نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انصراف

780
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40489
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انصراف

با عرض سلام و خسته نباشید.
    راستش من از بچگی علاقه ی زیادی به کامپیوتر داشتم. درسم هم خوب بود. قبل از این که وارد دانشگاه بشم،خیلی به آینده فکر نمیکردم و فقط سعی می‌کردم برای کنکور تلاش کنم تا ببینم آینده چی میشه. خدا رو شکر رتبم خوب شد و الان دارم ترم دو رشته مهندسی مکانیک دانشگاه شریف میخونم.
    ولی مشکل اینجاست که حس میکنم آینده ای که وجود داره واسه من خسته کننده هست. شاید پول زیادی توش باشه ولی حس میکنم کارمو دوست نخواهم داشت.
    بابت سالهایی که واسه کنکور خوندم پشیمون نیستم چون افتخارات زیادی واسم آورد.اما حالا دلم میخواد انصراف بدم و برم به صورت آزاد برنامه نویسی حرفه ای (بیشتر تو زمینه امنیت و hacking) کار کنم.
    چون الان درسای دانشگاه رو خودم هیچ رمقی برای خوندنشون ندارم و همون مقدار کمی هم که میخونم به خاطر خانواده و این حرفاست.
    ولی برنامه نویسی یه بحثیه که مطمئنم شبانه روز از دنبال کردنش خسته نمیشم.
    اما بزرگترین مشکلی که وجود داره خانوادم هست که به هییییچ عنوان راضی نمیشن. حتی تا الان جرئت نکردم اینو بهشون بگم.
    واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : انصراف

با سلام
    نگرانی شما قابل تفکر بیشتری می باشد بهتر است در مورد این موضوع با عجله تصمیم گیری نکنید و از استادید و خانواده در این مورد راهنمایی بخواهید رشته شما در زمان فعلی رشته معتبری می باشد و می تواند آینده خوبی برای شما به همراه داشته باشد و البته علاقه شما نیز از اهمیت برخوردار است بهتر است سعی کنید در کنار ادامه دادن این رشته به صورت آزاد و در تایم های بیکاری برای رشته کامپیوتر نیز تلاش کنید و با گرفتن مدرک لیسانس خود در ارشد به صورت تخصصی تر وارد رشته کامپیوتر در گرایش مورد علاقه خود شوید تا به این طریق ار رشته قبولی خود نیز نهایت استفاده را کنید.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد