نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: علاقه نداشتن به فیلد کاریم

825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1905
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy علاقه نداشتن به فیلد کاریم

با سلام
    من در رشته کامپیوتر تحصیل کردم علا رغم اینکه هیچ علاقه ای به این رشته نداشتم ،الان هم در یکی از ادارات 3 سال هست کار میکنم ولی احساس می کنم تو این کار دارم پیر میشم دیگه شاد نیستم با بی حوصلگی کار میکنم بخصوص اینکه با مسئولیتی که دارم باید مدام خودمو آپدیت کنم ولی دیگه خسته شدم همیشه عاشق رشته معماری بودم 3 سال پیش هم نزدیک کنکور ارشد تصمیم گرفتم گرایشی که دوست دارم شرکت کنم 2 ماه بیشتر نخوندم رتبه 2 رقمی اوردم اما چون 20 نفر بیشتر پذیرش نداشت قبول نشدم بعد هم این موقعیت کاری پیش اومد رفتم سر کار ولی دیگه نمی تونم کار کنم با اینکه نیاز مالی هم دارم چون مستقل زندگی میکنم از طرفی مسایل مالی و از طرفی هم عدم علاقه به کارم توان رو ازم گرفته ،حس میکنم افسرده شدم و الان در آستانه 30 سالگی واقعا دچار یک در موندگی شدم که چرا هیچ لذتی از این زندگی نمی برم.لطفا کمکم کنید البته تو این مدت که کار کردم تونستم اقساطی یه خونه بخرم یکی از دلایلی که موندم کارم رو رها کنم یا نه همین مسئله است که باید خونه رو بفروشم و حس میکنم تازه در سن 30 سالگی میشم نقطه سر خط.نه کار نه درس و نه ازدواج و ...
    لطفا کمکم کنید.
    باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : علاقه نداشتن به فیلد کاریم

سلام خدمت شما
    به نظر من شما دچار سختگیری نسبت بخودتون شدید گاهی لازمه که اشخاص مکانی رو شغلی رو رشته ای رو یا.... عوض کنن و این هیچ اشکالی نداره اگر با عاقبت اندیش و برنامه ریزی باشه نه از روی دلزدگی و هوس.
    اگر فکر میکنید جاییکه هستید متعلق بشما نیست قبل از اینکه دیرتر بشه تغییر موضع بدید. چون من این حس و میفهمم درکتون میکنم مثلا من چهار سال فیزیک خوندم در تمام این چهار سال در دانشگاه در حال زجر کشیدن بودم اما دلم نمی اومد رو هوا رها کنم درسمو . ‌بعد از کلی مشورت تصمیم گرفتم برای اینکه بیشتر درجا نزنم و هم اینکه همه چیزو رها نکنم کاردانیمو گرفتم و کارشناسی ناپیوسته رفتم رشته مورد علاقم و بعد همه چیز از اینرو به اونرو شد ... حسابی مشورت بگیرین و فکراتونو خوب بکنین بعد تغییراتو اعمال کنید و بخاطر داشته باشید که جلوی اشتباه رو در هر جا بگیرین باعث منفعت خواهد شد .
    موفق باشید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد