نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج

1681
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج

سلام دختری هستم ۲۰ساله دو تا خاستگار دارم که بینشون تردید دارم اولی پدرش براش خونه و ماشین رو فراهم میکنه شغلش فیلم برداری از مجالس مذهبی و سمینار هاست و درامدش حدود ۲میلیون تومان در ماه است بعد از جلسه مشاوره مشاور به ما گفت با هم تفاهم دارید به تازگی خاستگار دیگه ای هم اومده که از نظر شغلی مهندس ناظر پالایشگاه نفت بندر عباسه اما ما هنوز نه مشاور رفتیم نه باهم حرف زدیم ولی از نظر شغلی چون موقعیتش از اولی بهتره تو انتخابم تردید کردم حالا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme abdollahi نمایش پست ها
    سلام دختری هستم ۲۰ساله دو تا خاستگار دارم که بینشون تردید دارم اولی پدرش براش خونه و ماشین رو فراهم میکنه شغلش فیلم برداری از مجالس مذهبی و سمینار هاست و درامدش حدود ۲میلیون تومان در ماه است بعد از جلسه مشاوره مشاور به ما گفت با هم تفاهم دارید به تازگی خاستگار دیگه ای هم اومده که از نظر شغلی مهندس ناظر پالایشگاه نفت بندر عباسه اما ما هنوز نه مشاور رفتیم نه باهم حرف زدیم ولی از نظر شغلی چون موقعیتش از اولی بهتره تو انتخابم تردید کردم حالا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

اول از همه این که کارتون اشتباه بوده

وقتی یک خاستگار براتون میاد نباید خاستگار دوم و سومی رو بپذیرید چون اگر خانواده پسر یا خود پسر متوجه بشه به شما میگن که ما رسما از شما خاستگاری کردیم و شما رفتید یک خاستگار دیگر اورده اید و می تونن خیلی سریع باهاتون بهم بزنن

اگه مورد دومی رو می خواید به مورد اولی بگید که نمی خواید ازدواج کنید و به مورد دومی فکر کنید

زیاد روی پول مانور ندید چون ادم هایی هستن که حاظرن همه پولشون و بدن اما فقط برای یک ساعت / یک دقیقه / یک ثانیه / یک لحظه / یک نفس / یک دم / یک چشم بهم زد و ... فقط طعم خوشبختی رو حس کنن

ازدواج با کسی که ندید درست نیست
    الکی خاستگار را پیچوندن درست نیست

اول تکلیف خاستگار اول را مشخص کنید
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد