شما اونا رو میخونین به خاطر اون گفتم ......والا به خدا منو چی فرض کردین منم واسه خودم درس دارم بیکارم نیستم نقل قول های شما رو بخونم....واسه نظرتونم ممنون
    ویرایش توسط samaneh k : 01-26-2020 در ساعت 11:36 PM

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

الان دوتا گزینه خیلی خوب داری

یکی نظر من که خیلی خوشت اومد( تابلو / نقاشی )

یکی همون آموزش زبان که اونم خوبه ازبینش هرکدوم رو دوست داری انتخاب کن
    ویرایش توسط Saltanat : 01-27-2020 در ساعت 01:23 PM

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

الان دوتا گزینه خیلی خوب داری

یکی نظر من که خیلی خوشت اومد( تابلو / نقاشی )

یکی همون آموزش زبان که اونم خوبه ازبینش هرکدوم رو دوست داری انتخاب کن
    مرسی بابت نظراتون....

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    6

دوست گرامی حرفم رو اشتباه متوجه نشین من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم در ضمن نمیگم که بیکارین ولی منم بیکار نیستم ...اگه میلی به پاسخ دادن به سوال منو نداشتین خب نمیدادین... ولی حالا که جواب دادین من فک کردم شما اونا رو میخونین به خاطر اون گفتم ......والا به خدا منو چی فرض کردین منم واسه خودم درس دارم بیکارم نیستم نقل قول های شما رو بخونم....واسه نظرتونم ممنون
    خواهش میکنم
    مشکلی نیست
    اون نقل قولها که خب وقت گذاشتن من واسه شما بودن
    بخونین یا نخونین میل خودتونه و به حال من هیچ تفاوتی نداره
    بهرحال من حرفای گفته شده رو دیگه تکرار نمیکنم

کسانی که هیچ کار و تفریحی ندارن و بیست چاری پلاس اینترنت هستن میتونن دل به دل تاپیک شما و همه تاپیکها بدن اما من متاسفانه خیر!

اینم بگم من دوران دانشجویی تو ایام امتحانا اصلا سراغ فضای مجازی نمیرفتم!
    اینهمه زمانی که تو این تاپیک صرف کردین میشد به مطالعه درسهاتون بگذرونین

بهرحال امیدوارم اوضاع طبق روالی که میخواین جلو بره
    کلا از دوران دانشجویی لذت ببرین
    بعدها خاطره های خوبش میمونه
    تجربه من که اینو میگه
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

42. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

مراقب باش با یه 20 اندامت رو به باد ندی
    این استادا خیلی عوضین و با سیاست میان جلو و طعم دانشجو های مختلفی رو تجربه میکنن
    حرف سنگینی بود یکم بهش فکر کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد