نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشاورتحصیلی

1097
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشاورتحصیلی

سلام
    من سال اول دبیرستان هستم و در مدرسه تیزهوشان درس میخونم،انتخاب اولم برای انتخاب رشته تجربی بوده...بازیست مشکلی ندارم ولی سرکلاس ریاضی حتی چیزایی که بلدمویادم میره و امتحانی که دادم همه ی رو جواب داده بودم اما بی دقتی باعث شد نمره ی کمی بگیرمو اینکه فراموش میکنم احساس خنگ بودن بهم دست میده و احساس میکنم نمیتونم تو این مدرسه ادامه تحصیل بدم(لازم به ذکر دونستم که 4ساله تو این مدرسه تحصیل میکنم) .البته برمیگرده احتمالا به اینکه تمرکزحواس ندارم و مثلا نمیتونم برای مدتی فقط روی یک چیز تمرکز کنم و این باعث شده همه ی وقتم برای درس بره...مثلا وقتی میخوام برنامه ریزی کنم که تا فلان ساعت درس بخونم تا فلان ساعت پای لپ تاپ به جاش تا اخرش درس میخونم و تازه وقت هم کم میارم و شب 3،4 ساعت میخوابم و الان کم خوابی هم دارم...از استرس هم لرزش دست دارم (2ساله) کلا داره عذابم میده ولی نمیخوام هم از این مدرسه برم چون برای قبولی پزشکی مدرسه ما هرساله بیشترین قبولی رو داشته...بنابراین برای نرفتن به مدرسه عادی به فکر هنرستان افتادمو اینکه دوستانی دارم در شهرهای دیگه که رفتن هنرستان و گرافیک میخونن...اما محل زندگی ما هنرستان های خوبی نداره و هنرستانی که زیر نظر فنی حرفه ای باشه احتمالا یکی هست....خودم هم به گرافیک علاقه پیدا کردم اما چون زیست هم خیلی دوست دارم نمیدونم چیکار کنم...میشه راهنماییم کنید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8873
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاورتحصیلی

میدونی که شرط اول توی موفقیت علاقست...من خودمم استرسیم ولی سعی کن به نمره فکر نکنی...یه لحظه فکر کن ببین دوست داری تو آینده خودتو چیکاره تصور کنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه نمیشه به نمره فکرنکرد...معلما..نمیذارن...من تمام تلاشم برای پزشکی بوده...اما مشکل الان من نرسیدن به درسام و وقت کم اوردنه...بدنم نمیکشه..و این باعث میشه ذهنم مشغول بشه و چیزایی که سال های قبل یادمون دادن و بلدم هم فراموش کنم
    امضای ایشان
    من مرگ را دوست دارم اما از زندگی دوباره میترسم....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز
    براي موفق شدن هدفمند بودن خيلي مهمه و از حالا كه بهترين زمانه براي آينده برنامه ريزي كني وقتي برنامه ريزي صحيحي داشته باشي منظورم اينه كه تغذيه درست خواب كافي مطالعه صحيح نرمش براي آرامش روحي و جسمي تفريح كافي، اونوقت اين لرزش ها و استرس ها كمتر مي شه و تمركز حواست بيشتر و راحتتر مي توني هدف تعيين كني و در جهت هدفت جلو بري

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)