نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دریافت وام ضروری

817
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    تشکر شده 33 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

دریافت وام ضروری

سلام خوبید من به خاطر مشکلات اقتصادی به 10میلیون وام بدون سپرده در کرمانشاه نیاز دارم . سودش برام مم نیست ضانم معتبر هم دارم. خودمم کارمندم . سودش مهم نیس.کسی هست راهنماییم کنه ؟ به خیلی از بانک ها سرزدم اما همه سپرده بالا و مدت دار میخوان.ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دریافت وام ضروری

نقل قول نوشته اصلی توسط tanha66 نمایش پست ها
    سلام خوبید من به خاطر مشکلات اقتصادی به 10میلیون وام بدون سپرده در کرمانشاه نیاز دارم . سودش برام مم نیست ضانم معتبر هم دارم. خودمم کارمندم . سودش مهم نیس.کسی هست راهنماییم کنه ؟ به خیلی از بانک ها سرزدم اما همه سپرده بالا و مدت دار میخوان.ممنونم

راستش دوست عزیز در بانک های ما از سود همون سپرده ها وام میدن و براشون مهمه کسی سپرده گذاری خوبی داشته باشه

ولی تمام این قوانین رو شما میتونید با یک پارتی حل کنید ...شاید بتونید از طریق وام کالا اینکارو بکنید که نیاز داره ریس بانک آشنای شما باشه

قرض الحسنه ضروری

وام قرض الحسنه ضروری در اعتبارات بانک ها هر سال ردیف جداگانه دارد. خیلی ها فکر می کنند منظور از این تسهیلات همان وام های خرید لوازم خانگی یا خودرو است. برای دریافت این وام شما باید به بانک مراجعه کنید. یکی از نهادها از جمله استانداردی، شورای شهر، کمیته امداد باید به شما معرفی نامه داده باشند. در این صورت درخواست شما ثبت می شود. مبلغ این وام بین یک تا سه میلیون تومان است. در همه بانک های دولتی و خصوصی هم قابل پرداخت است.

شرایط لازم: اگر به بانکی برای دریافت این وام مراجعه کردید و از شما خواستند اول سپرده گذاری کنید می توانید شکایت کنید. در صورتی که از طرف یک نهاد به بانک معرفی شده باشید حتی اگر در آن بانک حساب هم نداشته باشید باید این تسهیلات در قالب قرض الحسنه و در اقساط بلندمدت به شما پرداخت شود. مدارک شناسایی معتبر به همراه معرفی نامه و معرفی یک نفر ضامن کارهایی است که باید انجام دهید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راستش دوست عزیز در بانک های ما از سود همون سپرده ها وام میدن و براشون مهمه کسی سپرده گذاری خوبی داشته باشه

ولی تمام این قوانین رو شما میتونید با یک پارتی حل کنید ...شاید بتونید از طریق وام کالا اینکارو بکنید که نیاز داره ریس بانک آشنای شما باشه

قرض الحسنه ضروری

وام قرض الحسنه ضروری در اعتبارات بانک ها هر سال ردیف جداگانه دارد. خیلی ها فکر می کنند منظور از این تسهیلات همان وام های خرید لوازم خانگی یا خودرو است. برای دریافت این وام شما باید به بانک مراجعه کنید. یکی از نهادها از جمله استانداردی، شورای شهر، کمیته امداد باید به شما معرفی نامه داده باشند. در این صورت درخواست شما ثبت می شود. مبلغ این وام بین یک تا سه میلیون تومان است. در همه بانک های دولتی و خصوصی هم قابل پرداخت است.

شرایط لازم: اگر به بانکی برای دریافت این وام مراجعه کردید و از شما خواستند اول سپرده گذاری کنید می توانید شکایت کنید. در صورتی که از طرف یک نهاد به بانک معرفی شده باشید حتی اگر در آن بانک حساب هم نداشته باشید باید این تسهیلات در قالب قرض الحسنه و در اقساط بلندمدت به شما پرداخت شود. مدارک شناسایی معتبر به همراه معرفی نامه و معرفی یک نفر ضامن کارهایی است که باید انجام دهید.
    ممنونم آقای فرخ متاسفانه پارتی ندارم. یک جایی تو شهر ما وام 24درصد میفروشه 15روزه بدون سپرده تحویل میده .به ازای هر 1میلیون 200هزار میبره.سه ساله .با اقساط400هزار برای 10میلیون.چطوره؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11185
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    10

سلام با کلی خواهش یک وام جور شد اما میگن باید حتماده روز 10میلیون تو حساب باشه اما من فقط1میلیون دارم . برا9میلیون باقیش چکار کنم؟ کسی را ندارم بهم قرض بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد