نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سردرگمی بین کار و درس

1335
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22838
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی بین کار و درس

سلام وقت همتون بخیر
    من سال پیش فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزار شدم و از همون موقع توی یه شرکت مشغول به کار شدم(چون کارآموزیم رو اونجا گذرونده بودم ازم خواستن بمونم). قصدم این بود که با گرفتن حقوقش هزارتا کلاس برم و پربار وارد ارشد بشم اما متاسفانه از همون موقع اوضاع شرکت بهم ریخت و حقوقا همینطور عقب افتاد و تمام برنامه ریزی های من بهم ریخت. تا اینکه امسال قصد کردم کنکور بدم و خواستم کار رو رها کنم.مجددا کلی برنامه ریزی کردم که با عقب افتادن کنکور همه چیز بهم ریخت. آخه من آدمی نیسم که بتونم بیکار توی خونه بشینم از طرفی مدیر عامل گفت که اگه بخوای بمونی باید تا آخر سال بمونی یا همین الان(تیر ماه) برو. منم که فکر میکردم میتونم هم کار کنم هم درس بخونم قبول کردم. اما الان نمیدونم کار درستی کردم یا نه؟ از اول مهر خواستم بعد از ظهرها که خونه هستم درس بخونم اما تا الان فقط 4یا 5 روز تونسم بخونم. حالا من موندم چه کنم؟!!!!!!!!!!! خداییش یکی منو ازین سر درگمی نجات بده. سر کار حواسم به درسه سر درس حواسم به کار. کلا قاطی کردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردرگمی بین کار و درس

نقل قول نوشته اصلی توسط aree نمایش پست ها
    سلام وقت همتون بخیر
    من سال پیش فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزار شدم و از همون موقع توی یه شرکت مشغول به کار شدم(چون کارآموزیم رو اونجا گذرونده بودم ازم خواستن بمونم). قصدم این بود که با گرفتن حقوقش هزارتا کلاس برم و پربار وارد ارشد بشم اما متاسفانه از همون موقع اوضاع شرکت بهم ریخت و حقوقا همینطور عقب افتاد و تمام برنامه ریزی های من بهم ریخت. تا اینکه امسال قصد کردم کنکور بدم و خواستم کار رو رها کنم.مجددا کلی برنامه ریزی کردم که با عقب افتادن کنکور همه چیز بهم ریخت. آخه من آدمی نیسم که بتونم بیکار توی خونه بشینم از طرفی مدیر عامل گفت که اگه بخوای بمونی باید تا آخر سال بمونی یا همین الان(تیر ماه) برو. منم که فکر میکردم میتونم هم کار کنم هم درس بخونم قبول کردم. اما الان نمیدونم کار درستی کردم یا نه؟ از اول مهر خواستم بعد از ظهرها که خونه هستم درس بخونم اما تا الان فقط 4یا 5 روز تونسم بخونم. حالا من موندم چه کنم؟!!!!!!!!!!! خداییش یکی منو ازین سر درگمی نجات بده. سر کار حواسم به درسه سر درس حواسم به کار. کلا قاطی کردم

دوست عزیز برای اینکه بتونید موفق بشید باید هدفتون مشخص باشه تا بتونید براساسش برنامه ریزی کنید

مهم نیست روزهای اول چقدر درس خوندید مهم اینه که در مسیرش قرار بگیرید و بتونید ادامه بدید

شاید سرعتتون کم باشه ولی راه طولانی رو باید از فدم های کوتاه شروع کرد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22899
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aree نمایش پست ها
    سلام وقت همتون بخیر
    سلام
    کاش میگفتید آقا هستید یا خانم چون کار برای آقایان سرنوشت ساز و مایه سرافرازی است با این همه شما راه درستی را انتخاب کرده اید کار و در کنار آ درس خواندن چه بسا اگر فقط درس خواندن را انتخاب میکردید از شدت بیکاری نمیتوانستید درستان را هم با انرژی زیاد بخوانید تنها مشکلی که دارید این است که برنامه ریزی ندارید و نمیتوانید افکارتان را روی یک موضوع متمرکز کنید پیشنهاد میکنم برنامه واقع بینانه ای برای کار و درس خود بریزید برنامه ای که در آن درس خواندن از یک یا دو ساعت تجاوز نکند و بعد هفته به هفته نیم ساعت به زمان درس خواندنتان اضافه کنید در زمان خیلی کوتاهی متوجه خواهید شد هم به کار و هم به درس خود رسیده ایدئدر ضمن هر شب قبل از خواب برنامه فردایتان را از روی نوشته مرور کنید و بعد چند دقیقه ای برنامه خوانده شده را تصور کنید تا احتمال عملی کردن برنامه تان افزایش یابد و در حد امکان از قطع کردن برنامه اجتناب کنید : رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22838
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گلناز ف نمایش پست ها
    سلام
    کاش میگفتید آقا هستید یا خانم چون کار برای آقایان سرنوشت ساز و مایه سرافرازی است با این همه شما راه درستی را انتخاب کرده اید کار و در کنار آ درس خواندن چه بسا اگر فقط درس خواندن را انتخاب میکردید از شدت بیکاری نمیتوانستید درستان را هم با انرژی زیاد بخوانید تنها مشکلی که دارید این است که برنامه ریزی ندارید و نمیتوانید افکارتان را روی یک موضوع متمرکز کنید پیشنهاد میکنم برنامه واقع بینانه ای برای کار و درس خود بریزید برنامه ای که در آن درس خواندن از یک یا دو ساعت تجاوز نکند و بعد هفته به هفته نیم ساعت به زمان درس خواندنتان اضافه کنید در زمان خیلی کوتاهی متوجه خواهید شد هم به کار و هم به درس خود رسیده ایدئدر ضمن هر شب قبل از خواب برنامه فردایتان را از روی نوشته مرور کنید و بعد چند دقیقه ای برنامه خوانده شده را تصور کنید تا احتمال عملی کردن برنامه تان افزایش یابد و در حد امکان از قطع کردن برنامه اجتناب کنید : رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
    ممنون از وقتی که گذاشتید و پاسختون.
    من دختر هستم و دقیقا همین مشکلی که گفتید رو دارم یعنی افکارم خیلی پراکنده هست. راستش رو بگم خیلی خواسته توی سرم هست که میخوام عملی بشن. نمیگم آرزو چون دستیافتنی هستن ولی زمان و تلاش میخوان. به هرحال بازم بابت راهنمایی هاتون ممنون اگه روش ها یا پیشنهادهای دیگه ای بابت تمرکز حواس یا برنامه ریزی بهتر دارید ممنون میشم بیان کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد